Google Calendar

Tasuta!

Kategooria:

Google Calendar ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9Ekspertide hinnang
Avage sujuv planeerimine Google Kalendri abil, mis on teie parim vahend elu paljude nõudmistega žongleerimiseks. Kogege tipptasemel kasutajasõbralikkust, hulgaliselt pidevalt uuendatud funktsioone ja laitmatut integratsiooni teiste Google'i teenustega. Olenemata sellest, kas olete multitegur, hõivatud spetsialist või lihtsalt keegi, kes soovib kaosesse korda luua, pakub Google Calendar kohandatavat ja tõhusat võimalust oma aja haldamiseks nagu professionaal.
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
9
Kasutamise lihtsus
9.1
Funktsioonid
9.1
PLUSSID
 • Suur kohandatavus
 • Funktsioonirikas
 • Lihtne navigeerimisliides
 • Tõhus ajajuhtimine
 • Integratsioon teiste Google'i teenustega
MIINUSED
 • Õpikõver
 • Probleemid meeldetuletustega
 • Aeg-ajalt krahhid
 • Piiratud offline-funktsioonid
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Suur kohandatavus Funktsioonirikas Lihtne navigeerimisliides Tõhus ajajuhtimine Integratsioon teiste Google'i teenustega

Google Calendar tarkvara on virtuaalne kalendri rakendus, mis aitab sul tõhusalt hallata ja planeerida sündmusi. See tarkvara sündmuste haldamiseks on tänapäeval muutunud oluliseks, kuna aja juhtimine on muutunud üha keerukamaks.

Google Calendar tarkvara on tõhus abiline, mis aitab sul olla organiseeritud ja produktiivne. Selle abil saad hõlpsalt hallata oma ajakava ja jälgida tähtsaid ülesandeid.

Sisukord ava

Mis on Google Calendar tarkvara?

Google Calendar tarkvara on virtuaalne kalendri rakendus, mis on loodud sündmuste haldamiseks ja ajaplaneerimiseks. Selle tarkvara abil saad luua uusi sündmusi, hallata oma ajakava ja jälgida tähtsaid ülesandeid.

Google Calendar tarkvara kasutamine on väga mugav ja lihtne. Saad luua erinevaid kalendreid, märgistada sündmusi eri värvides ja jagada kalendreid teistega. Tarkvara on saadaval nii arvutis kui ka mobiilis, nii et saad juurdepääsu oma ajakavale igal seadmel.

Selle tarkvara kasutamine sündmuste planeerimiseks on väga lihtne. Saad kiiresti lisada uue sündmuse, määrata selle aja ja koha ning lisada kirjelduse ja osalejad. Samuti saad seadistada meeldetuletusi, et olla alati õigel ajal.

Kalendri erinevad funktsioonid aitavad sul veelgi tõhusamalt töötada. Näiteks saad filtreerida sündmusi kategooriate kaupa või vaadata päevase, nädalase või kuuvaate vaadet. Samuti saad luua korduvaid sündmusi ja vaadata oma ajakava teiste kalendritega sünkroonis.

Sündmuste planeerimine ja meeldetuletused Google Calendar tarkvaraga

Tänapäeval on paljud meist hõivatud elustiiliga ning meie ajakava on sageli täis erinevaid sündmusi, kohtumisi ja ülesandeid. Õnneks saame me kasutada Google Calendar tarkvara, et hallata meie ajakava ja planeerida sündmusi ajafunktsioonidega.

Google Calendar tarkvara annab sulle võimaluse luua erinevaid sündmusi, nagu kohtumised, sünnipäevad ja koosolekud. Sa saad planeerida sündmusi nii oma arvutist kui ka mobiiltelefonist, kui kasutad Google’i kontot.

Sündmuse lisamisel saad seada ka meeldetuletused, mis aitavad sul jääda organiseerituks ja ajagraafikut täpsena. Google Calendar tarkvara lubab sul seada meeldetuletusi erinevatel viisidel – näiteks e-kirjade või mobiilsete teavitustena, mis hoiatavad sind sündmuse toimumise ees. Seadista meeldetuletused nii, et sa ei unustaks kunagi olulisi sündmusi ega ülesandeid täita.

Tõhus koosolekute haldamine Google Calendar tarkvaraga

Google Calendar tarkvara ei ole kasulik ainult sündmuste planeerimiseks, vaid see on ka suurepärane tööriist koosolekute korraldamiseks ja osalemiseks. Siin on mõned olulised võimalused, mis aitavad sul hõlpsalt planeerida ja hallata koosolekuid:

Funktsioon Kasu
Koosoleku loomine Saad luua koosoleku ja määrata sellele aja, koha ja osalejad.
Kutsutud osalejate haldamine Saad lisada ja eemaldada osalejaid ning saata neile koosoleku kutse, kus on kirjas kõik vajalik teave.
Koosoleku korduvuse seadistamine Kui koosolek toimub regulaarselt, saad seadistada korduvuse ja määrata sellele kindla sageduse.
Koosoleku meeldetuletused Saad määrata kalendrisse meeldetuletuse, et olla kindel, et koosolekuks on valmis ja ei unustata seda.
Osalemine koosolekul Koosoleku ajal saad kasutada Google Calendar tarkvara, et jälgida ajakava, vaadata rühma sissekandeid ja jäädvustada tehtud märkusi.

Need funktsioonid muudavad Google Calendar tarkvara suurepäraseks tööriistaks koosolekute haldamiseks. Saad hõlpsalt luua koosolekuid ja kutsuda osalejad, samuti hallata koosoleku ajakava ja tähtaegu. Need funktsioonid aitavad sul sujuvamalt ja efektiivsemalt korraldada ja osaleda koosolekutel.

Sünkroonitud kalender – juurdepääs oma ajakavale igal seadmel

Google Calendar tarkvara sünkroonimine on üks selle rakenduse suuremaid eeliseid. Sünkroonitud kalendri abil saad oma ajakava hõlpsalt igal seadmel vaadata ja muuta.

Olgu see siis arvuti, nutitelefon või tahvelarvuti, Google Calendar tarkvara abil saad vaadata oma ajakava igal ajal ja igal pool. Kõik muudatused, mida teed, uuendatakse automaatselt kõigis seadmetes, mille oled seadnud sünkroonima.

See tähendab, et kui lood uue sündmuse, siis saad sellele juurde pääseda igal seadmel, et vaadata üksikasju, muuta selle aega või kohta või lisada muid üksikasju. Sünkroonitud kalender hoiab su ajakava alati sünkroniseerituna ja värskendatuna.

Google Calendar tarkvara on saadaval ka mobiilse kalendri rakendusena, mis tähendab, et saad oma ajakava jälgida ka siis, kui oled liikvel. Mobiilne rakendus võimaldab sul luua uusi sündmusi, hallata olemasolevaid sündmusi ja saada meeldetuletusi, et oled alati kursis oma ajakava muudatustega.

Sünkroonitud kalendri lisavõimalused

Lisaks sellele, et sul on igal ajal juurdepääs oma ajakavale, pakub Google Calendar tarkvara ka muid sünkroonitud kalendri lisavõimalusi. Näiteks saad sünkroniseerida teiste kalendritega, nagu Gmaili kalender või iOS-i kalender, et näha kõiki oma sündmusi ühes kohas.

Lisaks saad jagada oma sünkroonitud kalendrit teiste inimestega, et nad saaksid näha ja muuta sündmusi vastavalt vajadusele. See on eriti kasulik siis, kui pead koosolekuid või üritusi koos kolleegide, sõprade või perekonnaga.

Kokkuvõttes, Google Calendar tarkvara sünkroonitud kalender on võimas tööriist, mis aitab sul olla alati organiseeritud ja hõlpsasti ligipääsetav igas seadmes.

Jagatav kalender – koostöö lihtsustamine

Google Calendar tarkvaraga on sul võimalus luua jagatavaid kalendreid, et teistega koos sündmusi planeerida ja kohtumisi kokku leppida. See on suurepärane võimalus, kui sa töötad meeskonnaga või kui sa tahad jagada oma ajakava perega või sõpradega.

Jagatava kalendri loomine on lihtne. Kui sa oled loonud uue kalendri, saad sa jagada selle linki teistega, kes saavad siis seda kalendrit vaadata ja muuta vastavalt oma vajadustele. Saad valida ka, millistel üritustel soovid teistega jagada ja millistel üritustel soovid privaatsust hoida.

Jagatav kalender aitab sul hõlpsalt korraldada ühiseid koosolekuid või sündmusi, kuna kõik osalejad saavad näha ajakava ja osaleda vastavalt võimalustele. See aitab vältida dubleerimisi ja kattuvusi sündmuste planeerimisel.

Online kalendri tööriistad – täiendavad võimalused

Google Calendar tarkvara pakub rohkem kui lihtsalt kalendrit. Sellel on mitmeid täiendavaid funktsioone, mis aitavad sul veelgi paremini planeerida oma ajakava ja hallata sündmusi. Siin on mõned online kalendri tööriistad, mida saad Google Calendar tarkvaraga kasutada:

Kategooriad ja märgendid

Kategooriad ja märgendid võimaldavad sul liigitada oma sündmused vastavalt nende tüübile või teemale. Saad luua erinevaid kategooriaid ja neile värve määrata, et oleks lihtsam kiiresti aru saada, millised sündmused on seotud töö, pere või hobidega. Märgendid aga võimaldavad sul täiendavalt tähistada sündmusi ja lisada neile teemakohaseid märksõnu. Nii saad hiljem hõlpsalt otsida ja filtreerida sündmusi, millele oled märgendid lisanud.

Hangouts Meet

Kui korraldad koosolekuid või sündmusi, saad Google Calendar tarkvara abil luua kohe ka Hangouts Meet videokonverentsi. See on kasulik valik, kui osalejad ei saa koha peale tulla või kui soovid lihtsalt aega ja ressursse säästa. Hangouts Meet võimaldab sul luua videokonverentsi, kuhu saad kutsuda oma kontaktid Google’i kontode kaudu. Nii saavad kõik osalejad videokonverentsi kaudu üksteisega suhelda.

Google Tasks

Google Calendar tarkvara töötab sujuvalt koos Google Tasks to-do rakendusega. See võimaldab sul sündmuste ja ülesannete nimekirju hõlpsalt koos hallata. Saad luua ülesandeid, millele määrata tähtaeg ja tähistada need valmisolevaks, kui oled need lõpetanud. Google Tasks loob ka automaatselt ülesandeid, kui lisad sündmuse, millel on tähtaeg. See aitab sul hoida oma sündmused ja ülesanded korras ning lihtsustab nende haldamist.

Google Calendar tarkvara – nõuanded ja nipid paremaks kasutamiseks

Kui soovid olla veelgi produktiivsem ja tõhusam sündmuste planeerimisel ja ajaplaneerimisel, siis on siin mõned kasulikud näpunäited ja nipid Google Calendar tarkvara kasutamiseks.

Kategooriate loomine

Google Calendar tarkvaras on võimalik luua erinevaid kategooriaid, mis aitavad sul oma sündmusi lihtsamalt hallata. Näiteks saad luua kategooriad tööalastele ja isiklikele sündmustele ning filtreerida vastavalt oma vajadustele.

Märgendite kasutamine

Märgendid on veel üks suurepärane võimalus oma sündmuste organiseerimiseks. Saad lisada sündmusele märgendi, mis aitab sul kiiresti leida kõik sündmused, millel on sama märge. Näiteks võid luua märke tähtaegade, koosolekute ja sünnipäevade jaoks.

Töötundide lisamine

Kui soovid oma Google Calendar ajakava veelgi täpsemaks muuta, siis saad lisada tööaja perioode, mis aitavad sul jälgida kulutatud aega. Lisaks saad määrata tundidele hindu, et saaksid jälgida oma tööaja eelarvet.

Juurdepääs teistele kalendritele

Kui töötad sageli koos teiste inimestega, siis saab Google Calendar tarkvaras lihtsalt jagada oma kalendrit teistega. Saad valida, millised sündmused on teistele nähtavad, või lubada neil vaadata kogu oma ajakava.

Integreerimine teiste Google’i teenustega

Google Calendar tarkvaral on võimalus integreerida teiste Google’i teenustega, nagu Gmail ja Google Meet. See tähendab, et saad lihtsalt luua koosolekuid, saata kutseid ja seadistada meeldetuletusi.

Nende näpunäidete abil saad Google Calendar tarkvara veelgi paremini kasutada ja muuta oma ajaplaneerimise ja sündmuste haldamise veelgi tõhusamaks.

Google Calendar tarkvara – kasutajate tagasiside ja tulemused

Google Calendar tarkvara on olnud tõhus abivahend paljudele inimestele, aidates neil oma aega optimeerida ja sündmusi hallata. Kasutajate tagasiside on olnud positiivne, rõhutades selle tarkvara kasutamise mugavust ja efektiivsust.

Paljud kasutajad on kiitnud Google Calendari võimalust lihtsalt luua ja hallata sündmusi kõigil seadmetel, kusjuures kõik uuendused on automaatselt sünkroonitud. Lisaks on tarkvara abil lihtne seada meeldetuletusi, mis tagavad õigeaegse osalemise või ülesannete täitmise.

Mõned kasutajad on rõhutanud ka Google Calendari võimalusi teiste inimestega koos sündmusi planeerida ja jagada oma kalendrit teistega. See muudab koosolekute ja ürituste organiseerimise palju lihtsamaks ja efektiivsemaks.

Kokkuvõtlikult on Google Calendar tarkvara tõestanud end tõhusa ajaplaneerimise tööriistana, mida hindavad paljud kasutajad oma lihtsuse ja efektiivsuse tõttu.

Google Calendar tarkvara võrdlus teiste kalendri rakendustega

Google Calendar on üks populaarsemaid virtuaalseid kalendri rakendusi, mida kasutatakse sündmuste haldamiseks ja ajaplaneerimiseks. Siiski on ka teisi sarnaseid rakendusi, mida võib kaaluda, kui otsid alternatiivi Google Calendarile.

Üks populaarne kalendri rakendus on Microsoft Outlook. See on integreeritud osa Microsofti kontoritarkvarast ning võimaldab kasutajatel luua ja hallata sündmusi mitmel seadmel. Outlookil on ka võimalus jagada oma kalendrit teiste inimestega, et hõlpsasti koos nendega sündmusi planeerida.

Teine kalendri rakendus, mida võib kaaluda, on Apple’i kalender. See on macOS-i ja iOS-i seadmetele mõeldud rakendus, mis võimaldab kasutajatel luua sündmusi ja teha meeldetuletusi. Apple’i kalender võimaldab ka sünkroonida oma kalendrit Google’i kalendriga, et seda saaks kasutada ka teistes seadmetes.

Teine alternatiiv on kerge ja minimalistlik kalendri rakendus nimega Calendar. See rakendus on saadaval nii macOS-i kui ka iOS-i seadmetele ning võimaldab kasutajatel hallata oma sündmusi kiirelt ja lihtsalt. Calendar rakendusel on ka võimekus sünkroonida oma kalendrit Google’i kalendriga.

Kuigi on olemas mitmeid kalendri rakendusi, on Google Calendar kindlasti üks populaarsemaid ja laialdasemalt kasutatavaid. Sellel on suur hulk kasulikke funktsioone, mis võimaldavad tõhusalt planeerida ja hallata oma ajakava.

Google Calendar tarkvara – tulevikuplaanid ja arendused

Google on pühendunud sellele, et pakkuda oma kasutajatele parimat kogemust Google Calendar tarkvara kasutamisel. Seetõttu on arendajad pidevalt töös uute funktsioonide ja täienduste kallal, mis võivad veelgi paremini toetada sinu ajaplaneerimise vajadusi.

Tulevikuplaanid hõlmavad muuhulgas järgmist:

 • Paremat integratsiooni teiste Google’i teenustega, nagu Gmail ja Google Meet.
 • Lihtsamat viisi koosolekute ja ürituste korraldamiseks.
 • Uusi viise meeldetuletustega töötamiseks, et aidata sul alati õigel ajal välja tulla.
 • Veelgi täpsemat ajaplaneerimist ja sündmuste haldamist.

Google’ süsteemne lähenemine tarkvara arendamisele tähendab seda, et kasutajate tagasiside ja ettepanekud võetakse alati arvesse. Seega võivad tulevased arendused põhineda just sinu tagasisidel ja soovitustel.

Kokkuvõttes saame öelda, et Google Calendar tarkvara on digitaalne abiline, mis on loodud selleks, et muuta sinu elu lihtsamaks ja efektiivsemaks. Järgides selle artikli näpunäiteid ja kasutades tarkvara parimaid funktsioone, võid olla kindel, et saad oma ajakava hõlpsalt hallata ja tähtsaid sündmusi ei jää märkamata.

Järeldus

Selles artiklis oleme tutvustanud sulle Google Calendar tarkvara ja selle võimalusi efektiivseks planeerimiseks ja sündmuste haldamiseks. Loodetavasti oled saanud kasulikku teavet selle digitaalse abivahendi kohta ning oskad nüüd seda tarkvara edukalt kasutada oma igapäevaste ülesannete korraldamiseks ja aja juhtimiseks.

Google Calendar tarkvara on mugav ja lihtne kasutada ning selle virtuaalne kalendri rakendus aitab sul olla organiseeritud ja produktiivne. Saad luua ja hallata sündmusi ning seadistada meeldetuletusi, et olla alati õigel ajal. Lisaks saad koosolekuid tõhusalt korraldada ja osaleda, kasutades erinevaid funktsioone ning võimalusi.

Google Calendar tarkvara jagatava kalendri loomise võimalus aitab sul hõlpsalt koos sündmusi planeerida ja kohtumisi kokku leppida koos teiste inimestega. Samuti saad sa oma ajakava igal seadmel sünkroonis hoida, mis aitab sul kogu aeg kursis olla.

Lisaks pakub Google Calendar tarkvara täiendavaid online kalendri tööriistu, mis võimaldavad sul veelgi täpsemini ja tõhusamalt ajaplaneerida ning oma sündmusi ja ülesandeid hallata.

Soovitame sul kasutada olemasolevaid nõuandeid ja nippe, et saaksid Google Calendar tarkvara veelgi paremini kasutada. Saad optimeerida oma ajakava, luua kategooriaid ja märgendeid ning kasutada muid funktsioone.

Google Calendar tarkvara kasutajate tagasiside ja jagatud tulemused näitavad, et see on tõhus vahend sündmuste haldamiseks ning sobib hästi nii individuaalseks kasutamiseks kui ka koostööks teiste inimestega.

Võrreldes teiste populaarsete kalendri rakendustega, on Google Calendar sageli eelistatud valik tänu oma mugavusele, lihtsusele ja mitmetele funktsioonidele. Lisaks arendatakse Google Calendar tarkvara pidevalt ning plaanitakse lisada veelgi täiendavaid funktsioone ja võimalusi, et veelgi paremini toetada sinu ajaplaneerimise vajadusi.

Korduma Kippuvad Küsimused

Milline on Google Calendar tarkvara olulisus?

Google Calendar tarkvara on oluline tööriist tõhusaks ajaplaneerimiseks ja sündmuste haldamiseks. See aitab sul olla organiseeritud ja produktiivne, hoides korras sinu virtuaalse kalendri.

Kuidas ma saan Google Calendar tarkvara kasutada?

Google Calendar tarkvara on mugav ja lihtne kasutada. Saad luua ja hallata sündmusi ning kasutada erinevaid funktsioone, mis aitavad sul jälgida oma ajakava ja tähtsaid ülesandeid.

Kuidas ma saan seadistada meeldetuletusi Google Calendar tarkvaras?

Google Calendar tarkvaras saad lihtsalt seadistada meeldetuletusi sündmuste ja tähtaegade jaoks. Nii saad alati olla õigel ajal kohal ja täita olulisi ülesandeid.

Kuidas ma saan Google Calendar tarkvara kasutada koosolekute haldamiseks?

Google Calendar tarkvara võimaldab sul sujuvalt hallata koosolekuid. Saad luua koosolekuid, kutsuda osalejaid ning hallata koosolekute seadeid, et korraldada ja osaleda koosolekutel professionaalselt ja efektiivselt.

Kas ma saan juurdepääsu oma ajakavale igal seadmel?

Jah, Google Calendar tarkvara võimaldab sul sünkroonida oma ajakava erinevate seadmete vahel. Nii saad alati juurdepääsu oma ajakavale, olenemata sellest, kas kasutad sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit.

Kuidas ma saan jagada oma kalendrit teistega?

Google Calendar tarkvara võimaldab sul lihtsalt jagada oma kalendrit teiste inimestega. Nii saate hõlpsalt koos sündmusi planeerida ja kohtumisi kokku leppida.

Milliseid täiendavaid tööriistu saab kasutada Google Calendar tarkvaraga?

Google Calendar tarkvara pakub mitmeid täiendavaid online kalendri tööriistu, mis aitavad sul täpsemalt ja tõhusamalt ajaplaneerimist ja sündmuste haldamist teha. Saad kasutada erinevaid funktsioone vastavalt oma vajadustele.

Milliseid kasulikke nõuandeid saate anda Google Calendar tarkvara kasutamiseks?

Jagame sulle mõningaid kasulikke nõuandeid ja nippe, kuidas saad Google Calendar tarkvara veelgi paremini kasutada. Saad teada, kuidas optimeerida oma ajakava, luua kategooriaid ja märgendeid ning kasutada muid funktsioone.

Millised on teiste kasutajate tagasiside ja tulemused Google Calendar tarkvara kasutamisel?

Tutvustame sulle Google Calendar tarkvara kasutajate tagasisidet ja jagame nende kogemusi ning saavutusi. See annab sulle aimu selle tarkvara tõhususest ja võimalustest reaalses elus.

Kuidas Google Calendar tarkvara võrdleb teiste kalendri rakendustega?

Võrdleme Google Calendar tarkvara teiste populaarsete kalendri rakendustega, näidates sulle selle eeliseid ja miks see sageli eelistatud valik on.

Millised on Google Calendar tarkvara tulevikuplaanid ja arendused?

Vaatleme Google Calendar tarkvara tulevikuplaane ja arendusi. Räägime sellest, milliseid uusi funktsioone ja täiustusi võid oodata ning kuidas see võib veelgi paremini toetada sinu ajaplaneerimise vajadusi.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Google Calendar”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Google Calendar
Google Calendar
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0