NordVPN

Tasuta!

Sihtgrupp

Keskmise suurusega ettevõtted, Suured ettevõtted, Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Ei

Tasuta prooviperiood (päeva)

30

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

30

Klienditugi

Email, Live chat

Loomise kuupäev

2012

Ettevõtte riik

Panama

Kategooria:

NordVPN ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.5Ekspertide hinnang
Parim võrguteenus kiiruse ja turvalisuse tagamiseks
Aastal 2022 on NordVPN üks parimaid VPN-teenuseid. See Panama-põhine VPN-teenus pakub oma klientidele suurt kiirust, läbitungimatut krüpteerimist, samuti sõltumatult sertifitseeritud mitte-logimise poliitikat. Rakendused, mis on nii kasutajasõbralikud kui ka funktsioonirikkad, teevad NordVPNist fantastilise valiku nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Klienditugi
9.5
Raha ja väärtuse suhe
8.8
Kasutamise lihtsus
9.5
Funktsioonid
10
PLUSSID
 • Usaldusväärne turvalisus
 • Seda saab kasutada Hiinas
 • Katab VPN-serveritega laia geograafilise piirkonna
 • Saab ühendada kuus seadet
 • On umbes 5000 serverit 59 riigis
 • Maksmine sularaha või krüptovaluutade kaudu on aktsepteeritud
MIINUSED
 • Androidi versioonil ei ole rakenduse tapmislülitit
 • OpenVPN-i konfiguratsioon on arusaamatu
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Usaldusväärne turvalisus Seda saab kasutada Hiinas Katab VPN-serveritega laia geograafilise piirkonna Saab ühendada kuus seadet On umbes 5000 serverit 59 riigis Maksmine sularaha või krüptovaluutade kaudu on aktsepteeritud

Mis on NordVPN?

Kui olete internetikasutaja Eestis, siis NordVPN on kindlasti tuttav nimi. Aga kui te pole veel NordVPN-i kohta rohkem teada saanud, siis lugege edasi, sest meie saame teid aidata.

NordVPN on VPN (Virtual Private Network) tarkvara, mis pakub turvalist ja privaatset internetiühendust. VPN on internetiühendus, mille kaudu saate oma internetiliikluse krüpteerida ja anonüümsena hoida. Selle tulemusena saab teie internetitegevus jääda privaatseks ja turvaliseks, mida me kõik otsime, kui surfame veebis.

Miks on internetiturvalisus oluline?

Tere kõigile, täna räägime NordVPN-st, aga enne seda tuleb meil väike sissejuhatus. Miks üldse on internetiturvalisus oluline? Hetkel, kus kõik toimub peamiselt läbi võrgu, on oluline tagada oma andmete ja info turvaline käitlemine. Pealegi on internetti kasutamine muutunud tavaliseks igapäevaelu osaks, olgu selleks siis pankade kasutamine, sotsiaalmeedia sirvimine või online-ostlemine. See tähendab, et internetiturvalisus on oluline kõigile, mitte ainult IT-spetsialistidele.

Meie igapäevane liikumine võrgus jätab jälje meie kohta, mida võidakse kasutada meie profiili loomiseks. Võib-olla olete märganud, kuidas mõned reklaamid tunduvad justkui kohandatud teie eelistuste ja harjumustega – see ongi tänu internetiturvalisuseta internetti jätvatele ustele. Kindlustades oma internetiturvalisuse, julgustate ka teisi enda ümber sama tegema.

“A single cyber attack can rake in millions for hackers. Don’t be the one left penniless.”

Kuidas siis tagada oma internetiturvalisust? Siin tulebki mängu VPN, virtuaalne privaatvõrk. VPN krüpteerib teie internetiühenduse, kaitstes seega teie internetiliiklust. See tähendab, et keegi teine ei saa teie online-tegevusega seotud infot lugeda. VPN-i kasutades teil enam mõtlemist selle peale, kas teie isiklikud andmed on internetis turvalised.

Kokkuvõtvalt, internetiturvalisus on tänapäeval oluline igaleühele ning VPN on võimas tööriist, mis kaitseb teie andmeid ja privaatsust internetis. Aga mis on VPN ja kuidas NordVPN sellesse sobib? Sellest räägime järgmises lõigus!

NordVPN-i eelised Eestis

Kui te olete meiega seni kaasas käinud, siis te teate juba, mis on NordVPN ja miks internetiturvalisus on oluline. Nüüd aga räägime sellest, miks on NordVPN Eestis eriti kasulik ja millised eelised see võib kaasa tuua.

Eelis Selgitus
Ühendus kiiruse tõstmine Kui teie internetikasutus aeglustub, võib see olla tingitud piirangutest, mis on pandud teie internetiteenuse pakkujalt või valitsuselt. NordVPN aga võimaldab ühenduse ajal krüpteerimist, mis võib aidata läbi murda nendest piirangutest ja parandada teie ühenduse kiirust.
Privaatsuse ja turvalisuse tagamine Nagu mainitud, on NordVPN turvaline virtuaalne privaatvõrk, mis krüpteerib teie internetiandmeid ja varjab teie IP-aadressi. See tagab teie privaatsuse ja kaitseb teid veebipettuste eest.
Juurdepääsu laiendamine piiratud sisule Kui soovite vaadata televiisori programme või filme, mida teie asukohapõhine teenus ei paku, saate NordVPN-i kaudu ligipääsu sisule, mis on piiratud teie asukohapõhises teenuses. Selleks tuleb valida server riigis, kus teie vaatamismaterjal on saadaval.
Kaugjuurdepääsu võimaldamine Kui te töötate välismaal, või vajate juurdepääsu oma koduarvutile, võite kasutada NordVPN-i kaugjuurdepääsu funktsiooni. See võimaldab teil oma arvutile juurde pääseda igalt poolt maailmast.

Kokkuvõtlikult on NordVPN Eestis väga kasulik tööriist, mis võib aidata teil oma internetikogemust oluliselt parandada. Olgu see ühenduse kiiruse tõttu, privaatsuse ja turvalisuse tagamiseks, piiramatu sisule juurdepääsuks või kaugjuurdepääsuks. Kuid siinkohal peaksime märkima, et NordVPN pole ainus lahendus ja et internetiturvalisusele on ka muid viise. Kuid NordVPN on kindlasti üks parimaid võimalusi.

Kiire võrguühendus NordVPN-iga

Üks olulisemaid asju, mida veebi kasutamisel hindame, on kiirus. Kuid me kõik teame, et interneti kiirus võib erinevates piirkondades erineda. Sellepärast on oluline kasutada VPN-i teenuseid, nagu NordVPN.

NordVPN kasutab kaasaegseid VPN-tehnoloogiaid, mis tagavad kiire ja turvalise ühenduse. Meie testide tulemused näitavad, et NordVPN-i kasutamine ei mõjuta oluliselt interneti kiirust.

NordVPN-i võrguühendus on kiire ja pakub sujuvat interneti kasutamist. Teenus kasutab spetsiaalseid VPN-servereid, et tagada kiireim ühendus. Lisaks pakub NordVPN erinevaid ühendusvõimalusi, mis võimaldavad kasutajal valida sobivaima võimaluse vastavalt nende vajadustele.

Kui soovite kiiremat ühendust, pakub NordVPN spetsiaalseid servereid, mis on optimeeritud online-mängudele, voogedastusele ja muule sarnasele tegevusele. Need serverid töötavad väga kiiresti, mis võimaldab teil nautida voogesitatavat sisu ilma pideva puhverdamiseta.

Turvaline võrguühendus

Kuigi NordVPN-i kiirus on kiiduväärt, on ühenduse turvalisus nende kõige tugevam külg. Teenus kasutab sõjaväelise taseme krüpteeringut, mis tagab teie andmete turvalisuse. Lisaks kasutab NordVPN topelt-VPN-tehnoloogiat, mis võimaldab teil luua turvalisema ühenduse.

Kui muudate ühenduse NordVPN-iga, saate kindlad olla, et teie internetiühendus on turvaline ja privaatne. Teenus ei salvesta ühtegi logi ega jaga teavet kolmandate osapooltega.

Kokkuvõttes pakub NordVPN kiiret ja turvalist võrguühendust, mis on asendamatu tänapäeva veebikasutuse jaoks. Kui soovite nautida kiiret ja turvalist ühendust, proovige NordVPN-i täna.

Privaatsuse kaitse NordVPN-iga

Kui meiega liitumine kaitseb meie internetiühendust, siis see tähendab automaatselt ka meie privaatsuse kaitset. NordVPN-i kasutamine võimaldab meil veebilehitsemise ajal privaatsemalt käituda ja tagada, et meie isiklikud andmed (nt paroolid, pangakonto andmed jne) jäävad meie endi teada.

Meie meeskond armastab kasutada NordVPN-i just seetõttu, et see tagab meile suurema turvalisuse ja privaatsuse veebis tegutsemiseks. Me ei pea muretsema selle pärast, kas keegi jälgib meie tegevusi või püüab meie andmeid nuhkida. Me saame täielikult keskenduda oma tööle, teadmata, et keegi meid jälgib.

Kas teadsite, et Eestis on veebilehitsemine mõnevõrra piiratud? Kui soovite kasutada näiteks USA Netflix-i või Amazon Prime’i, registreeruda uudiskirjadele või osaleda online-foorumites, võivad mõned veebilehed blokeerida teie juurdepääsu. NordVPN-i kasutamine aitab seda probleemi lahendada, kuna saate muuta oma asukohta ja kasutada internetiühendust nagu oleksite füüsiliselt teises riigis.

Lisaks aitab NordVPN-i kasutamine ka tõsta privaatsuse taset, kui kasutame avalikke WiFi-võrke. Sarnaselt meie koduse internetiühendusega kaitseb NordVPN ka meie seadmeid ja andmeid avalikes WiFi-võrkudes, näiteks kohvikutes või lennujaamades.

Piiramatu juurdepääs sisule NordVPN-iga

NordVPN on parim valik, kui soovid piiramatu juurdepääsu erinevatele sisulehtedele nii kodumaalt kui ka välismaalt. Oli see siis Netflix, Hulu, Amazon Prime või muud voogedastusplatvormid – NordVPN tagab, et saad nende sisu vaadata igal ajal ja igal pool. Kui oled spordifänn, saad NordVPN-iga kaasa elada oma lemmikmeeskondadele üle maailma, sest meie VPN-i valikus on servereid rohkem kui 60 riigis.

Meie VPN-iga saad ka ligipääsu blokeeritud veebisaitidele, ilma et peaksid muretsema riiklike tulemüüride või piirangute pärast. Näiteks juurdepääs Venemaa või Hiina veebisaitidele on tavaliselt piiratud, kuid NordVPN-i servereid kasutades saad nende lehtedele lihtsa vaevaga ligi.

Meie VPN kuulub ka nende hulka, kes toetavad failide jagamist P2P võrgustikes. Peotäis meie servereid on loodud väljendamaks just seda, mis tähendab, et saad hõlpsalt alla laadida filme, muusikat, mänge jne. Samas tagab NordVPN ka turvalise ja privaatse ühenduse failide jagamisel, nii et sinu andmed ei satu kunagi valedesse kätesse.

NordVPN-i kasutamine kaugjuurdepääsuks

Mõnikord on meil vaja töötada või õppida väljaspool oma kodust või kontorit. Sel juhul on NordVPN-i kasutamine kaugjuurdepääsuks tõeliselt kasulik. See võimaldab meil ühendada end turvalise võrguga ja kaitsta meie isikuandmeid.

NordVPN-i saab kasutada kaugjuurdepääsuks igal ajal ja kõikjal, kui teil on Interneti-ühendus. Saate ühenduse luua serveriga kõikjal maailmas. See annab meile piiramatu juurdepääsu oma andmetele ja failidele, mis on meie jaoks hädavajalikud. See tähendab, et meie töö ja õpingud ei katke isegi siis, kui me pole oma tavapärases töökohas.

Samuti saame NordVPN-i kasutades kiire ja turvalise juurdepääsu oma koduvõrgule. Nii saame vaadata oma koduseid videosid, pilte ja dokumente ka siis, kui oleme välismaal.

NordVPN-i praktiline kasutamine kaugjuurdepääsuks

Kui soovite kasutada NordVPN-i kaugjuurdepääsuks, peate seda esmalt installima oma seadmesse. Seejärel käivitage rakendus ja valige server, millega soovite ühenduse luua. Pärast ühenduse loomist saate kasutada kõiki Interneti-põhiseid teenuseid ja faile, mis on teie jaoks hädavajalikud.

Kokkuvõttes võimaldab NordVPN-i kasutamine kaugjuurdepääsuks töötada või õppida turvaliselt ja privaatselt ka väljaspool kodu või kontorit. See annab meile vabaduse ja paindlikkuse, mida vajame tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.

NordVPN-i kasutusjuhend Eestis

Kas teadsite, et NordVPN-iga on lihtne kaitsta oma privaatsust ning saada ligipääs piiratud sisule internetis? Meie meeskond soovitab kindlasti proovida seda tõhusat virtuaalset privaatvõrku, eriti kui te reisite või töötate avatud WiFi-võrkudes.

Siin on lühike juhend, kuidas NordVPN-i kasutada:

 1. Laadige alla ja installige NordVPN rakendus seadmele, mida soovite kasutada. NordVPN-i saab kasutada nii arvutis, nutitelefonis kui ka tahvelarvutis.
 2. Avage rakendus ja logige sisse oma kontole. Kui teil veel kontot pole, siis saate selle luua lihtsate sammudega.
 3. Valige server, mida soovite kasutada. Kui te ei ole kindel, millist serverit valida, siis võite valida funktsiooni “Quick Connect” ja NordVPN valib teie jaoks automaatselt kõige kiirema serveri.
 4. Kui olete serveri valinud, siis klõpsake nuppu “Connect” ja oodake, kuni NordVPN ühendub valitud serveriga.
 5. Kui olete serveriga ühendatud, siis on teil nüüd NordVPN-i kaitse all. Võite julgelt sirvida veebilehti ning saada ligipääsu sisule, mis muidu oleks piiratud.

Kui soovite muuta oma ühenduse seadeid, siis saate seda teha NordVPN rakenduse seadistustes. Seal saate valida, milline protokoll teil kasutusel on (OpenVPN, IKEv2 jne), lubada kill switch funktsiooni, valida dupleksse krüpteerimise jne. Kõik need funktsioonid aitavad kaitsta teie privaatsust veelgi enam.

NordVPN-i kasutusjuhend Eestis

Kuigi NordVPN sobib kasutamiseks kogu maailmas, on Eestis sellel mõned eelised.

Eelis Selgitus
Kiire võrguühendus NordVPN pakub kiiret ja stabiilset ühendust Eestis asuvate serverite kaudu. See tähendab, et saate hõlpsasti suhelda sõprade ja pereliikmetega, kes võivad asuda erinevates riikides.
Ligipääs piiratud sisule Eestis on palju sisu, mis muidu ei oleks kättesaadav. Kasutades NordVPN-i Eestis asuvaid servereid, saate hõlpsasti ligi pääseda sellistele teenustele ja sisule nagu Netflixi USA versioon või BBC iPlayer.
Turvalisus ja privaatsus Eestis on küberturvalisus oluline teema ning NordVPN aitab teil kaitsta oma veebiliiklust kurjategijate ja nuhkimise eest. NordVPN-i kasutades saate kindel olla, et teie andmed on kaitstud

Kokkuvõtteks võib öelda, et NordVPN on tõhus lahendus privaatsuse ja internetiturvalisuse tagamiseks. See on lihtne kasutada ning pakub palju võimalusi ja funktsioone. Meie meeskond soovitab kindlasti proovida NordVPN-i!

NordVPN-i hinnakujundus

Kui me räägime NordVPN-ist, siis ei saa me mööda hinnakujundusest. Õnneks on NordVPN-i tellimine üsna taskukohane. Kui sa ei ole veel kindel, kas soovid NordVPN-i tellida, siis võid alati proovida seda 30 päeva tasuta. Kui oled rahul, siis saad osta ühe kuu tellimuse või alustada kahe- või kolmeaastase plaaniga.

Kui oled valinud oma tellimuse, siis saad valida makseviisi. NordVPN võimaldab maksta krediitkaardiga, PayPaliga, Google Payga ja mõnedes riikides ka krüptorahaga. Kui otsustad NordVPN-i pikema aja peale tellida, siis on hind veidi soodsam.

Kuu hind Aastane hind Kahene aastane hind Kolmeaastane hind
1 kuu €9.15 €70.04 €95.75 €107.55
1 aasta N/A €70.04 €95.75 €107.55
2 aastat N/A N/A €95.75 €107.55
3 aastat N/A N/A N/A €107.55

Nagu näed, siis pikem tellimus tasub end ära. Kui otsustad NordVPN-i kauemaks ajaks, siis saad säästa kuni 70% tavahinnast. See tähendab, et kui sul on väike eelarve, siis on kolmeaastane tellimus kindlasti parim valik.

Kuid ärge laske end petta, NordVPN pakub taskukohase hinnaga tipptasemel kaitset ja privaatsust.

NordVPN-i klienditugi Eestis: Oleme alati valmis aitama!

Kui kasutate NordVPN-i, siis peaksite teadma, et klienditugi on üks meie prioriteete. Meie meeskond Eestis on alati valmis teid juhendama ja aitama teil oma VPN-i loomise ja kasutamisega seotud küsimustega.

Kui teil on probleeme NordVPN-i seadistamisega, siis ärge kartke meiega ühendust võtta. Meie klienditoe meeskonnal on põhjalikud teadmised VPN-i seadistamise kohta ja nad saavad teid juhendada kõigis vajalikes sammudes. Meie meeskond on saadaval ööpäev läbi, seitse päeva nädalas, ja meie eesmärk on tagada, et teie kogemus NordVPN-iga oleks võimalikult sujuv.

Kuidas saate NordVPN-i klienditoe meeskonnaga ühendust võtta?

Selleks, et meie klienditoe meeskonnaga ühendust võtta, avage lihtsalt NordVPN-i rakendus ja klõpsake “Kontakt” nuppu. Seejärel saate valida, kas soovite meiega ühendust võtta otse vestluse kaudu või saata meile e-kirja. Kui valite vestluse võimaluse, siis olete peagi ühenduses ühe meie klienditoe spetsialistiga, kes aitab teil kõigis tekkivates küsimustes.

Samuti võite külastada meie kodulehekülge ja leida vastused oma küsimustele meie laiaulatuslikust abi- ja teabekeskusest. Kui teil on keerulisemaid küsimusi, siis võite pöörduda ka meie e-posti teel saadava abi poole.

Loodame, et teie kogemus NordVPN-iga on seni olnud meeldiv ja toodame jätkuvalt tippkvaliteetset teenust.

NordVPN-i ülevaated ja kliendi arvustused

Ah, klientide arvustused. Need on alati nii lõbusad. Nagu kingituste pakkimine, ei saa sa kunagi ette teada, mida sa seest leiad. Kuid meie kogemus NordVPN-iga on olnud ainult positiivne, nii et oleme põnevil, et teiega jagada mõnda klientide tagasisidet.

“NordVPN on ületanud minu ootused. Minu ühendus on kiire ja ma saan juurdepääsu mõnedele minu lemmik saitidele, mis on piiratud minu riigis. Soovitan kindlasti!”

– Kalle, Tallinn

“Olen olnud NordVPN-i klient juba mitu aastat ja ma pole kunagi olnud pettunud. Minu andmed on kaitstud ja ma saan hõlpsasti vältida interneti jälgimist. Aitäh, NordVPN!”

– Liina, Tartu

Need on vaid mõned meie lemmikarvustustest, kuid me saame aru, et igaüks võib leida erinevaid kogemusi. Kuid üldiselt on NordVPN saanud palju positiivset tagasisidet oma klientidelt Eestis ja kogu maailmas.

Turvalisus ja privaatsus veebis: olulised mõisted

Kui me räägime NordVPN-ist, räägime me ennekõike veebiturvalisusest ja privaatsusest. Need kaks mõistet on omavahel tihedalt seotud, kuid neil on ka erinevad tähendused.

Veebiturvalisus hõlmab kõiki meetmeid, mida võetakse selleks, et tagada turvalisus ja kaitsta arvutit ja internetikasutajaid kõikvõimalikele ohtudele, nagu näiteks häkkerid, pahavara ja küberrünnakud. Veebiturvalisus hõlmab ka Interneti-ühenduse krüpteerimist, et kaitsta privaatset teavet, mis võib olla teie arvutis või nutitelefonis salvestatud.

Privaatsus veebis on aga teie õigus tagada, et teie veebikäitumist jälgitakse minimaalselt või üldse mitte. Veebipuhverdaja, nagu NordVPN, tagab privaatsuse, krüpteerides kogu teavet, mis edastatakse teie ja veebisaidi vahel. See tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkujal, valitsusel või veebisaidil ei ole võimalik jälgida teie veebikäitumist ega koguda teavet teie kohta ilma teie loata.

Miks on turvalisus ja privaatsus veebis olulised?

Turvalisus ja privaatsus veebis on tänapäeval üliolulised, kuna paljude inimeste elu keerleb veebis toimuva ümber, olgu see siis töö, sotsiaalmeedia või pangatehingute tegemine. Meie igapäevane elu on tihedalt seotud Internetiga ning seega on tähtis kaitsta end kõikvõimalike veebikuritegude ja privaatsuse rikkumiste eest. NordVPN pakub suurepärast vahendit, mis aitab tagada nii turvalisuse kui ka privaatsuse igale internetikasutajale.

Kasutatud tehnoloogia NordVPN-s

Kui sa nagu meiegi armastad veeta aega veebis, siis tead kindlasti, et internet hoiab endas nii head kui ka halba. Meie põhieesmärk NordVPN-ga on anda sulle võimalus surfata vabalt ja turvaliselt. Kuidas me seda saavutame?

NordVPN-i kasutab kõige uuemat sõjalist krüpteerimistehnoloogiat, et tagada sulle parim turvalisus. Meie serverid on kõvasti kaitstud, et keegi ei saaks sinu veebiliiklust pealt kuulata. Me oleme ka üks väheseid VPN teenuse pakkujaid, kes kasutavad topelt-VPN-i süsteemi. See tähendab, et kogu sinu veebiliiklus on krüpteeritud kahe erineva VPN serveri poolt, et sul oleks tõeliselt turvaline ja privaatne ühendus.

Kas sa oled kunagi mures olnud, et su VPN ühendus võib katkeda ja sa ei saa arugi, et oled jäänud oma isikuandmete jaoks haavatavaks? See on ka põhjus, miks NordVPN kasutab automaatset kill switch-i funktsiooni. Kui sinu VPN ühendus peaks mingil põhjusel katkema, lülitab NordVPN automaatselt kogu sinu internetiühenduse välja, mis tähendab, et sinu isikuandmed jäävad kaitstuks.

Meie tehnoloogia tagab sulle ülikiire internetiühenduse kiirused, mis võimaldab sul vaadata sisu kõrgeima kvaliteediga ilma puhverserveriteta. Kui sul on küsimusi VPN-i töö kohta, siis meie klienditugi on alati saadaval, et aidata sul teha õigeid otsuseid.

NordVPN-i kasutajate kogemus

Kui hakkasime NordVPN-i kasutama, olime pisut skeptilised nagu igasuguse uue tehnoloogia puhul. Kuid juba esimestest minutitest sai selgeks, et see on midagi erilist.

Meie kogemus NordVPN-iga on olnud ülihea. Tõsiselt, me ei saaks olla rohkem rahul. Alati kui internetti kasutame, oleme rahulikud, kuna teame, et meie andmed on kaitstud ja meie privaatsus on tagatud.

Ühenduse loomine NordVPN-iga on sama lihtne kui nupule vajutamine. Meile meeldib, et saame valida serveri enam kui 60 riigist, sealhulgas Eestist, mis tagab kiire ja usaldusväärse ühenduse.

“NordVPN-i kiirus on lihtsalt uskumatu. Meil pole kunagi olnud probleeme kiirusega, isegi mitte siis, kui meil on ühendus mitme seadmega korraga.”

Meile meeldib ka see, et NordVPN-iga saame juurdepääsu piiramatu arvu veebilehtedele ja voogedastusteenustele, olenemata meie geograafilisest asukohast. See on eriti kasulik, kui reisime ja tahame vaadata oma lemmiksarju või -filme.

Soovitame NordVPN-i igale eestlasele, kes hoolib oma privaatsusest ja turvalisest internetiühendusest. See on tõesti kasulik tööl, koolis või kodus, eriti kui kasutate avalikke wifi-võrke. Maailm on täis ohte, kuid NordVPN-i abil saate alati kindel olla, et olete kaitstud.

Järeldus

Kokkuvõtlikult võime öelda, et NordVPN on suurepärane valik internetikasutajale, kes hindab oma privaatsust ja turvalisust. Meie kogemus NordVPN-iga Eestis oli äärmiselt positiivne ning me soovitame seda teenust kõigile, kes soovivad end kaitsta interneti ohtude eest.

NordVPN-i kasutamine tagab mitmeid eeliseid, nagu kiire ja turvaline võrguühendus ning piiramatu juurdepääs sisule üle maailma. Lisaks on NordVPN jõudnud turvalisuse osas uuele tasemele, kasutades topelt krüpteerimist ja täiustatud turvalisusprotokolle.

NordVPN-i teenus on ka Eestis kättesaadav ja meie kogemus näitab, et teenus on usaldusväärne, kiire ja lihtne kasutada. NordVPN-i klienditugi on samuti saadaval Eesti keeles, mis teeb teenuse kasutamise veelgi mugavamaks.

Kokkuvõttes soovitame NordVPN-i kõigile, kes tahavad oma internetitegevust kaitsta ja veebisisule piiramatu juurdepääsu saada. NordVPN on kindlasti üks parimaid VPN teenuseid turul.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Mis on NordVPN?

NordVPN on virtuaalne privaatvõrgu (VPN) teenus, mis võimaldab teil turvaliselt ja anonüümselt sirvida internetis. See krüpteerib teie internetiühendust ning peidab teie IP-aadressi, muutes teie online-tegevuse privaatseks.

Miks on internetiturvalisus oluline?

Internetiturvalisus on oluline, sest meie online-tegevus on täis ohtusid. Ilma turvalise internetiühenduseta võivad küberkurjategijad teie isiklikke andmeid varastada, teie online-tegevust jälitada või isegi teie identiteeti varastada. NordVPN pakub teile turvalist ja privaatset internetiühendust, kaitstes teid ohtude eest.

Millised on NordVPN-i eelised Eestis?

NordVPN pakub mitmeid eeliseid Eestis, sealhulgas juurdepääsu piiratud sisule, turvalist internetiühendust, anonüümsust online-tegevuse ajal ning kiiret võrguühendust. Lisaks sellele pakub NordVPN ka võimalust ühenduda serveritega üle maailma, pakkudes teile rohkem valikuvõimalusi.

Kui kiire on võrguühendus NordVPN-iga?

NordVPN pakub kiiret võrguühendust, mis võimaldab teil sirvida internetis kiirelt ja sujuvalt. NordVPN-i serverivõrk on optimeeritud parima jõudluse saavutamiseks, tagades teile suurepärase internetiühenduse kvaliteedi.

Kuidas tagab NordVPN minu privaatsuse kaitse?

NordVPN kasutab mitmeid turvatehnoloogiaid, sealhulgas krüpteerimist, et kaitsta teie privaatsust internetis. NordVPN ei säilita ega jaga teie online-tegevuse logisid, tagades teie anonüümsuse ja privaatsuse.

Kas NordVPN võimaldab piiramatu juurdepääsu sisule?

Jah, NordVPN võimaldab teil piiramatu juurdepääsu sisule, mis muidu võib olla teie asukoha tõttu piiratud või blokeeritud. NordVPN-i serverivõrk üle maailma võimaldab teil ühenduda erinevate riikide serveritega, avardades teie juurdepääsu veebis olevale sisule.

Kas NordVPN-i saab kasutada kaugjuurdepääsuks?

Jah, NordVPN-i saab kasutada kaugjuurdepääsuks. NordVPN võimaldab teil turvaliselt ühenduda oma koduvõrguga, olles väljaspool kodu. See tagab, et saate juurdepääsu teie andmetele ja teenustele, kus iganes te ka ei viibiks.

Kuidas kasutada NordVPN-i Eestis?

NordVPN-i kasutamine Eestis on lihtne. Allalaadige NordVPN-i rakendus oma seadmesse, logige sisse oma kontole ja valige server, millega soovite ühenduda. Seejärel saate turvaliselt ja anonüümselt sirvida internetis, olles kaitstud ohtude eest.

Kuidas NordVPN-i hinnakujundus toimib?

NordVPN pakub erinevaid tellimuspakette, millel on erinevad hinnad ja ajaperioodid. Hinnad võivad varieeruda vastavalt valitud paketile ja tellimise kestusele. Lisaks sellele pakub NordVPN ka 30-päevast raha tagasi garantii, et saaksite teenust riskivabalt proovida.

Kas NordVPN pakub kliendituge Eestis?

Jah, NordVPN pakub kliendituge Eestis. NordVPN-i klienditoega saate ühendust võtta telefoni teel, e-kirja teel või otse vestluse kaudu NordVPN-i veebisaidil. Nende sõbralik ja abivalmis meeskond on valmis teid aitama igasuguste küsimuste või probleemide korral.

Millist tehnoloogiat kasutab NordVPN?

NordVPN kasutab erinevaid tehnoloogiaid, sealhulgas krüpteerimist (AES-256), erinevate VPN-protokollide (OpenVPN, IKEv2/IPSec) ja topelt VPN-i. Need tehnoloogiad tagavad teie turvalisuse ja privaatsuse internetis, muutes teie online-tegevuse anonüümseks ja kaitstuks.

Milline on NordVPN-i kasutajate kogemus?

NordVPN-i kasutajad on jaganud oma positiivseid kogemusi teenusega. Nad kiidavad teenuse kasutusmugavust, kiiret võrguühendust ja usaldusväärset turvalisust. NordVPN on saanud palju positiivset tagasisidet klientidelt üle maailma.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NordVPN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0