Affiliate turundus

Filter

Näitan kõiki 7 tulemust

Lisa võrdlusesse
9.1/10

Admitad

Admitad ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.
Rohkem üksikasju +
Admitad on usaldusväärne partnerlusvõrgustiku platvorm, millel on palju pikaajalisi partnereid, kes on viimastel aastatel andnud positiivseid tulemusi. Nad pakuvad hämmastavaid vahendeid ja meetodeid toodete reklaamimiseks / reklaamimiseks erinevates müügikanalites, rääkimata tulude ja veebisaidi liikluse suurendamisest.
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
9.1
Kasutamise lihtsus
9.5
Funktsioonid
9
PLUSSID:
 • Suurim affiliate võrgustik
MIINUSED:
 • Raske saada heaks kiidetud
Lisa võrdlusesse
9/10

Awin

Awin ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.
Rohkem üksikasju +
Awin on tegelik juhtiv lahendus reklaamijatele. Kui teil on vaja suurendada oma müüki, registreeruge Awinis ja saate juurdepääsu nende 241 000 partnerile!
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
8.6
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
9.4
PLUSSID:
 • Kõige populaarsem affiliate võrgustik
 • Tasuta registreerimine
 • 240 000+ partnerit
MIINUSED:
 • 30% võrgutasu
Lisa võrdlusesse
PartnerStack ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.
Rohkem üksikasju +
# 1 Affiliate tarkvara
Partnerstack on ettevõte, mis on spetsialiseerunud Saas-ühendusele. Partnerstack aitab ettevõtetel leida uusi kliente, luua juhtumeid ja hooldada suhteid oma praeguste klientidega.
Klienditugi
9
Raha ja väärtuse suhe
8.5
Kasutamise lihtsus
9.4
Funktsioonid
9.1
PLUSSID:
 • Lihtne kasutada
 • Intuitiivne platvorm
 • Suurepärased integratsioonid
 • Korduv komisjonitasu
MIINUSED:
 • Puudub mobiilirakendus või Chrome'i laiendus
Lisa võrdlusesse
PayKickstart ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.
Rohkem üksikasju +
Kõik ühes arveldus- ja partnerlahendused
Paykickstart on affiliate marketing platvorm. Nad pakuvad mitmeid teenuseid neile, kes soovivad alustada oma e-kaubandust, sealhulgas veebisaidi loomist, veebimajutust, sotsiaalmeedia haldamist, sisuturundust ja palju muud. Neile, kes soovivad alustada oma veebiettevõtet, on Paykickstart õige tee!
Klienditugi
8.4
Raha ja väärtuse suhe
8.6
Kasutamise lihtsus
8.5
Funktsioonid
9
PLUSSID:
 • Lihtne kasutada
 • Ei ole komisjonitasusid
 • Suurepärased integratsioonid
MIINUSED:
 • Kallis
 • Natuke vananenud platvorm
Lisa võrdlusesse

ShareASale

ShareASale ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.
Lisa võrdlusesse
Tapfiliate ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.
Rohkem üksikasju +
Üks odavaim ja tõhusaim Affiliate Tracking lahendus
Tapfiliate võimaldab teil hallata kõiki oma partnerprogramme ühes kohas. See on pilvepõhine lahendus SaaS- ja e-kaubandusettevõtetele, et lahendada partnerite haldamise küsimusi. See on suurepärane valik isegi laienevatele ettevõtetele, kes soovivad partneriturunduse kontrolli alla võtta, tänu mõistlikele hinnavõimalustele ja tugevale funktsioonide kogule.
Klienditugi
9
Raha ja väärtuse suhe
8.5
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
9
PLUSSID:
 • Lihtne kasutada
 • Kohandatav ja intuitiivne kasutajaliides
 • Paljud integratsioonid
 • Korduvad ja eluaegsed komisjonitasud
 • Saab integreerida PayPaliga
 • 14 päeva tasuta prooviperiood
 • 30 päeva raha tagasi garantii
MIINUSED:
 • Inglise keelne klienditugi
 • Armatuurlaua kasutajaliides võiks olla parem
 • Tasuta plaan puudub
Lisa võrdlusesse
Voluum ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

Affiliate turundus – Kuidas teenida rikkust ilma voodist püsti tõusmata?

Tere tulemast Affiliate Turunduse õppekursuse esimesse osasse! Kas sa oled kunagi unistanud rikkusest, kuid pole kindel, kuidas seda saavutada ilma oma diivanilt tõusmata? Ära muretse, meil on sulle hea uudis – Affiliate Turundus võib olla just see, mida otsid.

Selles kurssis õpetame sulle, kuidas teenida raha vaid läbi oma arvuti ja internetiühenduse. Affiliate Turundus on viis raha teenimiseks, kus reklaamid mõne teise ettevõtte tooteid või teenuseid oma veebilehel või sotsiaalmeedias, teenides samal ajal komisjonitasusid nende müükide pealt.

Kuid nagu kõige muuga, on ka Affiliate Turundusel oma nipid ja trikid, mida tuleb teada, et maksimeerida teenimisvõimalusi. Selleks, et saada edukaks affiliate turundajaks, on vaja mõningast oskusteavet ja sihikindlust.

Seega, lase meil alustada ja õppida, kuidas teenida rikkust ilma diivanilt tõusmata!

Mis on Affiliate Turundus?

Kas olete kunagi kuulnud väljendit “teenida rikkust ilma püsti tõusmata”? Noh, see võib olla tõsi affiliate turunduse puhul. Kuid mis see täpselt on?

Affiliate turundus on meetod, mida kasutatakse müügi või liikluse genereerimiseks teiste ettevõtetega, kelle tooteid või teenuseid te reklaamite. See tähendab, et kui teie veebisait juhib müüki või liiklust teie affiliate partneri veebisaidile, teenite te oma partnerilt tulu, nagu kokkulepitud komisjonitasud.

Kui näiteks olete ilublogija ja soovite soovitada oma lugejatele oma lemmik-lipukesebrändi tooteid. Võite hakata nende brändi affiliate partneriks ja reklaamida nende tooteid oma veebisaidil, blogis, sotsiaalmeedias ja muudes kanalites. Kui keegi klõpsab teie partneri lingil ja ostab midagi, saate te komisjonitasu.

See on suurepärane viis teenida passiivset sissetulekut, ilma et te peaksite ise nii palju vaeva nägema. Kas see kõlab liiga hea, et olla tõsi? Kuidas tõhusalt affiliate turundusega alustada? Loe edasi ja meilt saad teada!

Kuidas alustada affiliate turundusega?

Kui olete otsustanud affiliate turunduse kasuks, siis on aeg valmistuda teekonnaks passiivse sissetuleku poole. Aga kust alustada? Siin on mõned olulised sammud:

1. Leidke oma nišš

Enne affiliate turundusega alustamist peate leidma oma niši. See tähendab, et peate leidma valdkonna, kus soovite tooteid või teenuseid reklaamida, ja mis on teie jaoks huvitav. Näiteks, kui olete spordihuviline, võite valida spordi- või terviseteenuseid.

2. Valige oma tooted või teenused

Kui olete oma niši leidnud, on järgmine samm valida tooted või teenused, mida soovite reklaamida. Valige tooted, mis on seotud teie nišiga ja mida teie sihtrühm võib olla huvitatud. Näiteks, kui valisite spordi niši, siis võite otsida spordivarustuse müüjaid.

3. Valige parimad affiliate programmid

Leidke affiliate programmid, mis pakuvad tooteid või teenuseid, mida soovite reklaamida. Otsige programme, mis pakuvad teie sihtrühmale väärtust ja on tuntud oma heade komisjonitasude poolest. Kuid olge ettevaatlik, kuna on ka pettuseid ja ebatäielikke programme.

4. Liituge affiliate programmidega

Valige parimad affiliate programmid ja liituge nendega. Enamik programme on tasuta, kuid mõned nõuavad liitumistasusid, mis aitavad neil hallata oma programme paremini. Olge hoolikad ja uurige hoolikalt enne liitumist järgmist: millised on nende komisjonitasud, millised on nende väljamaksete sagedused, jne.

5. Looge oma veebileht või blogi

Nüüd on aeg luua oma veebileht või blogi, kus saate oma tooteid ja teenuseid reklaamida. Veenduge, et teie veebisait ja sisu on atraktiivne ja vastab teie sihtrühma vajadustele.

6. Reklaamige oma tooteid või teenuseid

Kui olete liitunud affiliate programmidega ja loonud oma veebilehe või blogi, on aeg hakata reklaamima oma tooteid ja teenuseid. Kasutage oma veebilehel erinevaid turundusmeetodeid, näiteks sotsiaalmeediat, e-posti turundust ja sisuturundust, et suurendada oma sihtrühma teadlikkust.

Järgides neid samme, olete valmis alustama affiliate turundusega ja teenima rikkust ilma püsti tõusmata! Pidage meeles, et edu saavutamiseks on vaja tööd ja järjepidevust, kuid lõpuks on see kõik seda väärt!

Kuidas luua tõhusad affiliate turunduse strateegiad?

Affiliate turundus on dünaamiline ja konkurentsivõimeline. Edu saavutamiseks on vaja tõhusat turundusstrateegiat. Siin on mõned näpunäited, kuidas luua oma affiliate turundusstrateegia:

Mõelge välja oma affiliate turundusplaani eesmärgid

Enne oma turundusstrateegia loomist peate mõtlema, mida soovite oma affiliate turundusega saavutada. Kas soovite luua passiivset sissetulekut või suurendada oma veebisaidi liiklust? Kas soovite keskenduda konkreetsele turusegmendile või kaubamärgile?

Kui olete oma eesmärgid paika pannud, peate mõtlema, kuidas neid saavutada. Kõigil affiliate turundajatel on oma meetodid ja taktikad, mis võivad teie jaoks või teie sihtgrupile olla sobivamad.

Tehke oma partnerite valik hoolikalt

Teie affiliate turundusstrateegia edu sõltub suuresti teie partneritest. Valige oma partnerid hoolikalt. Nad peaksid olema usaldusväärsed ja nende tooted või teenused peaksid sobima teie veebisaidi sihtgrupiga.

Inimesed ostavad tavaliselt tooteid, mida soovitavad inimesed, keda nad usaldavad. Kui teie partnerid on tuntud kvaliteetsete toodete ja teenuste poolest, siis on ka teie tõenäolisemalt edukamad.

Planeerige oma sisuloomist

Hea sisuloome on affiliate turunduses edu võti. Kuid sisuloome nõuab aega ja vaeva. Planeerige oma sisuloome. Mõelge, millised teemad on teie sihtgrupile kõige huvitavamad ja kasulikumad. Kui olete oma sihtgrupi huvidega kursis, siis on neil tõenäolisemalt teie veebisaiti külastades positiivne kogemus.

Kasutage erinevaid turunduskanaleid

Affiliate turunduses on mitmesuguseid turunduskanaleid. Kasutage erinevaid kanaleid, et jõuda võimalikult suure hulga potentsiaalsete klientideni. Kasutage sotsiaalmeediat, e-posti turundust, sisuloome kanaleid ja PPC reklaame.

Jälgige ja analüüsige oma tulemusi

Affiliate turunduses on oluline jälgida ja analüüsida oma tulemusi. Kasutage tööriistu, nagu Google Analytics, et jälgida oma veebisaidi liiklust ja konversioonimäära.

Analüüsige, millised turunduskanalid ja partnerid toovad teile kõige rohkem kasu. Kui teate, millised meetodid toimivad ja millised mitte, siis saate oma turundusstrateegiat paremini kohandada ja tulemusi veelgi parandada.

Kuidas saada suuremaid konversioone affiliate turunduses?

Kuigi affiliate turundus võib tunduda lihtsana, on edu saavutamine selles valdkonnas tegelikult väga keeruline. Üks olulisemaid eesmärke affiliate turunduses on saada suuremaid konversioone, st muuta teie publik teie soovitatud toodete või teenuste ostjateks. Siin on mõned nipid, kuidas suurendada oma konversioonimäära:

Loo veenvaid sisulehti

Teie sisuleht peaks sisaldama selget pealkirja, huvitavat sisu, atraktiivset pilti ja veenvat kutset tegutsemiseks. Teie peamine eesmärk on publiku huvi köita ning selle veenmiseks, et nad peaksid toote või teenuse ostmisele klikkima.

Tehke oma partneritele ettepanekud, mis toimivad

Ettepaneku vormistamisel tuleks meeles pidada, et see peaks olema võimalikult lihtne ja veenev, et teie publik saaks sellest aru kohe, kui nad seda näevad. Võite kasutada kutseid tegutsemiseks, nagu “Külasta saiti”, “Osta kohe” või “Registreeru täna”.

Turundage ainult tooteid, mida usaldate

Kuigi rohkemate toodete turustamine suurendab teie võimalusi teenida rohkem raha, peate kindlasti vältima toodete reklaamimist, mida te tegelikult ei usu. Teie publik tunneb, kui olete ainult raha ja mitte toote vastu huvitatud ning see võib kahjustada teie mainet.

Kasutage reklaamide optimeerimiseks A/B testimist

Teeme koostööd affiliate partneritega, et aidata neil oma reklaame optimeerida, et suurendada nende konversiooni määra. A/B testimine on väga kasulik meetod, mille abil saate testida erinevaid kampaania strateegiaid, et näha, milline neist toimib kõige paremini. See aitab teil oma strateegiaid paremaks muuta ja tõhusamalt müüa.

Need olid mõned näpunäited, kuidas suurendada oma affiliate turunduse konversioonimäära. Kuid nagu alati, on edu saavutamiseks oluline pühendumus, järjepidevus ja kannatlikkus. Hoidke end motiveerituna, kohandage oma strateegiaid vastavalt vajadusele ja teenite kindlasti passiivset sissetulekut.

Kuidas jälgida ja analüüsida affiliate turunduse tulemusi?

Kui oled affiliate turundajana käivitanud oma kampaania, on oluline jälgida selle tulemusi, et teada saada, kuidas see toimib ja kas see toob sulle kasu. Siin on mõned näpunäited selle kohta, kuidas jälgida ja analüüsida affiliate turunduse tulemusi:

Jälgige olulisi näitajaid

Oluliste näitajate jälgimine on hea mõte, kui soovid affiliate turundusega edukaks saada. Mõned neist näitajatest on klikkimäär, konversioonimäär, ülekandelehtede arv ja keskmine tellimuse väärtus. Need näitajad aitavad sul mõista, kui edukad on sinu reklaamikampaaniad. Kui näed mõnda probleemi, näiteks kõrget ülekandelehtede arvu, saad teha mõned muudatused, et parandada oma kampaania tulemuslikkust.

Kasutage tööriistu

On palju tööriistu, mis aitavad sul jälgida ja analüüsida affiliate turunduse tulemusi. Google Analytics on üks tuntumaid valikuid. See võimaldab sul näha, kust sinu liiklus tuleb, kes on sinu kliendid, millised on nende harjumused, ja palju muud. Teine kasulik tööriist on LinkTrackr, mis võimaldab sul jälgida iga linki, mida jagad, ning saada üksikasjalikku teavet iga lingi tulemuste kohta.

Analüüsige oma tulemusi

Kui olete oma affiliate turunduse kampaania käivitanud, on oluline analüüsida tulemusi. Kui oled avastanud näiteks, et üks sinu reklaamikampaania toimib paremini kui teine, võid muuta oma strateegiat ning keskenduda edaspidi sellele, mis end tõestanud on. Ära karda ka proovida midagi uut – ehk avastad midagi, mis saab sinu kampaaniate jaoks tõeline hit.

“Kampaaniate analüüsimine on nagu küpsise küpsetamine: kui küpsis on liiga kaua ahjus, läheb see rikutuks. Kui sa aga analüüsid oma kampaaniaid pidevalt ning teed ajakohastusi, võid muuta oma küpsise täielikuks hitiks.”

Allikas: Affiliate Gurus

Kuidas leida parimaid affiliate partnereid?

Tere tulemast affiliate turundusmaailma, kus partnerluste sõlmimine on kõik. Kuid kuidas leida just neid õigeid partnereid, kellega koos rikkust koguda? Siin on mõned nipid, kuidas leida parimaid affiliate partnereid:

1. Tee uurimistööd

Enne kui otsustad kellegagi koostööd teha, uuri välja nende maine. On nad usaldusväärsed, kas neil on positiivne maine turul? Kas nende toodete ja teenuste kvaliteet vastab sinu ootustele? Vajadusel küsi teiste turundajate arvamust ja kogemusi. Mida rohkem tead, seda paremini saad teha informeeritud otsuseid.

2. Leia partnerid, kes sobivad sinu publikule

Sinu affiliate partnerid peaksid pakkuma tooteid või teenuseid, mis sobivad su publikule. Näiteks kui su veebileht on sporditeemaline, oleks mõistlik leida partnereid, kes pakuvad spordivarustust või treeningprogramme. Publikule sobivate toodete valimine tähendab suuremat tõenäosust, et sinu võrgu kaudu tehakse edukaid ostusid.

3. Vaata üle partnerluste tingimused

Enne koostöölepingu allkirjastamist veendu, et sa mõistad täielikult partnerluse tingimusi. Kas komisjonitasud on sinu jaoks sobivad? Kui sageli makstakse välja komisjonitasud? Kas partner pakub stabiilset klienditeenindust? Ära lase end petta soodsama hinnaga, kui see võib pikemas perspektiivis sinu aega ja raha raisata.

4. Suhtle partneritega regulaarselt

Hea suhtlus on edu võti. Hoia suhtlemist oma partneritega, et järgida nende kampaaniaid, uusi turundusstrateegiaid ja muudatuste kohta. Suhtlemine aitab ka ehitada tugevat suhet partneritega, mis võib viia pikaajalisele edukale koostööle.

Nagu iga turundustegevus tuleb ka affiliate turunduses leida õiged partnerid. Kuid kui sa kasutad neid juhiseid, oled kindel, et valitud partnerid toovad sulle edu.

Kuidas teenida passiivset sissetulekut affiliate turundusega?

Kui oled affiliate turundusega juba mõnda aega tegelenud, siis oled kindlasti saanud aru, et aega ja vaeva nõudev töö tasub ennast kindlasti ära. Aga mis oleks, kui saaksid teenida raha ka siis, kui sa ei ole oma arvuti taga?

Passiivne sissetulek on tulu, mida teenid ilma, et peaksid iga päev püsti tõusma ja tööd tegema. Affiliate turundus võimaldab sul teenida passiivset sissetulekut, kui sa suudad oma strateegiaid jätkusuutlikult rakendada. Siin on mõned näpunäited, kuidas seda saavutada:

 1. Vali õiged affiliate partnerid. Kui soovid teenida passiivset sissetulekut, siis on oluline valida partnerid, kes pakuvad kvaliteetset toodet või teenust ning kellel on püsiv kliendibaas. Suur valik tooteid ei tähenda alati suurt müüki, seega oluline on valida õiged partnerid, kes sobivad sinu sihtgrupiga.
 2. Kasuta affiliate turundusvahendeid. Enamik affiliate partnereid pakuvad marketingvahendeid, mis võimaldavad sul tõsta nende toodete ja teenuste müüki. Näiteks pakuvad paljud partnerid erinevaid bännereid, linke ja tekstireklaame, mida saad oma veebilehel kasutada. Nende vahendite kasutamine võib suurendada konversioonimäära ning tagada pikaajalise passiivse sissetuleku.
 3. Loo kvaliteetset sisu. Kvaliteetne sisu on üks parimaid viise, kuidas teenida passiivset sissetulekut affiliate turundusega. Kui sinu veebileht pakub väärtuslikku sisu, siis võivad külastajad seda jagada ning linkida, mis võib suurendada sinu veebilehe külastatavust ning seeläbi ka müüki.
 4. Kasuta e-posti turundust. E-posti turundus on tõhus viis, kuidas luua passiivset sissetulekut. Kui sul on oma e-posti nimekiri, siis võid saata oma tellijatele regulaarselt informatsiooni uutest toodetest ja teenustest. Kui sa oled oma e-kirja sisu huvitav ja informatiivne, siis on suurem tõenäosus, et sinu tellijad klikivad lingil ja teevad ostu.

Kokkuvõttes, affiliate turundus on suurepärane viis teenida passiivset sissetulekut, kuid see nõuab tõhusate strateegiate rakendamist ning keskendumist kvaliteetsele sisule. Vali õiged partnerid, kasuta turundusvahendeid, loo kvaliteetset sisu ning kasuta e-posti turundust, et saavutada pikaajaline sissetulek.

 

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Tere tulemast tagasi, lugejad! Loodame, et olete seni nautinud meie artiklit affiliate turundusest ja kõik on selge nagu päikesepaisteline päev. Siiski, nagu ikka, on alati mõningaid küsimusi, mis vajavad vastust. Allpool on mõned kõige sagedamini esitatud küsimused affiliate turunduse teemal.

Kas affiliate turundus on petuskeem?

Ei, affiliate turundus ei ole petuskeem. See on võimas ja legaalne viis teenida raha internetis, kus partnerettevõte maksab affiliate turundajale iga eduka müügi või tehinguga tasu. Siiski tuleks alati olla valvas ja teha põhjalik taustauuring enne affiliate programmiga liitumist, sest mõned petuskeemid võivad olla varjatud õigete partnerprogrammide taga.

Miks keegi peaks affiliate turundusega tegelema?

Lihtsalt öeldes annab affiliate turundus võimaluse teenida raha internetis ilma suurte investeeringute tegemiseta või suure organiseerimise vajaduseta. See annab võimaluse olla omaenda boss ja töötada just nii palju, kui soovite. Affiliate turundus võimaldab teil töötada oma ajakava järgi, nii et võite ühendada selle teie praeguse tööga.

Mis on affiliate programmi edukate tulemuste võti?

Eduka affiliate turunduse võti on leida õige toode, õige sihtrühm ja õige partnerprogramm. Oluline on ka teada, kuidas oma sihtrühmale õigesti turundada ja millist sisu kasutada. Samuti on oluline jälgida oma partnerprogrammi tulemusi ja olla valmis kohandama oma strateegiaid vastavalt muutustele turul.

Kuidas leida parimaid affiliate partnereid?

Parimad affiliate partnerid leitakse tavaliselt läbi partnerprogrammide võrgustike nagu Affiliate Window, ShareASale, Commission Junction jne. Nende võrgustike kaudu saate leida kõige sobivamad partnerprogrammid ja saada juurdepääsu toodetele, mida soovite turundada. Samuti on oluline uurida oma konkurentide affiliate partnereid ja saada vastavalt sellele ideid, milliseid partnereid võiks teie jaoks sobida.

Kas affiliate turundus on passiivne tuluallikas?

Jah, affiliate turundus võib olla passiivne tuluallikas. Kui olete loonud tõhusad strateegiad ja loonud hea sisu, võib affiliate turundus teenida teile tulu ka siis, kui te justkui “magate”. Seega, kui olete valmis veidi tööd tegema, võib affiliate turundus olla suurepärane passiivse sissetuleku allikas.

Nii palju kui me seda armastame, on see meie artikkel affiliate turunduse kohta. Loodame, et oleme suutnud teie küsimustele vastata ja aidata teil aru saada, kuidas affiliate turundus võib olla teie jaoks kasulik. Kuid nagu alati, kui teil on veel küsimusi, võtke meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega!

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0