Thunderbird

Tasuta!

Kategooria:

Thunderbird ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.2Ekspertide hinnang
Avage Thunderbirdiga nutikam, turvalisem ja sujuvam e-posti kasutamise kogemus. See avatud lähtekoodiga jõujaam ei austa mitte ainult teie privaatsust, vaid pakub ka oma rikkaliku kasutajaliidesega palju võimalusi. Haldage mitut kontot vaevata ühtse postkasti kaudu, nautige platvormideülese ühilduvuse vabadust ja kohandage oma e-posti maailma rohkete laiendustega.
Klienditugi
9.1
Raha ja väärtuse suhe
9.4
Kasutamise lihtsus
9.2
Funktsioonid
9.2
PLUSSID
 • Ühtsed postkastid
 • Platvormideülene
 • Funktsioonirikas
 • Privaatsusele keskendunud
 • Avatud lähtekoodiga
MIINUSED
 • Õpikõver
 • Vähem põhjalik kui teised alternatiivid
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Ühtsed postkastid Platvormideülene Funktsioonirikas Privaatsusele keskendunud Avatud lähtekoodiga

Tutvuge uusima Thunderbird tarkvara versiooniga – võimsa ja kasutajasõbraliku e-posti ja kalendri rakendusega. See on lihtne seadistada ja kasutada ning sobib ideaalselt nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Thunderbird tarkvara on tasuta allalaaditav ning pakub mitmeid olulisi funktsioone ja eeliseid.

Thunderbird tarkvara on tasuta, mistõttu ei pea te muretsema litsentsitasude pärast. Thunderbird tarkvara allalaadimine on kiire ja lihtne protsess, mida saate teha ametlikult veebisaidilt. Thunderbird tarkvara kasutusjuhend annab teile üksikasjalikud juhised Thunderbird tarkvara installeerimiseks, seadistamiseks ja kasutamiseks.

Kui teil tekib Thunderbird tarkvara probleeme, siis ärge muretsege – enamik probleeme on lihtsad lahendada. Lisaks pakub Thunderbird tarkvara regulaarselt täiendusi ja uusi versioone, mis parandavad funktsionaalsust ja turvalisust.

Ärge jätke kasutamata võimalust avastada Thunderbird tarkvara uusimad versioonid ja täiendused. Proovige juba täna ja avastage selle kasulikkus ise!

Thunderbird Tarkvara Olulised Omadused Ja Eelised

Tutvuge Thunderbird tarkvaraga – võimsa ja kasutajasõbraliku e-posti ja kalendri rakendusega. See pakub mitmeid olulisi omadusi ja eeliseid, mis muudavad selle ideaalseks valikuks nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks.

Thunderbird tarkvara kasutamine on lihtne ja intuitiivne tänu sellele, et see pakub kasutajasõbralikku liidest. See võimaldab teil organiseerida oma e-posti ja kalendrit kiiresti ja tõhusalt.

Thunderbird tarkvara on saadaval mitmes keeles, sealhulgas ka eesti keeles, mis teeb selle kasutamise veelgi mugavamaks. See rakendus pakub mitmeid funktsioone, nagu automaatne sõnumite filtreerimine ning RSS-voogude lugemine.

Uued Thunderbird tarkvara versioonid pakuvad regulaarselt täiendusi ja funktsionaalsuse parandusi, mis muudavad selle turvalisuse ja jõudluse veelgi paremaks.

Kasutage Thunderbird tarkvara kasutusjuhendit, et saada üksikasjalikku juhist selle rakenduse kasutamiseks. Selle abil saate kiiresti ja lihtsalt seadistada oma e-posti ja kalendri, lisada kontakte, korraldada koosolekuid ja loomulikult saata ja vastu võtta e-kirju.

Seega, kui otsite võimsat ja usaldusväärset e-posti ja kalendri rakendust, on Thunderbird tarkvara kindlasti üks parimaid valikuid. Uuri välja, miks see rakendus on muutumas üha populaarsemaks, ja proovi seda juba täna!

Thunderbird Tarkvara Seadistamine Ja Installeerimine

Thunderbird tarkvara installeerimine ja seadistamine on lihtne ja kiire protsess. Esiteks, külastage ametlikku Thunderbird veebilehte ja klõpsake nuppu “Allalaadimine” ,et alustada Thunderbird tarkvara allalaadimist oma seadmesse.

Kui allalaadimine on lõppenud, minge oma allalaadimiste kausta ja klõpsake Thunderbird tarkvara ikoonil, et käivitada installeerimine. Järgige ekraanil olevaid juhiseid, et lõpetada Thunderbird tarkvara installeerimine.

Pärast installeerimist käivitage Thunderbird tarkvara ja järgige lihtsaid seadistusjuhiseid. Näiteks, kui soovite oma e-posti konto Thunderbird tarkvaraga ühendada, klõpsake menüüriba “Fail” ja seejärel valige “Konto seadistamine”. Seejärel sisestage oma e-posti aadress ja järgige ekraanil olevaid juhiseid, et lõpetada seadistamine.

Kokkuvõttes on Thunderbird tarkvara installeerimine ja seadistamine lihtne ja kiire protsess, mis ei vaja erilisi tehnilisi teadmisi. Järgige lihtsalt ekraanil olevaid juhiseid ja saate Thunderbird tarkvara kasutamist nautida juba mõne minutiga.

Thunderbird Tarkvara Kasutamine E-posti Saatmiseks Ja Vastuvõtmiseks

Thunderbird tarkvara on võimas e-posti rakendus, mis võimaldab teil hõlpsasti saata ja vastu võtta e-posti. Siin on mõned juhised ja näpunäited Thunderbird tarkvara kasutamiseks e-posti saatmiseks ja vastuvõtmiseks:

E-posti saatmine

E-posti saatmiseks valige menüüst “Kirjuta” ja seejärel sisestage saaja e-posti aadress, teema ja sõnum. Saate ka lisada manuseid, nagu pilte või dokumente. Enne saatmist veenduge, et teie e-posti sätted on õiged. Kui olete valmis, klõpsake nuppu “Saada”.

E-posti vastuvõtmine

E-posti vastuvõtmiseks avage lihtsalt Thunderbird tarkvara ja valige vastav kaust. Uute sõnumite olemasolul teavitab Thunderbird tarkvara teid heli või teate abil. Saate ka seada sisse spetsiaalsed filtrid, et sorteerida e-posti vastavalt oma eelistustele.

Sõnumite organiseerimine

Thunderbird tarkvara võimaldab teil organiseerida oma sõnumeid kaustadesse ja märgenditesse. Samuti saate kasutada otsingufunktsiooni, et kiiresti leida vajalikke sõnumeid. Thunderbird tarkvara võimaldab teil ka automaatselt eemaldada rämpsposti, mis hoiab teie postkasti puhtana.

Need olid mõned põhilised juhised ja näpunäited Thunderbird tarkvara kasutamiseks e-posti saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Lisateabe saamiseks ja täieliku kasutusjuhendi saamiseks külastage Thunderbird tarkvara ametlikku veebisaiti.

Thunderbird Tarkvara Kalendri Kasutamine

Thunderbird tarkvara pakub mitmeid võimalusi kalendri kasutamiseks. Siin on mõned näpunäited, kuidas kasutada Thunderbird tarkvara kalendrit:

 • Uue sündmuse lisamine: Klõpsake kalendris soovitud kuupäeval ja kellaajal. Seejärel täitke väljad, et lisada sündmus, sealhulgas selle pealkiri ja aeg.
 • Sündmuste meeldetuletused: Saate määrata Thunderbird tarkvara kalendri abil automaatse meeldetuletuse sündmusele, nii et te ei unusta kunagi olulist kohtumist. Selleks klõpsake sündmuse loomisel nupul “Meeldetuletus” ja valige sobiv aeg, millal soovite, et Thunderbird teid sündmuse eest teavitaks.
 • Kalendri jagamine: Thunderbird tarkvara võimaldab teil ka jagada oma kalendrit teiste inimestega. Selleks klõpsake kalendri nupul “Jaga” ja määrake, kellele soovite oma kalendrit jagada.
 • Sündmuste organiseerimine: Thunderbird tarkvara kalendri abil saate kuvada sündmused päeva-, nädala- ja kuuperioodidel. Samuti saate määrata erinevad kategooriad ja värvid sündmustele, et need oleksid lihtsamini äratuntavad.

Nende näpunäidete abil saate kasutada Thunderbird tarkvara kalendrit tõhusalt ja hõlpsalt.

Thunderbird Tarkvara Täiendused

Thunderbird tarkvara pakub regulaarselt täiendusi ja uuendusi, mis teevad selle e-posti ja kalendri rakenduse veelgi võimsamaks ja tõhusamaks. Uued versioonid toovad kaasa täiustatud funktsioone, turvalisuse ja jõudluse parandusi.

Kasutades Thunderbird tarkvara viimast versiooni, saate nautida uusi funktsioone nagu veebikonverentsi lisamine sündmustele ja paremad meeldetuletused. Lisaks on uusim versioon turvalisem kui kunagi varem, pakkudes täiendavaid turvalisusfunktsioone, mis kaitsevad teie andmeid häkkerite ja nuhkvara eest.

Thunderbird tarkvara täiendused on saadaval igale kasutajale tasuta. Kui soovite alati olla kursis uusimate täiendustega ja parandustega, saate lubada rakendusel automaatselt oma tarkvara uuendada, vältides seeläbi manuaalset allalaadimist ja installeerimist.

Thunderbird Tarkvara Probleemid Ja Lahendused

Thunderbird tarkvara on üldiselt stabiilne ja usaldusväärne, kuid nagu iga tarkvara puhul, võivad tekkida teatud probleemid. Selles jaotises käsitleme mõningaid levinumaid Thunderbird tarkvara probleeme ja nende lahendusi.

Thunderbird Tarkvara Avaneb Aeglaselt Või Hangub

Kui Thunderbird avaneb aeglaselt või sageli hangub, võib see olla tingitud liiga paljudest töötavatest taustaprogrammidest, halvast internetiühendusest või vananenud Thunderbird tarkvarast. Soovitame sul sulgeda kõik muud programmid, mis ei ole hetkel vajalikud, või värskendada oma tarkvara uusima versioonini.

Thunderbird Tarkvara Ei Saa E-kirju Või Saadab Neid Valesti

Kui Thunderbird tarkvara ei suuda e-kirju vastu võtta või saadab neid valesti, võib see olla seotud valesti konfigureeritud e-posti serveriga või valesti seadistatud Thunderbird tarkvaraga. Soovitame sul kontrollida serveri- ja kontoandmeid ning veenduda, et need on õigesti seadistatud vastavalt Thunderbird tarkvara kasutusjuhendile.

Thunderbird Tarkvara Ei Saa Ühendust E-posti Serveriga

Kui Thunderbird tarkvara ei saa ühendust e-posti serveriga, võib see olla seotud rikkis või valesti seadistatud internetiühendusega või valesti seadistatud Thunderbird tarkvaraga. Soovitame sul veenduda, et sul on töötav internetiühendus ja et Thunderbird tarkvara on õigesti seadistatud vastavalt kasutusjuhendile.

Kui probleem jätkub, võta meiega ühendust, meie spetsialistid aitavad sind rõõmuga.

Thunderbird Tarkvara Hind

Thunderbird tarkvara on saadaval tasuta, mistõttu pole vaja tasuda litsentsitasu. Selle kasutamine ei maksa midagi, mis muudab selle ideaalseks valikuks nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Lisaks sellele saate endiselt kasutada paljusid funktsioone, mis tavaliselt oleksid saadaval ainult tasulistes e-posti ja kalendri rakendustes.

Thunderbird tarkvara on suurepärane alternatiiv võrreldes teiste tasuliste e-posti ja kalendri rakendustega. See pakub kõiki vajalikke funktsioone ning on samal ajal tasuta ja ühildub suure hulga platvormidega. Thunderbird tarkvara on suurepärane lahendus neile, kes soovivad tõhusat ja usaldusväärset e-posti ja kalendri rakendust taskukohase hinnaga.

Thunderbird Tarkvara Allalaadimine

Thunderbird tarkvara allalaadimine on lihtne ja kiire protsess. Selleks järgige järgmisi samme:

 1. Minge Mozilla Thunderbird ametlikule veebisaidile.
 2. Leidke “Allalaadimine” nupp ja vajutage sellele.
 3. Valige operatsioonisüsteem, millele soovite Thunderbirdi alla laadida.
 4. Pärast valikut klõpsake nupul “Laadi alla”, et alustada allalaadimist.
 5. Kui allalaadimine on lõppenud, avage alla laetud fail ja järgige juhiseid, et Thunderbird tarkvara installeerida.

Lihtsalt nii lihtne ongi! Nüüd saate alustada Thunderbird tarkvara kasutamist ja nautida selle võimsaid e-posti ja kalendri funktsioone.

Thunderbird Tarkvara Uued Versioonid

Thunderbird tarkvara uuendatakse regulaarselt, et tagada parem toimivus, turvalisus ja funktsionaalsus. Thunderbird uued versioonid sisaldavad mitmeid täiustusi ja uusi funktsioone, mis muudavad e-posti ja kalendri kasutamise veelgi lihtsamaks ja tõhusamaks.

Kuidas leida ja hankida Thunderbird tarkvara uusimaid versioone? Kõige lihtsam viis on minna ametlikule Thunderbird veebilehele ja otsida sealt uusimaid versioone. Saate ka kasutada Thunderbird tarkvarat automaatset uuendamise funktsiooni, mis teavitab Teid uutest versioonidest ja võimaldab neid mugavalt alla laadida.

Uued Thunderbird tarkvara versioonid pakuvad paremaid funktsioone ja parandusi. Kui olete juba Thunderbird tarkvara kasutaja, siis kindlasti soovitame Teil uuendada oma rakendus viimasele versioonile ja saada kasu uutest funktsioonidest ja täiendustest.

Thunderbird Tarkvara Kasutusjuhend

Thunderbird tarkvaraga saate hõlpsalt hallata oma e-posti ja kalendrit. Siin on mõned põhilised juhised, kuidas kasutada Thunderbird tarkvara jagamiseks, vastuvõtmiseks ja kalendri kasutamiseks:

E-posti saatmine ja vastuvõtmine:

1. Avage Thunderbird tarkvara.
2. Valige “Kirjuta” nuppu.
3. Sisestage saaja aadress, teema ja sõnum.
4. Vajutage “Saada”.
5. Uue e-kirja vastuvõtmiseks klõpsake “Värskenda” nuppu.

E-posti sõnumite organiseerimine:

1. Valige soovitud kaust vasakpoolsel paneelil.
2. Sorteerige sõnumid vastavalt kuupäevale, saatjale või teemale.
3. Kustutage mittevajalikud sõnumid.
4. Märkige olulised sõnumid tähtsaks.

Kalendri kasutamine:

1. Valige kalendri ikoon “Kalender” vasakpoolsel paneelil.
2. Valige “Uus üritus” nuppu.
3. Sisestage sündmuse andmed, nagu kuupäev, kellaaeg ja koht.
4. Seadke meeldetuletus, kui soovite.
5. Salvestage sündmus.

Need on vaid mõned Thunderbird tarkvara kasutamise juhised. Loodame, et need aitavad teil rakendusega paremini tuttavaks saada.

Järeldus

Thunderbird tarkvara on suurepärane lahendus e-posti ja kalendri vajadustele. Selle kasutajasõbralik liides ja mitmed funktsioonid muudavad selle ideaalseks valikuks nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Kuna Thunderbird tarkvara on saadaval tasuta, on see suurepärane valik neile, kes otsivad tõhusat e-posti ja kalendri rakendust ilma, et peaksid maksma litsentsitasu.

Thunderbird tarkvara omab mitmeid olulisi omadusi ja eeliseid, nagu võime hõlpsalt saata ja vastu võtta e-posti, kalendri funktsioone, võimalust lisada täiendusi, ja palju muud. Lisaks pakub Thunderbird tarkvara regulaarselt täiendusi ja uuendusi, mis parandavad rakenduse funktsionaalsust ja turvalisust.

Kui soovite proovida Thunderbird tarkvara, võite selle alla laadida ja installeerida kiiresti ja lihtsalt. Lisaks sellele pakub Thunderbird tarkvara kasutusjuhend põhjalikke juhiseid selle võimsa e-posti ja kalendri rakenduse kasutamiseks.

Kokkuvõttes, kui otsite võimsat, kasutajasõbralikku ja tasuta e-posti ja kalendri rakendust, siis peaks Thunderbird tarkvara olema esimene valik. Proovige seda juba täna ja avastage selle eelised ise!

KKK

Milline on uusim Thunderbird tarkvara versioon?

Uusim Thunderbird tarkvara versioon on 78.2.2.

Kuidas saan Thunderbird tarkvara alla laadida?

Thunderbird tarkvara saate allalaadida ametlikult veebisaidilt: www.thunderbird.net.

Kuidas seadistada ja installeerida Thunderbird tarkvara?

Thunderbird tarkvara seadistamine ja installeerimine on lihtne. Järgige meie juhiseid, et seda kiiresti ja korrektselt teha.

Kuidas kasutada Thunderbird tarkvara e-posti saatmiseks ja vastuvõtmiseks?

Thunderbird tarkvara võimaldab hõlpsalt saata ja vastu võtta e-posti. Siin on üksikasjalikud juhised selle kasutamiseks e-posti saatmiseks, vastuvõtmiseks ja sõnumite organiseerimiseks.

Kuidas kasutada Thunderbird tarkvara kalendrit?

Thunderbird tarkvara võimaldab teile ka kalendri kasutamist. Siin leiate üksikasjalikud juhised Thunderbird tarkvara kalendri kasutamiseks sündmuste planeerimiseks, meeldetuletuste seadmiseks ja koosolekute organiseerimiseks.

Kuidas saada kasu Thunderbird tarkvara täiendustest?

Thunderbird tarkvara pakub regulaarseid täiendusi ja uuendusi. Siin saate teada, kuidas saada kasu uutest versioonidest ja täiendustest.

Kuidas lahendada Thunderbird tarkvara probleeme?

Kuigi Thunderbird tarkvara on üldiselt stabiilne, võivad mõnikord tekkida probleemid. Siin on üksikasjalikud lahendused levinumatele Thunderbird tarkvara probleemidele.

Kui palju maksab Thunderbird tarkvara?

Thunderbird tarkvara on saadaval tasuta.

Kuidas hankida Thunderbird tarkvara uusimaid versioone?

Thunderbird tarkvara uusimad versioonid saab alla laadida ametlikult veebisaidilt: www.thunderbird.net.

Kust leida Thunderbird tarkvara kasutusjuhendit?

Thunderbird tarkvara kasutusjuhendi leiate ametlikult veebisaidilt: www.thunderbird.net/docs.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Thunderbird”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0