Tasuta!

SKU: ab029d7ac3c1 Kategooria:

Wrike ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse

Wrike’i tutvustus

Wrike on tarkvara, mis aitab projektijuhtidel ja meeskondadel oma tööd korraldada, hallata ja tähtaegadest kinni pidada. Wrike’i kasutatakse laialdaselt kõikvõimalike projektide puhul, alates turunduse ja disaini töödest kuni IT-arenduse ja ehitusprojektide juhtimiseni. Wrike võimaldab teil jälgida projekte algusest lõpuni, määrata ülesandeid, jagada dokumente ja teha meeskonnaga sujuvat koostööd. Mõned Wrike’i peamised eelised on:

 • Kasutajasõbralik liides
 • Paindlik projektide kavandamine
 • Võimas ajakava ja ressursside haldus
 • Integratsioon teiste populaarsete tööriistadega

Aga kas Wrike on teie jaoks parim valik? Uurime lähemalt, mida Wrike pakub ja kuidas see teiste projektijuhtimise tarkvaradega võrdleb.

Kuidas Wrike töötab?

Wrike kasutab oma projektide haldamiseks struktureeritud süsteemi, mis koosneb:

 • Projektidest
 • Ülesannetest
 • Alaülesannetest
 • Töövoogudest

Projektid on ülesannete kogumid, mis omakorda jagunevad alaülesanneteks. Alaülesannetega saab töid jagada veelgi väiksemateks üksusteks, et neid oleks lihtsam hallata. Töövoogud aitavad teil jälgida, millises faasis iga ülesanne on, kas see on alles planeerimisel, juba töös või juba lõpetatud.

Wrike’i liidese tutvustus

Wrike’i liides on intuitiivne ja kergesti kasutatav. Avalehel on:

 • Töölaud
 • Projektide nimekiri
 • Ülesannete nimekiri
 • Kalender
 • Töövoogude vaade

Töölaual saate luua uusi projekte, ülesandeid ja töövooge. Projektide nimekirjas näete kõiki oma projekte, nende staatust ja tähtaegu. Ülesannete nimekiri näitab teile kõiki avatud ja lõpetatud ülesandeid ning nende tähtaegu. Kalender annab ülevaate kõigist tulevastest sündmustest ja tähtaegadest. Töövoogude vaates saate jälgida, kuidas ülesanded projekti jooksul liiguvad ja millises faasis need on.

Wrike’i koostöövõimalused

Wrike pakub mitmeid koostöövõimalusi, mis aitavad meeskonnal sujuvalt koos töötada. Mõned neist on:

 • Reaalajas koostöö
 • Ülesannete määramine ja delegatsioon
 • Kommentaarid ja tagasiside
 • Failide ja dokumentide jagamine
 • Teavitused ja märguanded

Reaalajas koostöö tähendab, et meeskonnaliikmed saavad ülesandeid ja projekte üheaegselt vaadata ja redigeerida. Ülesannete määramine ja delegatsioon võimaldab projektijuhil ülesandeid meeskonnaliikmete vahel jagada ja nende täitmisele suunata. Kommentaaride ja tagasiside süsteem aitab hoida meeskonna vahelist kommunikatsiooni ühes kohas, et kõigil oleks ülevaade projektide hetkeseisust. Failide ja dokumentide jagamine võimaldab meeskonnaliikmetel hõlpsasti vajalikke materjale leida ja neid omavahel jagada. Teavitused ja märguanded hoiavad kõiki kursis oluliste muudatuste ja tähtaegadega.

Wrike’i integreerimine teiste tööriistadega

Wrike suudab sujuvalt integreeruda paljude teiste populaarsete tööriistadega, et parandada meeskonna produktiivsust. Mõned nendest integreerimistest on:

 • Google Drive
 • Dropbox
 • Microsoft Office 365
 • Adobe Creative Cloud
 • Slack
 • Zendesk

Wrike’i integreerimine nende tööriistadega võimaldab teil hõlpsasti faile jagada, projekte ja ülesandeid planeerida ning suhelda meeskonnaga, ilma et peaksite pidevalt erinevate rakenduste vahel lülituma.

Wrike’i hinnakujundus

Wrike pakub erinevaid hinnapakette, mis sobivad erinevatele vajadustele ja eelarvetele:

 1. Tasuta plaan – kuni 5 kasutajale, piiratud funktsionaalsusega
 2. Professionaalne plaan – alates $9.80 kasutaja kohta kuus, laiendatud funktsionaalsusega
 3. Äriplaan – alates $24.80 kasutaja kohta kuus, täiustatud funktsioonid ja prioriteetne tugi
 4. Ettevõtte plaan – hind sõltub me eskonna suurusest ja vajadustest, kohandatud funktsioonid ja täiustatud turvalisus

Enne otsuse tegemist pakub Wrike 14-päevast tasuta prooviversiooni, mis võimaldab teil tarkvaraga tutvuda ja veenduda, et see vastab teie vajadustele.

Kokkuvõte

Wrike on võimas ja paindlik projektijuhtimise tarkvara, mis aitab meeskondadel oma tööd korraldada, ülesandeid täita ja tähtaegadest kinni pidada. Wrike’i kasutajasõbralik liides, koostöövõimalused ja integreerimine teiste tööriistadega muudavad selle suurepäraseks valikuks erinevatele meeskondadele ja projektidele. Kuid selleks, et teha kindlaks, kas Wrike on teie jaoks parim lahendus, soovitame proovida tasuta prooviversiooni ja võrrelda seda teiste turul olevate projektijuhtimise tarkvaradega.

KKK

Kas Wrike on sobilik väikestele meeskondadele?

Jah, Wrike sobib hästi väikestele meeskondadele, kuna pakub tasuta plaani kuni viiele kasutajale. Lisaks on tarkvara paindlik ja lihtne kasutada, mis tähendab, et väiksemad meeskonnad saavad sellest kiiresti kasu saada.

Kuidas Wrike võrdleb teiste projektijuhtimise tarkvaradega?

Wrike’i peetakse üheks parimaks projektijuhtimise tarkvaraks, kuid selle sobivus sõltub teie meeskonna ja projektide vajadustest. Wrike võistleb selliste tuntud tarkvaradega nagu Asana, Trello, Basecamp ja Monday.com. Parima tarkvara valimiseks uurige iga tarkvara funktsioone, hinnakujundust ja kasutajasõbralikkust ning kaaluge tasuta prooviversioonide kasutamist.

Kas Wrike on turvaline?

Wrike pöörab suurt tähelepanu turvalisusele ja kasutab mitmeid turvameetmeid, et kaitsta teie andmeid ja privaatsust. Mõned neist turvameetmetest hõlmavad krüpteeritud andmeedastust, varundamist, kaheastmelist autentimist ja regulaarset turvaauditit.

Kas Wrike on mobiilne?

Jah, Wrike’il on mobiilirakendused nii Androidi kui ka iOS-i seadmetele, mis võimaldavad teil oma projekte ja ülesandeid jälgida ning nendega töötada ka siis, kui olete liikvel.

Kas Wrike pakub kliendituge?

Wrike pakub erinevatel tasemetel kliendituge, sõltuvalt teie valitud hinnapaketist. Tasuta plaani kasutajatele on saadaval iseteeninduslik tugikeskus, mis sisaldab artikleid ja juhiseid. Professionaalse plaani kasutajatele on lisaks saadaval e-posti tugi, samas kui äri- ja ettevõtte plaani kasutajad saavad nautida prioriteetset tuge, mis hõlmab telefoni teel toetust ja isikupärastatud abi.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wrike”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0