Adobe Photoshop

Tasuta!

Kategooria:

Adobe Photoshop ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.5Ekspertide hinnang
Tõsta oma loomingulist mängu Adobe Photoshopi ulatusliku tööriistakomplektiga, mis on loodud igaks toimetamisvajaduseks. Alates fotode retušeerimisest kuni graafika kujundamiseni on see tarkvara tänu laiale failivormingute toetusele ja sujuvale integratsioonile teiste Adobe'i rakendustega teie jaoks olemas. Lisaks sellele on teie käeulatuses hulgaliselt õppematerjale, mistõttu Photoshopi võimaluste omandamine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne.
Klienditugi
9.1
Raha ja väärtuse suhe
9.5
Kasutamise lihtsus
9.6
Funktsioonid
9.6
PLUSSID
 • Integratsioon Adobe Suite'iga
 • Toetab mitut failivormingut
 • Ulatuslikud redigeerimisvahendid
 • Saadaval on palju õpetusi ja kursusi
MIINUSED
 • Tarkvara vead
 • Süsteeminõuded
 • Paigaldamise piirangud
 • Keeruline kasutajaliides
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Integratsioon Adobe Suite'iga Toetab mitut failivormingut Ulatuslikud redigeerimisvahendid Saadaval on palju õpetusi ja kursusi

Tere tulemast meie artikli esimesse ossa, kus keskendume sellele, kuidas õppida ja meisterdada Adobe Photoshop tarkvara. Kui oled huvitatud pilditöötlusest, graafilisest disainist, fototöötlusest või digitaalse kunsti loomisest, siis on Photoshop sinu jaoks ideaalne tööriist.

Photoshop võimaldab sul teha suurepäraseid pilte, teha õigeid korrigeeringuid, retušeerida defekte ning lisada põnevaid pildiefekte. See on suurepärane võimalus nii professionaalsetele kui ka amatöörfotograafidele ja disaineritele. Õppides Adobe Photoshopi põhitõdesid, oled võimeline looma kauneid pilte ja digitaalset kunsti.

Selles artiklis õpid:

 • Pilditöötluse põhitõed Adobe Photoshopis
 • Graafiline disain Adobe Photoshopis
 • Fototöötluse kunsti õppimine Adobe Photoshopis
 • Digitaalse kunsti loomine Adobe Photoshopis
 • Piltide retušeerimine Adobe Photoshopis
 • Pildiefektide loomine Adobe Photoshopis
 • Kihtide töötlus Adobe Photoshopis
 • Piltide redigeerimine Adobe Photoshopis
 • Adobe Creative Cloudi kasutamine Adobe Photoshopiga

Nii et kui oled valmis oma Photoshopi oskusi täiendama, siis alustame kohe!

Sisukord ava

Mis on Adobe Photoshop tarkvara ja miks see on oluline

Adobe Photoshop tarkvara on üks tuntuimaid ja laialdasemalt kasutatavaid digitaalse pilditöötluse rakendusi. Seda kasutavad professionaalsed fotograafid, graafilised disainerid ja kunstnikud üle maailma, et luua imelisi visuaale.

Photoshop pakub tohutut võimaluste valikut, et muuta fotosid või loovaid projekte professionaalseks, loominguliseks ja isikupäraseks. See võimaldab kasutada erinevaid tööriistu, nagu erinevad pintslid, filtrid, kihtide töötlus, efektide lisamine ja palju muud.

Photoshop on tarkvara, mis on saadaval Adobe Creative Cloudi tellijatele. See tähendab, et saad alati juurdepääsu uusimatele Adobe tarkvara versioonidele ja tarkvarauuendustele. See hoiab tarkvara turvalisust ja toimivust alati ajakohasena.

Kokkuvõttes võib öelda, et Adobe Photoshop tarkvara on oluline tööriist professionaalsete fotode ja visuaalsete kunstiteoste loomisel. Sellega saad oma loomingut väljendada ja täiustada erinevate loovate võimalustega.

Pilditöötluse põhitõed Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop tarkvara on üks tuntumaid pilditöötlusprogramme maailmas. See pakub piiramatuid võimalusi piltide redigeerimiseks ja kohandamiseks. Algajad võivad tunda alguses natuke ülestimuleeritud selle tohutu hulga tööriistade ja funktsioonide tõttu. Kuid kui oled saanud piisavalt praktilist kogemust, siis muutub Photoshop tarkvara lihtsam käsitada.

Alustamiseks avage Photoshop ja looge uus dokument. Võtke arvesse oma projekti tarbeks sobivaid mõõtmeid ja resolutsiooni. Seejärel saate hakata töötama erinevate tööriistadega.

Mõned põhilised tööriistad, mida saate kasutada, on valikuraam, pliiats, pintsel, värviämber ja kustutuskumm. Valikuraam võimaldab teil valida, milliseid osi pildist soovite töödelda. Pliiats, pintsel ja kustutuskumm aitavad teil täpselt joonistada, maalida ja kustutada. Värviämber aitab kiiresti täita erinevaid osi värvi abil.

Oluline osa pilditöötlusest Photoshopis on kihtide kasutamine. Kihtide töötlus annab teile võimaluse lisada erinevaid efekte, kihistada mitu pilti üksteise peale ja muuta üksiku kihi nähtavust. Samuti võimaldab kihtide töötlus teil kustutada või liigutada kihte ilma muudatusi teistesse kihtidesse kandmata.

Teine oluline funktsioon pilditöötluses on redigeerimine. Adobe Photoshop tarkvara võimaldab teil väiksemaid vigu parandada nagu näiteks eemaldada inimeste taustas olevaid objekte. Samuti saate muuta värve ja kontrasti, lisada tekste ja teha palju muud.

Nende põhiliste tööriistade ja funktsioonide abil saate oma Photoshopi oskusi järk-järgult täiustada ja parendada.

Graafiline disain Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop tarkvara võimaldab kasutajatel luua silmapaistvaid graafilisi kujundusi ja illustratsioone. See on võimas tööriist, mis sisaldab laia valikut võimalusi, et kujundada igat tüüpi meediat alates veebisaitidest kuni trükisteni. Graafiline disain on üks paljudest valdkondadest, kus Adobe Photoshop tarkvara on oluline vahend.

Graafiline disaini põhitõed Adobe Photoshopis

Kui soovid alustada graafilise disaini loomist Adobe Photoshopis, siis on oluline alustada põhitõdedest. Tähtajaliste projektide puhul on hea teada, kuidas saavutada soovitud tulemus kiiresti ja tõhusalt. Adobe Photoshop tarkvara kasutamine graafilise disaini loomiseks võib olla lõbus ja loov.

Siin on mõned graafilise disaini põhitõed Adobe Photoshopis:

 • Erinevate kujundielementide ja -kihtide loomine
 • Teksti sisestamine ja redigeerimine
 • Värvi- ja gradientide kasutamine
 • Erinevate filtrite ja efektide kasutamine
 • Erinevate tööriistade, nagu pliiatsite ja pintslite kasutamine

Graafilise disaini loomine Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop tarkvara kasutamine graafilise disaini loomisel annab kasutajatele palju loomingulist vabadust. Graafilise disaini loomine hõlmab kuvatavate elementide ja teksti paigutamist, erinevate värvide, kujundite ja fontide kasutamist ning muude graafiliste elementide lisamist. Graafiline disain on oskus, mida saab õppida ja täiustada, eriti kui soovite väljendada oma loovust läbi disaini.

Kui soovid luua oma isikupärastatud graafilist disaini Adobe Photoshop tarkvaraga, siis soovitame alustada lihtsate tööriistade kasutamises. Kuna graafiline disain hõlmab mitmeid elemente, siis on hea alustada vähemaga, seejärel vajadusel lisada keeruliste kujundusideedega rohkem detaile. Alustada võiks lihtsast visuaalsest stiilist, kuna selles valdkonnas tuleb disaini kohandada kliendi eelistuste järgi.

Fototöötluse kunsti õppimine Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop tarkvara abil on võimalik muuta igasuguseid pilte säravamaks, professionaalsemaks ja kvaliteetsemaks. Kuid kuidas saavutada fototöötluse kunstis meisterlikkust? Selles sektsioonis tutvustame erinevaid tehnikaid ja võtteid, mida saad rakendada, et oma fototöötluse oskusi täiustada.

Kasuta erinevaid tööriistu

Photoshopi tööriistad ja funktsioonid on mõeldud selleks, et aidata sul oma loovust ja kujutlusvõimet väljendada. Õpi tundma erinevaid tööriistu ja nende kasutusviise, nagu selleks on näiteks pintslid, kärpimine, kloonimine, värvilahutus jne.

Loe õpetusi ja õpi uusi tehnikaid

Internet on täis õpetusi, mis aitavad sul õppida uusi Photoshopi oskusi. Tasub uurida ka õpetusvideoid, mis demonstreerivad erinevaid tehnikaid ning nende kasutamise viise.

Katseta ja eksperimenteeri

Parim viis Photoshopi oskuste täiendamiseks on praktika. Katseta erinevaid tehnikaid, tööriistu ja võtteid. Ära karda eksperimenteerida, sest ainult nii saad avastada uusi ja huvitavaid viise oma loovuse väljendamiseks.

Ära unusta kihte

Üks Photoshopi võimsamaid funktsioone on kihtide töötlus. Kihtide kasutamine võimaldab sul muuta iga detaili eraldi ja kombineerida neid omavahel. Kui oskad kihte kasutada, siis suudad sa saavutada unikaalseid tulemusi.

Säilita piltide kvaliteet

Oluline on säilitada piltide kvaliteet. Kasuta alati kõrgemat resolutsiooni, kui võimalik, et säilitada pildi detailsus ja teravus. Kui soovid oma tööd printida, siis veendu, et resolutsioon on piisavalt kõrge, et trükise kvaliteet oleks hea.

Õpi värve kasutama

Värvide kasutamine on Photoshopi töö üks võtmeelemente. Õpi tundma erinevaid värve, nende toone ja nendega kaasnevaid emotsioone. Samuti soovitame tutvuda värvikombinatsioonidega, et luua visuaalselt meeldivaid kompositsioone.

Digitaalse kunsti loomine Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop tarkvara kui võimsa pilditöötlusprogrammi kasutusvõimalused on laialdased. Üks nendest võimalustest on digitaalse kunsti loomine. See on suurepärane viis väljendada oma loomingulist külge ja katsetada uute ideedega.

Photoshop võimaldab kasutajatel luua erinevaid digitaalseid kunstiteoseid, sealhulgas maalid, joonistused ja kollaažid. Programm annab sulle võimaluse töötada erinevates formaatides, sealhulgas kihid, võimaldades sul luua erinevaid efekte ja keerukaid visuaale.

Kui soovid digitaalset kunsti luua, siis on Adobe Photoshop tarkvara kindlasti üks parimaid programme selleks otstarbeks. Tarkvaral on palju erinevaid funktsioone ja tööriistu, mis aitavad sul oma ideid ellu viia. Üks funktsioonidest, mida kindlasti tasub proovida, on maalimine. Selle funktsiooni abil saad luua realistlikke maalide efekte, nagu pintslitõmbed, värvide segamine ja varjud.

Teine funktsioon, mida võid kasutada, on kihtide kasutamine. Kasutades kihte, saad luua erinevaid elemendid erinevateks kihtideks. See annab sulle võimaluse kergesti muuta objekte ja kihid läbipaistvaks teha. Lisaks võid kasutada programmeeritavaid toiminguid, mis võimaldavad sul oma tööd automatiseerida, et saaksid rohkem fookust panna loovusele.

Kuigi digitaalse kunsti loomine võib alguses olla keeruline, on see siiski üks parimaid võimalusi oma loovuse ja kunstiliste oskuste arendamiseks. Adobe Photoshop tarkvara võimaldab sul oma ideid ellu viia ja luua fantastilisi digitaalseid teoseid. Nii et ärge kartke proovida ja katsetada uusi ideid!

Piltide retušeerimine Adobe Photoshopis

Kui soovid oma fotode kvaliteeti parandada ja eemaldada nendelt nähtavad defektid, siis on pilditöötluse vallas retušeerimine kõige olulisem oskus. Retušeerimine on protsess, kus saad kohandada ja parandada pildi üldist välimust, eemaldada ebakorrapärasusi ning siluda nahka. Adobe Photoshop tarkvara pakub mitmeid retušeerimisvõimalusi, mis võimaldavad sul piltidele põhjalikke muudatusi teha.

Üks populaarseimaid võtteid piltide retušeerimisel on varjutamine ning kõrvalekallete kõrvaldamine. Selleks võid kasutada Photoshopi tööriista “Clone Stamp”, mis võimaldab sul kopeerida osa pildist ja paigutada selle mujale. Samuti on võimalik näojooni muuta pehmemaks ja siledamaks, kasutades tööriista “Healing Brush”. Sa võid ka parandada pilte, et muuta need kontrastsemaks ja teravamaks. Selle jaoks on sobilikud tööriistad “Sharpen” ning “Curves”.

Adobe Photoshop võimaldab sul luua ka keerukamaid retušeerimislahendusi, mida varem peeti võimatuteks. Üheks selliseks lahenduseks on “Content-Aware Fill” võimalus, mis võimaldab sul eemaldada pildilt üksikuid objekte ning asendada need sarnase sisuga. Samuti saad kasutada “Liquify” tööriista, et moonutada pildi keha või näojooni kergelt, et neid siledamaks muuta ja ebatäpsused eemaldada.

Retušeerimisvõimalused Adobe Photoshop tarkvaras on mitmekesised ja võimaldavad sul leida sobiva tööriista konkreetse probleemi lahendamiseks. Selleks, et saada retušeerimises pädevaks, on oluline harjutada ja katsetada erinevaid tööriistu ning tehnikaid. Adobe Photoshop sobib hästi nii algajatele kui ka professionaalsetele kasutajatele, kes soovivad saavutada kõrgeima kvaliteediga pilte.

Pildiefektide loomine Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop tarkvara pakub võimalust luua erinevaid pildiefekte, mis aitavad parandada piltide välimust ja meeldivust. Selleks, et alustada pildiefektide loomist Adobe Photoshopis on vaja mõningaid teadmisi fototöötluse kohta, samuti on oluline teada, millised võtted sobivad erinevate efektide jaoks.

Pildiefektide loomine Adobe Photoshopis hõlmab mitmeid võtteid ja tehnikaid. Kõigepealt saab kasutada erinevaid filtreid, mis muudavad pildi värve, järjepidevust, keskkonda jne. Samuti saab kasutada kihte, mis võimaldavad luua keerukaid efekte, näiteks erinevaid katteid ja tekste.

Lisaks on oluline osata kasutada säriaega, suumimise tehnikat, värvide balanssi, tonaalsuse korrigeerimist ning palju muud. Pildiefektide loomine Adobe Photoshopis on loominguline protsess, kus saavad osaleda nii algajad kui ka kogenud kasutajad.

Mitmed põhilised pildiefektide loomise tehnikad on saadaval ka Adobe Photoshopis ise. Selles tarkvaras on olemas erinevad sisseehitatud filtreid ja tööriistu, et saavutada soovitud pildiefekte. Näiteks Blur efekt, mis aitab luua uduse tausta, Color Balance efekt, mis muudab pildi värve, või Layers efekt, mis võimaldab lisada kihte ja tekste.

Adobe Photoshop tarkvara on võimas tööriist, mis võimaldab saavutada kõiki vajalikke pildiefekte. Paljud professionaalsed fotograafid ja disainerid kasutavad Photoshopi igapäevaselt ja siin on ka üks põhjus, miks see tarkvara on nii populaarne.

Kokkuvõtteks võib öelda, et pildiefektide loomine Adobe Photoshopis nõuab teadmisi ja loomingulist mõtlemist, kuid see võib olla ka lõbus ja huvitav protsess. Järgides juhendit ja katsetades erinevaid tehnikaid, saate luua ilusaid ja kunstipäraseid pilte, mis köidavad vaatajate tähelepanu.

Kihtide töötlus Adobe Photoshopis

Kihtide kasutamine võib tunduda algajatele Photoshopi kasutajatele segane, kuid see on võimas tööriist, mis võimaldab teil loominguliselt oma piltidega töötada. Kihtide töötlus Adobe Photoshopis annab teile suurema kontrolli oma piltide kohandamisel, võimaldades teil lisada efekte, muuta tausta ja redigeerida konkreetseid osi pildist.

Kihtide töötlemine Adobe Photoshopis hõlbustab pilditöötluse protsessi samal ajal, kui annab teile suurema paindlikkuse kui lihtsalt ühe kihi kasutamisel. Kõigepealt peate looma uue kihi, vajutades kihi paneelis nuppu “Uus Kiht”. (kihtide töötlus, Adobe Photoshop tarkvara)

Samm Toiming
1 Navigeerige menüüsse “Kiht” ja valige “Uus Kiht”.
2 Määrake kihi suurus ja nimi.
3 Lisage kihi tüüp, nagu näiteks “Reguleerimiskiht”.

Seejärel saate lisada pildielemente uuele kihile, kasutades akna “Liiguta” tööriista. Uue kihi kasutamine piltide töötlemisel võimaldab teil ka efekte rakendada ja muuta kihti, ilma et see mõjutaks teisi kihte.

Lisaks annab kihtide töötlemine Adobe Photoshopis teile võimaluse kihte kombineerida. Kihid saab kokku liita “Kihtide gruppidesse”. See on kasulik, kui töötate suure hulga kihtidega, sest grupeerimine aitab neid paremini organiseerida ja hallata.

Kihtide töötlus Adobe Photoshopis annab teile palju võimalusi oma piltide paremaks töötlemiseks. Kihtide kasutamine annab teile täiendavaid võimalusi, et redigeerida ja kohandada oma pilte loomingulisel ja professionaalsel viisil.

Piltide redigeerimine Adobe Photoshopis

Adobe Photoshop on parim tarkvara piltide redigeerimiseks ja parandamiseks. See annab kasutajale võimaluse kohandada fotosid vastavalt oma soovile ja saada professionaalseid tulemusi. Piltide redigeerimine Adobe Photoshopis on lihtne ja kiire ning selles osas on saadaval erinevaid tööriistu ja tehnikaid.

Üks olulisemaid pildikeerimise tööriistu Adobe Photoshopis on Healing Brush, mida kasutatakse selleks, et eemaldada väiksemaid defekte nagu kriimud ja plekid. Samuti on võimalik kasutada Clone Stamp tööriista, et eemaldada suuremaid objekte või vähendada mõnda ebakorrapärasust pildil.

Lisaks võid kasutada Crop tööriista, et lõigata oma pilti mugavalt ja vastavalt oma soovile. Kui soovid pilti teravamaks muuta, siis võid kasutada Sharpen tööriista. Sellel on erinevaid seadeid, mis muudavad pildi teravdamise lihtsaks.

Adobe Photoshop tarkvara võimaldab kasutajal ka kohandada värve, tausta ja valgustust. Saad valida erinevate filtrite vahel ja kohandada erinevaid seadeid, et saavutada täpselt soovitud tulemus.

Kokkuvõttes, pildide redigeerimine Adobe Photoshopis on lihtne ja lõbus. Selle tarkvara abil saad muuta oma fotosid professionaalselt, parandada nende kvaliteeti ja kohandada vastavalt oma soovile. Ära karda katsetada erinevaid tööriistu ja tehnikaid ning saavuta meisterlikkus fototöötluse kunstis.

Adobe Creative Cloudi kasutamine Adobe Photoshopiga

Adobe Creative Cloud on tarkvarapakett, mis hõlmab erinevaid tööriistu ja rakendusi, sh Adobe Photoshopi. Creative Cloud pakub ligipääsu pilvepõhistele teenustele ja uutele funktsioonidele ning võimaldab sul oma loomingut hõlpsalt jagada ja koostööd teha.

Kui kasutad Adobe Photoshopi koos Creative Cloudiga, saad oma loomingut hõlpsasti jagada ja töötada oma projektide kallal ükskõik millises seadmes. Samuti saad kasutada pilvepõhist salvestamist, et oma faile turvaliselt säilitada ja neile kergesti ligi pääseda.

Creative Cloudi kasutamine Adobe Photoshopiga võimaldab sul ka kasutada pilvepõhiseid ressursse ja malle, mis aitavad sul oma projekte kiiresti alustada ning säästa aega ja vaeva.

Adobe Creative Cloudi kasutamine koos Adobe Photoshop tarkvaraga pakub palju eeliseid, mis aitavad sul oma loomingulisust arendada ja oma projektidega paremaid tulemusi saavutada.

Järeldus

Käesolevas artiklis oleme rääkinud palju Adobe Photoshop tarkvarast ning selle võimalustest fototöötluse, graafilise disaini ja digitaalse kunsti vallas. Oleme tutvustanud selle põhitõdesid ja erinevaid tööriistu ning andnud näpunäiteid, kuidas saavutada meisterlikkus selles kunstis.

Adobe Photoshop tarkvara on professionaalsete fotograafide ja disainerite seas väga hinnatud ning selle kasutamine on muutunud peaaegu hädavajalikuks. Õige kasutamise korral saad saavutada häid tulemusi ja luua silmapaistvaid töid.

Meie soovitus on alustada Photoshopi õppimist juba täna. Ole julge, katseta erinevaid võimalusi ja arenda oma oskusi. See on põnev kunstivaldkond, mis võib avada uusi perspektiive ja võimalusi loovuse väljendamiseks.

Adobe Creative Cloudi kasutamine koos Adobe Photoshop tarkvaraga on veel üks suurepärane võimalus oma loominguliste oskuste arendamiseks. Sellega kaasnevad paljud eelised, mida tasub kindlasti uurida ja kasutama hakata.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Adobe Photoshop tarkvara kuulub kahtlemata fototöötluse ja digitaalse kunsti maailma kõige olulisemate tööriistade hulka. Selle õppimine ja meisterdamine võtab aega, kuid see tasub end ära.

KKK

Mis on Adobe Photoshop tarkvara ja miks see on oluline?

Adobe Photoshop tarkvara on pilditöötluse ja graafilise disaini programm, mida kasutatakse laialdaselt professionaalses fototöötluses. See pakub erinevaid võimalusi ja funktsioone, mis võimaldavad luua kvaliteetseid ja professionaalseid pilte ning disainilahendusi.

Milliseid põhitõdesid saab õppida pilditöötlusest Adobe Photoshopis?

Adobe Photoshopis saate õppida erinevaid pilditöötluse põhitõdesid, sealhulgas piltide redigeerimist, parandamist, kontrasti ja värvi reguleerimist ning erinevate tööriistade kasutamist.

Kuidas saab Adobe Photoshopi kasutada graafilise disaini loomiseks?

Võite kasutada Adobe Photoshopi erinevaid tehnikaid ja tööriistu graafilise disaini loomiseks, sealhulgas kujunduselementide loomist, teksti vormindamist, kihistamist ja palju muud.

Kuidas õppida fototöötluse kunsti Adobe Photoshopis?

Adobe Photoshopis saate õppida erinevaid fototöötluse tehnikaid ja võtteid, sealhulgas valgustuse kohandamist, fotode retušeerimist, efektide loomist ja palju muud. Oluline on praktiseerimine ja järjepidevus.

Kuidas saab Adobe Photoshopi kasutada digitaalse kunsti loomiseks?

Adobe Photoshop võimaldab teil luua erinevaid digitaalse kunsti teoseid. Saate kasutada erinevaid tehnikaid, nagu pintslid, filtrid ja kihtide töötlus, et luua unikaalseid digitaalseid kunstiteoseid.

Kuidas saab Adobe Photoshopi kasutada piltide retušeerimiseks?

Adobe Photoshopi saate kasutada piltide retušeerimiseks, eemaldades defekte, siludes nahka ja parandades üldist välimust erinevate tööriistade ja tehnikatega.

Kuidas saab Adobe Photoshopi abil luua erinevaid pildiefekte?

Adobe Photoshopis saate luua erinevaid pildiefekte, kasutades erinevaid filtreid, kihte ja efekte, et anda oma piltidele unikaalne ja huvitav välimus.

Kuidas saab Adobe Photoshopis tõhusalt kasutada kihtide töötlust?

Adobe Photoshopis saate tõhusalt kasutada kihtide töötlust, luues erinevaid kihte, reguleerides nende läbipaistvust ja rakendades erinevaid efekte, et saavutada soovitud tulemus.

Milliseid tööriistu ja tehnikaid saab kasutada piltide redigeerimiseks Adobe Photoshopis?

Adobe Photoshopis saate kasutada erinevaid tööriistu ja tehnikaid, sealhulgas kärpimist, suuruse muutmist, värvide reguleerimist, filtrite kasutamist ja palju muud, et redigeerida ja kohandada oma pilte.

Kuidas saab Adobe Photoshopi kasutada koos Adobe Creative Cloudiga?

Adobe Photoshopi kasutamine koos Adobe Creative Cloudiga annab teile juurdepääsu täiendavatele funktsioonidele ja värskendustele. Samuti võimaldab see teil paremini hallata ja jagada oma loomeprojekte.

Mis on Adobe Photoshop tarkvara õppimise järeldus?

Adobe Photoshopi tarkvara õppimine ja meisterdamine nõuab järjepidevust ja praktikat. Tutvustasime erinevaid funktsioone ja tehnikaid, mida saate kasutada fototöötluses, graafilises disainis ja digitaalses kunstis. Julgustame sind alustama Photoshopi oskuste arendamist juba täna, et saavutada meisterlikkus fototöötluse kunstis.

Kasutaja hinnangud

0.0 välja 5
0
0
0
0
0
Kirjutage arvustus

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Adobe Photoshop”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0