ClickFunnels

Tasuta!

Sihtgrupp

Keskmise suurusega ettevõtted, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Ei

Tasuta prooviperiood (päeva)

14

Raha tagasi garantii

Jah

Tagasimakseperiood (päeva)

30

Klienditugi

Email

Loomise kuupäev

2014

Ettevõtte riik

Ameerika Ühendriigid

SKU: 2c4c4149e76b Kategooria:

ClickFunnels ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.3Ekspertide hinnang
Kõige populaarsem Funnel Builder
Clickfunnels on võimas vahend, mis lihtsustab teie veebiturundust. See aitab teil luua kõrge konversiooniga müügisahvreid minutitega, ilma disainioskusteta.
Klienditugi
8.5
Raha ja väärtuse suhe
7.6
Kasutamise lihtsus
8.5
Funktsioonid
8.4
PLUSSID
  • Kõige populaarsem Funnel ehitaja
  • Tasuta prooviperiood
  • A/B testimine ja analüütika
  • Lohistades ja libistades lehe ehitaja
  • Hulk turundusvahendeid ja strateegiaid
MIINUSED
  • Ülehinnatud
  • Tõeliselt kallis
  • Ei ole sisseehitatud e-posti teenuseid (ainult kallis plaan)
  • Ei ole sisseehitatud veebisüsteemi
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Kõige populaarsem Funnel ehitaja Tasuta prooviperiood A/B testimine ja analüütika Lohistades ja libistades lehe ehitaja Hulk turundusvahendeid ja strateegiaid

ClickFunnels on viimastel aastatel saanud üheks kõige populaarsemaks turundustööriistaks, mida paljud ettevõtted kasutavad oma müügikanalite loomiseks ja haldamiseks. Aga miks on see nii populaarne? Sellel on mitu põhjust, mida me selles artiklis üksikasjalikumalt käsitleme.

Mis on ClickFunnels ja mis on selle võimalused?

ClickFunnels on tarkvaraplatvorm, mis võimaldab teil luua lihtsalt ja kiiresti võrgus müügikanaleid, mis aitavad teil oma tooteid või teenuseid edukamalt turustada. ClickFunnels on loonud Russell Brunson, kes on ise edukas ettevõtja ja turundaja. Ta nägi vajadust lihtsa ja tõhusa tööriista järele, mis võimaldaks ettevõtetel oma tooteid ja teenuseid paremini müüa, ning sellest sündis ClickFunnels.

ClickFunnels pakub mitmeid erinevaid võimalusi, sealhulgas:

Veebilehtede loomine ja kujundamine ilma programmeerimis- või koodikogemuseta
Integreerimine populaarsete e-posti turunduse ja maksu tööriistadega
Hõlpsasti kasutatavate müügikanalite mallid erinevatele ärivaldkondadele
Võimalus jälgida ja analüüsida kanali tulemusi, et teha parandusi ja optimeerida oma strateegiaid

ClickFunnelsi eelised

ClickFunnelsil on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle turundustööriista nii populaarseks.

1. Lihtne kasutada: ClickFunnels on loodud nii, et seda saaksid kasutada ka need, kellel pole varasemat programmeerimis- või veebilehe loomise kogemust. Drag-and-drop liides võimaldab teil kiiresti ja hõlpsasti kujundada atraktiivseid ja tõhusaid veebilehti.

2. Aja kokkuhoid: Ettevõtjad saavad ClickFunnelsi abil luua müügikanaleid kiiresti, mis võimaldab neil säästa aega ja ressursse.

3. Suurenenud müük: ClickFunnels aitab teil oma tooteid või teenuseid paremini turustada, mis suurendab müüki ja tulusid.

4. Pidev areng: ClickFunnels on pidevalt arenev platvorm, mis pakub uusi võimalusi ja funktsioone, mis aitavad ettevõtetel oma müügikanaleid optimeerida ja parandada.

5. Tugi ja kogukond: ClickFunnelsil on tugev kogukond ja klienditugi, mis aitab kasutajatel õppida, kuidas platvormi kõige paremini kasutada ning saada abi ja tuge vajadusel.

ClickFunnelsi edu näited ja rakendused

ClickFunnels on aidanud paljudel ettevõtetel ja turundajatel saavutada suurt edu. Siin on mõned näited:

Infoproduktide müüjatele on ClickFunnels suurepärane vahend oma kursuste ja e-raamatute reklaamimiseks ning müügiprotsessi hõlbustamiseks.
Teenusepakkujad, nagu fotograafid, koolitajad ja nõustajad, saavad ClickFunnelsi abil luua oma veebilehti, mis hõlbustavad broneerimist ja müügiedendust.
Füüsiliste toodete müüjatel on võimalus luua e-pood ClickFunnelsis, et hõlbustada ostuprotsessi ja suurendada konversioone.

ClickFunnelsi puudused ja alternatiivid

Kuigi ClickFunnels on paljudele ettevõtetele ja turundajatele suurepärane valik, on sellel ka mõningaid puudusi:

1. Hind: ClickFunnelsi baashind on mõnevõrra kõrge, mis võib olla väikestele ettevõtetele ja algajatele turundajatele takistuseks.

2. Mõned piirangud: Kuigi ClickFunnels pakub palju võimalusi, võib sellel siiski olla mõningaid piiranguid, eriti kui soovite luua väga kohandatud veebilehti või integreerida mõnda spetsiifilist tööriista, mida ClickFunnels ei toeta.

3. Õppimiskõver: Kuigi ClickFunnels on suhteliselt lihtne kasutada, võib sellel siiski olla õppimiskõver, eriti neile, kes pole varem sarnaseid tööriistu kasutanud.

Kui ClickFunnels ei pruugi olla teie jaoks sobiv valik, on olemas ka mõned alternatiivid:

Leadpages: See on veel üks populaarne turundustööriist, mis võimaldab teil luua konversioonile orienteeritud veebilehti.
Unbounce: See platvorm pakub veebilehtede loomise võimalusi, keskendudes peamiselt maandumislehtede optimeerimisele.
Kartra: See on täielik turundusplatvorm, mis sisaldab veebilehtede loomise vahendeid, e-posti turundust, liideste hald amist ja palju muud.

Järeldus

ClickFunnels on võimas ja mitmekülgne turundustööriist, mis on aidanud paljudel ettevõtetel ja turundajatel oma müügikanaleid luua ja optimeerida. Selle lihtne kasutada olemus, aja kokkuhoid, ja suurenenud müügi võimalused muudavad selle atraktiivseks valikuks paljudele. Kuid kõrgem hind ja mõned piirangud võivad mõned kasutajad otsima alternatiive, nagu Leadpages, Unbounce või Kartra.

 

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Kas ClickFunnels on sobilik algajatele?

Jah, ClickFunnels on loodud nii, et ka algajad saaksid seda hõlpsasti kasutada. Drag-and-drop liides ja mallide valik muudab veebilehtede ja müügikanalite loomise kiireks ja lihtsaks, isegi ilma programmeerimis- või kujunduskogemuseta.

Kas ClickFunnels sobib ainult digitaalsete toodete müümiseks?

Ei, ClickFunnelsi saab kasutada erinevate toodete ja teenuste müümiseks, sealhulgas füüsilised tooted, infoproduktid ja teenusepakkujad.

Kas ma pean ClickFunnelsi kasutamiseks olema tehniline ekspert?

Ei, ClickFunnels on loodud nii, et seda saaksid kasutada ka need, kellel pole varasemat tehnilist kogemust. Kuid teatud keerukamate funktsioonide kasutamiseks võib siiski vaja minna mõningast tehnilist oskusteavet.

Kui kallis on ClickFunnels?

ClickFunnelsi baashind on $97 kuus, mis sisaldab piiratud arvu veebilehti ja müügikanaleid. Lisafunktsioonide jaoks võib valida ka $297 kuus maksva Platinum plaani.

Kas ClickFunnels pakub tasuta prooviversiooni?

Jah, ClickFunnels pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni, mis võimaldab teil platvormi testida ja otsustada, kas see sobib teie vajadustele enne püsiva tellimuse tegemist.

Kas ClickFunnelsil on hea klienditugi?

Jah, ClickFunnels pakub oma kasutajatele suurepärast kliendituge, sealhulgas juhendeid, veebipõhiseid ressursse ja otsest tuge, et aidata teil platvormi võimalikult tõhusalt kasutada.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ClickFunnels”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
  • Kokku (0)
Võrdle
0