Tasuta!

SKU: bf749b460b2a Kategooria:

Graphics Zoo ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.7Ekspertide hinnang
Graphics Zoo algab 449 dollarist kuus piiramatu graafilise disaini ja kirjutamise teenuste eest. Nad pakuvad kohandatud graafilise disaini teenuseid, samuti veebipõhiseid graafilise disaini teenuseid ja piiramatuid parandusi.
Klienditugi
7.7
Raha ja väärtuse suhe
8.9
Juhtimissüsteem
9.3
Disaini kvaliteet
9
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse

Graphics Zoo on tarkvara, mis on loodud graafika- ja disainitööriistana, et aidata nii algajatel kui ka kogenud disaineritel luua pilkupüüdvaid ja professionaalseid visuaale. Selle tarkvara abil saab igaüks luua erinevaid visuaale, nagu reklaamplakatid, sotsiaalmeedia postitused, veebilehtede kujundused ja palju muud. Graphics Zoo on välja töötatud, et pakkuda kasutajatele lihtsat ja mugavat disainiprotsessi ning toetada nende loomingulist potentsiaali.

Kuidas Graphics Zoo töötab?

Graphics Zoo kasutab intuitiivset liidest ja hõlpsasti kasutatavaid tööriistu, mis võimaldavad kasutajatel luua unikaalseid ja atraktiivseid disainilahendusi. Selles osas vaatame lähemalt, kuidas see tarkvara toimib ja milliseid funktsioone pakub.

1. Mallide valik

Graphics Zoo pakub laias valikus eelnevalt loodud mallide kogu, mis hõlmab erinevaid disainistiile ja kategooriaid. Kasutajad saavad valida sobiva malli ja kohandada seda oma vajadustele vastavaks.

2. Lohistamise ja kukutamise funktsioon

Tarkvara lihtsustab disainiprotsessi, võimaldades kasutajatel lohistada ja kukutada erinevaid elemente, nagu pildid, ikoonid, tekst ja muud. See funktsioon muudab disainiprotsessi kiiremaks ja tõhusamaks.

3. Kohandatavad fondid ja värvid

Graphics Zoo võimaldab kasutajatel valida erinevate fondide ja värvide vahel, et luua unikaalne ja isikupärane disain. Samuti on olemas tööriistad, mis aitavad kasutajatel valida sobivaid värve ja fondikombinatsioone.

4. Nutikad tööriistad ja funktsioonid

Graphics Zoo pakub erinevaid tööriistu, nagu joonistamine, kärpimine, teksti töötlemine, pilditöötlus jne. Need tööriistad aitavad kasutajatel kohandada ja täiustada oma disainilahendusi.

Graphics Zoo eelised

Graphics Zoo on loodud, et muuta disainiprotsess lihtsaks ja lõbusaks. Siin on mõned selle tarkvara eelised:

  • Kasutajasõbralik liides, mis muudab disainiprotsessi lihtsaks ja mugavaks.
  • Rikkalik mallide valik, mis sobib erinevatele

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Graphics Zoo”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
  • Kokku (0)
Võrdle
0