Moosend

Tasuta!

Sihtgrupp

Keskmise suurusega ettevõtted, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Ei

Tasuta prooviperiood (päeva)

30

Raha tagasi garantii

Ei

Klienditugi

Email, Live chat

Loomise kuupäev

2011

Ettevõtte riik

Inglismaa

SKU: 0f89b286f2a7 Kategooria:

Moosend ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.9Ekspertide hinnang
Turundusele ja automatiseerimisele keskendunud e-posti turundustarkvara
Moosend on e-posti turundusvahend, mis aitab väikeettevõtetel korraldada tõhusaid turunduskampaaniaid. Paljud Moosendi konkurentide automatiseerimisprotsessid on Moosendist vähem töökindlad.
Klienditugi
8.4
Raha ja väärtuse suhe
9.1
Kasutamise lihtsus
8.5
Funktsioonid
9.5
PLUSSID
 • Võrreldes sarnase hinnaga konkurentidega on automatiseerimisprotsessid jõulisemad
 • Enamik lisapakettide funktsioonidest on saadaval ka tasuta prooviperioodi jooksul
 • Lõpmatu arv kohandatud andmevälju ja segmente
 • A/B testimine
 • Maandumislehed
MIINUSED
 • Klienditeenindus on tasuta plaaniga piiratud
 • Moosend'i kolmandate osapoolte integratsioonid on piiratud
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Võrreldes sarnase hinnaga konkurentidega on automatiseerimisprotsessid jõulisemad Enamik lisapakettide funktsioonidest on saadaval ka tasuta prooviperioodi jooksul Lõpmatu arv kohandatud andmevälju ja segmente A/B testimine Maandumislehed

Mis on Moosend ja miks peaksid seda kaaluma?

Eestis pole turundusmaailmas just haruldane kuulda, et keegi räägib Moosendist. Kuid mida täpselt see tähendab ja miks peaksid seda oma ettevõtte jaoks kaaluma? Ühesõnaga, Moosend on e-posti turunduse platvorm, mis aitab ettevõtetel luua ja hallata kampaaniaid ning jälgida nende tulemusi. Siin on mõned põhjused, miks peaksid seda kaaluma:

 • E-posti turundus on endiselt üks kõige tõhusamaid digitaalse turunduse vorme;
 • Moosend pakub kasutajasõbralikku liidest ja paindlikku hinnakujundust;
 • Platvormil on mitmeid lahedaid funktsioone, mis aitavad sul oma e-posti turunduse kampaaniaid paremini juhtida.

Kuidas Moosend aitab sul luua tõhusaid e-posti kampaaniaid?

Kui oled otsustanud oma ettevõtte jaoks Moosendit kasutada, siis võid olla kindel, et platvorm aitab sul luua tõhusaid e-posti kampaaniaid. Siin on mõned võimalused, kuidas:

1. Lihtne ja mugav lohistamisega redaktor

Moosendil on lohistamisega redaktor, mis muudab e-posti kampaaniate loomise lihtsaks isegi algajatele. Saad valida paljude eelnevalt loodud mallide hulgast või luua oma kujunduse nullist.

2. Automatiseerimisvõimalused

Moosendil on mitmeid automatiseerimisvõimalusi, mis aitavad sul oma kampaaniaid hõlpsasti hallata. Näiteks võid luua automatiseeritud e-kirjade seeriaid, mis saadetakse välja teatud aja möödudes või kui abonent täidab mingi tegevuse, nagu näiteks ostu sooritamine.

3. Segmenteerimine ja sihtimine

Moosendi abil saad oma abonentide loendit segmenteerida ja sihtida, et saata neile sobivaid e-kirju. Näiteks võid luua segmente vastavalt abonentide asukohale, ostukäitumisele või muudele kriteeriumidele.

4. Tulemuste jälgimine ja analüüs

Moosend pakub sulle võimalust jälgida ja analüüsida oma e-posti kampaaniate tulemusi. Saad näha, millised kirjad avati, kui palju klõpse neil oli ja palju muud. See aitab sul paremini mõista, mis töötab ja mida peaksid tulevastes kampaaniates muutma.

Moosendi hinnakujundus ja paketid

Moosendil on erinevad hinnapaketid, mis sobivad erinevatele ettevõtetele ja vajadustele. Siin on lühike ülevaade nendest:

 1. Free: Sobib algajatele või väikeettevõtetele, kellel on kuni 1 000 abonenti. Selles paketis saad piiramatu arvu e-kirju ja pääsed ligi põhifunktsioonidele;
 2. Pro: Mõeldud ettevõtetele, kellel on rohkem kui 1 000 abonenti. Selles paketis saad kõik Free paketi funktsioonid pluss automatiseerimise, täiustatud segmendi loomise ja kohandatud kujunduse;
 3. Enterprise: Suurtele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad täiustatud funktsioone ja personaalset tuge. Selles paketis on kõik Pro paketi funktsioonid lisaks prioriteetsele klienditoele ja kohandatud lahendustele.

Järeldus

Kokkuvõtteks on Moosend su urepärane valik eesti ettevõtetele, kes soovivad oma e-posti turunduse strateegiat parendada. Platvorm pakub lihtsat ja kasutajasõbralikku liidest, paindlikku hinnakujundust ja mitmeid vajalikke funktsioone, mis aitavad sul luua tõhusaid kampaaniaid.

Kasutades Moosendi lohistamisega redaktorit, automatiseerimisvõimalusi, segmendi loomise ja sihtimise tööriistu ning tulemuste jälgimise ja analüüsi funktsioone, saad oma e-posti turunduse tulemusi märkimisväärselt parandada ja jõuda oma sihtgrupini efektiivsemalt.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

1. Kas Moosend on lihtne kasutada ka algajatele?

Jah, Moosend on loodud kasutajasõbralikuks ja lihtsasti kasutatavaks platvormiks, mis sobib ka algajatele. Lohistamisega redaktor ja intuitiivne liides muudavad e-kirjade loomise ja kampaaniate haldamise lihtsaks.

2. Millised on Moosendi peamised konkurendid?

Moosendi peamisteks konkurentideks e-posti turunduse valdkonnas on Mailchimp, Sendinblue, GetResponse ja Constant Contact. K

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Moosend”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0