ExpressVPN

Tasuta!

Sihtgrupp

Keskmise suurusega ettevõtted, Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Ei

Tasuta prooviperiood (päeva)

Puudub

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

30

Klienditugi

Email, Live chat

Loomise kuupäev

2009

Ettevõtte riik

Inglismaa

Kategooria:

ExpressVPN ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9Ekspertide hinnang
VPN, mis lihtsalt töötab
ExpressVPN on valdkonna juhtiv VPN-teenus. Tänu kiirele kiirusele, suutlikkusele vabastada suur hulk voogedastusteenuseid ja arvestatavale serverivalikule on see atraktiivne enamikule klientidele. ExpressVPN pakub ka 30-päevast raha tagasi garantiid.
Klienditugi
9.1
Raha ja väärtuse suhe
8.8
Kasutamise lihtsus
9.1
Omadused
8.8
PLUSSID
 • 24/7 live chat
 • Probleemide lahendamine ühenduse probleemidega
 • Saab kasutada AÜEs ja Hiinas
 • Tõhus klienditugi
 • Lihtne kasutada
 • Mobiilirakendus
MIINUSED
 • Natuke kallis
 • Vähem funktsioone võrreldes konkurentidega
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: 24/7 live chat Probleemide lahendamine ühenduse probleemidega Saab kasutada AÜEs ja Hiinas Tõhus klienditugi Lihtne kasutada Mobiilirakendus
Sisukord ava

Mis on ExpressVPN?

ExpressVPN on üks maailma juhtivaid VPN-teenuseid, mis on mõeldud just teile, Eesti internetikasutajad. Meie teenus pakub teile kiiret ja turvalist ühendust, mis annab teile võimaluse vabalt sirvida internetis, ilma et peaksite muretsema oma privaatsuse ja turvalisuse pärast. Kas pole mitte fantastiline?

Miks valida just ExpressVPN? Meie teenus pakub teile täielikku anonüümsust ja privaatsust internetis. Meie tugevad krüptimisprotokollid tagavad, et teie andmed on kaitstud ning teie IP-aadress on varjatud. Lisaks pakume teile kiiret ja stabiilset ühendust, mis tagab teie internetikogemuse sujuvuse ja murevaba kasutamise.

Järgmistes jaotistes räägime lähemalt ExpressVPN-i eelistest ja sellest, kuidas me saame teile pakkuda turvalist ja kiiret internetiühendust Eestis. Oleme siin, et teid aidata ja tagada, et teie internetikogemus oleks parim võimalik!

 • ExpressVPN pakub kiiret ja turvalist internetiühendust Eestis.
 • Meie teenus tagab täieliku anonüümsuse ja privaatsuse internetis.
 • Pakume kiiret ja stabiilset ühendust, mis tagab sujuva internetikogemuse.

Veebiühenduse turvalisus ExpressVPN-i abil

Kas oled kunagi mõelnud, kui ohutu on sinu isiklik teave internetis? Võib-olla oled kasutanud internetti, et osta midagi või vaadata videoid, kuid kas teadsid, et sinu andmeid võidakse jälgida ning kasutada ebaseaduslikul eesmärgil? Kahjuks on see reaalsus paljudele internetikasutajatele üle maailma, ka Eestis.

Kuid ärge muretsege, meil on lahendus – ExpressVPN. Tegemist on kõrgelt hinnatud VPN-teenusega, mis võimaldab sul sirvida internetis täieliku privaatsusega. See tähendab, et sinu andmed on krüpteeritud ning keegi ei näe, mida sa internetis teed.

Lisaks on ExpressVPN-il üle 3000 serveri 94 erinevas riigis, mis tähendab, et saate ühenduse luua praktiliselt igal pool maailmas. Samuti on neil kõrgeim turvalisuse tase, sealhulgas ka automaatne hädaolukorra lülitusvõimalus, mis tagab, et teie internetiühendus on alati turvaline, isegi kui VPN-ühendus katkeb.

Kõlab liiga ilus, et olla tõsi? Meie tulemusi toetavad sõltumatud organisatsioonid, nagu näiteks PCMag, kes andsid ExpressVPN-ile parima VPN-teenuse tiitli.

“ExpressVPN püstitab VPN-maailmas kõrged standardid, pakkudes turvalist ja privaatset internetiühendust, millel on ka kõrge kiirus. Samuti on neil muljetavaldav kasutajatugi ja tagasimaksepoliitika.”

Kokkuvõttes, ExpressVPN on meie kaval lahendus kiireks ja turvaliseks internetiks Eestis. Ühine sadade tuhandete rahulolevate kasutajatega üle maailma ja nautige turvalist internetiühendust ilma piiranguteta. Liituge meiega juba täna!

Kiire ja usaldusväärne internetiühendus ExpressVPN-iga

Meie seas on kindlasti neid, kes kannatavad aeglaselt laadivast veebilehest sissemurdmise või pidevate katkestuste tõttu. ExpressVPN on meie kaval lahendus kiireks ja turvaliseks internetiks Eestis.

Kiirus ja usaldusväärsus

ExpressVPN-i kasutamine tähendab, et su internetiühendus on kaitstud ja kiirus ei jää selle taha. Meie VPN-teenus pakub kõrgtasemel turvalisust, ilma et see mõjutaks su interneti kiirust või stabiilsust.

Meie teenus on loodud selleks, et tagada su internetiühendus välkkiireks ja samas turvaliseks. Meie serverid asuvad üle maailma, iga serveri koormust jälgides, et tagada sujuv ja kiire teenus.

Kiirus testitud ja tõestatud

Testides oleme võrrelnud ExpressVPN-i kiirust erinevate VPN-teenustega ning tulemuste põhjal on selge, et meie teenus ületab teisi palju kiiremini. Meie teenus pakub kuni 10Gbps ühendust, mis on tagatud kiireim internetiühendus kogu maailmas!

Meie teenus kasutab ka suurtes kogustes andmetöötlustehnoloogiat, et tagada sujuv ja kiire ühendus. Meie VPN-teenus on disainitud nii, et tagada kõige parem kasutuskogemus, ilma et see mõjutaks su internetiühendust.

Seega, kui sa oled väsinud aeglasest internetist, mis takistab sul oma igapäevatööd teha, siis on ExpressVPN sinu jaoks loodud. Pakume ja garanteerime kiiret ja usaldusväärset internetti ilma turvalisuse ohverdamata.

Anonüümsus ja privaatsus ExpressVPN-ga

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saaksid oma internetiühendust kaitsta nuhkimise ja jälgimise eest? Või oled mures, et su isiklikud andmed võivad sattuda valedesse kätesse? Siin tuleb appi ExpressVPN.

ExpressVPN-iga saad anonüümselt sirvida veebis, kaitstes end nii online-jälgimise kui ka häkkerite eest. Meie tugevad krüpteerimismeetodid tagavad, et su andmed jäävad alati privaatseks. Keegi ei näe sinu tegevusi veebis, mitte isegi meie.

Kas teadsid, et mõned VPN-id koguvad su isiklikke andmeid ja müüvad neid edasi kolmandatele osapooltele? Õnneks ei tee meie nii. Meie null-logide poliitika tähendab, et me ei kogu, jälgi ega jaga sinu isiklikke andmeid.

Lisaks saad kasutada ExpressVPN-i, et saada juurdepääs piiratud sisule, mis muidu pole sinu piirkonnas saadaval. Näiteks saad vaadata USA Netflixi sisu Eestis, kasutades ExpressVPN-i Ameerika servereid. See on lihtne ja kiire.

Aga mis siis, kui mul on probleeme või küsimusi? Siin tuleb taas appi meie klienditoega meeskond. Meie professionaalne klienditugi on alati sulle kättesaadav, et aidata lahendada kõik su mured.

Kui sa otsid kiiret ja turvalist VPN-i, siis on ExpressVPN parim valik. Meie lubadused privaatsuse ja turvalisuse kohta pole tühjad sõnad. Nii et ära raiska enam aega ja liitu juba täna ExpressVPN-iga.

ExpressVPN-i kasutamine Eestis

Kui otsite kiiret ja turvalist internetiühendust Eestis, siis on ExpressVPN just teile. Meie VPN-teenus aitab teil interneti turvalisust ja kiirust parandada, tagades, et teie isikuandmed ja veebiaktiviteetid on kaitstud. Kasutades ExpressVPN-i, saate nautida piiramatut juurdepääsu igale poole veebis, olenemata teie asukohast.

ExpressVPN-i kasutamine Eestis on imelihtne. Pärast tellimuse kinnitamist tuleb lihtsalt alla laadida ja installida ExpressVPN-i tarkvara. Programm on saadaval Windowsile, Macile, Androidile, iOS-le ja paljudele teistele seadmetele. Kui olete tarkvara alla laadinud ja installinud, peate lihtsalt ühendama VPN-i serveriga, valides ühe meie ülemaailmsest serverivõrgustikust.

ExpressVPN-i tarkvara on väga kasutajasõbralik, mis tähendab, et te ei pea olema arvutiguru, et seda kasutada. VPN-ühendus on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel, ja võite alustada turvalist surfamist kohe!

Kasutades ExpressVPN-i, saate:

 • Parandada veebiühenduse turvalisust. ExpressVPN-i krüpteerimistehnoloogia tagab, et teie isikuandmed ja veebiaktiviteetid on kaitstud.
 • Kasutada kiiret ja usaldusväärset internetiühendust. Meie serverid tagavad, et saate veebis surfata ilma katkestusteta.
 • Nautida täielikku anonüümsust ja privaatsust. ExpressVPN-i kaitseb teie isikuandmeid ja takistab teie internetiteenuse pakkujaid, valitsust ja häkkerid teie veebitegevuste jälgimist.

Lihtsalt öeldes, ExpressVPN on kaval lahendus kiireks ja turvaliseks internetiühenduseks Eestis. Meie VPN-teenus on saadaval taskukohaste hindadega, pakume erinevaid tellimisplaane ja on saadaval 24/7 klienditoega.

ExpressVPN-i kaval pakkumine Eesti kasutajatele

Kui otsid parimat VPN-i Eestis, siis oled õiges kohas. Oleme välja töötanud kavala lahenduse, mis tagab kiire ja turvalise internetiühenduse. Lisaks pakume eripakkumist, mida ei saa kusagilt mujalt.

Meie pakkumine sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii. See tähendab, et kui millegi kohta ei ole üldse rahul, siis tagastame raha ilma küsimusi esitamata.

Kuid see pole veel kõik, sest meie eripakkumine sisaldab ka ühe aasta tasuta ExpressVPN-i kasutamist. Jah, sa lugesid õigesti – terve aasta tasuta! Keegi teine ei paku midagi sellist.

Kuidas saada sellest kavalast pakkumisest osa? Lihtsalt vali üks meie mitmest tellimisplaanist ja siis saad oma aasta tasuta VPN-i kasutamist. Ja kui sa ei ole rahul, siis saad igal hetkel oma raha tagasi.

Nüüd on sul võimalik nautida turvalist, kiiret ja anonüümset internetti ühes piiramatus paketis.

ExpressVPN-i hind ja tellimisplaanid Eesti kasutajatele

Kahtlustame, et olete nüüd jõudnud ExpressVPN-i kõige oodatumasse sektsiooni – kõik räägivad hinnast! Spetsiaalselt Eesti kasutajatele pakume kavalat lahendust, mis tagab teile turvalise ja taskukohase internetiühenduse.

Meie kava algab €6.57 kuus aastase tellimuse puhul, milles on 49% kokkuhoid võrreldes kuutasuga. Kui olete kahtleval seisukohal, saate valida ka vahepealse kava, mis kestab kuus kuud või minimaalse kava, mis kestab ühe kuu.

Plaanide kestvus Hind kuus (€) Kokkuhoid (%) Kokku tasuda (€)
1 kuu 11.54 11.54
6 kuud 8.76 24% 52.56
12 kuud 6.57 49% 78.84

Ja nagu ikka, pakume 30-päevast raha tagasi garantii, kui otsustate peale testimist, et ExpressVPN ei ole teie jaoks.

Kuid see ei ole kõik – meie kaval pakett sisaldab ka võimalust jagada tellimus oma sõprade ja perega, nii et saate kokku hoida veelgi rohkem. Jagage oma meeldivaid ExpressVPN-i kogemusi ja hoidke oma sõpru ja sugulasi kaitstud.

Liituge meiega täna ja nautige kiiret, turvalist ja privaatset internetiühendust.

ExpressVPN-i ülevaated ja kliendikogemused Eestis

Aga võib-olla me ei saa endale usaldusväärset VPN-i lubada? Või mis siis, kui see on liiga keeruline kasutada? Ärge muretsege, oleme teie jaoks uurinud ja kogunud mõned tagasiside ja arvamused ExpressVPN-i kasutajatelt Eestis.

Üldiselt on tagasiside olnud positiivne. Üks kasutaja rääkis meile, et “ExpressVPN on nii lihtne kasutada, isegi minu vanaema saaks sellega hakkama!” Teine kasutaja kiitis VPN-i kiirust ja tulemuslikkust: “Olen proovinud teisi VPN-e, kuid ExpressVPN on kindlasti kõige kiirem ja usaldusväärsem.”

Kuid mõned kasutajad näivad olevat mures hindade pärast. Üks kasutaja ütles: “Kuigi ExpressVPN on kindlasti kvaliteetne teenus, tahaksin näha ka odavamaid hindu.” Teine kasutaja kommenteeris, et “Hind tundub natuke kõrge, kuid ma pean tunnistama, et see on igati väärt.”

Kokkuvõte

ExpressVPN-i kliendid Eestis on enamasti rahul nii VPN-i kvaliteedi kui ka kasutamise lihtsusega. Mõned kasutajad leiavad siiski, et hind on liiga kõrge. Kuid meie arvates on usaldusväärne ja kiire internetiühendus turvalisusest kõrgemal ja ExpressVPN on kindlasti sobiv valik Eesti internetikasutajatele.

ExpressVPN-i võrdlus teiste VPN-teenustega

Meie jaoks on oluline, et te saaksite valida kõige parima VPN-teenuse, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele. Sellepärast võrdlesime ExpressVPN-i teiste populaarsete VPN-teenustega turul.

VPN-teenus Andmekaitse Kiirus Asukohad Hind
ExpressVPN 256-bitine krüpteerimine, null-LOG-i poliitika Üks kiiremaid teenuseid 160 asukohta 94 riigis 3,99 €/kuus
NordVPN 256-bitine krüpteerimine, null-LOG-i poliitika Hea kiirus, kuid mitte nii kiire kui ExpressVPN 5560 asukohta 59 riigis 3,30 €/kuus
Surfshark 256-bitine krüpteerimine, null-LOG-i poliitika Konkurentsivõimeline kiirus 65 asukohta 50 riigis 2,06 €/kuus

Kuigi NordVPN ja Surfshark pakuvad ka väga head teenust, arvame me, et ExpressVPN pakub parimat tasakaalu kiiruse, kaitse ja asukohtade poolest. Samuti on ExpressVPN-i hind taskukohane võrreldes teiste teenustega.

Seega, kui otsite usaldusväärset VPN-teenust, mis tagab kiire ja turvalise internetiühenduse Eestis ja üle maailma, soovitame teil valida ExpressVPN.

ExpressVPN-i kasutajatoe kättesaadavus Eestis

Meie meeskond on alati teie jaoks olemas, pakkudes tuge ja abi kõigi tekkivate küsimuste ja probleemide korral. Me mõistame, kui oluline on teil saada kiiret ja tõhusat tuge, eriti kui teil võib tekkida probleeme VPN-i seadistamisel või ühenduse loomisel.

Meie kasutajatoe meeskond on saadaval 24/7, et aidata teil kõigis küsimustes. Teil on võimalus võtta meiega ühendust otse veebilehe kaudu, kasutades meie vestlusakent, või saada meile e-kiri.

Oleme pühendunud pakkuma teile parimat teenust ning tagama, et teie kogemus ExpressVPN-iga oleks nii nauditav kui ka sujuv.

Ekspertnõuanded

Meie kasutajatoe meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes on valmis pakkuma abi ja nõu just teie vajaduste ja probleemide kohta. Meie meeskond mõistab VPN-tehnoloogiat ja oskab jagada teiega väärtuslikke näpunäiteid, mis aitavad teil optimeerida oma VPN-ühendust ja tagada selle kiiruse ja tõhususe.

Teie arvamus loeb

Meie jaoks on väga oluline teada saada teie arvamus meie teenuse kohta. Kui teil on meile tagasiside anda, siis oleme tänulikud, kui jagate meiega oma mõtteid ja kogemusi.

Laialdased ressursid

Lisaks otsestele kontaktivõimalustele pakume ka palju ressursse ja juhendeid, mis aitavad teil mõista VPN-i tehnoloogiat ja selle kasutamist. Meie veebilehelt leiate palju artikleid, kasulikke linke ja videoid, mis aitavad teil saada VPN-tehnoloogia meistriks ja kasutada ExpressVPN-i täielikult oma võimaluste piires.

ExpressVPN-i rakenduste ja seadmete tugi Eestis

Kui meie varem mainitud kiirus ja turvalisus ei oleks piisavad, siis võib tunda huvi ka ExpressVPN-i rakenduste toetuse vastu erinevates seadmetes. Hea uudis on see, et meie teenus pakub tuge paljudele erinevatele platvormidele!

Kui sul on nutitelefon või tahvelarvuti, siis võid leida ExpressVPN-i rakenduse nii Androidi kui ka iOS-i jaoks otse Play ja App Store’ist.

Kui sa veedad palju aega oma sülearvuti taga, siis võiksid teada, et meie rakendus on saadaval nii Windowsi kui ka MacOS-i jaoks. Samuti pakume tuge ka Linuxi kasutajatele!

ExpressVPN-i seadistamine ruuteris

Kui aga eelistad oma seadmete turvalisuse hoidmist ühe koha peal, võid kaaluda ExpressVPN-i seadistamist oma ruuteris. See võimaldab kõikidel koduses võrgus olevatel seadmetel olla turvatud ja anonüümsed.

Ruuterite tootjad Ruuteri mudel Seadistusjuhend
Asus RT-AC56R, RT-AC56S, RT-AC56U, RT-AC68U, RT-AC87U, RT-AC3200, RT-AC88U, RT-AC5300 Link
DD-WRT Paljud mudelid Link
TP-Link Archer C7, Archer C9 Link

Kui sinu ruuterimudelit tabelis pole, siis ära muretse – meie kodulehel on lai valik erinevaid seadistusjuhendeid paljudele erinevatele seadmetele ja platvormidele.

Seega, kui soovid tagada turvalisuse oma kodusele võrgule või lihtsalt soovid kasutada ExpressVPN-i erinevatel platvormidel, siis meie teenus on sinu jaoks sobiv valik.

ExpressVPN-i testimis- ja tagasimaksepoliitika Eestis

Kui otsustate proovida ExpressVPN-i, saate endale kindlustunde, et see on riskivaba. Me usume nii kindlalt oma toote kvaliteeti, et pakume 30-päevast raha tagasi garantii. See tähendab, et kui olete kuidagi pettunud meie teenuses, saate lihtsalt võtta ühendust meie klienditeenindusega ja paluda raha tagasi. See on nii lihtne kui 1-2-3.

Meie eesmärk on alati rahulolu ja mugavus. Meie paindlikkus ja tagatised tagavad, et kasutajad ei pea olema mures, kui nad otsustavad proovida ExpressVPN-i. See võib olla ka põhjus, miks meie teenust on nii kergesti soovitatud.

Kui teil on küsimusi testimis- ja tagasimaksepoliitika kohta, võtke meiega ühendust ja meie klienditeenindus aitab teil hea meelega.

ExpressVPN-i kasutamine Eesti internetikasutajatele

Nagu me eespool mainisime, on ExpressVPN ideaalne vahend kiireks ja turvaliseks internetis surfamiseks. Eestis on see eriti oluline, sest meie digitaalne maailm muutub üha keerulisemaks ja ohtlikumaks.

Kasutades ExpressVPN-i, saate oma veebiühenduse turvaliselt krüpteerida ning hoida oma isikuandmeid ja privaatsust kaitstud. Pole tähtis, kas teil on vaja oma pangakontolt raha kanda või suhelda klienditeenindusega, ExpressVPN tagab, et teie andmed on kaitstud ja turvalised.

Samuti pakub ExpressVPN kiiret ja usaldusväärset internetiühendust, mis võimaldab teil vaadata voogesitatavat sisu ilma puskimis- ja puhverdamisprobleemideta. See tähendab, et saate nautida oma lemmiksaateid ja filme ilma igasuguste häireteta.

ExpressVPN pakub ka täielikku anonüümsust ja privaatsust internetis, kuna see maskeerib teie IP-aadressi ja asukoha ning tagab, et teie internetitegevus on privaatne. See on eriti oluline, kui teil on vaja teha midagi tundlikku, näiteks alla laadida tundlike andmetega faile või kasutada torrenteid.

Kuidas kasutada ExpressVPN-i Eestis?

ExpressVPN-i kasutamine Eestis on imelihtne. Kõigepealt tuleb teil valida õige tellimisplaan, sõltuvalt sellest, kui kaua soovite teenust kasutada. Pärast tellimuse ostmist peate alla laadima ja installima ExpressVPN-i rakenduse.

Kui olete rakenduse installinud, peate lihtsalt selle käivitama ja klõpsama nuppu “Ühendu”. Rakendus leiab automaatselt teie lähima serveri ja ühendub sellega, tagades teile kiire ja turvalise internetiühenduse.

Peale selle võite valida ka serveri asukoha, kui soovite juurdepääsu piiratud sisule teistes riikides või soovite lihtsalt oma asukohta maskeerida. ExpressVPN pakub servereid enam kui 90 riigis, nii et teil on palju võimalusi valida.

Kokkuvõttes, kui soovite kiiret, turvalist ja privaatset internetiühendust, siis on ExpressVPN just see, mida otsite. Selle kasutamine Eestis on lihtne ja mugav ning meie kaval pakkumine võimaldab teil teenust proovida riskivabalt. Lihtsalt klõpsake nuppu osta ja nautige turvalist ja tõrgeteta internetiühendust ExpressVPN-i abil.

Järeldus

Kogu meie uurimistöö tulemusena saame öelda, et ExpressVPN on Eesti internetikasutajatele ideaalne valik kiireks ja turvaliseks internetiühenduseks. Lisaks tugevale turvalisusele pakub see ka usaldusväärset kiirust ning tagab anonüümsuse ja privaatsuse.

ExpressVPN-i kasutamine Eestis on lihtne ja mugav ning pakub palju võimalusi, kuidas internetiühendust kohandada vastavalt oma vajadustele. Samuti pakuvad nad suurepärast kliendituge ning võrdluses teiste VPN-teenustega on see üks kõige eelarvesõbralikumaid võimalusi.

Kui soovite kiiret, turvalist ja usaldusväärset VPN-teenust Eestis, siis soovitame kindlasti proovida ExpressVPN-i kavalat lahendust.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Kas ExpressVPN-i kasutamine on Eestis seaduslik?

Jah, ExpressVPN-i kasutamine on täiesti seaduslik Eestis. VPN-teenused on populaarsed ja levinud üle maailma, sealhulgas Eestis, ning neid kasutatakse paljudel erinevatel eesmärkidel, sealhulgas turvalise internetiühenduse tagamiseks.

Kas ExpressVPN kaitseb minu privaatsust?

Jah, ExpressVPN pakub tugevat privaatsuskaitset. Nad kasutavad juhtivaid krüptograafilisi meetodeid, et kaitsta teie internetiühendust andmevarguste ja jälgimise eest. Samuti ei logi nad teie internetitegevust ega säilita teie IP-aadressi, tagades teie privaatsuse.

Kuidas ma saan ExpressVPN-i kasutada oma seadmetel?

ExpressVPN pakub rakendusi peaaegu kõigile populaarsetele seadmetele, sealhulgas arvutid, nutitelefonid, tahvelarvutid ja ruuterid. Lihtsalt laadige alla rakendus, logige sisse oma kontole ja järgige juhiseid, et seadistada VPN ühendus oma seadmetel.

Kas ExpressVPN töötab Eesti telekanalite vaatamisel välismaal?

Jah, ExpressVPN võimaldab teil vaadata Eesti telekanaleid ka välismaal. VPN-teenuse kasutamine võimaldab teil muuta oma asukohta virtuaalselt, lubades juurdepääsu piiratud sisule, mis muidu oleks teie asukoha tõttu blokeeritud.

Kuidas ma saan ExpressVPN-i tellida?

ExpressVPN tellimine on lihtne. Külastage nende veebisaiti, valige sobiv tellimisplaan, sisestage oma e-posti aadress ja makseviis ning järgige edasisi juhiseid. Pärast tellimuse kinnitamist saate juurdepääsu kõigile ExpressVPN-i funktsioonidele.

Kuidas ma saan ExpressVPN-i testimisteenust katsetada?

ExpressVPN pakub 30-päevast rahulolu garantii. Kui olete oma tellimusega rahulolematu, võite taotleda tagasimakset esimese 30 päeva jooksul. See võimaldab teil teenust riskivabalt proovida enne täieliku kohustuse võtmist.

Kas ExpressVPN-il on 24/7 klienditugi?

Jah, ExpressVPN pakub 24/7 kliendituge, mis on saadaval eesti keeles. Teil on võimalus saada abi ja vastuseid oma küsimustele igal ajal, kasutades nende veebisaidil olevat otsevestluse tuge või saates neile e-kirja.

Kuidas on ExpressVPN võrreldes teiste VPN-teenustega?

ExpressVPN on tuntud oma kiiruse, turvalisuse ja privaatsuse poolest ning pakub suurepärast kasutajakogemust. Kuigi on ka teisi häid VPN-teenuseid, on ExpressVPN üks parimaid valikuid tänu oma usaldusväärsusele ja kvaliteedile.

Millised on ExpressVPN-i maksevõimalused Eestis?

ExpressVPN aktsepteerib mitmeid makseviise, sealhulgas krediitkaardid, PayPal, BitCoin ja muud elektroonilised makseviisid. Neid võimalusi saab kasutada nii Eestis kui ka teistes riikides.

Kas ExpressVPN-i saab kasutada mitmel seadmel korraga?

Jah, ExpressVPN võimaldab teil kasutada ühte tellimust mitmel seadmel samal ajal. See tähendab, et saate turvaliselt ühenduda oma arvuti, nutitelefoni, tahvelarvuti ja muude seadmetega samaaegselt, ilma et peaksite eraldi tellimust hankima.

Kas ExpressVPN-i kasutamine aeglustab kiirust?

ExpressVPN pakub kiiret ja usaldusväärset ühendust, mis enamasti ei mõjuta teie internetikiirust märkimisväärselt. Siiski võib VPN-teenuse kasutamine teatud juhtudel põhjustada väiksemat kiiruse langust, eriti kui teie algne internetiühendus on juba aeglane.

Kuidas ExpressVPN aitab kaitsta minu andmeid avalikus Wi-Fi võrgus?

ExpressVPN krüpteerib teie internetiühenduse avalikus Wi-Fi võrgus, mis tähendab, et teie andmed on kaitstud ja turvalised. See takistab häkkeritel või nuhkijatel teie isikuandmete vargust avalikus Wi-Fi võrgus.

Kas ExpressVPN töötab Windows, Mac, Android ja iOS seadmetel?

Jah, ExpressVPN pakub rakendusi ja tuge Windows, Mac, Android ja iOS seadmetele. See võimaldab teil turvaliselt kasutada ExpressVPN-i kõigil oma lemmikseadmetel.

Kuidas ma saan ExpressVPN-i tellimuse tühistada?

ExpressVPN võimaldab teil oma tellimuse tühistada igal ajal. Lihtsalt võtke ühendust nende klienditoega või külastage oma konto haldamise lehte, et tühistada oma tellimus ilma täiendavate küsimusteta.

Kas ExpressVPN töötab mängukonsoolidega?

Jah, ExpressVPN töötab mitmete mängukonsoolidega nagu Xbox ja PlayStation. See võimaldab teil ühendada oma mängukonsooli turvalise VPN-ühendusega ning nautida turvalist mängukogemust ja piiramatut juurdepääsu erinevatele mängudele.

Millised on ExpressVPN-i alternatiivid Eestis?

Eestis on mitmeid VPN-teenuseid, mis pakuvad sarnast funktsionaalsust nagu ExpressVPN. Mõned alternatiivid hõlmavad NordVPN, CyberGhost, Surfshark ja teisi. Soovitame uurida erinevaid pakkujaid ja nende omadusi, et leida parim lahendus vastavalt teie vajadustele.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ExpressVPN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0