MailerLite

Tasuta!

Sihtgrupp

Keskmise suurusega ettevõtted, Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Jah

Tasuta prooviperiood (päeva)

30

Raha tagasi garantii

Ei

Klienditugi

Email, Live chat

Loomise kuupäev

2010

Ettevõtte riik

Ameerika Ühendriigid

SKU: df13859ebf7d Kategooria:

MailerLite ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.3Ekspertide hinnang
MailerLite on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete e-posti turundusvahend. Kui kuulute sellesse kategooriasse või kui olete blogija, pakub MailerLite võimsat, töökindlat ja kasutajasõbralikku platvormi, millega saate kiiresti luua oma turundusstrateegiad.
Klienditugi
9
Raha ja väärtuse suhe
9.1
Kasutamise lihtsus
9.4
Funktsioonid
9.5
PLUSSID
 • Mõistlikud hinnad
 • Väga lihtne kasutada algajatele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele
 • Võimsad projekteerimis- ja automatiseerimisvahendid
 • Tasuta konto koos lisafunktsioonidega
MIINUSED
 • Piiratud teemade valik
 • Kuigi algajatele piisab, tunduvad kohandamis- ja maksevõimalused nõudlikule kasutajale piiratud.
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Mõistlikud hinnad Väga lihtne kasutada algajatele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele Võimsad projekteerimis- ja automatiseerimisvahendid Tasuta konto koos lisafunktsioonidega

MailerLite on turundajate ja väikeettevõtete seas üks populaarsemaid e-posti turunduse tööriistu. See on lihtne ja taskukohane lahendus e-kirjade saatmiseks, uudiskirjade koostamiseks ja klientide haldamiseks. Kas sa tahad teada, miks MailerLite on nii populaarne? Järgnevas artiklis sukeldume sügavamale selle kasutusvõimalustesse ja eelistesse.

1. Lihtne kasutada

Kui oled algaja e-posti turunduses, siis MailerLite’iga pole sul vaja olla ekspert. Selle lihtne kasutajaliides muudab e-kirjade loomise, saatmise ja jälgimise tõeliselt lihtsaks.

 • Intuitiivne lohistamisfunktsiooniga e-kirjade koostaja.
 • Professionaalne e-kirjade ja uudiskirjade mallide valik.
 • Automaatsed tervituskirjad, mis aitavad sul oma uute klientidega suhteid luua.

2. Taskukohane hind

Üks MailerLite suurimaid eeliseid on tema taskukohane hind. Võrreldes teiste e-posti turunduse lahendustega, pakub MailerLite madalamaid hindu ja paindlikumat hinnapakettide valikut.

Plaan Subscribers Kuutasu
Free Kuni 1000 €0
Basic Kuni 2500 €10
Standard Kuni 5000 €20
Premium Kuni 10000 €35

3. Kõikehõlmav funktsionaalsus

MailerLite ei paku ainult e-posti saatmist. See sisaldab ka mitmeid teisi turundusvahendeid ja integratsioone, mis aitavad sul oma turundustegevusi paremini hallata ja automatiseerida.

 1. Segmentimine ja grupeerimine – suunake oma e-kirju õigetele sihtrühmadele.
 2. A/B testimine – optimeerige oma e-kirju paremate avamis- ja klikkimise määradega.
 3. Analüütika ja aruandlus – jälgige oma e-kirjade tulemuslikkust reaalajas.

4. Suurepärane klientide tugi

Kui tekib küsimusi või probleeme, pakub MailerLite kiiret ja sõbralikku tuge. Saadaval on mitu tugi kanalit, nagu e-post, vestlus ja isegi videokõned. Lisaks on MailerLite’il ulatuslik teabebaas, mis sisaldab õpetusi, artikleid ja juhiseid, et aidata sul oma e-posti turundusega alustada.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on MailerLite täiuslik e-posti turunduse lahendus nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Selle lihtne kasutada, taskukohane hind, kõikehõlmav funktsionaalsus ja suurepärane klienditugi muudavad selle suurepäraseks valikuks kõigile, kes soovivad oma e-posti turundusega alustada või seda parandada.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Kas MailerLite sobib mulle, kui mul pole e-posti turunduse kogemust?

Jah, MailerLite on suurepärane valik nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Selle lihtne kasutada ja intuitiivne lohistamisfunktsiooniga e-kirjade koostaja muudab e-kirjade loomise ja saatmise lihtsaks isegi ilma eelneva kogemuseta.

Kuidas ma saan MailerLite’iga alustada?

Alustamine on lihtne! Lihtsalt registreeru MailerLite’i veebisaidil tasuta konto saamiseks ja hakka kohe oma e-kirju looma ja saatma.

Kas MailerLite pakub tasuta plaani?

Jah, MailerLite pakub tasuta plaani, mis võimaldab sul saata kuni 12 000 e-kirja kuus ja hallata kuni 1000 abonenti. Tasuta plaan sisaldab ka juurdepääsu MailerLite’i põhifunktsioonidele, nagu e-kirjade loomine ja saatmine, analüütika ja aruandlus ning klienditugi.

Kas MailerLite integreerub teiste turundusplatvormide ja tööriistadega?

Jah, MailerLite pakub mitmeid integratsioone populaarsete turundusplatvormide ja tööriistadega, nagu WordPress, Shopify, Zapier ja paljud teised. Need integratsioonid aitavad sul oma e-posti turundust veelgi paremini hallata ja automatiseerida.

Kuidas saab MailerLite aidata mul optimeerida oma e-posti turundust?

MailerLite pakub mitmeid funktsioone, mis aitavad sul oma e-kirju optimeerida ja nende tulemuslikkust parandada. Näiteks saad kasutada A/B testimist, et testida erinevaid e-kirjade versioone ja leida need, mis toovad parimaid tulemusi. Samuti saad kas utada segmentimist ja grupeerimist, et suunata oma e-kirju õigetele sihtrühmadele ja tagada nende asjakohasus. Lisaks pakub MailerLite analüütika ja aruandluse funktsioone, mis võimaldavad sul jälgida oma e-kirjade tulemuslikkust reaalajas ja teha vajalikke muudatusi.

Kas MailerLite vastab andmekaitse nõuetele?

Jah, MailerLite järgib ranget andmekaitsepoliitikat ja on täielikult kooskõlas Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõuetega. Lisaks on MailerLite’i andmekeskused sertifitseeritud vastavalt ISO 27001 standardile, mis tähendab, et nende andmete turvalisuse tase on kõrge.

Kas ma saan oma MailerLite e-kirjadesse lisada isikupärastatud sisu?

Jah, MailerLite võimaldab sul lisada oma e-kirjadesse isikupärastatud sisu, nagu abonendi nimi, et luua isiklikum ja kaasavam kogemus. Selleks pead lihtsalt kasutama spetsiaalseid isikupärastamise märgendeid, mis asendatakse automaatselt vastava abonendi andmetega.

Kas MailerLite pakub mobiilirakendust?

Jah, MailerLite pakub mobiilirakendust nii Androidi kui ka iOS-i jaoks. Mobiilirakenduse abil saad hallata oma abonente, luua ja saata e-kirju ning jälgida oma e-kirjade tulemuslikkust otse oma mobiilseadmest.

Lõppsõna

MailerLite on suurepärane e-posti turunduse lahendus, mis sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Selle lihtsus, taskukohasus, mitmekülgsus ja suurepärane klienditugi teevad sellest ühe parima valiku e-posti turunduseks. Kui soovid oma e-posti turundusega alustada või parandada, siis soovitame kindlasti MailerLite’i proovida.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “MailerLite”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0