Google Meet

Tasuta!

Kategooria:

Google meet ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse

Google Meet on videokoosolekute tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, eeliseid ja puudusi. Selle abil saab hõlpsalt planeerida koosolekuid, salvestada neid ning jagada dokumente ja esitlusi. Koosolekutele saab kutsuda kuni 500 osalejat nii sisemisi kui ka väliseid. Google Meet võimaldab liituda videosilla vahendusel või ainult heliga, helistades koosoleku kutse kaudu antud numbrile. Koosolekud on vaikimisi turvalised ja omanik saab kontrollida, kes koosolekule pääseb.

Google Meet võimaldab ka suuremahulisi otseülekandeid, näiteks ettevõtete koosolekuid ja müügitulemusi, kuni 100 000 vaatajale oma domeenis. Tarkvara on varasemalt tuntud kui Hangouts Meet ja Hangouts Chat, kuid alates aprillist 2020 kasutatakse nime Google Meet ning Google Chat. Tasuta versioon Google Meetist on kättesaadav alates mai 2020.

Google Meet kasutab Google Cloudi turvalist taristut, et kaitsta andmeid ja tagada privaatsust. Tarkvara kasutamiseks peavad kõik osalejad olema sisse logitud Google’i kontoga. Google Workspace’i kliendid saavad koosolekutele kutsuda ka neid, kel puudub Google’i konto, jagades neile koosoleku lingi või koosoleku ID.

Iga Google Meeti koosolekule luuakse unikaalne koosoleku kood, millel on aegumisaeg sõltuvalt sellest, millise Workspace toote kaudu koosolek luuakse. Google Meet ja muud Google’i tooted läbivad regulaarselt sõltumatut kontrolli nende turvalisuse, privaatsuse ja vastavuse kontrollimiseks ning neil on maailma standarditele vastavad sertifikaadid ja tõendused.

Google Workspace’i administraatorid saavad hallata Google Meeti seadeid ning teha sellest vaikimisi videokoosolekute lahenduse Google’i kalendris. Rohkem teavet saab Google Workspace’i administraatori abikeskusest.

Google Meeti põhifunktsioonid

Google Meet pakub mitmeid olulisi funktsioone, mis võimaldavad videokonverentside läbiviimist ning virtuaalsete koosolekute ja vestluste pidamist. Selle tarkvara abil saate suhelda meeskonnaga kaugel asuvatest kohtadest ja töötada tõhusalt koos, olles samas mugavalt oma töökeskkonnas.

Siin on mõned Google Meeti põhifunktsioonid:

 • Videokonverentsid: Google Meet võimaldab korraldada kvaliteetseid videokonverentse, kus saate suhelda ja näha teisi osalejaid reaalajas. See loob tõelise koosolekuruumi atmosfääri, kus saate jagada ideid ja koostööd teha, olenemata asukohast.
 • Veebikoosolekud: Google Meet võimaldab lihtsat ja mugavat veebikoosolekute planeerimist. Saate lisada koosoleku aja, kuupäeva ja osalejate loendi Google’i kalendrisse ning saata kutset osalejatele.
 • Virtuaalsed koosolekud: Google Meet võimaldab luua virtuaalseid koosolekuruume, kus saate koosolekuid pidada ja dokumente jagada. Saate luua mitmeid virtuaalseid ruume erinevate meeskondade jaoks ning hõlpsasti nendega suhelda.
 • Videokoosolekute salvestamine: Google Meet võimaldab salvestada videokoosolekuid, et neid hiljem uuesti vaadata või jagada neid osalejatega, kes ei saanud koosolekul osaleda. See on kasulik funktsioon, mis võimaldab jälgida ja analüüsida koosolekute sisu.
 • Veebitööriist: Google Meet on võimas veebitööriist, mis pakub mitmeid töövahendeid ja funktsioone, et muuta teie videokonverentsid ja virtuaalsed koosolekud produktiivsemaks. Saate kasutada ekraani jagamist, esitluste esitamist, küsimuste esitamist ja palju muud.

Need on vaid mõned näited Google Meeti põhifunktsioonidest. Selle tarkvaraga on võimalik luua sujuv ja tõhus töövoog meeskonna ja klientidega suhtlemiseks ning koostööks, sõltumata asukohast.

Funktsioonid Eelised Puudused
Videokonverentsid – Reaalajas suhtlemine
– Nähtavus osalejatega
– Mugav töökeskkond
– Internetiühenduse nõue
– Tehnilised probleemid võivad tekkida
Veebikoosolekud – Lihtne planeerimine
– Osalejate kutsete saatmine
– Kalendri integreerimine
– Võib olla vajalik Google’i konto
Virtuaalsed koosolekud – Tõhus meeskonnatöö
– Dokumentide ja esitluste jagamine
– Interaktiivne suhtlus
– Võib olla vajalik Google’i konto
Videokoosolekute salvestamine – Järelvaatamise võimalus
– Osalejatega jagamine
– Sisu analüüsimine
– Andmeruumi piirangud
– Privaatsuse küsimused
Veebitööriist – Töövoolu optimeerimine
– Täiustatud koostöövõimalused
– Mitmekülgsus ja paindlikkus
– Kasutajatele koolitus võib olla vajalik

Google Meeti koosolekute planeerimine ja kutse saatmine

Google Meetiga saab hõlpsasti planeerida koosolekuid ning saata kutseid osalejatele. See on võimas veebikoosolekute tarkvara, mis pakub palju funktsioone, et muuta teie koosolekud sujuvaks ja tõhusaks.

Google Meet võimaldab teil luua koosolekuid otse oma Google’i kalendrisse. Lihtsalt valige soovitud kuupäev ja kellaaeg ning lisage osalejad ning Google Meet teeb ülejäänu. Saate valida kasutajatele otseteed, et nad saaksid liituda koosolekuga vaid mõne klõpsuga.

Kui olete koosoleku planeerinud, saate kutsuda osalejaid, saates neile koosoleku kutse. Selleks peate jagama koosoleku lingi või koosoleku ID, mida osalejad saavad kasutada Google Meetis liitumiseks. Koosolekutele saate kutsuda kuni 500 osalejat, nii et saate korraldada nii väiksemaid meeskonna koosolekuid kui ka suuremaid ettevõtteüritusi.

Google Meet on lihtne ja tõhus veebikoosolekute tööriist, mis sobib ideaalselt väikeste ja suurte meeskondade ning ettevõtete koosolekuteks. Selle abil saate sujuvalt planeerida koosolekuid ja saata kutseid osalejatele, tagades sujuva ja produktiivse koosoleku kogemuse.

Google Meeti koosolekute planeerimine ja kutse saatmine Kategooria
Koosolekute planeerimine Google’i kalendris Planeerimine
Koosoleku kutse saatmine osalejatele Kutse saatmine
Osalejate arv Kuni 500 osalejat
Liitumine koosolekuga Videosilla kaudu või helistades
Koosoleku turvalisus ja kontroll Turvalisus

Osalejate arv ja liitumine Google Meetiga

Google Meet võimaldab kutsuda koosolekutele kuni 500 osalejat ja pakub mitmeid võimalusi videokoosolekule liitumiseks. Osalejate arvu piirang võimaldab suuri gruppe ühendada ja tagab sujuva suhtluse, olgu see siis sisemine koosolek või välise partneriga.

Koosolekule saab liituda mitmel erineval viisil, sõltuvalt osaleja eelistustest ja seadmetest. Kõige levinum viis on liituda videosilla kaudu, kus osalejatel on võimalus näha ja kuulda teisi koosolekul osalejaid. Samuti on võimalik liituda ainult heliga, helistades koosoleku kutse kaudu antud numbrile.

Osalemine Google Meetiga:

 1. Avage Google Meeti rakendus või veebibrauser.
 2. Sisestage koosoleku kood või klõpsake saadetud koosoleku lingil.
 3. Valige, kas soovite kasutada kaamerat ja mikrofoni, ning klõpsake nuppu “Liitu koosolekuga”.

Google Meeti kasutamine ja liitumine on lihtne ning kasutajasõbralik, tagades sujuva ja tõhusa videokoosoleku kogemuse.

Liitumise viis Meetmeid
Videosild Avage rakendus või brauser, sisestage koosoleku kood, kasutage kaamerat ja mikrofoni ning klõpsake “Liitu koosolekuga”.
Ainult heli Helistage koosoleku kutse kaudu antud numbrile ning järgige automaatjuhiseid koosolekuga ühenduse loomiseks.

Turvalisus ja privaatsus Google Meetis

Google Meet tagab koosolekute vaikimisi turvalisuse ja privaatsuse ning pakub omanikele kontrolli koosolekule pääsevate osalejate üle. Koosolekutele pääseb juurde ainult kutse saanud isikud ning omanik saab koosoleku käigus osalemist kontrollida ja vajadusel osalejaid eemaldada.

Turvalisus

Google Meeti kasutab Google Cloudi turvalist taristut, et kaitsta andmeid ja tagada privaatsust. Google Meet ja muud Google’i tooted on läbinud sõltumatud turvaeksamid ning omavad sertifikaate ja tõendusi rahvusvaheliste turvalisuse standardite kohta, nagu ISO 27001.

Privaatsus

Google Meeti privaatsuspoliitika tagab, et kasutajate koosolekute andmeid ei kasutata ega avaldata ilma nende nõusolekuta. Google Meeti koosolekutel jagatud sisu, nagu dokumendid ja esitlused, ei kuvata Google’i otsingutulemustes ning see on vaid koosolekutel osalejatele nähtav ja kättesaadav.

Turvalisuse funktsioonid Privaatsuse funktsioonid
Osalejate autentimine Google’i kontodega Koosolekute sisu ei salvestata ega avaldata
Salaosalejad suudetakse eemaldada Google Meeti kasutajate andmeid ei kasutata reklaamimiseks
Google Cloudi turvaline taristu Privaatsuspoliitika kaitseb kasutajate andmeid

Google Meeti kasutamine pakub turvalist ja privaatset keskkonda koosolekute pidamiseks ning rahulolu oma meeskonna ja klientidega.

Google Meeti suuremahulised otseülekanded

Google Meet võimaldab ettevõtetele ja organisatsioonidele suuremahulisi videokoosolekute otseülekandeid kuni 100 000 vaatajale. Tänu sellele funktsioonile saavad ettevõtted ja organisatsioonid jõuda suuremale publikule, olgu selleks siis koosolek, ettevõtteülene koolitus, müügikoosolek või muu oluline sündmus.

Suurte otseülekannete korral on oluline tagada sujuv voog ja kvaliteetne pildi- ja heliesitus. Google Meeti tarkvara pakub selleks vajalikke tööriistu ja tehnoloogiat, et tagada suurepärane kasutajakogemus. Lisaks saab otseülekande ajal kasutada mitmeid funktsioone, nagu küsimuste esitamine või reaalajas suhtlus chat’i kaudu, mis võimaldab vaatajatel aktiivselt osaleda.

Google Meeti suuremahuliste otseülekannete eelised:

 • Ulatuslik publik: kuni 100 000 vaatajat saavad osaleda ühes otseülekandes, võimaldades jõuda suuremale hulgale inimestele.
 • Kvaliteetne esitus: Google Meeti tarkvara tagab sujuva pildi- ja helikvaliteedi, mis on oluline suurte otseülekannete korral.
 • Interaktiivsus: otseülekannete ajal saavad vaatajad esitada küsimusi ja suhelda teiste vaatajatega chat’i kaudu, suurendades osalemise taset ja kaasatust.
 • Turvalisus ja privaatsus: Google Meeti otseülekanded on vaikimisi turvalised, et kaitsta teie ettevõtte või organisatsiooni konfidentsiaalset teavet.

Google Meeti suuremahulised otseülekanded pakuvad suurepäraseid võimalusi ettevõtetel ja organisatsioonidel oma sõnumit laiemale publikule levitada. Olgu selleks siis suur pressikonverents, firmaülene koolitus või kliendiüritus, Google Meeti abil saab luua muljetavaldavaid ja interaktiivseid otseülekandeid, mis jätavad vaatajatele püsiva mulje.

Eelised Puudused
Ulatuslik publik Intervjuude korral võib olla keeruline hallata küsimuste hulka
Kvaliteetne esitus Võib esineda tehnilisi tõrkeid, mis võivad mõjutada ülekande kvaliteeti
Interaktiivsus Võib olla keeruline jälgida ja reageerida suurele hulgale kommentaaridele ja küsimustele
Turvalisus ja privaatsus Vaatajate arv võib mõjutada ülekande kvaliteeti

Kokkuvõtvalt võimaldab Google Meeti suuremahuliste otseülekannete funktsioon ettevõtetel ja organisatsioonidel jõuda suuremale publikule ning levitada oma sõnumit interaktiivsel viisil. Kuigi võib esineda mõningaid tehnilisi ja logistilisi väljakutseid, pakuvad suuremahulised otseülekanded palju eeliseid, sealhulgas võimalust kaasata publikut aktiivselt ja tagada sujuv voog ning kvaliteetne esitus.

Google Meeti eelnevad nimed ja tasuta versioon

Google Meet oli varasemalt tuntud nime all Hangouts Meet ja Hangouts Chat ning tasuta versioon sai kättesaadavaks 2020. aasta mais. See on videokoosolekute tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone ja võimalusi.

Tarkvara võimaldab hõlpsalt planeerida koosolekuid, salvestada neid ning jagada dokumente ja esitlusi. Koosolekutele saab kutsuda kuni 500 osalejat nii sisemisi kui ka väliseid. Google Meet võimaldab liituda videosilla vahendusel või ainult heliga, helistades koosoleku kutse kaudu antud numbrile. Koosolekud on vaikimisi turvalised ja omanik saab kontrollida, kes koosolekule pääseb.

Google Meet kasutab Google Cloudi turvalist taristut, et kaitsta andmeid ja tagada privaatsust. Tarkvara kasutamiseks peavad kõik osalejad olema sisse logitud Google’i kontoga. Google Workspace’i kliendid saavad koosolekutele kutsuda ka neid, kel puudub Google’i konto, jagades neile koosoleku lingi või koosoleku ID.

Kasulikud faktid:
Google Meeti varasemad nimed: Hangouts Meet, Hangouts Chat
Tasuta versiooni kättesaadavus: 2020. aasta mai
Maksimaalne osalejate arv: kuni 500 osalejat
Liitumise viisid: videosilla või ainult heli kaudu

Google Workspace’i administraatorid saavad hallata Google Meeti seadeid ning teha sellest vaikimisi videokoosolekute lahenduse Google’i kalendris. Rohkem teavet saab Google Workspace’i administraatori abikeskusest.

Google Meeti kasutamine ja Google Cloudi turvalisus

Google Meet kasutab Google Cloudi turvalist taristut, et tagada andmekaitse ja privaatsus. Tarkvara pakub kasutajatele usaldusväärset platvormi videokoosolekute pidamiseks ja suhtlemiseks. Google Cloud tagab tugeva turvalisuse, kaitses andmeid volitamata juurdepääsu eest ning tagades konfidentsiaalsuse. Selleks kasutatakse kõrgtasemelise autentimise ja krüpteerimise tehnoloogiaid.

Google Meeti kasutamine on mugav ja lihtne. Kasutajad saavad luua koosolekuid otse Google’i kalendrisse või Google Meeti rakenduse kaudu. Koosolekute korraldamiseks võimaldab tarkvara ka osalejate kutsumist, kutsete saatmist ja koosoleku graafiku haldamist. Google Cloudi tugevus annab kasutajatele kindlustunde, et nende koosolekud toimuvad turvalises keskkonnas.

Google Cloudi turvalisus

Google Cloud pakub mitmeid turvafunktsioone, mis aitavad kaitsta andmeid ja tagada privaatsuse. Need hõlmavad endas tugevat autentimist, andmete krüpteerimist, varundamist ja taastamist, volituste haldamist ning jälgimist. Lisaks läbib Google Cloud regulaarselt sõltumatuid auditeid ja tagab, et selle turvameetmed vastavad kõrgetele standarditele.

Turvalisus Google Cloudi funktsioonid
Tugev autentimine Kasutajate autentimine mitmetasandiliste meetoditega, näiteks kaheastmelise autentimisega.
Krüpteerimine Andmete krüpteerimine talletamiseks ja edastamiseks.
Varundamine ja taastamine Andmete regulaarne varundamine ja taastamine, et tagada nende säilitamine ja kättesaadavus.
Volituste haldamine Kasutajate õiguste ja juurdepääsutasemete haldamine, et kontrollida andmetele juurdepääsu.
Jälgimine Andmete jälgimine ja logimine tagamaks nende kasutamise läbipaistvust ja audititavust.

Google Meet ja Google Cloudi koostöö tagab kasutajatele turvalise ja usaldusväärse videokoosolekute lahenduse. See võimaldab ettevõtetel ja meeskondadel suhelda ja koostööd teha ilma turvalisuse ja privaatsusega seotud mureteta. Google Meeti kasutamine on hõlpsasti juhitav ning võimaldab omanikel täielikku kontrolli koosolekute üle.

Osalemiseks vajalik Google’i konto ja Google Meeti kontrollimine

Google Meeti kasutamiseks peavad osalejad olema sisse logitud Google’i kontoga ning omanikul on võimalus kontrollida koosolekule pääsevaid osalejaid. See tagab koosolekute turvalisuse ja piirab juurdepääsu ainult nendele, keda omanik soovib koosolekul näha.

Google Meeti kasutamiseks peavad kõik osalejad olema sisse logitud oma Google’i kontoga. See võimaldab Google Meetil tuvastada ja autentida osalejaid ning tagada konfidentsiaalsus ja turvalisus.

Omanikul on võimalus kontrollida koosolekule pääsevaid osalejaid, et tagada koosoleku privaatsus ja vältida soovimatuid osalejaid. Omanik saab määrata, kas koosolek on avalik või ainult kutsetega ning kes saavad seda vaadata ja osaleda.

Google Meeti osalemine ja kontrollimine

Osalemine Google Meeti koosolekul on lihtne. Osalejad saavad liituda kas videosilla või ainult heliga, helistades koosoleku kutse kaudu antud numbrile. Koosolekuid saab pidada arvutis, telefonis või tahvelarvutis, kus on Google Meeti rakendus või veebibrauseri kaudu.

Omanik saab kontrollida koosolekule pääsevaid osalejaid erinevate funktsioonide abil. Omanikul on võimalus keelata mikrofonid ja kaamerad, samuti eemaldada osalejad koosolekult. See võimaldab tagada koosoleku korra ja sujuva kulgemise, keskendudes üksnes olulistele teemadele.

Google Meeti koosolekute kontrollimise funktsioonid
Osalejate mikrofonide kinni/puuduta/vabasta
Osalejate kaamerate kinni/puuduta/vabasta
Osalejate eemaldamine koosolekult
Koosoleku registreerimine
Osalejate nimekiri ja rollid

Need kontrollimisfunktsioonid annavad omanikule täieliku kontrolli koosoleku üle, võimaldades tal luua turvalisi ja privaatseid koosolekuid, mis vastavad tema eesmärkidele ja vajadustele.

Unikaalsed koosoleku koodid ja turvalisuse sertifikaadid

Iga Google Meeti koosolekule luuakse unikaalne koosoleku kood ning tarkvaral on turvalisuse sertifikaadid ja tõendused. Google Meet pakub kasutajatele võimalust luua koosoleku kutse, mis sisaldab konkreetset koodi. Selle koodiga saavad osalejad liituda videokonverentsiga lihtsalt ja kiiresti. Koosoleku kood genereeritakse automaatselt ning iga koosoleku jaoks on see unikaalne.

Google Meeti koosoleku koodil on ka aegumisaeg, mis tagab selle, et koosolekule pääsetakse juurde ainult kindlaksmääratud perioodi jooksul. Aegumisaeg sõltub sellest, millise Google Workspace’i tootega koosolek luuakse. Koosoleku koodi aegumine aitab kaitsta koosoleku privaatsust, kuna see tagab, et ainult osalejad, kes on saanud koosoleku kutse ajalise piirangu sees, saavad koosolekule juurde pääseda.

Google Meeti turvalisuse sertifikaadid

Google Meeti ja teiste Google’i toodete turvalisust, privaatsust ja vastavust kontrollitakse regulaarselt sõltumatute auditite ja kontrollide abil. Google on saanud mitmeid turvalisuse sertifikaate ja tõendusi, mis kinnitavad nende toodete vastavust rahvusvahelistele turvalisuse standarditele.

Alljärgnevalt on esitatud mõned Google Meeti turvalisuse sertifikaadid ja tõendused:

Turvalisuse sertifikaadid ja tõendused
ISO/IEC 27001
ISO/IEC 27017
ISO/IEC 27018
SOC 2
EuroPriSe

Need sertifikaadid ja tõendused kinnitavad, et Google Meet vastab rangeimatele turvalisuse nõuetele ning pakub kasutajatele turvalist ja usaldusväärset keskkonda videokonverentside läbiviimiseks.

Google Workspace’i haldamine ja lisateabe saamine

Google Workspace’i administraatorid saavad hallata Google Meeti seadeid ja leida lisateavet Google Meeti kohta administraatori abikeskusest. Google Workspace’i haldamine võimaldab teil kohandada Google Meeti seadeid vastavalt oma ettevõtte vajadustele. Saate määrata, kes saavad koosolekuid luua ja ühenduda ning milliseid funktsioone on lubatud kasutada.

Lisaks seadistuste haldamisele on administraatorite jaoks saadaval ka ulatuslikud õppematerjalid ja juhendid administraatori abikeskusest. Seal leiate üksikasjalikku teavet Google Meeti funktsioonide, turvalisuse ja privaatsuse kohta. Lisateavet saab otsida ka Google’i tugifoorumitest ja dokumentatsioonidest.

Google Workspace’i administraatorid saavad kasutada ka Google’i kasutajatoe abi, kus pakutakse professionaalset abi ja juhendamist Google Meeti kasutamisel. Spetsialistid aitavad teil lahendada probleeme ja jagada parimaid tavasid, et tagada Google Meeti sujuv toimimine teie ettevõttes.

Google Meeti seadete haldamine Google Meeti lisateabe leidmine
Seadistage koosolekureeglid Lugege üksikasjalikke juhiseid Google Meeti funktsioonide kohta
Määrake, kes saab koosolekuid luua ja ühenduda Tutvuge Google’i abikeskuse ja tugifoorumitega
Kohandage lubatud funktsioone Saage abi Google’i kasutajatoe spetsialistidelt

Kokkuvõttes on Google Workspace’i haldamine oluline osa Google Meeti tõhusast kasutamisest. Administraatorid saavad seada reegleid, hallata seadeid ja leida vajalikku teavet administraatori abikeskusest. Nii saate tagada, et Google Meet vastab teie ettevõtte vajadustele ja pakub parimat koosolekukogemust.

Kokkuvõte

Google Meet on võimas videokoosolekute tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, eeliseid ja puudusi ning võib olla suurepärane valik meeskondadele virtuaalsete koosolekute pidamiseks ja töö protsesside optimeerimiseks. Tarkvara võimaldab hõlpsalt planeerida koosolekuid, salvestada neid ning jagada dokumente ja esitlusi. Koosolekutele saab kutsuda kuni 500 osalejat nii sisemisi kui ka väliseid.

Google Meetil on paindlikkus võimaldada osalemist videosilla vahendusel või ainult heliga, helistades koosoleku kutse kaudu antud numbrile. Koosolekud on vaikimisi turvalised ja omanik saab kontrollida, kes koosolekule pääseb. Lisaks võimaldab Google Meet suuremahulisi otseülekandeid ettevõtete koosolekutele ja müügitulemustele, kuni 100 000 vaatajale oma domeenis.

Tarkvara on varasemalt tuntud kui Hangouts Meet ja Hangouts Chat, kuid alates aprillist 2020 kasutatakse nime Google Meet ning Google Chat. Tasuta versioon Google Meetist on kättesaadav alates mai 2020.

Google Meet kasutab Google Cloudi turvalist taristut, et kaitsta andmeid ja tagada privaatsust. Kõik osalejad peavad olema sisse logitud Google’i kontoga, kuid Google Workspace’i kliendid saavad koosolekutele kutsuda ka neid, kel puudub Google’i konto, jagades neile koosoleku lingi või koosoleku ID.

Iga Google Meeti koosolekule luuakse unikaalne koosoleku kood, millel on aegumisaeg sõltuvalt sellest, millise Workspace toote kaudu koosolek luuakse. Google Meet ja muud Google’i tooted läbivad regulaarselt sõltumatut kontrolli nende turvalisuse, privaatsuse ja vastavuse kontrollimiseks ning neil on maailma standarditele vastavad sertifikaadid ja tõendused.

Google Workspace’i administraatorid saavad hallata Google Meeti seadeid ning teha sellest vaikimisi videokoosolekute lahenduse Google’i kalendris. Rohkem teavet saab Google Workspace’i administraatori abikeskusest.

KKK

K: Mis on Google Meet?

V: Google Meet on videokoosolekute tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, eeliseid ja puudusi.

K: Mida saab Google Meetiga teha?

V: Google Meeti abil saab hõlpsalt planeerida koosolekuid, salvestada neid ning jagada dokumente ja esitlusi.

K: Kui palju osalejaid saab Google Meeti koosolekule kutsuda?

V: Koosolekutele saab kutsuda kuni 500 osalejat nii sisemisi kui ka väliseid.

K: Kuidas saab Google Meetiga liituda?

V: Saate liituda videosilla vahendusel või ainult heliga, helistades koosoleku kutse kaudu antud numbrile.

K: Kas Google Meeti koosolekud on turvalised?

V: Koosolekud on vaikimisi turvalised ja omanik saab kontrollida, kes koosolekule pääseb.

K: Milliseid otseülekandeid saab Google Meeti abil teha?

V: Google Meet võimaldab suuremahulisi otseülekandeid, näiteks ettevõtete koosolekuid ja müügitulemusi, kuni 100 000 vaatajale oma domeenis.

K: Kas Google Meetil on tasuta versioon?

V: Tasuta versioon Google Meetist on kättesaadav alates mai 2020.

K: Kuidas Google Meet tagab turvalisuse ja privaatsuse?

V: Google Meet kasutab Google Cloudi turvalist taristut, et kaitsta andmeid ja tagada privaatsust.

K: Kas Google Meet nõuab Google’i kontot?

V: Jah, kõik osalejad peavad kasutama Google’i kontot Google Meeti kasutamiseks.

K: Kuidas luuakse Google Meeti koosolekutele unikaalsed koodid?

V: Iga Google Meeti koosolekule luuakse unikaalne koosoleku kood, millel on aegumisaeg sõltuvalt sellest, millise Workspace toote kaudu koosolek luuakse.

K: Kuidas Google Workspace’i administraatorid saavad Google Meeti seadeid hallata?

V: Google Workspace’i administraatorid saavad hallata Google Meeti seadeid ning teha sellest vaikimisi videokoosolekute lahenduse Google’i kalendris.

K: Kust saab rohkem teavet Google Meeti kohta?

V: Rohkem teavet saab Google Workspace’i administraatori abikeskusest.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Google Meet”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0