iMyFone LockWiper

Tasuta!

SKU: 8884ffb982a8 Kategooria:

iMyFone LockWiper ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.1Ekspertide hinnang
Kui teie telefon on parooliga kaitstud ja te ei pääse sinna, võib IMyFone'i Lockwiper aidata teil lukustusekraanide avamisel. Lockwiper suudab mööda minna mis tahes paroolist, PIN-koodist, sõrmejäljetuvastusest või muust, mis takistab telefoni sisenemist, ning on saadaval Androidile ja iOSile. See tähendab, et selle tarkvara abil saate taastada juurdepääsu oma seadmele.
Klienditugi
8.2
Raha ja väärtuse suhe
9.8
Kasutamise lihtsus
9.9
Funktsioonid
8.6
PLUSSID
 • Saab avada kõik iPhone'i mudelid
 • Lihtne kasutada ja odav
 • Mitmekeelne
MIINUSED
 • Tasuta versioon on üsna piiratud
 • Edukuse määr ei pruugi olla 100%.
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Saab avada kõik iPhone'i mudelid Lihtne kasutada ja odav Mitmekeelne

iMyFone LockWiper on tarkvara, mis võimaldab teil hõlpsasti oma nutitelefoni lukust lahti saada, kui olete unustanud oma parooli või mustrilukku. Sellest artiklist leiate põhjalikku teavet iMyFone LockWiperi kohta, kuidas see töötab ja milliseid funktsioone see pakub.

Miks on iMyFone LockWiper vajalik?

Nutitelefonid on tänapäeval meie igapäevaelu lahutamatu osa. Kuid mis siis, kui unustate oma seadme lukustusvõtme, nagu PIN-koodi, parooli või mustriluku? See on olukord, kus iMyFone LockWiper võib olla teie päästerõngas. Mõned põhjused, miks iMyFone LockWiper võib olla vajalik, on järgmised:

 • Unustasite oma iPhone’i või Androidi seadme ekraaniluku parooli.
 • Teie seade on blokeeritud pärast mitu vale PIN-koodi, parooli või mustriluku sisestamist.
 • Olete ostnud kasutatud seadme, millel on endiselt eelmise omaniku konto ja ekraanilukk.
 • Teie seade on lukustatud ja nõuab iCloudi konto volituste tõttu Apple ID-d.

iMyFone LockWiperi peamised omadused

iMyFone LockWiper pakub mitmeid kasulikke omadusi, mis aitavad teil oma seadet turvaliselt ja kiiresti lukust lahti saada. Siin on mõned olulisemad:

 1. Ekraaniluku eemaldamine: iMyFone LockWiper võimaldab teil eemaldada erinevaid lukustusvõtmeid, nagu PIN-kood, parool, mustrilukk ja palju muud.
 2. Apple ID eemaldamine: Kui olete unustanud oma Apple ID või parooli, saate selle tarkvara abil eemaldada oma iPhone’ist või iPadist Apple ID konto ja iCloudi konto.
 3. FRP (Factory Reset Protection) eemaldamine: Android-seadmete puhul võimaldab iMyFone LockWiper eemaldada Google’i konto kontrollimise pärast tehaseseadete taastamist.
 4. Kasutajasõbralik liides: iMyFone LockWiper on lihtne kasutada ka algajatele, tänu oma intuitiivsele ja kasutajasõbralikule liidesele.

Kuidas i MyFone LockWiperit kasutada?

iMyFone LockWiperi kasutamine oma seadme lukust lahtisaamiseks on lihtne ja kiire protsess. Järgige neid samme, et alustada:

1. samm: Tarkvara allalaadimine ja installimine

Esmalt laadige alla ja installige iMyFone LockWiper oma arvutisse. See on saadaval nii Windowsi kui ka Maci platvormidele.

2. samm: Ühendage oma seade arvutiga

Järgmisena ühendage oma iPhone, iPad või Android-seade arvutiga, kasutades USB-kaablit. Veenduge, et seade oleks sisse lülitatud.

3. samm: Valige sobiv režiim

Käivitage iMyFone LockWiper ja valige ekraanil kuvatavate režiimide hulgast sobiv režiim, olenevalt teie vajadustest (nt ekraaniluku eemaldamine, Apple ID eemaldamine, FRP eemaldamine jne).

4. samm: Järgige juhiseid

Järgige tarkvara juhiseid, et alustada lukustuse eemaldamise protsessi. Tavaliselt hõlmab see mõningate nuppude klõpsamist ja seadme käivitamist uuesti, kui tarkvara seda nõuab.

5. samm: Oodake protsessi lõppu

Pärast juhiste järgimist oodake, kuni iMyFone LockWiper lõpetab lukustuse eemaldamise protsessi. See võib võtta mõnest minutist kuni mõne tunnini, olenevalt seadme keerukusest ja lukustuse tüübist.

Järeldus

Kokkuvõttes on iMyFone LockWiper suurepärane lahendus neile, kes soovivad oma nutitelefoni või tahvelarvuti lukust lahti saada ilma tehnikaspetsialisti abita. Selle lihtne kasutada olev liides, erinevad režiimid ja kiire tulemused muudavad selle tõhusaks vahendiks lukustuse eemaldamiseks. Enne selle tarkvara kasutamist veenduge siiski, et kasutate seda seaduslikel eesmärkidel ja teil on õigus oma seadet lukust lahti teha.

KKK

Kas iMyFone LockWiper eemaldab kõik andmed minu seadmest?

Jah, iMyFone LockWiper eemaldab ekraaniluku, Apple ID või FRP eemaldamise protsessi käigus kõik teie seadmes olevad andmed. Veenduge, et olete enne protsessi alustamist oma seadmest olulised andmed varundanud.

Kas iMyFone LockWiper töötab kõigi iPhone’i ja Androidi seadmete puhul?

iMyFone LockWiper toetab paljusid iPhone’i, iPadi ja Android-seadmeid. Siiski on mõned vanemad või uuemad mudelid, mille puhul see ei pruugi toimida. Enne tarkvara ostmist kontrollige toetatud seadmete loendit iMyFone LockWiperi ametlikul veebisaidil.

Kas iMyFone LockWiper on tasuta?

iMyFone LockWiper ei ole tasuta tarkvara. Sellel on tasuline litsents, mille hinnad varieeruvad sõltuvalt teie vajadustest. Külastage iMyFone LockWiperi ametlikku veebisaiti, et saada teavet erinevate pakettide ja nende hindade kohta.

Kas iMyFone LockWiperi kasutamine on seaduslik?

iMyFone LockWiperi kasutamine seadme lukust lahti tegemiseks on seaduslik, kui teete seda oma seadmel või kui teil on seadme omaniku luba. Siiski tuleb meeles pidada, et seadme lukustuse eemaldamine võib rikkuda teie garantii, nii et kasutage seda tarkvara omal vastutusel.

Kas iMyFone LockWiper eemaldab seadme iCloudi lukustuse?

Jah, iMyFone LockWiper suudab eemaldada iCloudi lukustuse ja Apple ID konto teie iPhone’ist või iPadist, kui olete unustanud oma Apple ID või parooli. Pidage siiski meeles, et kõik teie seadmes olevad andmed kustutatakse protsessi käigus.

Kas iMyFone LockWiper aitab eemaldada MDM-i (Mobile Device Management) piiranguid?

Ei, iMyFone LockWiper ei paku praegu võimalust eemaldada MDM-i piiranguid. MDM-i piirangute eemaldamiseks peate võtma ühendust oma seadme administraatoriga või kasutama teist tarkvara, mis on spetsiaalselt loodud MDM-i piirangute eemaldamiseks.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “iMyFone LockWiper”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

iMyFone LockWiper
iMyFone LockWiper
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0