Tasuta!

Sihtgrupp

Üksikisikud, Vabakutselised, Väikesed ettevõtted

Maksevõimalused

Aastane tellimus, Igakuine tellimus

Tasuta plaan

Jah

Tasuta prooviperiood (päeva)

30

Raha tagasi garantii

Ei

Klienditugi

Email

Loomise kuupäev

2013

Ettevõtte riik

Austraalia

SKU: 776828efa273 Kategooria:

Canva ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.8Ekspertide hinnang
Canva -> kõige populaarsem graafilise disaini tööriist
Canva on mitmekülgne graafilise disaini platvorm, mis võimaldab kasutajatel luua uimastavaid visuaalseid materjale, ilma et selleks oleks vaja ulatuslikke disainioskusi. Tänu intuitiivsele kasutajaliidesele, suurele mallide raamatukogule ja võimsatele redigeerimisvahenditele on Canva parim lahendus üksikisikutele ja ettevõtetele, kes soovivad vaevata luua kvaliteetseid kujundusi.
Klienditugi
7.6
Raha ja väärtuse suhe
9
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
9.4
PLUSSID
 • Õiglane hinnakujundus
 • Kõige populaarsem graafilise disaini tööriist
 • Plaan ja avaldamine sotsiaalvõrgustikes
 • Suur Premium raamatukogu
 • Tausta eemaldamine
 • Saadaval on tasuta plaan
 • Maagiline suuruse muutmine
 • Mobiilirakendused
MIINUSED
 • Piiratud, ei saa asendada Photoshopi või adobe illustratorit
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Õiglane hinnakujundus Kõige populaarsem graafilise disaini tööriist Plaan ja avaldamine sotsiaalvõrgustikes Suur Premium raamatukogu Tausta eemaldamine Saadaval on tasuta plaan Maagiline suuruse muutmine Mobiilirakendused

Tere tulemast Canva ülevaatesse, kus me uurime, kas see veebipõhine disainitööriist on tõesti kvaliteetne või lihtsalt uusim trend. Kas Canva on muutmas disaini lihtsamaks või on see lihtsalt üks paljudest disainitööriistadest, mida saab kasutada?

Selleks, et mõista, kas Canva on sulle sobiv, vaadake järgmisi jaotisi, kus räägime Canva kasutamisest, hinna ja tasuta versiooni kohta, sotsiaalmeediaga integreerimisest, võrdlusest teiste disaintööriistadega, plussidest ja miinustest ning kasutajate arvustustest. Tutvustame Canvat, selle funktsioone ja vastame küsimustele, mida sa võid selle tööriista kohta küsida.

Kas oled juba valmis? Vaata, mis Canva sinu jaoks võib teha!

Mis on Canva ja kuidas see töötab?

Canva on populaarne graafilise disaini tööriist, mis muudab kujunduste loomise lihtsaks kõigile, olenemata nende oskustest. Kasutades Canva lihtsat lohistamis- ja paigutamisvõimalust, võimaldab see tööriist kasutajatel luua uskumatuid kujundusi, näiteks plakateid, sotsiaalmeedia postitusi, esitlusi, kutseid ja palju muud. Selles artiklis uurime, mida Canva pakub, kuidas seda kasutada ja kuidas see võib teie veebisaidi arvustuste jaoks kasulik olla.

Canva peamised funktsioonid

Canva on täis palju suurepäraseid funktsioone, mis muudavad graafilise disaini lihtsaks ja lõbusaks. Mõned peamised funktsioonid on:

 • Template’id: Canva pakub tuhandeid erinevaid kujunduste malle, mis hõlmavad erinevaid stiile ja eesmärke. See tähendab, et saate alustada mõne juba olemasoleva malliga ja seda vastavalt oma vajadustele kohandada.
 • Pildid ja ikoonid: Canva pakub laia valikut pilte, ikoonide ja illustratsioonide, mis aitavad teil oma kujundusele isikupära lisada.
 • Teksti tööriistad: Canva tekstiredaktor võimaldab teil valida sadade fontide hulgast, lisada tekstile varje, muuta värvi ja suurust ning rakendada muid stiiliefekte.
 • Bränding ja logod: Canva võimaldab teil luua ka oma brändi jaoks kohandatud logo, mis on suurepärane võimalus oma veebisaidi arvustuste jaoks ühtlustada visuaalne keel.

Canva kasutamine

Kui oled jõudnud järeldusele, et Canva on sinu jaoks õige disainitööriist, siis lase meil tutvuda selle funktsioonidega. Canva kasutamine eeldab vaid mõnda lihtsat sammu ning seejärel oledki valmis oma disainiteekonda alustama. Kõigepealt tuleb luua konto, misjärel oled valmis kõikvõimalikke tasuta või tasulisi disainilahendusi nautima.

Canva kasutamine

Canva on suurepärane tööriist, mida kasutada sotsiaalmeedia postituste, reklaamide, esitluste, bännerite ja muude disainiprojektide loomiseks. Canva funktsioonid on kasutajale väga kasulikud, sest lisaks võimalusele oma disainid nullist luua, on kasutajal võimalik kasutada ka erinevaid Canva poolt pakutavaid kujunduselemente.

Võimalus lisada oma erinevaid fonte, pilte ja muud disainimaterjali on Canva kasutamise üks suuremaid plusspoole, sest see annab kasutajale palju vabadust oma loovuse väljendamiseks. Canva disainilahendused on kõik mobiilisõbralikud ja responsiivsed, mistõttu tööriist sobib ideaalselt ka kasutamiseks nutitelefonidel ja tahvelarvutitel.

Plussid Miinused
Lihtne kasutada Tasuta versioon pakub piiratud funktsioone
Palju disainielemente Täielik ligipääs kõigile funktsioonidele eeldab tasulise versiooni ostmist
Töötab suurepäraselt mobiilseadmetel Võib olla veidi piirav võrreldes näiteks Adobe või Sketchiga

 

Kui oled Canva kasutamine ära õppinud, siis ei ole midagi lihtsamat kui oma disainide jagamine sotsiaalmeedias. Canva sotsiaalmeediaga integreerimine on väga lihtne, kuna Canva pakub võimalust jagada oma loodud disaine otse Instagrami, Facebooki või Pinteresti oma konto alt.

Canva kasutamine on tõesti lihtne ja mugav, kuid selle hinna kohta tuleb juba veidi rohkem mõelda. Tasuta versioon sobib kindlasti algajatele, kuid väga suurte projektide jaoks tuleks kaaluda tasulist versiooni, mis annab kasutajale täieliku ligipääsu Canva kõikidele funktsioonidele. Lõpuks sõltub kõik otseselt kasutaja eelistustest ja vajadustest.

Canva hind ja tasuta versioon

Kui Canva on sinu jaoks uus ja huvitav disainitööriist, siis on hea teada, et selle kasutamine ei pea olema kallis. Canva on saadaval nii tasuta kui ka tasulise versioonina. Tasuta versioon võimaldab teil kasutada piiratud arvu tööriistu ja kujundeid, samas kui tasuline versioon pakub rohkem funktsioone ja suuremat valikut kujundeid.

Canva Pro on tasuline teenus, mille kuutasu on $12.95 või $119.40 aastas. Selle teenusega saabki kasutada kõiki Canva funktsioone ning kõiki piltide ja kujunditega on võimalik teha mida hing ihkab.

Kui aga pole kindel, milline variant sobib just sulle, siis võid enne tasulise versiooni ostmist kasutada Canva tasuta prooviperioodi, mis kestab 30 päeva.

Tasuta versioon Tasuline versioon
Piiratud arv kujundeid Piiramatu arv kujundeid
Piiratud arv funktsioone Rohkem funktsioone
Canva kaubamärgi kuvamine Canva kaubamärgi eemaldamine
Võimalus jagada oma loovtöid teiste kasutajatega

 

Kui olete alles alustamas ja soovite proovida Canva tasuta versiooni, siis võib see olla hea võimalus leida oma stiil ja uurida, kas Canva sobib teile. Tasulise versiooni valimine sõltub teie vajadustest ja eelarvest, kuid suurem valik kujundeid ja funktsioone võivad aidata teil oma loomingulist potentsiaali täielikult rakendada.

Canva sotsiaalmeediaga integreerimine

Kui soovid oma sotsiaalmeediakanaleid stiilselt ja professionaalselt kujundada, siis Canva on just see, mida vajad. Canva võimaldab integreerida kujundusi erinevate sotsiaalmeediaplatvormidega, nagu Instagram ja Pinterest.

Selleks, et integreerimine sujuks, tuleb Canva kontol valida vastav sotsiaalmeedia platvorm ja õige formaat. Seejärel saab hakata looma spetsiifilisi kujundusi, mida saab otse sotsiaalmeedia platvormidele postitada.

Canva pakub ka palju eelnevalt loodud sotsiaalmeedia kujundusmalle, mis on loodud spetsiaalselt teatud sotsiaalmeediaplatformide jaoks, et aidata sul oma konto sisu kujundada.

Sotsiaalmeedia platvorm Formaat
Instagram Postitused, lood, reklaamid
Pinterest Pinnid, reklaamid

 

Canva sotsiaalmeediaga integreerimine on tõeline kergendus. Sa ei pea enam muretsema, kas su kontol olevad kujundused on õiges formaadis või kas need sobivad sotsiaalmeediaplatvormide standarditega. Canva annab sulle vabaduse keskenduda sisule ja jätta kujundused nende hooleks.

Canva võrdlus teiste disainitööriistadega

Canva on üks paljudest disainitööriistadest, mis on võtnud maailma vallutamisele. Kuid kas see on vaid uusim trend või tõesti kvaliteetne disainitööriist?

Võrreldes Canvat teiste disainitööriistadega, nagu Adobe ja Piktochart, võib öelda, et Canva on kindlasti lihtsam ja kasutajasõbralikum neist kahes. Adobe on rohkem keskendunud professionaalsele disainitööle, samal ajal kui Piktochart on spetsialiseerunud infograafikatööriistadele.

Canva versus Adobe

Canva Adobe
Lihtne ja kasutajasõbralik Professionaalne
Odavam Kallim
Piiratud funktsioonidega Palju funktsioone

 

Kuigi Canva ei pruugi olla võrdväärne Adobe kõikide professionaalsete funktsioonide osas, on Canva kasutajasõbralikkus ja hinna-kvaliteedi suhe kindlasti hea. Canva sobib suurepäraselt neile, kes soovivad lihtsate disainilahenduste loomises end proovile panna.

Canva versus Piktochart

Canva Piktochart
Mitmekülgne disainitööriist Spetsialiseerunud infograafikatööriistadele
Kasutajasõbralik Keskmise kasutajasõbralikkusega
Tasuta versioon piiratud funktsioonidega Tasuta versioonis rohkem funktsioone

 

Piktochart on rohkem spetsialiseerunud infograafikatööriistadele ja selle kasutamine ei pruugi olla alati sama mitmekülgne kui Canva puhul. Samas, kui otsid head tasuta infograafikatööriista, siis on Piktochart kindlasti hea valik.

Igal juhul, Canva on kindlasti soliidne valik, kui soovid kiirelt ja lihtsasti disainilahendusi luua. Samuti on Canva tasuta versioon funktsioonide poolest piisav neile, kes plaanivad disainitööriistaga lihtsaid ülesandeid täita.

Canva plussid ja miinused

Kui räägime Canva eelistest, siis esimene asi, mis meelde tuleb, on selle kasutusmugavus. Canva on väga intuitiivne ja lihtne kasutada, mis muudab disainimise ka algajatele väga lihtsaks. Samuti on Canva funktsioonid ja disainilahendused laia valikut, mis võimaldavad luua erinevaid kujundusi.

Kuid nagu iga tööriistaga, on ka Canval mõned puudused. Üks suurimaid miinuseid on selle piirangud tasuta versioonis. Kuigi Canva pakub tasuta kasutajatele palju funktsioone, on siiski palju elemente, mis on saadaval ainult Canva Pro kasutajatele.

Teine negatiivne külg Canvale on see, et disainilahendused võivad olla vahel väga sarnased. Kui palju disainilahendusi kasutatakse samas valdkonnas, võib tulemus olla väga sarnane mitmete teiste disainidega. See võib vähendada brändi eristumist ning jätta kliendid ilma unikaalsest ja meeldejäävast disainist.

Kokkuvõttes on Canva kindlasti väga kasulik tööriist, kuid nagu iga tööriista puhul, tuleb ka selle plusside ja miinuste osas kaaluda oma valikut. Kui soovite kasutada Canva disainitööriista, proovige luua midagi eristuvat ja omanäolist, et eristuda kilomeetrise kaugusele konkurentidest.

Canva klienditugi

Canva klienditugi pakub mitmeid võimalusi, kuidas saate abi ja vastuseid oma küsimustele. Kui teil tekib küsimusi Canva kohta, võite kiiret vastust saada, kasutades Canva abikeskust.

Abikeskuses saate juurdepääsu Canva artiklitele, videoõpetustele ja korduma kippuvatele küsimustele. Kui te ei leia vastust oma küsimusele abikeskusest, võite esitada oma küsimuse otse Canva meeskonnale.

Canva meeskond vastab tavaliselt päringutele 24 tunni jooksul. Kui teie küsimus nõuab kiiret vastust, võite kasutada Canva vestlusakent. Selle kaudu saavad kasutajad rääkida otse Canva klienditoe esindajaga.

Kui soovite saada abi telefoni teel, on Canva klienditoega võimalik ühendust võtta ka telefoni teel. Kuid tuleb märkida, et telefonikontakti võimalus on vaid tasulise Canva versiooni kasutajatele.

Kokkuvõttes pakub Canva mitmeid võimalusi, kuidas saate abi ja vastuseid oma küsimustele. Kasutage neid ressursse, et saada kogu Canva tööriista eelistest maksimaalset kasu.

Canva kasutajate arvustused

Tundub, et Canva on enamus kasutajatele meeltmööda. Paljud kasutajad kiidavad Canva lihtsat ja kasutajasõbralikku platvormi. Suur hulk kasutajaid on ka rõõmsad, et Canva on nii taskukohane ja neil on võimalik nii palju tasuta kasutada.

Kuid mõned kasutajad leidsid, et Canva võimalused pole küllaldased, kui tegemist on keerukamate disainilahenduste loomisega. Mõned kasutajad on kohanud probleeme Canva ühilduvusega teiste kujundusprogrammidega.

Siinkohal saad lugeda mõnda Canva kasutaja arvustust:

“Canva on ideaalne platvorm, kui soovid teha kiiresti lihtsamaid kujundusi. Mulle meeldib Canva, sest see on kasutajasõbralik ja sellel on palju tasuta malle. Kui sa otsid midagi keerulisemat, siis soovitan siiski proovida Adobe programmi.” – Laura

“Olen kasutanud Canvat juba aastaid ja olen alati nendega rahul olnud. Canva on minu jaoks hea valik, sest ma ei ole disainivaldkonnas professionaalne, kuid saan hakkama ning saan luua kaunilt kujundatud sisu ilma vähimagi vaevata.” – Martin

“Canva platvorm on hea, kuid mulle ei meeldi see, et ma ei saa dokumenditüüpi valida. Kui soovid luua kujundust visiitkaardile, pead alustama valmis mallist, mis võib olla piirav. Ma eelistaksin ise alustada nullist ja kujundada oma visiitkaardi ise.” – Liina

Üldiselt paistab, et Canva on leidnud enamus kasutajate heakskiidu, eriti nende hinnakujunduse ja lihtsasti kasutatava platvormi tõttu. Kuid kui soovid teha keerulisemat kujundustööd, võib Canva piirangute tõttu olla vajalik leida alternatiivseid kujunduslahendusi.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Nii nagu iga teinegi uuem tehnoloogia, on ka Canva tekitanud palju küsimusi. Selles jaotises vastamegi mõnele levinumale küsimusele, mis võivad tekkida Canva kasutamisel.

Kas Canva on tasuta?

Canval on nii tasuta kui ka tasuline versioon. Tasuta versioon sisaldab palju funktsioone, kuid osadele peab siiski ligipääsu saamiseks maksma. Tasuline versioon annab aga juurdepääsu kõikidele funktsioonidele, pakkudes veelgi laiemaid võimalusi.

Kuidas Canvat kasutada?

Canvat on väga lihtne kasutada. Esimese asjana loo endale konto, vali sobiv disain ja hakka seda siis kohandama vastavalt oma soovile. Canvas on palju funktsioone, mis võimaldavad sul teha erinevaid disainilahendusi.

Kas Canvat on mugav kasutada?

Canvat on väga mugav kasutada. Sellel on lihtne kasutajaliides ning selle funktsioonid on hästi organiseeritud. Lisaks on Canvat võimalik kasutada nii desktopis kui ka erinevates mobiilseadmetes.

Kuidas salvestada oma disaini Canvas?

Lihtsalt klõpsake nuppu “Allalaadimine” ja valige sobiv formaat (PNG, JPG, PDF). Samuti saate oma disaini salvestada Canva serverisse ja jagada seda oma sõprade ja kolleegidega.

Kas saan oma disaini redigeerida pärast salvestamist?

Jah, saate oma disaini igal ajal redigeerida ja muudatusi teha nii tasuta kui ka tasulises versioonis. Kuid mõned disainielemendid võivad tasuta versioonis olla piiratud.

Kas saan oma Canva konto kustutada?

Jah, saate oma konto igal ajal kustutada. Avage lihtsalt Canva seaded ja valige “Konto kustutamine”. Siiski tuleb märkida, et kõik teie failid ja disainid kustutatakse pärast konto kustutamist lõplikult.

Kas saan oma disaini kohandada?

Jah, saate oma disaini täielikult kohandada, värve, fonte ja kujunduselemente muutes. Samuti võite lisada pilte, ikoonide ja kujundeid, et oma disaini rikastada.

Kuidas saada abi Canva kasutamisel?

Kui teil tekib Canva kasutamisel küsimusi või probleeme, võite külastada Canva abikeskust, kus on palju kasulikku teavet ja vastuseid sagedastele küsimustele. Samuti saate Canva klienditoega ühendust võtta, kasutades kontaktvormi või suunates oma küsimuse Canva kogukonnale.

Kas saan jagada oma Canva disaini sotsiaalmeedias?

Jah, saate jagada oma Canva disaini mitmesugustes sotsiaalmeedia platvormides, nagu Facebook, Twitter ja Instagram. Canva võimaldab teil oma disaini ka otse Canvast jagada, kasutades linki või koodi.

Kuidas valida õige formaat oma Canva disainile?

Sõltuvalt sellest, kuhu soovite oma disaini kasutada, peate valima õige formaadi. Kui soovite seda printida, valige PDF-formaat. Kui soovite seda kasutada veebis, valige PNG- või JPG-formaat. Canva võimaldab teil valida sobiva formaadi iga disainielemendi jaoks eraldi.

Kas Canva saab integreerida kolmandate osapoolte platvormidega?

Jah, Canva saab integreerida mitmesuguste kolmanda osapoole platvormidega, nagu Dropbox, Google Drive ja paljud teised. Canva võimaldab teil oma disaini importida ja eksportida mitmesugustesse formaatidesse.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Canva”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0