BlogVault

BlogVault ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.5Ekspertide hinnang
BlogVault on automaatne WordPressi varundusplainer, mis aitab teil hõlpsasti kaitsta ja taastada kogu oma WordPressi veebisaiti. See pakub reaalajas varukoopiaid koos punktuaalse taastamisega, ühe klõpsuga migratsiooni, pahavara skaneerimist ja palju muud. BlogVaultiga saate hoida oma saiti turvaliselt häkkerite, andmekaotuse ja muude ettenägematute katastroofide eest.
Klienditugi
9.1
Raha ja väärtuse suhe
9.6
Kasutamise lihtsus
9.4
Funktsioonid
9.7
PLUSSID
 • Salvesta turvaliselt kuni 365 päeva varukoopiaid
 • Täiustatud otsing ja filtreerimine
 • Toetab üle 5000 veebimajutuse
 • Jälgige kogu tegevust
 • Taastamise testimine
 • Väljaminevate e-kirjade blokeerimine
 • Varundamine ja taastamine ei ebaõnnestu kunagi!
MIINUSED
 • Tasuta pakett ei paku kõiki funktsioone
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Salvesta turvaliselt kuni 365 päeva varukoopiaid Täiustatud otsing ja filtreerimine Toetab üle 5000 veebimajutuse Jälgige kogu tegevust Taastamise testimine Väljaminevate e-kirjade blokeerimine Varundamine ja taastamine ei ebaõnnestu kunagi!

BlogVault on tuntud veebipäeviku ja veebilehe varundamise tarkvara, mis on saanud suure tunnustuse kogu maailmas. Sellel on hulgaliselt funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel oma veebilehti hõlpsasti varundada, taastada ning WordPressi saidi turvalisust tagada.

Selles artiklis vaatleme BlogVault tarkvara üksikasjalikult, rääkides sellest, kuidas see toimib, millised on selle eelised ja puudused ning kuidas seda kasutada. Lisaks uurime, kuidas BlogVault tarkvara võrdleb teiste sarnaste lahendustega ning millised on kasutajate tagasiside ja kogemused.

Kahtlemata on BlogVault tarkvara üks kõige usaldusväärsemaid veebipäeviku ja veebilehe varundamise tööriistu turul. Seda kasutatakse laialdaselt erinevates tööstusharudes ning see on tuntud oma võimekuse poolest teha andmepõhiseid varundusi ja tagada veebilehe turvalisus.

Selles artiklis uurime lähemalt BlogVault tarkvara hindade, funktsioonide, eeliste ja puuduste kohta ning anname kasulikku teavet, mis aitab teil teha informeeritud otsuseid.

Lugege edasi, et saada täielik ülevaade BlogVault tarkvara kõigist aspektidest ning saada teada, kas see sobib teie vajadustele.

Sisukord ava

BlogVault tarkvara käepärasus

BlogVault tarkvara sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud veebipäevikute pidajatele. Selle lihtne kasutajaliides ja intuitiivne disain muudavad veebipäeviku loomise ning veebilehtede kopeerimise imelihtsaks.

Veebipäeviku loomiseks tuleb BlogVaultis valida soovitud platvorm (WordPress, Drupal jne) ja sisestada veebiaadress. Võite valida ka manuaalse seadistamise, mis võimaldab teil seada käsku oma andmebaasi andmete varundamiseks, süsteemi automaatse või kohandatud taastamiseks ja palju muud. Selle tarkvara funktsioonid teevad veebipäeviku loomise ja kopeerimise täiesti käepäraseks.

BlogVault tarkvara võimaldab samuti kopeerida veebilehti, mis hoiab aega ja vaeva. Kopeerimisprotsess on lihtne ja kiire ning sellega saavad hakkama ka need, kes pole selle varem tegemisega kokku puutunud. Tarkvara pakub laias valikus võimalusi, mis on kohandatavad vastavalt kasutaja vajadustele.

BlogVault tarkvara turvalisus

BlogVault on tuntud oma parimate turvafunktsioonide poolest, mis pakuvad andmekaitset ja veebikaitset. BlogVault tarkvara tagab, et veebilehe turvalisus püsib alati kõrgel tasemel. Lisaks sellele võimaldab tarkvara ohtude tuvastamist, et kasutajad saaksid kiirelt reageerida ja vajalikud meetmed turvalisuse tagamiseks võtta.

Andmekaitse on BlogVaulti peamine prioriteet. Kõik varundatud andmed on krüpteeritud ja salvestatud turvalises pilves. See tagab, et kasutajate andmed on alati kaitstud ning neile on alati juurdepääs, olenemata sellest, mis juhtub nende esmase veebisaidiga. Tarkvara pakub täiustatud veebikaitset, mis kaitseb veebilehte häkkerite ja pahavara eest.

BlogVaulti ohuhalduse funktsioonid

BlogVault tarkvara ohuhalduse funktsioonid võimaldavad kasutajatel jälgida, tuvastada ja lahendada ohte. See hõlmab veebilehe haavatavuste skannimist, serveri seadistuse kontrollimist ja pahavara tuvastamist. Tarkvara suudab tuvastada ka nn “muste hoovusi”, mis on turvariskid, mis on põhjustatud vananenud tarkvarast ja halvasti konfigureeritud serveritest.

BlogVaulti veebilehe taastamise funktsioonid

Kui veebileht on kahjustatud, saavad kasutajad kasutada BlogVault tarkvara varukoopiaid veebilehe taastamiseks. Tarkvara pakub varundamiseks täielikke WordPressi varukoopiaid, mis sisaldavad kõiki andmeid ja faile, mis on vajalikud veebilehe taastamiseks. BlogVault tarkvara varundab automaatselt veebilehe andmed iga päev, nii et kasutajad saavad taastada veebilehe ükskõik millises punktis ajas.

BlogVault tarkvara efektiivsus

BlogVault tarkvara peamine eesmärk on tagada veebilehe ohutus ja andmete varundamine. Selleks kasutab see tarkvara andmepõhist varundamist, mis tähendab, et igast tegevusest luuakse automaatselt varukoopia. See tagab, et andmed on alati kaitstud, isegi kui midagi juhtub.

Kui midagi juhtub ja veebileht on kahjustatud, saab BlogVault tarkvara kasutada veebilehe taastamiseks. See võimaldab teil taastada veebilehe täielikult automaatselt, ilma et peaksite ise midagi tegema.

BlogVault tarkvara on WordPressi veebisaidi jaoks eriti kasulik, kuna see võimaldab teha WordPressi varukoopiaid. See tähendab, et kui midagi juhtub teie WordPressi saidiga, saate selle kiiresti ja lihtsalt taastada.

Andmepõhine varundamine

Andmepõhine varundamine on BlogVault tarkvara peamine funktsioon. See tagab, et igast tegevusest luuakse automaatselt varukoopia, sealhulgas kõigist asjakohastest andmetest, sealhulgas teemadest, pluginatest, sisust ja muust. See tagab, et andmed on alati kaitstud, isegi kui midagi juhtub.

Veebilehe taastamine

Kui midagi juhtub ja veebileht on kahjustatud, saab BlogVault tarkvara kasutada veebilehe taastamiseks. See võimaldab teil taastada veebilehe täielikult automaatselt, ilma et peaksite ise midagi tegema. Selle funktsiooni abil on veebilehe taastamine kiire ja lihtne, nii et saate oma veebilehe võimalikult kiiresti tagasi tööle panna.

WordPressi varundamine

BlogVault tarkvara võib olla eriti kasulik WordPressi veebisaidi omanikele, kuna see võimaldab teha WordPressi varukoopiaid. See tähendab, et kui midagi juhtub teie WordPressi saidiga, saate selle kiiresti ja lihtsalt taastada. Selle funktsiooni abil on teil võimalus taastada oma veebisait täielikult WordPressi varukoopiast, mis tagab, et teie saidil olevad andmed on alati kaitstud.

BlogVault tarkvara eelised

BlogVault on veebi-ja WordPressi varundamise tarkvara, mis pakub mitmeid eeliseid. Selles jaotises käsitletakse mõningaid selle tarkvara kõige märkimisväärsemaid eeliseid.

Efektiivne andmepõhine varundamine

BlogVault pakub andmepõhist varundamist, tagades kasutajatele usaldusväärse ja tõhusa viisi oma veebilehtede ja WordPressi saitide varundamiseks. Selle funktsiooni abil saab kasutaja tõhusalt varundada oma saiti ja vajadusel taastada selle. Kuna varundamine toimub igapäevaselt, ei ole muret veebilehe kaotamise pärast.

Ületamatu turvalisus

BlogVault tarkvara pakub kindlustunnet ja kaitset ohtude vastu, mis võivad kasutajate veebilehti ohustada. Tarkvaral on võime tuvastada ohtusid ja kaitsta veebilehe andmeid, tagades nii selle turvalisuse.

Lihtne ja mugav kasutada

BlogVault tarkvara on uskumatult lihtne ja kasutajasõbralik. Lihtne paigaldamine ja seadistamine muudab selle ideaalseks lahenduseks nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Kasutajad saavad selle tarkvara abil teha kõike veebipäeviku loomisest kuni veebilehtede kopeerimise ja varundamiseni.

Täpne veebilehe taastamine

Kui midagi läheb valesti ja veebileht kaob, siis taastamine võib olla kallis ja tüütu protsess. Õnneks pakub BlogVault tarkvara täpset ja usaldusväärset veebilehe taastamist. Kasutajad saavad seda funktsiooni kasutada, et taastada oma veebilehte kiiresti ja lihtsalt.

Kokkuvõte

BlogVault tarkvara pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas efektiivset andmepõhist varundamist, ületamatut turvalisust, lihtsat ja mugavat kasutamist ning täpset veebilehe taastamist. Need funktsioonid muudavad BlogVault tarkvara usaldusväärseks ja tõhusaks lahenduseks, millega saavad nii algajad kui ka kogenud kasutajad võita usaldusväärse ja turvalise veebisaidi.

BlogVault tarkvara puudused

Kuigi BlogVault tarkvara pakub mitmeid eeliseid, on sellel ka mõned puudused.

Üks suurimaid puudusi on see, et see töötab ainult WordPressi platvormil, mis tähendab, et see pole saadaval teiste platvormide kasutajatele.

Lisaks võib mõnikord ette tulla andmete taastamise probleeme. Mõned kasutajad on teatanud, et nende taastamisprotsess on aeganõudev ning võib võtta tunde või isegi päevi.

Klienditoe teatud aspektid võivad olla ka natuke piiratud, kuna BlogVault tarkvara pakub ainult e-posti ja tugipileti tuge. Telefonikõne tugi ei ole saadaval.

Kokkuvõttes, ehkki BlogVault tarkvaral on mitmeid eeliseid nagu turvalisus ja efektiivsus, peavad kasutajad olema teadlikud ka selle võimalikest puudustest.

BlogVault tarkvara hind

BlogVault tarkvara hind võib tunduda mõnele kasutajale kõrge, kuid see sõltub peamiselt paketist, mida soovitakse osta. BlogVault pakub erinevaid hindamispakette, alustades Standard-paketist hinnaga 7 dollarit kuus.

Kui aga vajad suuremaid funktsioone, nagu näiteks demo saidi klooneerimine või e-posti teavitused, siis peab maksma rohkem Premium või Backup Bundle paketi eest. Premium-paketi hind algab 20 dollarist kuus, Backup Bundle paketi hind algab aga 33 dollarist kuus. BlogVault pakub ka 7-päevast tasuta prooviperioodi, nii et kasutajad saavad enne ostu sooritamist seda tarkvara proovida ja otsustada, kas see vastab nende vajadustele ja ootustele.

BlogVault tarkvara hindade võrdlus konkurentidega

Võrreldes teiste sarnaste lahendustega turul, nagu näiteks VaultPress või Jetpack, on BlogVault tarkvara hind suhteliselt kõrge. VaultPress paketid algavad hinnaga 3,50 dollarit kuus, samal ajal kui Jetpack paketid algavad hinnaga 3,50 dollarit kuus.

Tarkvara Paketi hind alates Prooviperiood
BlogVault 7 dollarit kuus 7 päeva
VaultPress 3,50 dollarit kuus 30 päeva
Jetpack 3,50 dollarit kuus Põhiteenused tasuta

Kuigi BlogVault pakub rohkem funktsioone kui VaultPress või Jetpack, võib kõrgem hind tunduda kallim kui konkureerivad lahendused. Kuid kõrgem hind võib olla ka märk paremast kvaliteedist ja tõhusamast töötamisest. Kasutajad peaksid hoolikalt kaaluma oma vajadusi ja eelarvet enne otsuse tegemist.

Kasutajate kogemused BlogVault tarkvara kasutamisel

BlogVault tarkvaral on palju kasutajaid üle maailma ning nende kogemused selle kasutamisel on positiivsed. Enamus kasutajaid on rõhutanud tarkvara kasutusmugavust ning turvalisust.

Üks kasutaja, kes kasutas BlogVault tarkvara oma veebipäeviku turvaliseks muutmiseks, leidis, et tarkvara oli väga lihtne seadistada ning andis talle rahu väga tundlike andmete turvalisuse osas.

Teine kasutaja, kes kasutas BlogVault tarkvara oma WordPressi saidi varundamiseks, leidis, et tarkvara tegi varundamise väga lihtsaks ning aitas tal vältida igasugust andmekadu.

Kolmas kasutaja, kes kasutas BlogVault tarkvara oma veebilehe taastamisel pärast rünnakut, leidis, et tarkvara tegi veebilehe taastamise kiireks ja lihtsaks. Ta rõhutab, et ilma BlogVault tarkvarata oleks tema veebileht suure tõenäosusega kadunud igaveseks.

Kokkuvõtvalt öeldes on kasutajate kogemused BlogVault tarkvara kasutamisel positiivsed ning nad on rahul tarkvara kasutusmugavuse, turvalisuse ja efektiivsusega.

Kuidas BlogVault tarkvara installida ja seadistada

BlogVault tarkvara on WordPressi kasutajatele suurepärane abimees andmepõhise varundamise, veebilehe taastamise ja WordPressi varundamise jaoks. Selles jaotises antakse juhised selle tarkvara installimiseks ja seadistamiseks ning nende järgimise abil saavad kasutajad lihtsalt kasutusele võtta tarkvara kasulikud funktsioonid.

BlogVault tarkvara installimine

BlogVault tarkvara installimine on lihtne ja saadaval kõigile WordPressi kasutajatele. Järgige neid samme:

 1. Logige sisse oma WordPressi saidile.
 2. Minge BlogVault veebisaidile.
 3. Valige õige BlogVault tarkvara pakett.
 4. Sisestage oma WordPressi saidi URL ja klõpsake nuppu “Install” – installimise protsess algab.
 5. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja oodake, kuni tarkvara installimine on lõpule jõudnud.
 6. Logige sisse oma BlogVault kontole ja klõpsake nuppu “Connect site” – see võtab vastu teie WordPressi saidi andmed.

BlogVault tarkvara seadistamine

Pärast BlogVault tarkvara installimist tuleb see seadistada vastavalt kasutaja eelistustele. Siin on mõned sammud, mida tuleks seadistamisel järgida:

 1. Vajutage nuppu “Settings” – see kuvab BlogVault seadistusakna.
 2. Valige tarkvara seadete hulgast need, mis vastavad kõige paremini teie WordPressi saidi vajadustele.
 3. Salvestage muudatused – see rakendab uusi seadeid ja kohandusi.
 4. Klõpsake nuppu “Backup now” – see algatab esimese varunduse ja kontrollib, kas kõik toimib korralikult.

BlogVault tarkvara installimine ja seadistamine võivad tunduda veidi hirmutavad, kuid need on siiski väga lihtsad protsessid, mida iga WordPressi kasutaja saab hõlpsasti teha. Nende järgimisel saavad kasutajad nautida selle võimsa tarkvara pakutavaid funktsioone täiel määral.

BlogVault tarkvara võrdlus teiste sarnaste lahendustega

Kui otsite võimalusi oma veebipäeviku või veebilehe varundamiseks, siis on mitmeid võimalusi, mida kaaluda. Siin on võrdlus BlogVault tarkvara ja teiste sarnaste lahenduste vahel, et aidata teil teha õige valik.

UpdraftPlus

UpdraftPlus on WordPressi varunduslahendus, mida saab kasutada ka mitmete teiste CMS-platvormide jaoks. Sellel on palju sarnaseid funktsioone nagu BlogVault tarkvaral, kuid UpdraftPlus on vähem automatiseeritud ja kasutajaliides pole nii intuitiivne ning turvalisuse osas ei ulatu UpdraftPlus BlogVault tarkvara tasemele.

Jetpack Backup

Jetpack Backup pakub ka veebilehtede varundamise võimalust, kuid erinevalt BlogVault tarkvarast ei tee see andmepõhist varundamist. Jetpack Backup on ka saadaval ainult WordPressi jaoks ning sellel pole võimalusi, mida BlogVault tarkvaral on, nagu ohtude tuvastamine ja veebilehe turvalisuse tagamine.

BackupBuddy

BackupBuddy on veel üks varunduslahendus, mis on saadaval ainult WordPressi jaoks. Sellel on sarnased omadused BlogVault tarkvaraga, kuid BackupBuddy ei ole nii lihtne kasutada kui BlogVault tarkvara, kuna selles on rohkem seadeid, mida tuleb käsitsi seadistada.

Võrdlus BlogVault tarkvara ja teiste lahenduste vahel
Lahendus Andmepõhine varundamine Turvafunktsioonid Kasutusliides
BlogVault tarkvara Jah Andmekaitse, veebikaitse, ohtude tuvastamine, veebilehe turvalisus Intuitiivne ja lihtne kasutada
UpdraftPlus Jah Andmekaitse, veebikaitse Ei ole nii intuitiivne kui BlogVault
Jetpack Backup Ei Andmekaitse Lihtne kasutada
BackupBuddy Jah Andmekaitse, veebikaitse Võib olla keeruline kasutada

Kokkuvõttes on BlogVault tarkvara suurepärane valik veebipäeviku või veebilehe varundamiseks, kuna see pakub kõiki vajalikke funktsioone, on automatiseeritud ja lihtne kasutada. Samuti on selle turvafunktsioonid paremad kui teiste sarnaste lahenduste puhul.

Klientide toe saamine BlogVault tarkvara kasutamisel

BlogVault tarkvara kasutajatele pakutav klienditugi on üks olulisemaid eeliseid selle tarkvara kasutamisel. Firmalt on võimalik saada kiiret ja asjatundlikku abi igasuguste küsimuste ja probleemide korral.

Kasutajad saavad probleemide lahendamiseks pöörduda meeskonna poole kas telefoni, e-posti või vestlusakna kaudu. BlogVault tiim garanteerib, et kõik küsimused saavad vastuse võimalikult kiiresti ning iga kasutaja saab personaalset abi.

Klienditoe teenuse kättesaadavus

Klienditoe teenus on saadaval 24/7, nii et kasutajad saavad ööpäevaringselt abi küsida. See on suur eelis, mis tagab, et kasutaja ei jää oma probleemidega üksi.

Abi saamine

Kui kasutajal tekib probleem või küsimus, on võimalik abi saada erinevate kanalite kaudu. BlogVault tiim on alati valmis aitama ja vastama klientide küsimustele.

Tavaliselt võtab vastus aega vaid mõni minut, aga keerulisemate probleemide korral võib vastus võtta kauem aega. Igatahes saab kasutaja kindel olla, et ta saab kvaliteetset abi ja tema probleemid lahendatakse võimalikult kiiresti ning tõhusalt.

Järeldus

BlogVault tarkvaraga on võimalik luua veebipäevikuid ja kopeerida veebilehti lihtsalt ja mugavalt. Lisaks pakub see tarkvara ka laia valikut turvalisusfunktsioone, alates andmekaitsest kuni ohtude tuvastamiseni, mis aitavad tagada veebilehe turvalisuse. BlogVault tarkvara on tõhus ka andmepõhise varundamise ja veebilehtede taastamise osas.

Lisaks kõigele eelnevale pakub BlogVault tarkvara ka mitmeid eeliseid, nagu näiteks suurepärane turvalisus ja efektiivsus. Kuid nagu igal tarkvaral, on ka sellel mõned puudused, mis võivad olla selle eeliste vastandiks.

BlogVault tarkvara hind on mõistlik ning sellel on mitmeid erinevaid hindamispakette, mis võimaldavad kasutajatel valida endale sobiva valiku.

Kasutajate tagasiside põhjal on selge, et BlogVault tarkvara on lihtne kasutada ning klientide toetus on suurepärane. Kuid enne tarkvara kasutusele võtmist peaksid kasutajad seda võrdlema teiste sarnaste lahendustega, et teha teadlikumaid valikuid.

Kokkuvõttes on BlogVault tarkvara usaldusväärne ja tõhus vahend veebipäevikute loomiseks ja veebilehtede kopeerimiseks. Sellel on lai valik turvalisusfunktsioone ja see on tõhus ka andmepõhise varundamise ja veebilehtede taastamise osas. Kui vajate tarkvara, mis tagab teie veebilehe turvalisuse, on BlogVault tarkvara kindlasti hea valik.

KKK

Millist ülevaadet annab BlogVault tarkvara?

BlogVault tarkvara pakub üldist ülevaadet, hinna, funktsioonide, eeliste ja puuduste kohta.

Kui käepärane on BlogVault tarkvara?

BlogVault tarkvara on väga lihtne ja mugav kasutada, eriti veebipäeviku loomisel ja veebilehtede kopeerimisel.

Millist turvalisust pakub BlogVault tarkvara?

BlogVault tarkvara pakub andmekaitset, veebikaitset ning võimalust tuvastada ohte ja tagada veebilehe turvalisus.

Millist efektiivsust pakub BlogVault tarkvara?

BlogVault tarkvara on võimeline tegema andmepõhiseid varundusi, taastama veebilehti ning teostama WordPressi varundamist.

Mis on BlogVault tarkvara eelised?

BlogVault tarkvaral on palju eeliseid, sealhulgas turvalisus, efektiivsus ning kasutajatele pakutavad eelised.

Mis on BlogVault tarkvara puudused?

BlogVault tarkvaral võivad olla mõned puudused, mis võivad olla selle eeliste vastandiks.

Milline on BlogVault tarkvara hind?

BlogVault tarkvara hindamise küsimust käsitletakse eraldi, sealhulgas selle maksumust ja hindamispakette.

Millised on kasutajate kogemused BlogVault tarkvara kasutamisel?

BlogVault tarkvara kasutajad jagavad oma kogemusi ja tagasisidet selle tarkvara kohta.

Kuidas installida ja seadistada BlogVault tarkvara?

Selles jaotises antakse juhised BlogVault tarkvara installimiseks ja seadistamiseks.

Kuidas võrdleb BlogVault tarkvara teiste sarnaste lahendustega?

BlogVault tarkvara võetakse võrdlusesse teiste sarnaste lahendustega, et aidata kasutajatel teha teadlikumaid valikuid.

Millist klienditoe teenust pakub BlogVault tarkvara?

BlogVault tarkvara kasutajatele pakutakse klienditoe teenust, millel on mitmeid eeliseid ja on hästi kättesaadav.

Milline on artikli järeldus BlogVault tarkvara kohta?

Artikli järelduses tehakse kokkuvõte kõigist eelnevalt käsitletud aspektidest ning antakse lõplik hinnang BlogVault tarkvarale.

BlogVault
BlogVault
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0