Localize

Kategooria:

Localize ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse

Selles sektsioonis tutvustatakse Localize tarkvara, mis on tõhus tõlkimisvahend keeleliste kohanduste ja tarkvaralise lokaliseerimise lihtsustamiseks. Artiklis käsitletakse Localize tarkvara hindu, funktsioone ning eeliseid ja puuduseid.

Localize tarkvara sisaldab mitmeid funktsioone, mis võimaldavad tõlkimisprotsessi automatiseerimist ja mitmekeelse keskkonna haldamist. Selle tõlkimistööriista kasutamine võib aidata kaasa paremale meeskonnatööle ja sujuvamale tõlkimisprotsessile.

Samas võib Localize tarkvara kasutamisega kaasneda mõningaid puudusi. Mõned kasutajad võivad selle kasutamist leida keeruliseks või harjumatuks ning sõltuvalt vajadustest võib olla vajalik täiendavate tõlkevahendite kasutamine.

Kui otsustate Localize tarkvara kasutada, siis peate arvestama ka selle hinnaga, mis sõltub valitud plaanist ja kasutusmahust. Lisaks on oluline teada, et Localize tarkvaraga kaasneb ka tootetugi ja koolitus, mis aitavad kasutajatel tarkvara paremini mõista ja selle võimalusi täiel määral ära kasutada.

Antud artiklis saate ülevaate Localize tarkvara hinnast, funktsioonidest ning eelistest ja puudustest. Oluline on kaaluda oma vajadusi ja ressursse enne Localize tarkvara valimist ning uurida ka teisi alternatiive, mis võivad olla turul saadaval.

Mis on Localize tarkvara?

Localize tarkvara on tõhus vahend tarkvaratõlgete hõlbustamiseks. See võimaldab keelelist kohandamist ja kohalikustamist, aidates rakendustel ja tarkvaradel erinevates keeltes hästi toimida.

Localize tarkvara kui tõlkimisvahend

Localize tarkvara võib pidada üheks parimaks tõlkimisvahendiks tarkvara jaoks. Selle kasutamine võimaldab tõlkida mitmesse keelde koos väiksema ajakuluga ning tõlkimisprotsess on üldiselt tõhusam. Tarkvara keeleline lokaliseerimine on vajalik, kuna see aitab tagada, et rakendused ja tarkvarad oleksid erinevates keeltes lihtsalt kasutatavad ja mõistetavad.

Localize tarkvara kui keeleline kohandamise vahend

Localize tarkvara võimaldab tarkvara enda keeleliste kohanduste tegemist vastavalt konkreetsetele sihtturgudele. Lokaliseerimine võib hõlmata kultuurilisi erinevusi, nagu näiteks erinevad mõisted ja sõnavara. See tagab, et teie tarkvara kasutajaliides sobib erinevatele kultuuridele ja keeltele.

Kohalikustamine

Localize tarkvara võimaldab kohalikustada mitmesuguseid rakendusi ja tarkvarasid. Kohalikustamise käigus muudetakse tarkvara vastavalt konkreetsele kohalikule turule, et see sobiks kohaliku publikuga paremini kokku.

Funktsioonid

Localize tarkvaraga saab teha keelelist lokaliseerimist ja tõlkimist lihtsamaks ja efektiivsemaks. See tõlkimistarkvara võimaldab tõlkimistööriistade automaatset integratsiooni, mis hõlbustab tõlkimist. Localize tarkvara funktsioonid hõlmavad:

 • Automaatset lokaliseerimist, mis võimaldab tarkvara tuvastada kohalikele keeltele vajalikud failid ja need automaatselt tõlkida;
 • Keeleliste failide varundamist, et hoida kõiki tõlkeid ühes kohas ja sellele juurdepääsu lihtsamaks teha;
 • Mitmekülgset tõlkimisliidest, mis hõlbustab meeskonnaliikmete koostööd;
 • Tarkvara lokaliseerimist, mille abil saab tarkvara kohandada kohalikele keeltele vastavaks ning tagada selle sujuva toimimise eri riikides ja kultuurides.

Kokkuvõtlikult pakub Localize tarkvara kasutajatele võimalust automatiseerida tõlkimistööd ja hõlbustada keelelist lokaliseerimist tarkvara abil.

Puudused

Kuigi Localize tarkvara on tõhus tõlkimisvahend, võib selle kasutamisel olla ka mõningaid puudusi. Mõned kasutajad võivad leida keelelise kohandamise ja kohalikustamise protsessi keeruliseks, eriti kui nad pole sellega varem kokku puutunud.

Samuti võib tarkvara kasutamine olla keeruline või harjumatu sõltuvalt kasutaja vajadustest. Mõned kasutajad võivad vajada täiendavate tõlkevahendite kasutamist, et täita kõiki oma keelelist kohandamise ja lokaliseerimise vajadusi.

Ka tarkvara hind võib olla oluline puudus, sest see sõltub valitud plaanist ja kasutusmahust. Mõned kasutajad võivad leida, et hind on liiga kõrge võrreldes teiste tõlkimisvahenditega turul.

Üks võimalik lahendus nende puuduste leevendamiseks on koolituste ja klienditoe otsimine. Koolitused aitavad kasutajal tarkvara paremini mõista ja sellega mugavalt töötada. Klienditugi on samuti vajalik tarkvara optimaalse kasutamise tagamiseks.

Puudused

Nagu igal tarkvaral, on ka Localize tarkvaral mõned puudused. Kuigi selle kasutamine võib tunduda esmapilgul lihtne ja mugav tõlkimisvahend, on mõned kasutajad leidnud selle kasutamise keerulisemaks kui teised tõlkevahendid.

Üks suuremaid väljakutseid, millega kasutajad võivad kokku puutuda, on selle tarkvara kohalikustamise ja tõlkimise protsessi keerukus. Ehkki Localize tarkvara eesmärk on hõlbustada keelelist kohandamist, võib see protsess olla tõlkevahendi uutele kasutajatele keeruline ja aeganõudev.

Teine võimalik puudus on vajadus täiendavate tõlkevahendite järele sõltuvalt konkreetsetest vajadustest. Kuigi Localize tarkvara pakub mitmeid kasulikke funktsioone, võivad teatud rakenduste jaoks olla vajalikud täiendavad tõlkimistööriistad.

Hind

Localize tarkvara hind sõltub valitud plaanist ja kasutusmahust. Hinna kohta saate täpsemat teavet Localize kodulehelt või otse nende meeskonnaga ühendust võttes.

Erinevad plaanid ja hinnad

Localize pakub erinevaid plaane vastavalt kasutusmahule ja vajadustele. Nende pakutavad plaanid on:

Plaani nimi Kasutusmaht Hind kuus
Starter Kuni 1000 tõlkesõna kuus Alates 79 dollarit kuus
Pro Kuni 5000 tõlkesõna kuus Alates 199 dollarit kuus
Advanced Kuni 25000 tõlkesõna kuus Alates 599 dollarit kuus
Enterprise Üle 25000 tõlkesõna kuus Kontakt Localize müügimeeskonnaga

Plaanide hinna sees on tõlketeenus, tõlkeprojektide haldamine, API tugi ja tagasiside haldamine. Lisaks pakuvad nad võimalust lisateenuste, nagu tõlkekvaliteedi hinnangu, eksportimisliidese ja edasise töötlemise funktsioonide lisamiseks.

Tarkvara kohandamine

Localize tarkvara võimaldab lihtsasti kohandada ja lokaliseerida erinevaid rakendusi vastavalt konkreetsetele keelelistele vajadustele. See tähendab, et kasutajad saavad luua tarkvaralahendusi, mis on kohandatud nende enda publikule sobivaks.

Localize tarkvara pakub mitmeid võimalusi tarkvara kohandamiseks, sealhulgas:

 • Erinevate keelte lisamine, nende redigeerimine ja eemaldamine
 • Keelte sorditavuse järjestamine
 • Erinevaid tõlketööriistu, mis aitavad tõlkimist lihtsustada ja kiirendada

Need võimalused annavad kasutajatele täieliku kontrolli, et lokaliseerida rakendusi vastavalt oma vajadustele.

Tootetugi ja koolitus

Localize tarkvara kasutamine võib olla mõnevõrra keeruline, eriti kui olete uus tõlkimistarkvara kasutaja. Seetõttu pakub Localize oma klientidele tuge ja koolitust.

Tarkvara tootetugi on saadaval klienditoe vormis, kus saate lahendada kõik võimalikud küsimused ja probleemid. Localize meeskond on alati valmis abistama kasutajaid ja leidma lahendusi nende probleemidele.

Koolitus on samuti saadaval neile, kes soovivad täielikult mõista Localize tõlkimistarkvara funktsioone. Koolitusel õpitakse põhjalikumalt, kuidas tõlkimisvahendit kasutada ning kuidas seda kõige tõhusamalt rakendada.

Tarkvaratugi ja koolitus tagavad, et kõik kasutajad saavad nende tõlkimisvahenditega parima tulemuse. Kasutajad saavad täielikult ära kasutada tõlkimistarkvara võimalusi ja lahendada kõik küsimused või probleemid kiiresti ja tõhusalt.

Kasutaja tagasiside

Localize tarkvara on saanud kasutajatelt positiivset tagasisidet oma tõhususe ja kasutusmugavuse kohta. Paljud kasutajad on rõhutanud selle lihtsust ja võimalust hallata mitut keelt ühes keskkonnas.

Üks kasutaja sõnas: “Localize tarkvara on olnud meie ettevõtte jaoks suureks abiks, kuna see võimaldab meil hõlpsasti lokaliseerida meie tooteid erinevatesse keeltesse. Meile meeldib tarkvara lihtne kasutajaliides ja nutikad funktsioonid.”

Teine kasutaja lisas: “Oleme kasutanud Localize tarkvara juba mõnda aega ja oleme selle tõhususega väga rahul. Sellel on aidanud meil tõlkimisprotsessi kiirendada ja vähendada vigade arvu.”

Localize tarkvara tagasiside annab hea ülevaate selle tõhususest ja kvaliteedist. Kasutajate kogemused võivad aidata teha informeeritud otsuseid tõlkimise tööriistade valiku osas.

Alternatiivid

Kui otsite Localize tarkvarale alternatiivi, on mitmeid erinevaid võimalusi, mida uurida. Mõned populaarsed tõlkimis- ja lokaliseerimislahendused on järgmised:

 • Smartling: See tarkvara pakub lisaks keeleliste vahenditele ka analüütilisi tööriistu ja võimalust tarkvara testimiseks.
 • Crowdin: Crowdin pakub tõlkimistööriistu, lokaliseerimislahendusi ja API-integratsioone, et hõlbustada tõlkimist ja lokaliseerimist.
 • Poedit: See tõlkimistarkvara on lihtne ja hõlpsasti kasutatav, mis sobib ideaalselt väikestele ettevõtetele ja algajatele.
 • Transifex: Transifex on tõlkimis- ja lokaliseerimisplatvorm, mis pakub mitmekeelset tõlkimist, projektijuhtimist ja koostöövõimalusi.

Need on vaid mõned näited alternatiividest, kuid tõlkimis- ja lokaliseerimislahenduste valik on lai. Enne otsuse tegemist tasub uurida erinevaid võimalusi ja valida sellest vastavalt konkreetsetele vajadustele parim.

Järeldus

Antud artikkel käsitleb Localize tarkvara ülevaadet, hindu, funktsioone ning eeliseid ja puudusi. See tõhus tõlkimisvahend aitab keelelist kohandamist ja tarkvara lokaliseerimist lihtsustada ning pakub mitmeid eeliseid tõlkimisprotsessile. Oluline on kaaluda oma vajadusi ja ressursse enne Localize tarkvara valimist ning uurida ka teisi võimalusi turul.

Localize tarkvara on tõhus vahend tarkvaratõlgete hõlbustamiseks, kuid selle kasutamine sõltub vajadustest ja ressurssidest. Enne Localize tarkvara valimist on oluline uurida ka teisi võimalusi turul ning kaaluda oma vajadusi.

Localize tarkvara võimaldab keelelist kohandamist ja tarkvara lokaliseerimist, mis muudab tõlkimistöö lihtsamaks ning pakub mitmeid eeliseid tõlkimisprotsessile. Samuti on olemas tootetugi ja koolitus, mis aitavad kasutajatel tarkvara paremini mõista ja selle võimalusi täiel määral ära kasutada.

Kuigi Localize tarkvara on tõhus tõlkimisvahend, on sellel ka mõned puudused. Mõned kasutajad võivad leida selle kasutamise keeruliseks ning sõltuvalt vajadustest võib olla vajalik täiendavate tõlkevahendite kasutamine.

Kokkuvõtlikult tuleks enne Localize tarkvara valimist hoolikalt kaaluda oma vajadusi ja ressursse ning uurida ka teisi võimalusi turul. Siiski võib Localize tarkvara olla suurepärane valik keeleliste kohanduste ja tarkvara lokaliseerimise hõlbustamiseks.

KKK

Mis on Localize tarkvara?

Localize tarkvara on tõhus vahend tarkvaratõlgete hõlbustamiseks. See võimaldab keelelist kohandamist ja kohalikustamist, aidates rakendustel ja tarkvaradel erinevates keeltes hästi toimida.

Millised on Localize tarkvara funktsioonid?

Localize tarkvaral on mitmeid funktsioone, mis aitavad tõlkimist lihtsustada ja keelelist lokaliseerimist hõlbustada. Selle hulka kuuluvad tõlkimistööriistad, lokaliseerimisprotsessi automatiseerimine ja võimalus hallata mitut keelt ühes keskkonnas.

Millised on Localize tarkvara eelised?

Localize tarkvara eelised hõlmavad tõhusamat ja kiiremat tõlkimisprotsessi, täpsemat keelelist kohandamist, paremat koostööd meeskonnaliikmete vahel ning kõigi tõlkematerjalide tsentraliseeritud haldamist ühes kohas.

Mis on Localize tarkvara puudused?

Nagu igal tarkvaral, on ka Localize tarkvaral mõned puudused. Mõned kasutajad võivad leida selle kasutamise keeruliseks või harjumatuks ning sõltuvalt vajadustest võib olla vajalik täiendavate tõlkevahendite kasutamine.

Mis on Localize tarkvara hind?

Localize tarkvara hind sõltub valitud plaanist ja kasutusmahust. Hindade ja plaanide kohta saate täpsemat teavet Localize kodulehelt või otse nende meeskonnaga ühendust võttes.

Kuidas saab Localize tarkvaraga rakendusi kohandada?

Localize tarkvaraga on võimalik kohandada ja lokaliseerida erinevaid rakendusi vastavalt konkreetsetele keelelistele vajadustele. See võimaldab luua kasutajatele paremini sobivaid tarkvaralahendusi.

Kas Localize tarkvara pakub tootetuge ja koolitust?

Jah, Localize tarkvaraga kaasneb tootetugi ja koolitus, mis aitab kasutajatel tarkvara paremini mõista ja selle võimalusi täiel määral ära kasutada. Tootetugi võimaldab lahendada võimalikke küsimusi ja probleeme ning koolitus aitab kasutajatel omandada vajalikke oskusi tõlkimistarkvara kasutamiseks.

Kuidas kasutajate tagasiside aitab Localize tarkvara arendada?

Localize tarkvara kasutajate tagasiside annab ülevaate selle tõhususest ja kasutusmugavusest. Kasutajate kogemused ja arvamused võivad aidata teha informeeritud otsuseid tõlkimise tööriistade valiku osas.

Millised on alternatiivid Localize tarkvarale?

Lisaks Localize tarkvarale on olemas ka teisi tõlkimistööriistu ja lokaliseerimislahendusi. Oluline on uurida erinevaid võimalusi ning võrrelda nende omadusi, eeliseid ja hindu enne otsuse tegemist.

Mis on Localize tarkvara järeldus?

Antud artikkel käsitleb Localize tarkvara ülevaadet, hindu, funktsioone ning eeliseid ja puudusi. See tõhus tõlkimisvahend aitab keelelist kohandamist ja tarkvara lokaliseerimist lihtsustada ning pakub mitmeid eeliseid tõlkimisprotsessile. Oluline on kaaluda oma vajadusi ja ressursse enne Localize tarkvara valimist ning uurida ka teisi võimalusi turul.

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0