Norton VPN

Tasuta!

Sihtgrupp

Suured ettevõtted, Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Ei

Tasuta prooviperiood (päeva)

7

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

60

Klienditugi

Email, Live chat

Ettevõtte riik

Ameerika Ühendriigid

Kategooria:

Norton VPN ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.2Ekspertide hinnang
Turvaline privaatne teave, nagu teie paroolid, pangaandmed ja krediitkaardid.
Norton VPN on turvaline VPN, mis kaitseb teid surfamise ajal. See kaitseb teid kolmandate osapoolte jälgijate eest ja annab teile privaatsuse. See kaitseb teie andmeid turvamata võrkudes. See kaitseb kasutaja veebitegevust, pakkudes privaatset juurdepääsu. Norton varjab teie IP-aadressi, kui kasutate seda akende või mobiilseadmete kaudu.
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
9.3
Kasutamise lihtsus
9.4
Funktsioonid
9.1
PLUSSID
 • Paindlik seadmete arv 1, 5 ja 10
 • Tapmislüliti
 • AES-256 krüpteerimine
 • Jagatud tunneldamine
MIINUSED
 • Mõned funktsioonid ühilduvad ainult Androidi ja Windowsiga
 • Puudub PC Kill Switch
 • Ei paku ühtegi teenust Hiinas
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Paindlik seadmete arv 1, 5 ja 10 Tapmislüliti AES-256 krüpteerimine Jagatud tunneldamine

Ükski meist ei taha, et meie privaatne internetikasutus satub võõraste silmade alla. Kui oled nagu meie, siis oled kindlasti kuulnud Norton VPN-ist kui ühest parimast virtuaalsest privaatvõrgust, mis aitab kaitsta Sinu privaatsust ja parandada Sinu internetiturvalisust. Meiega koos saad teada, miks Norton VPN on meie valik Sinu interneti privaatsuse ja turvalisuse kaitsmiseks.

 • Norton VPN on virtuaalne privaatvõrk, mis aitab kaitsta Sinu andmekaitset ja tagada turvalisema internetikasutuse.
 • Norton VPN võimaldab piiramatu juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule ja turvalist ühendust avalikes Wi-Fi võrkudes.
 • Norton VPN on lihtne kasutada, pakub erinevaid valikuvõimalusi ning kliendituge.
 • Proovi Norton VPN-i juba täna, et kogeda turvalisemat ja privaatsemat internetikasutust.

Mis on Norton VPN?

Kui sa pole kunagi virtuaalset privaatvõrku kasutanud, on see mõiste sulle tõenäoliselt võõras. Aga ära muretse – me oleme siin, et aidata sul mõista, mis on Norton VPN ja kuidas see võib sinu internetikogemust paremaks muuta.

Norton VPN on teenus, mis võimaldab sul luua turvalise ja krüpteeritud ühenduse internetis. See tähendab, et kui sa kasutad Norton VPN-i, saad sa oma internetitegevuse varjata ja kaitsta oma isiklikke andmeid kolmandate osapoolte eest.

Võiksime öelda, et Norton VPN on nagu vihmavari vihmase päeva jaoks – see kaitseb sind igasuguse ilmaga ja tagab, et sa ei saa nii märjaks, kui sa muidu võiksid saada!

Miks valida Norton VPN?

Kui otsid täiuslikku lahendust oma internetiturvalisuse tagamiseks, siis oleme kindlad, et Norton VPN on sulle parim valik. Meie privaatvõrk võimaldab sul anonüümselt sirvida ja hoida oma andmeid turvaliselt krüpteerituna. Aga miks valida just Norton VPN?

“Turvalisus peaks olema kõigi prioriteet number üks. Ja Norton VPN-i abil saame sulle seda kindlustust pakkuda.”

– Meie turvalisusmeeskond

Ületamatu turvalisus

Norton VPN on oma turvalisusega võitnud mitmeid auhindu. Võid olla kindel, et sinu andmed on kaitstud meie tipptasemel privaatvõrgus. Meie krüpteeritud internetiühendus tagab, et keegi ei saa teie tegevusi jälgida või teie privaatseid andmeid varastada.

Andmekaitse

Meie eesmärk on kaitsta teie andmeid ja privaatsust igal sammul. Norton VPN-i abil saate oma andmed krüpteerida ja kaitsta oma internetiühenduse ilma häirimata. Me tagame teie andmetele juurdepääsu ainult teile.

Lihtne kasutada

Norton VPN on loodud lihtsustamiseks. Meie kasutajaliides on intuitiivne ja saate seda kasutada vaid mõne klõpsuga. Nii et olenemata teie tehnikaharidusest, võib igas vanuses inimene meie VPN-teenust hõlpsalt kasutada.

Piiramatu juurdepääs

Tänu Norton VPN-ile saate ületada geograafilisi piiranguid ja juurdepääsu sisule, mis muidu poleks teie piirkonnas saadaval. Nii et olgu see siis Netflixi saated või telesaated teistest riikidest, võime teid aidata.

Valikuvõimalused

Norton VPN pakub erinevaid pakette, mis vastavad teie vajadustele ja eelarvele. Alustage meie tasuta prooviperioodiga ja valige seejärel endale sobiv pakett.

Klienditugi

Kui teil tekib küsimusi või probleeme, on meie klienditugi alati valmis teid aitama. Meie klienditeenindajad on kättesaadavad 24/7, et aidata teil lahendada kõik tekkivad probleemid.

Jääge turvaliseks!

Andmekaitse Norton VPN-ga

Kas teadsid, et sinu internetitegevus võib olla jälgitav? Jah, see võib olla päris hirmutav, aga lohuta end sellega, et Norton VPN saab sind kaitsta.

Kui sa veebis surfad, jätad endast digijälgi, mida küberkurjategijad ja reklaamijad võivad röövellikult ära kasutada. Aga kui kasutad Norton VPN-i, siis sinu digijäljed on kaitstud. VPN-teenus krüpteerib sinu internetiühenduse, muutes sinu liikluse anonüümseks ja tehes selle peaaegu võimatuks jälgida.

Norton VPN-i kaitseb sind ka avalikus Wi-Fi võrgus, kus privaatsus ja turvalisus on eriti haavatavad. Kuid meie teenus krüpteerib ka avalikus võrgus sinu liikluse.

Norton VPN otsib alati uusi viise oma kasutajate kaitsmiseks, seega võid kindel olla, et sinu veebisurfamine on alati kaitstud. Meie teenus tagab, et sinu identiteeti ei paljastata ega röövitud. Sina saad veebis surfata täieliku rahuga.

Plussid Miinused
Privatsus Piiratud ühendused
Turvalisus Hind
Andmekaitse

“Meie tagame, et sinu digijäljed on kaitstud, muutes sinu liikluse anonüümseks ja tehes selle peaaegu võimatuks jälgida.”

Seega, kui otsid võimalust oma internetitegevuse kaitsmiseks, vali kindlasti Norton VPN. Meie VPN-teenus tagab sinu internetiturvalisuse, privaatsuse ja andmekaitse.

Turvaline ühendus avalikes Wi-Fi võrkudes

Avalik Wi-Fi võib olla mugav, kuid samas ka ohtlik. Kas oled kunagi mõelnud, kui palju inimesi võib sama avaliku Wi-Fi võrguga ühendunud olla? See tähendab, et teie isikuandmed on kõigile kättesaadavad, kellele see võrk kuulub. See võib hõlmata teie lemmiksaitide külastusi, sotsiaalmeedia kontosid ja isegi pangandustehinguid. Seetõttu on äärmiselt oluline, et enne avalikus Wi-Fi võrgus ühenduse loomist kasutaksite Norton VPN-i, et kaitsta oma andmeid ja privaatsust.

Norton VPN-i abil krüpteeritakse teie internetiühendus, nii et isegi kui keegi peaks olema sama võrguga ühendunud, ei näe nad teie tegevust. See tagab, et teie isiklikud andmed jäävad privaatseks. VPN-i kasutamine võib esialgu tunduda keeruline, kuid Norton VPN on loodud nii, et seda on lihtne kasutada. Seega, kui soovite avalikus Wi-Fi võrgus ohutult surfata, valige kindlasti Norton VPN.

Piiramatu juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule

Ah, see armas geograafiline piirang, mis ei lase meil vaadata meie lemmiksaateid ja -filme väljaspool Eestit. Aga Norton VPN-ga pole seda probleemi, sest meie virtuaalne privaatvõrk võimaldab sul ületada geograafilisi piiranguid ja vaadata sisu üle kogu maailma.

Geograafiline piirang Norton VPN-ga
Pole võimalik vaadata USA Netflixi sisu Ei ole probleem, ühendu Norton VPN-ga USA serveriga ja naudi sisu piiranguteta
Pole võimalik vaadata Inglismaa BBC iPlayerit Ei ole probleem, ühendu Norton VPN-ga Inglismaa serveriga ja naudi piiramatut juurdepääsu sisule

Nautides piiramatut juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule, on Norton VPN tõeline rõõmupakkujate meister. Kui sa pole veel proovinud, siis mida sa ootad? Ühine meiega ja vaata seda sarja, mida sa oled juba nii pikisilmi oodanud!

Lihtne kasutada

Ah, kas sa kuulsid seda, kui lihtne Norton VPN kasutamine on? Me ei saa paremat kogemust ette kujutada. Meie virtuaalne privaatvõrk on nii intuitiivne, et seda saab kasutada isegi koos silmad kinni. (Kuid siiski soovitame seda kasutada avatud silmadega, et saada maksimumturvalisust.)

Norton VPN on võrguseadistuste meistriteos. Kõik, mida pead tegema, on käivitada rakendus ja klõpsata “Ühenda”. See on kõik. Sa pole kunagi varem midagi nii lihtsat kasutanud. Ära muretse, meie tõsiselt turvaline andmeliiklus on tagatud.

Juba enne, kui oled ühendatud, teame, et tunned end turvaliselt. Kasutajaliides on nii lihtne ja minimalistlik, et sa ei imesta, kui eelmine kord kasutasid sa midagi, mis tundus arusaamatu. Ütleme, et Norton VPN on nagu sinu lemmikjook hommikul – olgu see siis kohv, tee või mahl. Igal hommikul juuakse see mugavalt, just nagu Norton VPN on alati käepärast.

Norton VPN on suurepärane võimalus internetiühenduse krüpteerimiseks, kuid sellega kaasneb ka lihtsus. Keegi ei soovi millegi kasutamist, mis on segane või tülikas. Nii et kui sa tahad usaldusväärset VPN-teenust, mis on sama lihtne kui hommikukohv, siis Norton VPN on sulle õige valik.

Valikuvõimalused

Mis puudutab Norton VPN-i, siis meie eesmärk on pakkuda küllaldaselt valikuid, et sobituda kõikide kasutajate vajadustega. Ja meie arvates oleme sellega hakkama saanud.

Meie teenuseid pakutakse kolmes erinevas paketis, et tagada kõikidele kasutajatele rahuldav valik:

Pakett Funktsioonid Hind
Basic Üks seade €3.33/kuus
Deluxe Kuni 5 seadet €5.00/kuus
Premium Kuni 10 seadet €8.33/kuus

Olgu siis tegemist ühekordse seadme kasutajaga või suurema perega, oleme paketid kokku pannud nii, et kõik saaksid just selle, mida nad vajavad.

Meiega saate alati proovida enne ostmist. Pakume 60-päevast raha tagasi garantii, et saaksite proovida meie teenuseid ilma muretsemata, ja kinnitada ise, kui suurepärane valik Norton VPN on.

Klienditugi

Oleme uhked oma meeskonna üle, kes on alati valmis aitama meie kliente Norton VPN-ga seotud küsimustes. Meie klienditeeninduse spetsialistid on valmis sulle telefoni teel või e-kirja teel igal ajal abi osutama.

Aeg Kontaktmeedia Abi saadavus
Tööpäeviti 9.00-18.00 Telefon Kohe
Ööpäevaringselt E-post 24 tundi

Kui sul on mure või küsimus, siis ära kõhkle meie poole pöördumast. Meie meeskond aitab sind meeleldi!

Proovi juba täna!

Kas soovite oma internetiühendust kaitsta ja saada piiramatu juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule? Siis on Norton VPN just see, mida vajate!

Ja me ei räägi ainult turvalisusest ja andmekaitsest, kuigi need on kindlasti olulised. Me räägime ka lihtsast kasutamisest ja valikuvõimalustest, mis sobivad igaühele.

Norton VPN paketid Kuutasu
1 seade €4.16
5 seadet €6.66
10 seadet €8.33

Ja kui olete kahtlev, siis ärge muretsege! Meil on prooviperiood, et saaksite ise proovida enne otsustamist.

Mis te ootate? Kaitsege oma privaatsust ja liituge Norton VPN-ga juba täna!

Norton VPN ja sinu privaatsus

Ohoo, siin me juba oleme, ühes kõige olulisemas osas meie artiklist – privaatsus! Kui sa oled nagu meie, siis ei taha sa kindlasti, et keegi nuhiks sinu internetiühenduse järel või saaks kätte sinu isiklikud andmed. Aga tea, et sa ei pea enam muretsema, kui kasutad Norton VPN-i.

Kui sa kasutad Norton VPN-i, siis sinu internetiühendus krüpteeritakse. See tähendab, et kui keegi püüab sinu andmeid nuhkida, siis ta näeb ainult krüpteeritud andmeid. Ja see annab sulle täieliku turvalisuse ja kaitse.

Võib-olla sa oled kuulnud, et teistel VPN-teenustel on lekkeid olnud, kuid Norton VPN-i suurim prioriteet on sinu privaatsus ja turvalisus, seega sa ei pea selle pärast muretsema. Meie hoiame sinu andmeid kindlalt kaitstud.

Nii et võid kindel olla, et kui valid Norton VPN-i, siis saad täieliku privaatsuse ja turvalisuse, mida sa vajad oma internetiühenduse jaoks.

Norton VPN ja internetiturvalisus

Kui sulle meeldib poseerida oma koogutava kassiga Instagramis ja jagada oma parimaid hetki sotsiaalmeedias, siis pead olema teadlik, et su isiklikud andmed on internetis haavatavad. Väga haavatavad. Nii et kui sa tahad, et su isiklik elu jääks privaatseks ja turvaliseks, pead mõtlema internetiturvalisusele. Ja selleks ongi meil Norton VPN.

Norton VPN krüpteerib sinu internetiühenduse, muutes su andmed krüptimise abil teistele nähtamatuks. See tähendab, et su internetikasutus on privaatne ning kolmandad osapooled ei saa sinu andmeid kasutada.

Lisaks sellele saad VPN kasutamisega turvaliselt ühendust luua ka avalikes Wi-Fi võrkudes. Kuna avalikud Wi-Fi võrgud ei ole tavaliselt kaitstud, on nende kaudu andmete varastamine väga lihtne. Kuid Norton VPN ühenduse abil on sinu andmed krüpteeritud ning kaitstud ka avalikes võrkudes.

Punktid, miks Norton VPN on su parim kaitsja internetis
Krüpteerib sinu internetiühenduse
Tagab sinu internetikasutuse privaatsuse
Kaitseb sinu andmeid avalikes Wi-Fi võrkudes

Niisiis, kui sa tahad oma internetikasutust kaitsta kurjategijate ja suurte andmete kogujate eest, siis pole palju mõelda – Norton VPN on sinu parim valik.

Norton VPN ja sinu privaatsus

Norton VPN on sinu parim valik interneti privaatsuse kaitseks – see on meie kindel seisukoht. Selle abil saad krüpteerida oma internetiühenduse, et hoida oma andmed turvaliselt ja privaatsena igas olukorras.

Kas oled kunagi kogenud seda, kus sinu internetiühenduse kaudu jagatud andmed satuvad ootamatult valesse kohta? Meie arvates on sellised olukorrad täiesti vastuvõetamatud ja just sellepärast soovitamegi Norton VPN-i. Meie teenus krüpteerib sinu internetiühenduse, tagades, et keegi ei saa sinu andmetesse lihtsalt sisse sattuda.

Lisaks sellele pakub Norton VPN ka võimalust valida oma privaatsusseadeid vastavalt enda vajadustele. Sa oled meie teenuse valikute üle täielikult kontrolli all ning saad nii palju või nii vähe kaitset kui soovid. Meie eesmärk on tagada, et sinu interneti privaatsus oleks alati tagatud.

Krüpteeri oma veebiühendus Norton VPN-iga

Kui sa kasutad Norton VPN-i, võid kindel olla, et sinu privaatsus on alati tagatud. Meie teenus krüpteerib sinu internetiühendust ning muudab sinu andmed ligipääsmatuks igasuguste nuhkimistega. Nii saad sa rahuliku südamega kasutada internetiühendust ka avalikes Wi-Fi-võrkudes, teades, et keegi ei saa sinu andmetega manipuleerida.

Norton VPN ja geograafilised piirangud

Kas sul on probleeme geograafiliste piirangutega, mis takistavad sul ligipääsu sisule, mida soovid vaadata? Norton VPN abil saad sa kõigist nendest piirangutest üle. Meie teenus võimaldab sul ühenduda serveritega üle kogu maailma, mis tähendab, et saad vaadata oma lemmikseriaale ja filme, olenemata sellest, kus sa parasjagu viibid.

Kasuta Norton VPN-i lihtsalt ja mugavalt

Norton VPN-i on vähemalt sama lihtne kasutada nagu tavalist internetiühendust. Meie teenus on kujundatud kasutajasõbralikult ning seda saab kasutada nii arvutil kui ka mobiiltelefonil. Ükskõik, kus sa parasjagu oled, saad sa Norton VPN-i abil oma privaatsust kaitsta ja geograafilisi piiranguid ületada.

Norton VPN-i valikuvõimalused

Norton VPN pakub mitmeid erinevaid pakette, mis sobivad erinevate vajadustega kasutajatele. Sa saad valida, kas soovid kasutada Norton VPN-i ühel seadmel või mitmel seadmel, ning saad valida ka erinevate kestuste vahel. Kõik sõltub sellest, millist privaatsuskaitset sa soovid.

Norton VPN-i klienditugi

Kui sul tekib mure Norton VPN-iga, võid alati meie klienditoe poole pöörduda. Meie meeskond on valmis sind igal hetkel aitama ja tagama, et sinu privaatsus oleks alati tagatud. Meie teenus on loodud sinu parimate huvide silmas pidades ning meie klienditugi seisab alati sinu kõrval.

Proovi Norton VPN-i juba täna

Kui soovid oma interneti privaatsust kaitsta ja geograafilisi piiranguid ületada, siis proovi Norton VPN-i juba täna. Meie teenus pakub parimat privaatsuskaitset ja võimaldab sul vaadata sisu igal pool. Lisaks sellele on sul võimalus katsetada Norton VPN-i täiesti riskivabalt, prooviperiood on kõigile uutele kasutajatele tasuta.

Kokkuvõte

Norton VPN on sinu jaoks parim valik, kui soovid kaitsta oma privaatsust internetis. Meie teenus pakub krüpteerimist, turvalisust ja vabadust geograafilistest piirangutest. Norton VPN-i kasutamine on imelihtne ning meie klienditugi seisab alati sinu kõrval. Nii et kui sa tahad oma privaatsust kaitsta ning internetiühendust turvalisemaks muuta, siis vali Norton VPN.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Mis on Norton VPN?

Norton VPN on virtuaalne privaatvõrk, mis krüpteerib sinu internetiühenduse, tagades sinu andmete turvalisuse ja privaatsuse.

Miks valida Norton VPN?

Norton VPN pakub kõrgetasemelist turvalisust ja andmekaitset, tagades sinu privaatsuse internetis.

Kuidas Norton VPN kaitseb minu andmeid?

Norton VPN krüpteerib sinu internetiühenduse, mis muudab sinu andmed loetamatuks teistele, tagades seeläbi sinu andmete turvalisuse.

Kas Norton VPN tagab turvalise ühenduse avalikes Wi-Fi võrkudes?

Jah, Norton VPN loob turvalise ühenduse ka avalikes Wi-Fi võrkudes, kaitstes sinu andmeid häkkerite ja nuhkvara eest.

Kas Norton VPN võimaldab juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule?

Jah, Norton VPN võimaldab sul juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule, avades sulle uusi võimalusi internetis.

Kui lihtne on Norton VPN kasutamine?

Norton VPN on väga lihtne kasutada, lihtsalt aktiveeri see oma seadmetes ja sa oled kaitstud internetis.

Kas ma saan proovida Norton VPN-i enne ostmist?

Jah, Norton VPN pakub prooviperioodi, et saaksid enne ostmist veenduda selle efektiivsuses ja sobivuses.

Kuidas Norton VPN tagab minu privaatsuse?

Norton VPN tagab sinu privaatsuse, krüpteerides sinu internetiühenduse ja hoides sinu andmed turvalisena.

Kuidas Norton VPN tagab minu internetiturvalisuse?

Norton VPN tagab sinu internetiturvalisuse, kaitstes sinu andmeid häkkerite ja nuhkvara eest ning tagades sinu internetiühenduse krüpteerimise.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Norton VPN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0