Malwarebytes

Tasuta!

Sihtgrupp

Keskmise suurusega ettevõtted, Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Jah

Tasuta prooviperiood (päeva)

14

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

60

Klienditugi

Email

Loomise kuupäev

2008

Ettevõtte riik

Ameerika Ühendriigid

Kategooria:

Malwarebytes ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9Ekspertide hinnang
Kaitske end veebirünnakute eest, mis ohustavad teie identiteeti, teie faile ja teie rahalist heaolu.
Malwarebytes Premium on ettevõtte lipulaev, mis pakub igakülgset kaitset pahavara, lunavara ja muude täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmeid funktsioone, nagu reaalajas kaitse, ekspluatatsioonivastane kaitse, transomware'i vastane kaitse, pahatahtlike veebisaitide kaitse ja palju muud. See pakub ka automaatseid skaneerimisi, plaanilisi skaneerimisi ja käsitsi skaneerimisi. Lisaks pakub Malwarebytes Premium mitmesuguseid kohandamisvõimalusi, mis aitavad kasutajatel kohandada kaitset vastavalt oma konkreetsetele vajadustele.
Klienditugi
8.8
Raha ja väärtuse suhe
9.3
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
8.9
PLUSSID
 • Võõrkasutusvastane kaitse
 • Suurepärane klienditugi
 • Tasuta viiruse skanner
 • Lihtne &amp
 • Kiire skaneerimine
 • Endpunkti tuvastamine &amp reageerimine
 • Tasuta 14-päevane prooviperiood
 • Brauseri laiendus
MIINUSED
 • Malwarebytes tasuta versioon ei sisalda kõiki funktsioone
 • VPN sisaldub ainult kõige kallimas paketis
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Võõrkasutusvastane kaitse Suurepärane klienditugi Tasuta viiruse skanner Lihtne &amp Kiire skaneerimine Endpunkti tuvastamine &amp reageerimine Tasuta 14-päevane prooviperiood Brauseri laiendus

Mis on Malwarebytes?

Kas olete kunagi olnud stressis, kui arvutisse on sisse häkitud, pärast mis tundub lõputu võitlus pahavara vastu? Pole vaja enam muretseda! Just siin, Malwarebytes’i abil, saate vabalt hingata ja nautida ohutut arvutikogemust.

Meie Malwarebytes’i tarkvara on mõeldud pahaloomuliste programmide vastu võitlemiseks ja on üks parimaid küberkaitsevahendeid, mida turul leida võib. Olles üks juhtivaid ettevõtteid tarkvara turul, pakume teile meie kogemusi ja teadmisi, et tagada teie andmete ja seadmete turvalisus.

Kas poleks tore, kui teie arvuti oleks sama turvaline kui pangakokkutulek? Lõpetage muretsemine, sest Malwarebytes oskab teie seadet kaitsta nii hästi kui võimalik.

Malwarebytes eelised

 • Malwarebytes on üks parimaid kaitsevahendeid pahaloomuliste programmide vastu võitlemiseks.
 • Malwarebytes pakub kogemusi ja teadmisi, et tagada teie andmete ja seadmete turvalisus.
 • Malwarebytes’i tarkvara on nutikas valik parima arvuti kaitse jaoks.

Malwarebytes’i tarkvara kasutamine

Malwarebytes’i tarkvara kasutamine on lihtne nagu ABC. Lihtsalt laadige see alla, klõpsake paari korda edasi ja tarkvara teeb ülejäänu ise ära. See kaitseb teie arvutit kõikide pahatahtlike ohtude eest, sealhulgas pahavara, nuhkvara, troojalased, viirused ja palju muud.

Mis kõige tähtsam, Malwarebytes’i tarkvara ei koorma teie arvutit nagu teised sarnased tarkvarad. See töötab vaikselt taustal, kasutades minimaalselt ressursse ja vajadusel hoiatades teid ohtudest.

Kui teil on juba olemas mõni muu viirusetõrjetarkvara, soovitame teil siiski Malwarebytes’i juurde lisada. Miks? Sest see pakub lisakaitset, mis teie praegune tarkvara võib maha jätta. Sarnaselt võib oma lemmikhobuse kõrvale võtta ka teise hobuse, nii et ükski oht ei jääks märkamata.

Malwarebytes’i tarkvara erinevad versioonid

Malwarebytes’i tarkvara on saadaval erinevate versioonidena, sealhulgas tasuta ja pro versioonid. Tasuta versioon pakub põhikaitset, kuid kui soovite täiendavat kaitset ja funktsioone, siis soovitame pro versiooni.

Pro versioon pakub kaitset ka pahavara vastu, mis võib blokeerida teie arvuti ja nõuda lunaraha maksmist selle uuesti avamiseks. See pakub ka reaalajas kaitset, mis hoiatab teid ohtudest enne, kui need teie arvutit nakatavad.

Lisaks saate Malwarebytes’i tarkvara kasutada mitte ainult arvutites, vaid ka nutiseadmetes. See tähendab, et saate oma telefonid ja tahvelarvutid kaitsta samamoodi nagu oma arvuti.

Kokkuvõtteks, Malwarebytes’i tarkvara on tõeliselt nutikas valik parima arvuti kaitse jaoks. Lihtne kasutada, vaikne ja maksimaalse kaitsega. Nii et mis ootate? Laadige see alla ja hoidke oma arvutid turvalisena!

Pahaloomuliste programmide vastu võitlemine Malwarebytes’i abil

Malwarebytes’i tarkvara on võimeline võitlema pahaloomuliste programmide ja viirustega, mis võivad meie arvutit nakatada. See tarkvara kasutab tehisintellekti ja masinõpet, et tuvastada viiruseid ja pahalasi, mida teised tarkvarad ei suuda tuvastada.

Malwarebytes tarkvara uueneb pidevalt ja selle andmebaas sisaldab kümneid tuhandeid viirusetuvastusi. Seega võib öelda, et enamik pahalasi ei suuda Malwarebytes’i tarkvarast läbi murda. See tarkvara hoiab meie arvuti turvalisena.

Malwarebytes on suurepärane tarkvara, mis kaitseb meie arvutit. Meie soovitus on, et igaüks peaks selle tarkvara oma arvutisse installima, et end kaitsta pahalaste eest.

Küberkaitse ja viirusetõrje Malwarebytes’iga

Ah, kübermaailma pahalased! Kui võikad te olla. Aga ärge muretsege, sest Malwarebytes on siin, et teid kaitsta. Oleme võtnud endale ülesandeks tagada teie arvuti turvalisus ja privaatsus.

Kui tegemist on viiruste ja muude pahavara tüüpidega, siis meie tarkvara on üks parimaid kaitsjaid turul. Meie programm skaneerib teie arvutit pidevalt, tuvastades ja eemaldades kõikvõimalikke pahalasi, mis võivad teie arvutile ligi pääseda.

Kui teie arvuti on juba nakatunud, siis Malwarebytes suudab selle tõhusalt puhastada. Meie tarkvara tuvastab ja eemaldab pahavara kiiresti, ilma et see häiriks teie arvuti tööd. Nii et ärge muretsege, kui teie arvuti on juba nakatunud – Malwarebytes võtab selle üle ja teie arvuti on jälle puhas kui pisar.

Kaitse oma privaatsust Malwarebytes’iga

Kuid küberkaitse pole meie ainus prioriteet – meie tarkvara kaitseb ka teie privaatsust. Vältige identiteedivargust, kui teie arvuti on Malwarebytes’i kaitse all. Meie programm blokeerib kõik soovimatud loata andmevahetused ning kaitseb teie isiklikke andmeid.

Ja kõige selle juures on meie tarkvara ka eriti lihtne kasutada. Te ei pea olema IT-guru, et Malwarebytesiga hakkama saada. Meie liidese disain on ülimalt kasutajasõbralik ja intuitiivne. Meie klienditoega ühenduse võtmine on samuti lihtne – ja meie meeskond on alati valmis aitama teid.

Nii et kui soovite kaitsta oma arvutit ja privaatsust võrgus, siis Malwarebytes on teie jaoks õige valik. Oleme siin, et kaitsta teid iga päev!

 

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Millist arvuti kaitset Malwarebytes pakub?

Malwarebytes pakub täiuslikku kaitset arvutitele erinevate pahavara, viiruste ja pahaloomuliste programmide vastu. Meie tarkvara jälgib pidevalt arvutit, tuvastades ja eemaldades kõik ohud.

Kas Malwarebytes töötab kõigil operatsioonisüsteemidel?

Jah, Malwarebytes on ühilduv kõigi peamiste operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windows, macOS ja Android. Saate oma arvuti kaitsta, olenemata sellest, millist operatsioonisüsteemi kasutate.

Kas Malwarebytes aeglustab arvutit?

Ei, Malwarebytes on kerge tarkvara, mis ei mõjuta teie arvuti jõudlust ega aeglusta seda. Meie eesmärk on pakkuda tõhusat kaitset ilma negatiivset mõju teie arvuti kasutamisele.

Kas Malwarebytes kaitseb ka veebipõhiste ohtude eest?

Jah, Malwarebytes pakub täielikku küberkaitset, sealhulgas kaitset veebipõhiste ohtude ja pahavara vastu. Meie tarkvara blokeerib pahatahtlikud veebisaidid ja tagab, et teie isiklikud andmed oleksid turvalised.

Kuidas saan Malwarebytes’i tarkvara alla laadida?

Malwarebytes’i tarkvara saate alla laadida meie ametlikult veebisaidilt. Lihtsalt minge meie lehele ja järgige allalaadimisjuhiseid. Paigaldamine on lihtne ja kiire ning võimaldab teil kiiresti oma arvutit kaitsta.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Malwarebytes”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0