Tasuta!

Sihtgrupp

Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Jah

Tasuta prooviperiood (päeva)

14

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

30

Klienditugi

Email, Live chat

Loomise kuupäev

2013

Ettevõtte riik

Ameerika Ühendriigid

SKU: 9d72bd358168 Kategooria:

Trello ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.4Ekspertide hinnang
Tehke oma meeskonnakaaslastega tasuta koostööd
Trello on projektijuhtimise tarkvara, mis rühmitab teie projektid graafikutesse. Trello teavitab sind sellest, kes on protsessis sees, kes millega tegeleb või kus miski on.
Klienditugi
7.2
Raha ja väärtuse suhe
9.3
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
8
PLUSSID
 • Õiglane hinnakujundus
 • Saadaval tasuta plaan
 • Mobiili- ja lauaarvutirakendused
 • Paljud kasutajad usaldavad seda
MIINUSED
 • Võib olla puudulikud funktsioonid
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Õiglane hinnakujundus Saadaval tasuta plaan Mobiili- ja lauaarvutirakendused Paljud kasutajad usaldavad seda

Mis on Trello?

Trello on taskuhalduse tööriist, mis on üles ehitatud visuaalsetele projektijuhtimisele tuginevale süsteemile. Tööriist loodi 2011. aastal ja sellest ajast alates on see olnud populaarne valik nii isiklikuks kui ka tööalaseks kasutamiseks.

Trello platvorm võimaldab kasutajatel luua laudu, milles saab luua igale projektile eraldi kaarte, millele saab märkida ülesandeid, märkmeid, tähtaegu ja kõike muud olulist. Trello on saanud tuntust oma lihtsa ja intuitiivse kasutajaliidese tõttu, mis teeb selle kasutamise hõlpsaks ka neile, kes pole varem projektijuhtimise tööriistu kasutanud.

Peamised funktsioonid

Trello pakub mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad projektide haldamise lihtsaks ja tõhusaks:

 • Kaardid: Trellos saab iga ülesande jaoks luua eraldi kaardi, mis võimaldab hoida kogu projekti teavet korras ja kergesti kättesaadavana.
 • Listid: Listid aitavad struktureerida kaarte ja korraldada neid erinevate tööetappide järgi, näiteks “teha”, “teoksil” ja “tehtud”.
 • Integratsioonid: Trelloga saab integreerida paljusid teisi tööriistu, nagu Slack, GitHub, Google Drive ja paljud teised, et hõlbustada meeskonnatööd ja suurendada produktiivsust.
 • Liigutatavad kaardid: Trello võimaldab kasutajatel kaarte hõlpsasti ühest listist teise lohistada, mis aitab jälgida ülesannete olekut ja jälgida projekti edenemist.

Trellos töötamine

Trellos töötamine on üsna lihtne ja algajatele kergesti mõistetav. Siin on toodud mõned põhietapid, kuidas Trelloga projektide haldamist alustada:

 1. Looge uus laud, mis esindab teie projekti.
 2. Lisage lauale listid, mis esindavad erinevaid tööetappe või projekti osi.
 3. Looge iga ülesande jaoks eraldi kaardid ning lisage neile vajalik teave, nagu kirjeldus, tähtajad, vastutavad isikud jne.
 4. Liigutage kaarte erinevate listide vahel vastavalt ülesannete edenemisele ja projekti olekule.
 5. Kasutage Trello integreerimisvõimalusi, et siduda oma töövoog teiste rakendustega ja suurendada meeskonna tõhusust.
 6. Seadke meeldetuletused ja jälgige projekti tähtaegu, et tagada tööde õigeaegne täitmine.

Trello eelised ja puudused

Nagu iga tööriista puhul, on ka Trellos oma eelised ja puudused. Siin on mõned neist:

Eelised

 • Lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis muudab tööriista kergesti kasutatavaks ka algajatele.
 • Võime kohandada laudu, listide ja kaartide välimust, et luua isikupärane töökeskkond.
 • Ulatuslikud integreerimisvõimalused teiste tööriistadega, mis aitab parandada töövoo tõhusust.
 • Paindlikkus, mis võimaldab Trellos hallata erinevaid projekte, alates isiklikest ülesannetest kuni suurte meeskondade tööprojektideni.
 • Saadaval nii tasuta kui ka tasuliste pakettidena, mis sobivad erinevatele vajadustele ja eelarvetele.

Puudused

 • Trello võib jääda liiga lihtsaks neile, kes vajavad keerukamaid projektijuhtimise võimalusi, nagu Gantti diagrammid ja ressursside haldamine.
 • Kuigi Trello pakub palju kohandamisvõimalusi, võib see muuta tööriista välimuse mõnikord segaseks ja ülekoormatuks.
 • Integreerimisvõimalused on suurepärased, kuid võivad vajada täiendavat seadistamist ja tehnilisi teadmisi, et neid maksimaalselt ära kasutada.

Järeldus

Trello on suurepärane tööriist projektijuhtimiseks ja ülesannete haldamiseks, eriti neile, kes soovivad kasutada visuaalset ja lihtsat süsteemi. Selle paindlikkus, kohandatavus ja lai valik integreerimisvõimalusi muudavad selle sobivaks paljudele erinevatele projektidele ja meeskondadele. Kuigi Trello võib jääda liiga lihtsaks neile, kes vajavad keerukamaid projektijuhtimise võimalusi, on selle eelised ja kasutusmugavus kindlasti kaalumist väärt.

 

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Kas Trello on tasuta?

Jah, Trello pakub tasuta kontot, mis sisaldab piiramatult laudu, kaarte ja listide loomise võimalusi. Tasuta kontol on siiski mõned piirangud, näiteks integreerimiste arv ja failide suurus. Trello pakub ka tasulisi plaane, mis pakuvad täiendavaid funktsioone ja ressursse.

Kas Trello sobib ainult meeskondadele või saan seda kasutada ka isiklikuks otstarbeks?

Trello on loodud nii meeskondade kui ka isiklikuks kasutamiseks. Tänu oma paindlikkusele ja kohandatavusele saab seda kasutada nii suurte tööprojektide kui ka igapäevaste isiklike ülesannete haldamiseks.

Kuidas saab Trellos määrata ülesandeid teistele inimestele?

Trellos saab iga kaardi juurde lisada vastutavad isikud, lisades nende nimed kaardile. See võimaldab meeskonnaliikmetel hõlpsalt näha, kes vastutab konkreetse ülesande eest, ning aitab hoida kõik kursis projekti edenemisega.

Kuidas saab Trello töötada koos teiste projektijuhtimise tööriistadega?

Trellos on palju integreerimisvõimalusi teiste tööriistadega, nagu Slack, GitHub, Google Drive ja paljud teised. Selle abil saab suurendada meeskonna tõhusust ja hõlbustada töövoogude koostööd erinevate platvormide vahel. Integreerimiste seadistamine võib vajada mõningaid tehnilisi teadmisi, kuid nende kasutamine võib oluliselt parandada projektijuhtimise kogemust.

Mida teha, kui mul on Trelloga probleeme?

Kui teil tekivad Trelloga probleemid, soovitame kõigepealt tutvuda Trello tugiteenuse ja teabebaasi lehtedega, kus on palju kasulikke näpunäiteid ja juhiseid. Kui te ei leia seal lahendust, võite pöörduda Trello klienditoe poole, kes on valmis teid aitama.

Kas Trello on turvaline?

Trello pöörab suurt tähelepanu turvalisusele, kasutades andmete krüpteerimist nii edastamise ajal kui ka puhkeolekus. Lisaks pakuvad nad mitmetasandilist autentimist, et tagada teie konto kaitse. Kuid nagu kõigi veebirakenduste puhul, on tähtis olla ka ise turvateadlik ja järgida parimaid tavasid, näiteks kasutada tugevaid paroole ja hoida oma seadmed turvalisena.

Kas Trello on saadaval mobiilirakendusena?

Jah, Trello on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmetele mobiilirakendusena. See võimaldab teil jälgida oma projekte ja ülesandeid kõikjal ning hallata neid mugavalt oma nutitelefonis või tahvelarvutis.

Kas Trellos on võimalik seada tähtaegu?

Trellos saate iga kaardi jaoks määrata tähtaja, mis aitab teil jälgida tööde täitmist ja hoida projekti ajakava kontrolli all. Tähtaegade seadmine on lihtne ja nende muutmine võtab vaid mõne hetke. Lisaks saate määrata meeldetuletusi, mis annavad teile teada, kui tähtajad lähenevad.

Kuidas saan Trellos oma töövoogu kohandada?

Trellos saate oma töövoogu kohandada, lisades lauale listid, mis esindavad teie projekti erinevaid etappe või osi. Seejärel saate iga ülesande jaoks luua kaardid ja liigutada neid listide vahel vastavalt ülesannete edenemisele. Lisaks saate muuta laudade, listide ja kaartide välimust, et luua enda jaoks sobiv töökeskkond.

Kas ma saan Trellos koostööd teha teiste kasutajatega?

Trello võimaldab teil kutsuda teisi kasutajaid oma laudadele ja teha nendega koostööd, jagades ülesandeid, lisades kommentaare ja jälgides projekti edenemist reaalajas. Trellos on lihtne jagada laudu ja kaarte meeskonnaliikmetega, mis muudab koostöö sujuvaks ja tõhusaks.

Trello on suurepärane vahend nii isiklike kui ka tööalaste projektide haldamiseks. Selle lihtne ja visuaalne kasutajaliides, paindlikkus ja mitmekülgsed integreerimisvõimalused muudavad selle atraktiivseks valikuks erinevatele kasutajatele. Ehkki Trello ei pruugi pakkuda kõiki vajalikke funktsioone kõige keerukamate projektide jaoks, on selle eelised ja kasutusmugavus siiski väärt kaalumist.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Trello”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0