MainWP ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.2Ekspertide hinnang
MainWP on tõeliselt suurepärane vahend, et hallata korraga mitmeid saite ja hoida neid igasuguse kahju eest. See lihtsalt kasutatav isehostitav lahendus pakub suurepäraseid funktsioone, funktsionaalsust ja paindlikkust, ilma et see maksaks varandust. See pakub 13 tasuta laiendust ja 30+ uut laiendust, mida saate kasutada oma WordPressi kogemuse parandamiseks.
Klienditugi
8.6
Raha ja väärtuse suhe
9.4
Kasutamise lihtsus
9.1
Funktsioonid
9.7
PLUSSID
 • Kõik uued laiendused
 • 30-päevane tagastusõigus
 • Tasuta versioon
 • Tervise jälgimine ja muud tööriistad
 • Avatud lähtekood
MIINUSED
 • Tasuta versioon ei paku kõiki funktsioone &amp funktsionaalsust
 • Te peate kõike ise hostima
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Kõik uued laiendused 30-päevane tagastusõigus Tasuta versioon Tervise jälgimine ja muud tööriistad Avatud lähtekood

MainWP tarkvara on võimas veebirakendus, mis on loodud spetsiaalselt WordPressi saitide haldamiseks. Selle platvormi abil on veebisaidi haldamine lihtsam ja efektiivsem kui kunagi varem. See sisaldab suurepäraseid funktsioone, mis hõlmavad veebisaidi optimeerimist, pluginate haldamist, kasutajate haldamist ja sisuhaldust.

MainWP tarkvaral on erinevad hinna- ja paketivõimalused, mis sobivad erinevate vajaduste jaoks. Lisaks pakutakse aeg-ajalt soodustusi ja eripakkumisi, et säästa raha ja anda veelgi paremat väärtust. MainWP tarkvara kasutajate tagasiside on üldiselt positiivne, kiidetakse lihtsat kasutajaliidest, mitme saiti haldamise võimalust ja erinevate funktsioonide mitmekülgsust.

Kuid nagu iga teine tarkvara, võib ka MainWP-l olla mõningaid puudusi. Näiteks võib sellel olla järkjärguline õppimiskõver ja see võib olla keeruline neile, kes pole WordPressi haldamisega varem kokku puutunud.

Kui otsite mugavat ja tõhusat viisi oma veebisaitide haldamiseks, on MainWP tarkvara kindlasti hea valik. See aitab teil hallata oma veebilehti tõhusalt ja optimeerida neid, et teie veebiesindus oleks veelgi parem.

MainWP tarkvara veebirakendus

MainWP tarkvara on veebirakendus, mille abil saab hallata erinevaid WordPressi saite ühest keskkonnast. See tarkvara pakub võimalust kasutada erinevaid funktsioone ja optimeerida oma veebilehte lihtsalt ja efektiivselt. MainWP tarkvara on loodud spetsiaalselt WordPressi saidi haldamiseks ning seda saab kasutada veebis.

Selle veebirakenduse abil on võimalik hallata mitut WordPressi saiti ühe keskkonna alt, säästes aega ja vaeva. Lihtne kasutajaliides muudab selle tarkvara kasutamise mugavaks ja efektiivseks.

MainWP tarkvara on tõhus vahend WordPressi saitide haldamiseks, sest see võimaldab Teil tegeleda mitme tegevusega, sealhulgas:

 • Veebilehe optimeerimine
 • Pluginate haldamine
 • Kasutajate haldamine
 • Sisuhaldus
 • Ja palju muud

Ühesõnaga, MainWP tarkvara on mugav ja lihtne veebirakendus, mis aitab Teil efektiivselt hallata erinevaid WordPressi saite ühest keskkonnast. Kõik, mida vajate, on Internetiühendus ja veebilehitseja.

Hind ja eripakkumised

MainWP tarkvaral on mitu hinna- ja paketivõimalust, mis võimaldavad teil valida sobiva lahenduse vastavalt teie vajadustele.

Pakett Hind
Basic 99$/aasta
Pro 399$/aasta
Advanced 699$/aasta

Basic paketti võib kasutada kuni 30 saidi haldamiseks, samal ajal kui Pro pakett sisaldab võimalust hallata kuni 100 saiti. Advanced pakett aga võimaldab kasutajal hallata kuni 500 saiti. Kõigi nende pakettide puhul on võimalik alla laadida kõik pluginate ja teemadega seotud värskendused.

Lisaks erinevatele pakettidele, pakub MainWP ka aeg-ajalt eripakkumisi ja soodustusi. Kasutajad võivad oodata allahindlusi erinevatelt platvormidelt, nagu näiteks Black Friday või Cyber Monday.

Tähtsamad funktsioonid

MainWP tarkvara pakub mitmeid funktsioone, mis aitavad lihtsustada veebisaidi haldamist. Siin on mõned peamised funktsioonid, mis eristavad MainWP-d teistest tarkvara platvormidest:

Funktsioon Kirjeldus
Veebilehe optimeerimine MainWP võimaldab hallata veebilehe optimeerimist lihtsalt ning tõhusalt. Näiteks saate hõlpsasti installida ja hallata pluginaid nagu Yoast SEO või All-in-One SEO Pack, et parandada oma veebisaidi SEO-d.
Pluginate haldamine MainWP kaudu saate hallata kõiki oma WordPressi saitide pluginaid efektiivselt. Saate ühe klõpsuga kustutada, installida või ajakohastada kõiki pluginaid.
Kasutajate haldamine MainWP võimaldab teil hallata kõiki oma WordPressi saitide kasutajaid ühest keskkonnast. Saate lisada uusi kasutajaid, muuta nende õigusi ja kustutada kasutajaid kiiresti.
Sisuhaldus MainWP võimaldab hallata kõiki oma WordPressi saitide sisu ühest keskkonnast. Saate lisada uusi postitusi, lehti ja kategooriaid, redigeerida olemasolevat sisu ning kustutada vananenud sisu just ühe klõpsuga.

Nende funktsioonide kaudu saavad MainWP kasutajad tõhusalt hallata oma WordPressi saite ning säästa aega ja vaeva veebisaidi haldamisel.

Eelised

MainWP tarkvara pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad veebisaidi haldamise lihtsamaks ja efektiivsemaks. Allpool on toodud peamised eelised:

Veebisaidi haldamine

MainWP tarkvara võimaldab mugavalt hallata mitut WordPressi saiti ühest keskkonnast. See hõlbustab oluliselt veebisaitide haldamist, kuna kasutaja ei pea iga saiti eraldi hallama.

Tarkvara platvorm

MainWP tarkvara on spetsiaalselt loodud veebisaidi haldamise jaoks ning sisaldab palju kasulikke funktsioone, mis lihtsustavad WordPressi saidi haldamist.

Veebilehe optimeerimine

MainWP tarkvara võimaldab kasutajatel veebisaiti optimeerida erinevate funktsioonide abil, mis parandavad veebisaidi jõudlust ja kiirust.

Plugina haldamine

MainWP tarkvara abil saab lihtsalt hallata pluginaid, mis on olulised veebisaidi toimimise ja turvalisuse tagamiseks.

Kasutajate haldamine

MainWP tarkvara võimaldab hallata kasutajaid, määrates neile õigused ja piirangud vastavalt nende rollidele ja kohustustele.

Sisuhaldus

MainWP tarkvara võimaldab hõlpsalt lisada ja hallata sisu oma veebisaidil, säilitades samal ajal selle kvaliteedi ja terviklikkuse.

Veebiesindus

MainWP tarkvara abil on võimalik luua ja haldada veebiesindust, mis aitab tõsta ettevõtte teadlikkust ja kliendibaasi.

Puudused

Kuigi MainWP tarkvaral on palju eeliseid, võib sellel olla ka mõningaid puudusi. Näiteks võib sellel olla järkjärguline õppimiskõver, eriti kui kasutajad pole varem WordPressi haldamisega kokku puutunud.

Probleemid veebisaidi haldamisel

Samuti võivad mõned kasutajad kogeda probleeme veebisaidi haldamisel. Näiteks võib tarkvara mõnikord kokku puutuda ühilduvusprobleemidega, mis võivad mõjutada veebisaidi tõhusust või kiirust.

Licentsi hind

MainWP tarkvara kasutamise eest tuleb maksta litsentsi tasu. Kuigi hind on taskukohane ja tarkvara pakub väärtuslikke funktsioone, võib see olla mõnele kasutajale siiski liiga kõrge.

Kasutajate tagasiside

MainWP tarkvara kasutajate tagasiside on olnud üldiselt positiivne. Paljud kasutajad on täheldanud selle tarkvara lihtsat kasutamist ning mitme WordPressi saidi haldamise võimalust ühest keskkonnast.

Üks kasutaja märkis, et “MainWP on tõeliselt hea tarkvara, mis aitab kaasa veebisaitide haldamise lihtsustamisele ja efektiivsuse suurendamisele.” Teine kasutaja rõhutas aga selle võimet lubada “paljude saidide haldamist kõik ühest kohast”.

Samas on mõned kasutajad täheldanud, et sellel tarkvaral on järkjärguline õppimiskõver, eriti kui nad pole WordPressi haldamisega varem kokku puutunud. Üks kasutaja rõhutas, et “MainWP võib alguses olla pisut keeruline, kuid kui olete õppinud sellega töötamise põhitõed, on see suurepärane vahend oma WordPressi saitide haldamise lihtsustamiseks.”

Kuidas MainWP tarkvara kasutada

Peale MainWP tarkvara installeerimist ja WordPressi saitidega ühendamist, on selle kasutamine lihtne. Selleks tuleb järgida järgnevaid samme:

 1. Logi sisse MainWP-sse.
 2. Vali, millist tööriista soovid kasutada (näiteks plugina haldamiseks).
 3. Leia konkreetne tööriist, mida soovid kasutada.
 4. Vali saidid, mida soovid tööriista abil hallata.
 5. Teosta vajalikud toimingud.

MainWP tarkvaras on ka palju õpetusvideoid ja juhendeid, mis võivad aidata teil selle kasutamisel. Kui teil siiski tekib mõni küsimus, võite pöörduda nende klienditoega.

MainWP tarkvara vs WordPress haldustarkvarad

MainWP tarkvara on üks populaarsemaid WordPressi saidi haldamistarkvarasid, kuid on ka teisi sarnaseid lahendusi, mida kasutajad võivad kaaluda. Selles jaotises tutvustame lühidalt mõningaid muid populaarseid WordPressi haldustarkvarasid ning võrdleme neid MainWP tarkvaraga.

ManageWP

ManageWP on üks peamisi konkurente MainWP tarkvarale. Sellel on sarnased funktsioonid nagu mitme saidi haldamine, sisuhaldus ja veebisaidi optimeerimine. Kuid võrreldes MainWP-ga on ManageWP mõnevõrra kallim.

Jetpack

Jetpack on WordPressi ametlik plugin, mis sisaldab mitmeid funktsioone, sealhulgas saidi statistika, turvalisus ja varundamine. Kuid see erineb MainWP-st selle poolest, et see on rohkem mõeldud üksikutele saitidele, mitte mitme saidi haldamiseks.

InfiniteWP

InfiniteWP on veel üks MainWP-ga sarnane WordPressi haldustarkvara, mis pakub võimalust hallata mitut saiti samal ajal. Kuid võrreldes MainWP-ga on InfiniteWP kasutajaliides vähem intuitiivne ja väiksema funktsioonide valikuga.

Kokkuvõtteks võib öelda, et MainWP tarkvara on üks parimaid valikuid, kui otsite võimsat ja tõhusat viisi oma WordPressi saitide haldamiseks. Kuid kui otsite muid alternatiive, on olemas ka teisi sarnaseid lahendusi, mis võivad vastata teie vajadustele.

Kasutajate Nõuanded Ja Soovitused

MainWP tarkvara kasutajad on jaganud oma kogemusi ja edulugusid selle kasutamisel. Siin on mõned nõuanded ja soovitused, mis võivad aidata teil saavutada paremaid tulemusi:

Kasutage MainWP-d igapäevaselt

Parim viis harjuda MainWP kasutamisega on selle regulaarne kasutamine. Kui hakkate seda igapäevaselt kasutama, saate kiiresti aru, kui mugav ja tõhus see on veebisaitide haldamisel.

Looge aeg-ajalt varukoopiaid

Oluline on tagada, et teie veebisaidid oleksid alati turvalised ja kättesaadavad, seega on oluline regulaarselt varukoopiaid luua. MainWP saab aidata selle protsessi automatiseerimisel, mis säästab teie aega ja vaeva.

Maksimeerige funktsioonide kasutamist

MainWP tarkvara pakub mitmeid funktsioone, mis võivad aidata teil oma veebisaitide haldamist tõhusamaks muuta. Olge kindel, et olete kursis nende kõigi võimalustega ja kasutate neid maksimaalselt ära.

Osalege MainWP kogukonnas

Üks parimaid viise MainWP kasutamise õppimiseks on osaleda selle kogukonnas. Jagage oma kogemusi ja õppige teiste kasutajate kogemustest.

Valige õige pakett

MainWP pakub erinevaid hinnapakette, seega veenduge, et valite just teie vajadustele sobiva lahenduse. Kui olete alustav kasutaja, võib algtaseme pakett olla kõige sobivam.

Pöörduge klienditoe poole vajaduse korral

Kui teil on MainWP kasutamisel küsimusi või probleeme, ärge kartke pöörduda klienditoega. Nad on alati valmis teid aitama ja nõuandeid jagama.

Järeldus

MainWP tarkvara on võimas veebirakendus, mis pakub palju kasulikke funktsioone ja lihtsustab WordPressi saitide haldamist. Sellel on mitmeid eeliseid, nagu võimalus hallata mitut saiti ühest keskkonnast ning tarkvara platvormi võimalus optimeerida veebilehte erinevate funktsioonide abil. Kasutajate tagasiside on olnud positiivne ning paljud hindavad selle lihtsat kasutajaliidest. Kui otsite mugavat ja tõhusat viisi oma veebisaitide haldamiseks, võib MainWP tarkvara olla teie jaoks sobiv valik.

Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on MainWP tarkvara?

MainWP tarkvara on veebirakendus, mis on spetsiaalselt loodud WordPressi saidi haldamiseks. See pakub mitmeid kasulikke funktsioone ja võimaldab mitme WordPressi saidi haldamist ühest keskkonnast.

Millised on MainWP tarkvara hinnapakettide võimalused?

MainWP tarkvaral on erinevad hinna- ja paketivõimalused, mis võimaldavad valida sobiva lahenduse vastavalt vajadustele. Lisaks võivad aeg-ajalt olla saadaval eripakkumised ja soodustused.

Millised on MainWP tarkvara tähtsamad funktsioonid?

MainWP tarkvara pakub mitmeid olulisi funktsioone, sealhulgas veebilehe optimeerimine, pluginate haldamine, kasutajate haldamine ja sisuhaldus.

Mis on MainWP tarkvara eelised?

MainWP tarkvaral on mitmeid eeliseid, sealhulgas lihtne kasutajaliides, mitme saidi haldamise võimalus, efektiivne veebisaidi haldamine ja võimalus optimeerida oma veebisaiti erinevate funktsioonide abil.

Millised on MainWP tarkvara puudused?

Kuigi MainWP tarkvaral on palju eeliseid, võib sellel olla ka mõningaid puudusi, nagu järkjärguline õppimiskõver.

Milline on MainWP tarkvara kasutajate tagasiside?

MainWP tarkvara kasutajate tagasiside on olnud üldiselt positiivne. Paljud kasutajad hindavad selle lihtsat kasutajaliidest, mitme saidi haldamise võimalust ja funktsioonide mitmekülgsust.

Kuidas MainWP tarkvara kasutada?

MainWP tarkvara kasutamine on suhteliselt lihtne. Piisab selle installeerimisest ja ühendamisest oma WordPressi saitidega ning seejärel saate hakata kasutama selle pakutavaid funktsioone ja haldama oma veebilehti ühest mugavast keskkonnast.

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0