PureVPN

Tasuta!

Sihtgrupp

Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Tasuta plaan

Ei

Tasuta prooviperiood (päeva)

7

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

31

Klienditugi

Email, Live chat

Loomise kuupäev

2007

Ettevõtte riik

Inglismaa

Kategooria:

PureVPN ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9Ekspertide hinnang
Üks parimaid VPN teenuseid aastal 2023
PureVPN pakub kiireid WireGuard-ühendusi, ahvatlevaid funktsioone ja mõistlikku hinda selle eest, mida ta pakub. Siiski näitavad kehvad blokeeringu avamise tulemused ning paljud tarkvara ja kasutatavuse puudused teenuse piiranguid võrreldes parimate VPN-konkurentidega. Kui olete huvitatud, võite proovida teenust nädal aega 1 dollari eest, enne kui võtate pikaajalise kohustuse.
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
9
Kasutamise lihtsus
9.1
Funktsioonid
9
PLUSSID
 • AES-256 krüpteerimine
 • Toetab WireGuard ja teisi OpenVPN-protokollide variante
 • Toetab portide suunamist
 • Toetab torrentimist
 • Vältib DNS-i lekkeid
 • Andmelogi poliitika puudub
 • Hiina serverid saadaval
MIINUSED
 • Uus versioon ei ole kuluefektiivne
 • Ühenduvusprobleem
 • Mac-rakenduse väiksemad funktsioonid
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: AES-256 krüpteerimine Toetab WireGuard ja teisi OpenVPN-protokollide variante Toetab portide suunamist Toetab torrentimist Vältib DNS-i lekkeid Andmelogi poliitika puudub Hiina serverid saadaval

Kui meie digitaalne turvalisus on meie jaoks oluline, siis pole midagi paremat kui PureVPN. Kas soovite teada, miks see teenus on nii populaarne ja mida see pakub?

Miks valida PureVPN?

 • PureVPN on kvaliteetne VPN-teenus, mis on saanud paljude eestlaste lemmikuks.
 • Teenuse populaarsus tuleneb tema suurepärasest funktsionaalsusest, lihtsast kasutamisest ja klienditoe kättesaadavusest.
 • PureVPN pakub kõrgetasemelist privaatsust ja turvalisust, võrreldes tasuta VPN-teenustega.

Meie jaoks on PureVPN parim turvaline VPN-teenus, mida Eestis saada on. Miks meile nii meeldib?

Esimeseks põhjuseks on nende hind: meie poolt testitud teenuspaketid sobivad igale eelarvele ning annavad võimaluse valida endale sobiva paketi. Kui otsid suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, siis pole võrdset PureVPN-iga.

Teiseks on see tõeline “Paunvere” VPN teenus – tugev, töökindel ning kohandatav. PureVPN-iga saadunud turvalisus on kõrgel tasemel ning võimaldab sul vabalt veebis surfata, ilma et peaksid kartma andmete lekkimist.

Kolmandaks on PureVPN kasutajasõbralik teenus- mugav ja lihtne kasutada nii algajatele kui ka kogenud virtuaalsete privaatvõrkude kasutajatele. Ükskõik, kas kasutad PureVPN-i tööl või kodus, on see teenus mugav ja paindlik.

Neljandaks pakub PureVPN mitmeid funktsioone, mida sa teistes VPN-teenustes ei leia. Seda täiendavad erinevad filtrid, rakendused ja muud lisavõimalused, mis teevad PureVPN-i üheks eriliseks teenuseks turul.

Kokkuvõttes, kui soovid oma privaatsust ja turvalisust veebis tagada, pole paremat teenust kui PureVPN. Meie soovitame seda kasutada kõigile, kes hindavad mugavust, paindlikkust, turvalisust ja taskukohast hinda!

PureVPN-i peamised funktsioonid

Nagu me juba mainisime, on PureVPN võrratu – kuid miks täpselt? Alustuseks, kui privaatsus on teie jaoks oluline, siis on see just see , mida vajate. PureVPN pakub 256-bitist krüpteerimist, mis tähendab, et teie andmed on ülimalt turvalised ning teie isiklik teave ei jõua kunagi kõrvalpoolt vaatlejateni.

Teiseks on PureVPN-i liides lihtne ja intuitiivne. Kui teil on olnud varasemaid kogemusi VPN-i kasutamisega, siis saate aru, kui tüütu võib olla keeruline ja raskesti kasutatav kasutajaliides – kuid mitte PureVPN-i puhul! Meie kasutajaliides on lihtne ja hõlpsasti kasutatav, et saaksite kiiresti ja vaevata ühenduse luua.

PureVPN-i peamised funktsioonid:

Funktsioon Kirjeldus
256-bitine krüpteerimine Andmete turvalisus ja kaitse Interneti-vaatlejate eest.
Lihtne kasutajaliides Kiire ja lihtne ühenduse loomine.
Üle 6500 serveri 140 riigis Ühenduse loomine kogu maailmas ja piiranguteta.
Mitmekülgne ühenduvus Ühenduse loomine erinevatel platvormidel, sealhulgas arvutitel, nutitelefonidel ja tahvelarvutitel.
24/7 klienditugi Aitame teid igal ajal, igas küsimuses, mis teil võib VPN-i kasutamisel tekkida.

Ja see pole veel kõik! PureVPN pakub ka IP-aadresside kaitset, P2P-failide allalaadimist, reklaamide ja pahavara blokeerimist ning palju muud. Tegelikult on see VPN-teenus meie arvates üks parimaid, mida turul saada on. Kuna me oleme nii kindlad, et armastate seda teenust samamoodi nagu meie, pakume 31-päevast raha tagasi garantii. Seega on teil aega katsetada ja veenduda, et PureVPN on just see, mida te vajate!

PureVPN-i lihtne kasutamine

Meie jaoks on oluline, et VPN-i kasutamine oleks kõigile lihtne ja mugav. Seetõttu on PureVPN-i kasutajaliides üks lihtsamaid ja kasutajasõbralikumaid turul.

PureVPN-i rakendust on lihtne alla laadida ja paigaldada ning saate ühenduse luua vaid paari klõpsuga. Rakendus võimaldab teil valida ühendusserveri automaatselt ja kasutada n-ö optimaalset serverit, mis valib teie jaoks kiireima ja stabiilseima ühenduse.

Kui olete valinud serveri, saate lihtsalt ühenduse luua, vajutades nuppu „Connect”. Kui soovite ühenduse katkestada, vajutage nuppu „Disconnect”. See ongi kõik!

Kui soovite kasutada PureVPN-i oma mobiiltelefonis või tahvelarvutis, pole ka see probleem. PureVPN pakub rakendusi nii iOS-i kui ka Androidi jaoks, mis teeb ühenduse loomise veelgi lihtsamaks.

Ühtlasi on PureVPN-i kasutajaliides kohandatav, võimaldades teil valida teile sobiva keele, kasutajaliidese teema ja palju muud.

Kokkuvõttes on PureVPN-i kasutamine imelihtne ja mugav ning sobib kõigile, sõltumata teie tehnikaoskustest ja kogemustest.

PureVPN vs tasuta VPN-teenused

Ah, tasuta VPN-teenused – need on nagu loosimismängud, milles üks võitab ja tuhanded kaotavad. Võid seda võrrelda ka tasuta hamburgeritega, mida müüakse kiirsöögikohtades – need näevad ahvatlevad välja, aga me teame, et see pole päris liha, mis seal sees on.

Vaba VPN-i kasutamisel on hinnaga. Interneti privaatsusest loobumine võib teie jaoks tekitada palju rohkem probleeme kui see, mida saate säästa raha.

Tasuta VPN-teenused PureVPN
Sagedased ühenduse katkestused Pidevad ühendused
Piiratud andmemaht Piiramatu andmemaht
Aeglased kiirused Kiired kiirused
Reklaamid ja andmete kogumine Privaatsus ja anonüümsus

Kui juba rääkida privaatsusest ja turvalisusest, siis on oluline mõelda pikaajalisele töökindlusele ja kasutajakogemusele. PureVPN-i kasutamine võib tunduda tavalisest VPN-teenusest kallim, kuid kõik positiivsed funktsioonid, mida see pakub, on selle hinna väärt.

Kui olete oma privaatsuse tagamise nimel valmis investeerima, siis soovitame kindlasti PureVPN-i kasutamist. Kuid kui soovite endiselt kasutada tasuta VPN-i teenuseid, siis soovitame olla ettevaatlik ja uurida hoolikalt teenuste tausta, et veenduda nende usaldusväärsuses ja andmete turvalisuses.

PureVPN-i tehnoloogiline alus

Aitame sul mõista, miks PureVPN on üks Eesti armastatumaid VPN-teenuseid! PureVPN-i alus on asetatud püsivale ja usaldusväärsele tehnoloogiale, pakkudes võimalusi, mida sa ei leia teistest teenustest. Meie teenus pakub üle 6500 serveri, mida pakub enam kui 140 riiki.

Meie teenuse kiirus on üllatavalt kiire, tänu meie sisseehitatud kiirendusele, mis võimaldab sul hõlpsalt ületada internetipiiranguid, vaadates filme ja videoid ilma sekeldusteta.

Kõik nende funktsioonide alus on meie eriline “Omaniku režiim”, mis pakub sulle enam turvalisust kui kunagi varem. See on võimas funktsioon, mis välistab kogu võimaliku andmete lekke riske, mis võiksid tulla VPN-i sissemurdmistest või muudest ohutusohudest su võrgus. Seda tõestavad ka meie viimased uuendused, millega oleme lisaks tõhustanud ka meie operatsioonisüsteemide funktsionaalsust.

PureVPN-i tehnoloogiline alus

Meie teenus on üles ehitatud peamiselt meie patenteeritud tehnoloogiale, mis kasutab tipptasemel turvalisuse süsteemi. Meie tarkvara pakub sisseehitatud turvameetmeid nagu tugevdatud krüpteerimine, automatiseeritud turundusfunktsioonid ning mitmekülgne tulemüür. Need funktsioonid tagavad sinu online-turvalisuse, kaitstes su andmeid Interneti kurjategijate eest.

Üks eripära, mis meid teistest VPN-teenustest eristab, on meie VPN-i kaitse IPv6 lekkide vastu. See on tõeliselt suurepärane omadus, mis tagab, et sa ei levi oma IP-aadressi oma internetiteenuse pakkuja poolt antud IPv6 aadressi kaudu.

Nüüd sa tead rohkem meie teenuse tehnoloogilisest alusest ja mis teeb meid eriliseks!

PureVPN-i klienditugi

Meie klienditoe tiim on alati valmis aitama, kui teil peaks tekkima mõni küsimus või probleem. Me mõistame, kui oluline on kiire ja tõhus abi, seega oleme loonud mitmeid erinevaid võimalusi, kuidas meie klienditoe meeskonnaga ühendust võtta.

Kõige lihtsam viis meiega ühendust võtta on meie veebisaidil asuva vestlusakna kaudu. Meie spetsialistid vastavad teie küsimustele peaaegu koheselt ja aitavad teil leida lahenduse, mis sobib just teile.

Kui teil on vaja rääkida meie klienditoe esindajaga suuliselt, võite kasutada meie tasuta kõnede funktsiooni. Selle võimaluse kasutamiseks klõpsake lihtsalt meie veebisaidil nupul “Helistage mulle tagasi” ja sisestage oma kontaktteave. Me helistame teile tagasi nii kiiresti kui võimalik.

Kui eelistate probleemi iseseisvalt lahendada, võite külastada meie veebisaiti jaotises “Tugi”. Seal leiate mitmeid kasulikke artikleid ja juhiseid, mis aitavad teil mõista meie teenuseid paremini ning teie probleemi lahendada.

Kokkuvõttes, meie klienditoe tiim on alati valmis aitama, olenemata sellest, milline on teie küsimus. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku klienditeenindust ja tagada, et teie kogemus PureVPN-iga oleks võimalikult sujuv ja meeldiv.

PureVPN-i ühilduvus

Oleme jõudnud tehnoloogilisemasse ossa, kus vaatame lähemalt PureVPN-i ühilduvust erinevate seadmete ja opsüsteemidega.

PureVPN toimib sujuvalt enamiku suuremate platvormidega, sealhulgas Windows, Mac, iOS, Android ja Linux. Lisaks on võimalik ühendada ka oma WiFi ruuteriga, mis suurendab turvalisust veelgi.

Kui sul on Windows 10, siis on sul õnneks lihtne PureVPN-iga ühilduda, kuna tarkvara on olemas nii Windowsi poes kui ka ametlikul PureVPN-i lehel.

Seadmed Opsüsteemid
Arvuti Windows, Mac, Linux
Mobiiltelefonid iOS, Android
WiFi ruuterid DD-WRT, Tomato, Asus, Belkin, TP-Link jt

PureVPN on ka ühilduv erinevate brauseritega, sealhulgas Google Chrome, Mozilla Firefox ja Opera. Kuid tuleb meeles pidada, et kui sa kasutad VPN-i brauseri lisandmoodulina, siis kaitseb see ainult veebibrauseri liiklust. Kui sa tahad kaitsta kogu arvuti või seadme liiklust, siis tuleb alla laadida ja paigaldada VPN-i tarkvara.

Ühilduvus erinevate protokollidega

PureVPN pakub klientidele erinevaid protokollivõimalusi, et tagada sobivuse võimalus igale seadmele. Siin on loetletud peamised toetatud protokollid:

 • OpenVPN: Saadaval kõikidele klientidele, kes soovivad kõrgeimat turvalisust.
 • PPTP: Tegemist on vananenud protokolliga, kuid mõned seadmed ja opsüsteemid toetavad seda endiselt.
 • L2TP/IPSec: See protokoll pakub tasakaalukat turvalisust ja kiirust.
 • IKEv2: Tegemist on ühe kiirema protokolliga ning seda soovitatakse kasutada mobiiltelefonide jaoks.

Kokkuvõttes on PureVPN ühilduvus nii seadmete kui ka protokollidega muljetavaldav, mistõttu on sobivaid võimalusi igale kliendile.

PureVPN-i hinnapakettide võrdlus

Oleme uurinud PureVPN-i erinevaid hinnapakette ning jagame nüüd oma tähelepanekuid. Kohe alguses toome välja, et võrreldes paljude teiste VPN-teenustega on PureVPN suhteliselt soodne ning pakub mitmeid erinevaid valikuvõimalusi.

Pakett Hind Kehtivusaeg Erisoodustused
Kuutasuline pakett 6,49€/kuus 1 kuu
Aastapaketid 34,49€/aasta 1 aasta 73% soodustus
Kahetunnine prooviversioon 2,50€ 2 tundi

Kõige soodsam valik on kindlasti aastapakett, mis annab koguni 73% soodustuse võrreldes kuutasulise paketiga. Selle hind on vaid 34,49€ aastas, mis teeb keskmiselt 2,87€ kuus – see on tõeliselt taskukohane hind turvalisuse eest, mida PureVPN pakub.

Teine soodne valik on kahetunnine prooviversioon, mille hind on vaid 2,50€. See on suurepärane võimalus põhjalikuks testimiseks enne otsustamist, kas soovite teenust pikema perioodi vältel kasutada.

Kui soovite teenust esialgu proovida ilma raha väljaminekuta, on võimalik kasutada 7-päevast raha tagasi garantii perioodi. See võimaldab teil teenust enne otsustamist testida ning kui leiad, et see pole sulle sobiv, saad raha tagasi küsida.

Üldiselt on meie arvates PureVPN taskukohane ning pakub mitmeid erinevaid võimalusi erinevatele vajadustele vastamiseks.

PureVPN-i kasutajate tagasiside

Ah, ja lõpuks, parimad soovitused – meie armastatud PureVPN-i kasutajate iseloomustused! Nii nagu meiegi, on eestlased ausad ja läbipaistvad inimesed, kes hindavad ausust ja läbipaistvust. Ja nii ongi, ilma pikema jututa, siin on mõned asjad, mida meie kasutajad on PureVPNi kohta öelnud:

“PureVPN on käed rüpes parim VPN teenus seal! Minu veebikogemus on muutunud palju sujuvamaks ja turvalisemaks, sest ma hakkasin seda kasutama. Soovitan seda väga kõigile, kes soovivad võtta oma veebiturvalisust ja privaatsust tõsiselt.”

– Kristjan, Tallinn

“Olen varem proovinud mitmeid VPN-teenuseid, kuid ükski neist ei ole isegi PureVPNi lähedale jõudnud. See on kiire, usaldusväärne ja lihtne kasutada. Lisaks on klienditugi tipptasemel. Ma ei lähe kunagi tagasi ühegi teise VPN-i juurde!”

– Liisa, Tartu

“PureVPN on minu jaoks mängu muutja. Kuna ma reisin tihti ja kasutan palju avalikku WiFi-ühendust, vajan VPN-i, mida saan usaldada. PureVPN mitte ainult ei hoia mind turvaliselt, vaid võimaldab mul ka vaevata juurdepääsu geograafiliste piirangutega sisule. See on hädavajalik kõigile, kes hindavad oma internetivabadust.”

– Marko, Pärnu

Nagu näete, on meie kasutajad üsna vaimustuses sellest, mida PureVPN pakub. Ja kes saab neid süüdistada? Me püüame pidevalt oma teenust täiustada ja pakkuda oma kasutajatele parimat võimalikku kogemust. Miks mitte liituda PureVPNi perega juba täna ja näha ise, millest kogu see melu on tingitud?

PureVPN-i soovitused

Meie meeskond on testinud ja kasutanud paljusid VPN-teenuseid, kuid PureVPN on meie kindel lemmik. Oleme testinud teenust juba mitu kuud ja võime öelda, et see on üks parimaid VPN-teenuseid, mida meie eestlased armastavad. See on stabiilne, kiire ja pakub suurepärast privaatsust, mis on tänapäeval äärmiselt oluline.

PureVPN on meie soovitus neile, kes soovivad kindlat ja usaldusväärset VPN-teenust. Teenus pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet ning on ideaalne nii erakasutajatele kui ka ettevõtetele. PureVPN-iga saate oma privaatsuse tagasi ja hoida oma isikuandmed kindlalt kaitstud.

Kui otsite kiiret ja usaldusväärset VPN-teenust, siis soovitame kindlasti proovida PureVPN-i. See on kiire, stabiilne ja pakub suurepärast privaatsust, mida me kõik tänapäeval nii väga vajame.

PureVPN-i tähtsus meie digitaalses maailmas

Meie igapäevaelu on muutunud täiesti sõltuvaks internetist ning me ei suudaks enam ette kujutada elu ilma selleta. Me kasutame internetiühendust kõikjal – kodus, tööl, kohvikus või isegi reisides. Seetõttu on meie veebiturvalisus muutunud üheks peamiseks mureks. Kuidas tagada oma privaatsus internetis ilma, et peaksime loobuma oma mugavusest ja veebipõhiste teenuste kasutamisest?

See on koht, kus PureVPN tuleb mängu – võimas tööriist, mida saame kasutada, et oma internetiühendus turvaliseks muuta. Niisiis, kuidas täpselt PureVPN meid kaitsma hakkab?

 1. Andmete krüpteerimine: PureVPN kasutab sõjaväelise taseme krüpteeringut, et tagada, et meie andmed oleksid internetis turvalised ja privaatsed.
 2. Anonüümsus internetis: PureVPN-i poolt pakutava anonüümsuse abil saame me külastada veebilehti anonüümselt, mis kaitseb meie identiteeti ja privaatsust.
 3. Geoblokeeringu ületamine: PureVPN võimaldab meil ületada geoblokeeringuid, võimaldades meil juurdepääsu veebilehtedele ja teenustele, mis on meie asukohas tavaliselt piiratud.

PureVPN-i abil saame nautida interneti kasutamist täiel rinnal, kartmata, et meie andmed ja privaatsus on ohustatud. Meie digitaaliinidel liikumine muutub turvalisemaks ja mugavamaks. PureVPN on tõeline turvameede, mida me kõik peaksime omama.

PureVPN-i roll Eesti veebiturvalisuses

Turvalisuse tagamine veebimaailmas on üks meie peamisi muresid. Seda silmas pidades oleme uurinud erinevaid viise, kuidas tagada interneti kasutamine turvaliselt. PureVPN on üks teenus, mida soovitame kõigile, kes soovivad tagada oma privaatsuse ja turvalisuse internetis.

PureVPN kasutab mitmeid turvameetmeid, et tagada teie privaatsus ja turvalisus. Meie teenus pakub 256-bitist AES-krüpteerimist, mis kaitseb teie andmeid ja töötab koos erinevate protokollidega, sealhulgas OpenVPN, L2TP/IPSec ja PPTP. Lisaks pakub äriühing DNS ja IPv6 lekke kaitset ning teie IP aadress on maskeeritud kõigi meie serverite kaudu.

Kuidas PureVPN tagab teie privaatsuse?

Küsimus, millele vastust otsime, on kuidas PureVPN teie privaatsuse tagab. Oleme selles osas väga kindlad ja julgeme väita, et PureVPN kasutab mitmeid meetmeid, et teie privaatsust tagada. Meie teenus tagab, et teie andmed on krüpteeritud, et need ei ole avatavaks kõigile. Meie tehnoloogia võimaldab teil kasutada internetti ilma et teie asukoht oleks paljastatud.

Kas PureVPN on seaduslik Eestis?

Jah, PureVPN on seaduslik Eestis ja enamikus maailma riikides. Meie äriühing tegutseb Eesti ja Ameerika Ühendriikide seaduste kohaselt ning meie teenuse kasutamine on täiesti seaduslik. PureVPN ei luba kuritegelikku tegevust ja meie teenus on loodud kaitseks privaatsuse rikkumise vastu.

Mis teeb PureVPN-i eriliseks?

Ah, oled jõudnud meie lemmikosa juurde – see, mis teeb PureVPN-i Eesti kasutajatele nii eriliseks. Jagame teiega mõned asjad, mida me eriti armastame:

Erinevad serverid PureVPN tagab kiire ja turvalise ühenduse paljudes erinevates asukohtades. Meie lemmikud on Ameerika Ühendriikides ja Ühendkuningriigis asuvad serverid.
Lihtne kasutamine PureVPN-i kasutamine on nii lihtne. Me ei pea olema IT-eksperdid, et saaksime turvaliselt ja kiiresti ühenduda erinevate serveritega.
Klienditugi Kui oleme kunagi toetust vajanud, on meie kogemused olnud suurepärased. PureVPN-i meeskond on alati olnud kiire ja abivalmis lahenduste leidmisel.
Ühilduvus PureVPN on ühilduv peaaegu kõigi seadmetega. Kasutame seda oma arvutites, nutitelefonides ja tahvelarvutites.
Tehnoloogiline alus PureVPN on tehnoloogiliselt üks edasijõudnumaid VPN-teenuseid turul. Me oleme alati rõõmsad, kui saame teada uutest funktsioonidest, mis aitavad meil jääda kaitstud online-maailmas.

Kõik need asjad kokku teevad PureVPN-i parimaks valikuks Eesti schmeiks.

PureVPN-i proovimine – liitu meiega täna!

Kui sa oled jõudnud siia artikli lõppu, siis sa tead juba, kui oluline on hoida enda internetis surfamisel privaatsust. Aga teadmised ei tähenda midagi, kui sa ei võta selle jaoks vajalikke samme. Seega, kui oled valmis tõsiselt võtma oma veebiturvalisust, siis tasub kindlasti proovida PureVPN-i.

Ühine meiega täna ja sa saad nautida meie parimaid funktsioone, sealhulgas:

 • Suur hulk servereid üle kogu maailma
 • Kiire ja usaldusväärne ühendus
 • Täielik privaatsus ja anonüümsus internetis
 • Lihtne kasutajaliides ja ühilduvus erinevate seadmetega

Me pakume ka riskivaba prooviperioodi ja 31-päevast raha tagasi garantii, nii et sul ei ole mitte midagi kaotada, aga võid saada palju juurde. Ühine meiega ja sa võid kindel olla, et su internetis surfamine on turvaline ja privaatne.

Meie jaoks on oluline, et meie kliendid tunneksid end turvaliselt ja kaitstuna meie teenuste kasutamisel. Seetõttu pakume me alati parimat tuge ja lahendusi, et tagada nende rahulolu.

Mis sa ootad? Liitu meiega täna ja naudi tõeliselt privaatset ja turvalist internetikogemust PureVPN-iga.

Kokkuvõte

PureVPN on üks parimaid VPN-teenuseid, mis tagab usaldusväärse turvalisuse ja privaatsuse internetis. PureVPN tagab teie privaatsuse ja turvalisuse, kasutades mitmeid turvameetmeid, sealhulgas 256-bitist AES-krüpteerimist, DNS ja IPv6 lekke kaitset ning teie IP aadressi varjamist kõigi meie serverite kaudu. PureVPN on seaduslik Eestis ja pakub taskukohaseid hinnapakette kõigile, kes soovivad internetis turvaliselt surfata.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Mis teeb PureVPN-i parimaks VPN-teenuseks?

PureVPN pakub kiiret ja turvalist ühendust üle maailma ning pakub laia valikut funktsioone ja tööriistu, mis tagavad teie privaatsuse ja turvalisuse internetis.

Millised on PureVPN-i peamised funktsioonid?

PureVPN pakub funktsioone nagu krüptitud ühendus, anonüümsus, turvalised serverid, kiirühendus, reklaamiblokeerimine ja 24/7 klienditugi.

Kui lihtne on PureVPN-i kasutada?

PureVPN-i kasutamine on lihtne ja intuitiivne. Saate ühendada ühe klõpsuga ja juurdepääsu oma lemmikveebisaitidele ja -teenustele.

Mis teeb PureVPN-i erinevaks tasuta VPN-teenustest?

Tasuta VPN-teenused on sageli piiratud kiiruse, andmeedastuse ja funktsioonide poolest. PureVPN pakub kiiret ja piiramatut ühendust ning laia valikut funktsioone.

Milline on PureVPN-i tehnoloogiline alus?

PureVPN kasutab kõrgtasemel krüptimistehnoloogiat, mis kaitseb teie andmeid ja tagab turvalise ühenduse.

Millist kliendituge pakub PureVPN?

PureVPN pakub 24/7 kliendituge e-posti, vestluse ja telefoni teel. Nende meeskond on alati valmis aitama teid.

Kas PureVPN on ühilduv erinevate platvormidega?

Ah, PureVPN on ühilduv Windowsi, Maci, Androidi, iOS-i, Linuxi ja paljude teiste platvormidega.

Mida arvavad PureVPN-i kasutajad?

PureVPN on saanud palju positiivset tagasisidet kasutajatelt üle maailma, kes kiidavad selle kiirust, turvalisust ja kasutusmugavust.

Kas PureVPN-i soovitatakse?

Jah, PureVPN on soovitatud paljude ekspertide poolt ja on võitnud mitmeid auhindu oma tippkvaliteedi ja teenuse eest.

Milleks on PureVPN oluline meie digitaalses maailmas?

PureVPN pakub privaatsust ja turvalisust internetis, kaitstes teie andmeid ja tagades, et saate vabalt sirvida ja juurdepääsu oma lemmikveebisaitidele.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PureVPN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0