Webroot

Tasuta!

Kategooria:

Webroot ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse

Oled sa mures interneti turvalisuse pärast? Kas soovid kaitsta oma arvutit küberohtude eest? Siis on Webroot tarkvara just sulle! Webroot tarkvara on usaldusväärne ja kvaliteetne veebiturvalisuse ja küberkaitse tarkvara, mis tagab sinu arvuti turvalisuse. Selle abil saad alla laadida ja paigaldada erinevaid turvavahendeid, mis kaitsevad sind rünnakute, viiruste ja pahavara eest.

Webroot tarkvara allalaadimine on lihtne ja kiire ning selle hind on väga mõistlik. Selles artiklis tutvustame lähemalt Webroot tarkvara funktsioone, eeliseid, hindu ja palju muud. Loe edasi, et saada rohkem teavet Webroot tarkvara kohta!

Webroot tarkvara ülevaade

Webroot tarkvara on usaldusväärne ja kvaliteetne lahendus interneti turvalisuse tagamiseks. Selle tarkvara abil saad kaitsta oma arvutit erinevate küberohtude eest ning tagada oma andmete ja identiteedi turvalisuse.

Webroot tarkvara on saanud palju positiivseid arvustusi ja kasutajate tagasisidet. Kasutajad hindavad selle tarkvara lihtsat ja intuitiivset kasutajaliidest ning tõhusust veebiturbe tagamisel.

Kasutajate tagasiside Arvustused
“Väga hästi toimiv tarkvara, mida on lihtne kasutada.” “Webroot tarkvara on üks parimaid turvalisuse tagamise lahendusi, mis turul saadaval on.”
“Tänu Webroot tarkvarale tunnen end oma arvuti kasutamisel palju turvalisemalt.” “Webroot tarkvara on kiire ja tõhus ning ei aeglusta minu arvuti tööd.”

Kui otsid usaldusväärset veebiturvalisuse tarkvara, siis on Webroot kindlasti üks parimaid valikuid. Selle tarkvara funktsioonide ja omaduste kohta saad lähemalt lugeda järgmises sektsioonis.

Webroot tarkvara allalaadimine ja paigaldamine

Kui soovid oma arvutit kaitsta erinevate küberohtude eest ja tagada oma veebiturvalisuse, siis on Webroot tarkvara hea valik. Allalaadimiseks ja paigaldamiseks järgi allolevaid samme:

 1. Külasta Webroot tarkvara ametlikku veebilehte ning vali välja sobiv versioon.
 2. Leia “Laadi alla” või “Osta kohe” nupp, klikates sellele suunatakse sind järgmisele lehele.
 3. Nüüd vali või sisesta sobiv makseviis.
 4. Laadi programm alla, valides operatsioonisüsteemile vastava versiooni.
 5. Kui allalaadimine on lõppenud, ava installer ja järgi selle juhiseid.
 6. Järgi, kõiki antavaid juhiseid ja luba programmi paigaldamiseks ka tarkvara sätete muutmine.
 7. Paigalda tarkvara ning lase programmil oma arvutit analüüsida.

Webroot tarkvara allalaadimine ja paigaldamine on lihtne ning kiire protsess. Oluline on järgida kõiki juhiseid ning võimalusel kontrollida tarkvara ametlikku veebilehte võimalike uuenduste osas.

Webroot tarkvara põhifunktsioonid

Webroot tarkvara on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest veebiturvalisuse valdkonnas. Sellel on mitmeid funktsioone, mis aitavad tagada sinu arvuti kaitse erinevate küberohtude eest.

Viirusetõrje

Webroot tarkvara pakub tõhusat viirusetõrjet, mis skaneerib kogu sinu süsteemi regulaarselt viiruste leidmiseks ja eemaldamiseks. See aitab kaitsta sinu arvutit mitmesuguste viiruste, troojalaste ja muude kahjulike programmide eest.

Pahavaratõrje

Tarkvara sisaldab ka pahavaratõrjet, mis aitab blokeerida pahavara levikut sinu süsteemis. See analüüsib viirusetõrje ja tulemüüri abil kahtlase käitumisega faile, et vältida kahjustuste tekitamist.

Tulemüür

Webroot tarkvara on varustatud tulemüüriga, mis aitab blokeerida volitamata juurdepääsu sinu arvutile. Tulemüür jälgib võrguliiklust ja aitab tuvastada ning blokeerida kahtlast või ohtlikku liiklust. See aitab kaitsta sinu arvutit häkkimise, andmepüügi ja muude rünnete eest.

Identiteedivarguse kaitse

Webroot tarkvara aitab kaitsta sinu identiteeti internetis, takistades identiteedivarguse rünnakuid ja kaitstes sinu isiklikke andmeid. Tarkvara jälgib pidevalt sinu arvutis toimuvat ning annab teada, kui su isikuandmed võivad olla ohustatud.

Kokkuvõttes, Webroot tarkvara on tõhus ja usaldusväärne veebiturvalisuse tarkvara, mis pakub kaitset erinevate küberohtude eest. Sellel on mitmeid funktsioone, mis aitavad tagada sinu arvuti turvalisuse ja kaitsta sinu isiklikke andmeid.

Webroot tarkvara eelised

Webroot tarkvara on üks parimaid veebiturvalisuse tarkvarasid turul, kuna sellel on mitmeid olulisi eeliseid teiste sarnaste tarkvarade ees.

 • Kiirus: Webroot tarkvara on üks kiiremaid ja kergemaid veebiturvalisuse tarkvarasid turul. Tarkvara kasutab pilvepõhist tehnoloogiat, mis võimaldab sellel töötada tõhusalt ja kiiresti, ilma et see mõjutaks arvuti jõudlust.
 • Täpsus: Webroot tarkvara kasutab patenteeritud tehnoloogiat, mis tuvastab ja blokeerib küberohte kiiremini ja täpsemalt kui paljud teised sarnased tarkvarad. Tarkvara tuvastab ja blokeerib nii tuntud kui ka tundmatuid küberohte.
 • Lihtsus: Webroot tarkvara on väga lihtne kasutada ja sobib suurepäraselt ka neile, kes pole veebiturvalisuse tarkvara kasutanud. Tarkvaral on intuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides, mis võimaldab sul kergesti hallata oma arvuti turvalisust.
 • Kohandatavus: Webroot tarkvaral on mitmeid funktsioone, mida saad kohandada vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Saad valida erinevate skannimisviiside, ajakava ja palju muud.
 • Tugevus: Webroot tarkvara on rahvusvaheliselt tunnustatud oma võimekuse ja tõhususe poolest, kui tegemist on veebiturvalisuse tagamisega. Tarkvara on võitnud mitmeid auhindu ja saanud kõrgeid hinnanguid ekspertidelt ja kasutajatelt.

Webroot tarkvara hind ja saadavus

Webroot tarkvara on saadaval erinevates pakettides vastavalt sinu vajadustele ja eelarvele. Hind sõltub paketi kestusest ja funktsioonidest.

Webroot pakub mitmeid erinevaid pakette, mille hinnad varieeruvad vastavalt nende funktsioonidele. Näiteks võib leida pakette, mis sisaldavad ainult viirusetõrjet või pakette, mis lisaks sellele veel tulemüüri ja pahavaratõrje funktsioonid.

Paketi nimi Kestus Hind
Webroot Antivirus 1 aasta 39,99€
Webroot Internet Security Plus 1 aasta 59,99€
Webroot Internet Security Complete 1 aasta 79,99€

Ühe paketi võib aktiveerida erinevates seadmetes, mis muudab Webroot tarkvara tõhusaks ja taskukohaseks valikuks neile, kes soovivad kaitsta rohkem kui ühte seadet.

Webroot tarkvara on saadaval internetis erinevatelt müüjatelt ning on võimalik ka alla laadida ja osta otse Webrooti ametlikult veebilehelt. Soovitame võrrelda erinevaid hindu ning valida endale sobivaim pakett.

Webroot tarkvara toetus ja kasutajatugi

Webroot tarkvara meeskond pakub laialdast toetust ja kasutajatuge, et tagada kasutajate kogemuste parim võimalik kvaliteet. Kui sul tekib küsimusi või probleeme tarkvara kasutamisel, on sul võimalik võtta ühendust Webroot tarkvara meeskonnaga.

Webroot tarkvara kodulehekülg pakub erinevaid ressursse, sh kasutusjuhendeid ja infotarkvara kohta. Lisaks on seal ka võimalus võtta ühendust klienditoega, kui soovid saada abi või nõu.

Kasutajatugi on saadaval ööpäevaringselt, seitse päeva nädalas. Võid ühendust võtta telefoni, e-posti või veebivestluse teel. Meeskond aitab sul lahendada kõik probleemid kiiresti ja professionaalselt.

Webroot tarkvara meeskond pakub ka täiendavat tuge, sh tugiteenust ettevõtetele, mis on suunatud suuremate ja keerukamate küberturvalisuse probleemide lahendamisele.

Kuidas Webroot tarkvara parandab sinu veebiturvalisust

Webroot tarkvara on usaldusväärne ja tõhus lahendus veebiturvalisuse tagamiseks. Tarkvaral on mitmeid funktsioone, mis aitavad kaitsta sinu arvutit erinevate küberohtude eest.

Üks olulisimaid Webroot tarkvara põhifunktsioone on viirusetõrje. Tarkvara skannib pidevalt sinu arvutit ja tuvastab viirused ning muud pahavara, et saaksid need koheselt eemaldada. Lisaks sellele pakub tarkvara ka pahavaratõrjefunktsiooni, mis aitab kaitsta sinu arvutit pahavara eest ning võimaldab sul eemaldada ka juba nakatunud faile.

Webroot tarkvara sisaldab ka tulemüüri, mis takistab häkkeritel ligipääsu sinu arvutile ja võrgule ning tagab turvalisema internetiühenduse. Samuti tuvastab tarkvara erinevat tüüpi pahavara, sh nuhkvara ja troojalased.

Webroot tarkvara tõhusus seisneb ka selles, et see kasutab pilvepõhist kaitset, mis tähendab, et tarkvara on pidevalt ühenduses pilveteenusega ning saab sealt vajadusel värskendusi ja uuendusi. See tagab parima võimaliku kaitse sinu arvutile ning kindlustab, et Webroot tarkvara alati toimib täielikult.

Lisaks kõigile nendele funktsioonidele sisaldab Webroot tarkvara ka mitmeid veebiturbe lahendusi, mis aitavad vältida identiteedivargust, pettusi ja teisi veebi kaudu levivaid ohte. Näiteks kaitseb tarkvara sinu veebilehitsejat ja takistab pahavaraliste veebisaitidele juurdepääsu.

Kokkuvõtvalt, Webroot tarkvara on täis tõhusaid funktsioone ja veebiturbe lahendusi, mis aitavad tagada sinu internetiturvalisuse. Saad selle tarkvara abil nautida turvalist internetikogemust, teades, et oled kaitstud erinevate küberohtude eest.

Järeldus

Webroot tarkvara on usaldusväärne ja tõhus lahendus sinu veebiturvalisuse tagamiseks. Selle põhifunktsioonid nagu viirusetõrje, pahavaratõrje ja tulemüür aitavad kaitsta arvutit küberohtude eest ning tagada privaatsuse ja identiteedi kaitse.

Webroot tarkvara on saadaval erinevates pakettides ja sobib kasutamiseks nii üksikisikutele kui ka ettevõtetele. Lisaks on selle hind tasuv, võttes arvesse selle tugevust ja usaldusväärsust veebiturvalisuse tagamisel.

Webroot tarkvara on saadaval mitmes keeles, sealhulgas eesti keeles, mis teeb selle kasutamise veelgi mugavamaks. Lisaks pakub Webroot tarkvara kasutajatoe, mis aitab lahendada võimalikke probleeme ja annab nõu veebiturvalisuse tugevdamiseks.

Kui otsid usaldusväärset ja tõhusat veebiturvalisuse lahendust, siis Webroot tarkvara on kindlasti parim valik. Proovi seda juba täna ja veendu ise selle tõhususes!

FAQ

Kuidas Webroot tarkvara aitab kaitsta minu arvutit?

Webroot tarkvara kasutab täiustatud tehnoloogiaid ja algoritme, et tuvastada ja blokeerida erinevaid küberohte, sealhulgas viiruseid, pahavara ja identiteedivargusi. See tagab sinu arvuti turvalisuse ja aitab vältida potentsiaalseid rünnakuid.

Kuidas ma saan Webroot tarkvara alla laadida ja paigaldada?

Webroot tarkvara allalaadimiseks ja paigaldamiseks järgige järgmisi samme:
1. Minge Webroot’i ametlikule veebisaidile.
2. Valige sobiv pakett ja klõpsake “Lae alla”.
3. Järgige allalaadimisjuhiseid ja oodake, kuni tarkvara on alla laaditud.
4. Topeltklõpsake allalaaditud failil ja järgige paigaldusjuhiseid.
5. Kui paigaldus on lõpule jõudnud, käivitage Webroot tarkvara ja järgige seadistusjuhiseid.

Milliseid turvafunktsioone pakub Webroot tarkvara?

Webroot tarkvara pakub mitmeid olulisi turvafunktsioone, sealhulgas:
– Viirusetõrje: tuvastab ja eemaldab viirusi ja pahavara.
– Pahavaratõrje: kaitseb arvutit pahavara ja pahavara levitamise eest.
– Tulemüür: blokeerib ebasoovitavaid võrguliikluse ühendusi.
– Rämpsposti kaitse: filtreerib rämpsposti ja kaitseb sind ebasoovitava sisu eest.
– Turvaline sirvimine: tuvastab ja blokeerib pahatahtlikke veebisaite.
– Identiteedikaitse: aitab vältida identiteedivargust ja hoiab sinu isikuandmed turvalisena.

Millised on Webroot tarkvara eelised võrreldes teiste veebiturvalisuse tarkvaradega?

Webroot tarkvara eristub mitmete eeliste poolest:
– Kiirus: Webroot tarkvara on üks kiiremaid veebiturvalisuse tarkvarasid, mis ei aeglusta sinu arvutit.
– Pilvepõhine tehnoloogia: Webroot kasutab pilvepõhist tehnoloogiat, mis tagab pideva ja ajakohase kaitse.
– Väike ressursikasutus: Webroot tarkvara kasutab vähe ressursse, mis võimaldab arvutil töötada sujuvalt.
– Lihtne kasutajaliides: Webroot tarkvara pakub intuitiivset ja lihtsat kasutajaliidest, mis sobib ka algajatele.
– Tõhus kaitse: Webroot tarkvara on tõestanud end kui tõhus veebiturvalisuse lahendus, mida soovitavad eksperdid ja kasutajad.

Kust ma saan Webroot tarkvara osta ja milline on selle hind?

Webroot tarkvara saab osta Webroot’i ametlikult veebisaidilt või volitatud müüjatelt. Hind sõltub valitud paketist ja võimalikest lisafunktsioonidest. Külasta Webroot’i veebisaiti või võta ühendust müüjatega, et saada täpsemat teavet hinnakujunduse kohta.

Millist tuge ja abi saab Webroot tarkvara kasutamisel?

Webroot tarkvara pakub mitmeid tugiteenuseid ja kasutajatoe võimalusi. Võid pöörduda Webroot’i tugikeskuse poole, kus saad leida vastuseid oma küsimustele ja lahendusi võimalikele probleemidele. Lisaks on saadaval ka telefoni- ja e-posti tugi, et saaksid vajadusel otsese abi ja juhendamise.

Kuidas Webroot tarkvara parandab minu veebiturvalisust?

Webroot tarkvara parandab sinu veebiturvalisust mitmel viisil:
– Tuvastab ja blokeerib pahavara ning viirused, ennetades seeläbi arvutisse tungimist.
– Blokeerib ohtlikud veebisaite, mis võivad sisaldada pahatahtlikku tarkvara või pettuseid.
– Kaitseb sind identiteedivarguse eest, hoides sinu isiklikke andmeid turvalisena.
– Väljatöötatud täiustatud tehnoloogiatega, tagades kiire reageerimise uutele küberohtudele.
– Regulaarsed tarkvarauuendused tagavad turvalisuse ja kaitsevad sind uute ohtude eest.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Webroot”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0