Weebly ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.8Ekspertide hinnang
Mõned Weebly funktsioonid paistavad tõesti silma teiste selliste ilma kooderita veebiehitusplatvormide seast. Üheks selliseks funktsiooniks on selle mobiilirakendus, saate Weebly mobiilirakendust kasutada oma veebisaidi toimimise jälgimiseks või isegi selle abil veebisaidi ehitamiseks.
Klienditugi
8.7
Raha ja väärtuse suhe
8.9
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
8.5
PLUSSID
  • Tasuta SSL sertifikaat
  • Tasuta plaan
  • Intuitiivne kasutajaliides
  • Kasulik mobiilirakendus
  • Toetab kolmanda osapoole laiendusi
MIINUSED
  • Piiratud blogimise tööriistad
  • Tasulised plaanid on kallid
  • Piiratud fototöötlusvõimalused
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Tasuta SSL sertifikaat Tasuta plaan Intuitiivne kasutajaliides Kasulik mobiilirakendus Toetab kolmanda osapoole laiendusi
Weebly on veebisaidi loomise platvorm, mis pakub lihtsat ja kasutajasõbralikku viisi oma veebilehe või e-poe loomiseks. Selles osas anname ülevaate Weebly tarkvarast, mis võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt luua professionaalse välimusega veebilehe ilma suurte kulutusteta. Uurime ka Weebly hindu, tasuta versiooni ja tasulisi plaane, samuti funktsioone, eeliseid ja puudusi, mida Weebly pakub.

Weebly tasuta versioon

Weebly tasuta versioon on suurepärane viis oma esimese veebisaidi loomiseks ilma kulusid kandmata. See sisaldab kõiki põhifunktsioone, mida vajate oma veebisaidi loomiseks, sealhulgas veebisaidi kujundamise tööriistu, sisuhaldust ja võimalust oma veebisaiti optimeerida otsingumootoritele.

Kuigi tasuta versioonil on mõningaid piiranguid, on see siiski suurepärane võimalus, mis võimaldab teil oma veebisaidi loomist alustada ilma investeeringuid tegemata.

Tasuta versiooni kasutades saate ka kogemusi veebisaidi loomisega, mis aitavad teil otsustada, kas soovite edasiliikumiseks tellida ühe Weebly tasulistest plaanidest.

Weebly hinnakiri

Weebly pakub kasutajatele erinevaid tasulisi plaane, mis võimaldavad luua ja hallata veebisaite vastavalt nende vajadustele. Tasulistel plaanidel on erinevad hinnad, funktsioonid ja piirangud.

Plaan Hind kuus Eelised
Free 0€ Piirangud
Personal 9€ SSL-sertifikaat, domeeninimi, Weebly reklaamid eemaldatud
Professional 16€ SSL-sertifikaat, domeeninimi, Weebly reklaamid eemaldatud, ulatuslikum SEO ja analüütika, liiklusteave, lihtne e-poe loomine
Performance 29€ Kõik Professional plaani funktsioonid, kiirem lehe laadimine, e-posti tugiteenus

Tasuta versioon võib sobida neile, kes soovivad lihtsalt veebisaiti luua ilma kulusid kandmata, kuid tasulised plaanid annavad teile rohkem funktsioone ja kontrolli oma veebisaidi üle. Enne otsuse tegemist on soovitatav tutvuda erinevate plaanidega ja valida see, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele kõige paremini. Weebly tasulised plaanid võimaldavad teil luua professionaalse, funktsionaalse ja atraktiivse veebisaidi, mis aitab teil oma äri või isikliku brändi edendamisel.

Järgnevalt tutvume Weebly kujunduste ja mallidega, et aidata teil oma veebisaidile sobiv disain valida. Weebly pakub palju erinevaid kujundusi ja malle, mis aitavad luua atraktiivse ja professionaalse välimusega veebisaidi.

Weebly kujundused on jagatud rühmadesse vastavalt nende eesmärgile ja stiilile. Näiteks leiate kujundusi erinevate valdkondade jaoks, nagu äri, kunst ja disain, fotograafia, toit ja restoranid ning palju muud. Samuti saate valida erinevate stiilide vahel, nagu näiteks minimalistlik, moes või klassikaline.

Weebly mallid on juba valmis kujundused, mida saate kasutada oma veebisaidi loomisel. Mallid võivad sisaldada erinevaid lehti, näiteks avalehte, kontaktilihtlehte, teenuste lehti ja tootelehti. Samuti saate kohandada malli vastavalt oma vajadustele, muutes värvieelistusi ja kohandades lehe struktuuri.

Weebly kujundused ja mallid on mõeldud erinevatele vajadustele ja stiilidele ning sobivad erinevatele platvormidele, näiteks blogidele, portfellidele või e-poodidele. Need kujundused on ka mobiilisõbralikud, mis aitab tagada, et teie veebisait näeb hea välja kõigil seadmetel.

Kokkuvõttes, Weebly pakub laia valikut kujundusi ja malle, mis aitavad teil luua oma veebisaidile sobiva disaini. Olge loominguline ja leidke kujundus, mis kajastab teie ettevõtte või isikliku kaubamärgi stiili.

Weebly blogimine

Weebly pakub lihtsat ja tõhusat viisi oma veebisaidile blogi lisamiseks. See võimalus on põhifunktsioon, mis on saadaval igal Weebly tasulisel plaanil ning samuti ka tasuta versioonil.

Blogimine on oluline viis oma veebisaidi külastajatele värskete uudiste, arvamuste ja muu huvitava sisu loomiseks. See annab teile võimalusi tugevdada oma kaubamärki, jagada oma kogemusi või pakkuda väärtuslikku teavet oma publikule.

Weebly blogimise funktsioon võimaldab teil hõlpsalt luua ja muuta oma blogi, lisada pilte, videoid ja muid meediumifaile. Võite ka valida erinevate kujunduste ja mallide vahel, et muuta oma blogi atraktiivsemaks ja professionaalsemaks.

Lisaks sellele, et blogimine aitab luua sisukat sisu, aitab see ka parandada teie veebisaidi nähtavust otsingumootorites. Kui kirjutate sisu, mis sisaldab teie valdkonna paremusjärjestuses olevaid märksõnu, saate suurendada oma veebilehe positsiooni otsingutulemustes.

Kokkuvõtvalt saate Weebly veebisaidile lisada blogi, et luua sisukat ja huvitavat sisu oma külastajatele ning aidata paremini nähtavus otsingumootorites.

Weebly e-pood

Weebly pakub ka võimalust luua oma online-poed, et müüa tooteid ja teenuseid kogu maailmas. Weebly e-poe funktsioonid ja vahendid on loodud võimaldamaks teil oma poe loomist hõlpsalt ja kiiresti. E-poe loomiseks on vaja valida sobiv tasuline pakett vastavalt oma vajadustele.

Weebly e-pood võimaldab teil lisada tooteid, hindu, fotosid, kirjeldusi ja laoseisu. Samuti saate kohandada oma poe kujundust ja kategooriaid vastavalt oma brändile ja toodetele.

Weebly e-poe tasulistes pakettides on ka täiendavad võimalused, nagu näiteks kupongide loomine, toote laoseisu jälgimine, automaatne maksude ja saatmiskulude arvutamine, ja palju muud.

Weebly e-pood sobib ideaalselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad alustada oma online-müügiga. Kombineerides Weebly veebisaidi loomise võimalused, saate luua tõeliselt professionaalse välimusega veebipoe ilma lisakuludeta.

Kokkuvõtvalt, Weebly e-pood võimaldab teil lihtsalt ja mugavalt müüa oma tooteid kogu maailmas. Weebly e-pood on suurepärane valik online müügiks ja e-kaubanduseks.Järgnevalt vaatame lähemalt Weebly SEO võimalusi, mis aitavad suurendada veebisaidi nähtavust otsingumootorites ja meelitada rohkem veebiliiklust. Otsimootorite optimeerimine ehk SEO on oluline osa mis tahes veebisaidi loomisest, kuid mitte kõigi jaoks on see lihtne. Weebly pakub mitmeid SEO funktsioone, mis muudavad veebisaidi optimeerimise lihtsamaks ja tõhusamaks.

Üks Weebly SEO funktsioonidest on võimalus lisada meta kirjeldused, mis aitavad otsingumootoritel paremini mõista, mida teie veebisait käsitleb. Samuti saate lisada meta pealkirju, mis on teie veebisaidi iga lehe pealkirjad ja mis kuvatakse otsingumootori tulemustes. Lisaks on Weeblyl võimalus juhtida teie veebisaidi url-i struktuuri, et see oleks otsingumootorite jaoks optimeeritud.

Weebly pakub ka sisseehitatud sotsiaalmeedia jagamisfunktsioone, mis aitavad teie veebisaiti jagada erinevates sotsiaalvõrgustikes, mis suurendab teie veebisaidi nähtavust ja tõstab teie veebisaidi otsingumootori kohalolekut. Samuti on võimalik lisada oma veebisaidile Google Analyticsi sisse, mis võimaldab jälgida teie veebisaidi liiklust ja saada kasulikke statistilisi andmeid.

Kokkuvõtvalt saab öelda, et Weebly pakub mitmeid SEO funktsioone, mis aitavad teil suurendada oma veebisaidi nähtavust otsingumootorites ja meelitada rohkem veebiliiklust. Kui soovite oma veebisaiti optimeerida, siis Weebly platvorm võib olla teie jaoks õige valik.Järgnevalt tutvustame Weebly veebisaidi loomise tööriistade erinevaid funktsioone ja tööriistu. Weebly funktsioonid võivad aidata teil oma veebisaiti hallata ja kohandada vastavalt oma vajadustele.

Weebly funktsioonid

Weebly pakub mitmeid kasulikke funktsioone, mis võimaldavad teil oma veebisaiti hõlpsasti luua, hallata ja täiendada. Järgnevalt tutvustame mõningaid peamisi funktsioone.

Lihtne veebisaidi loomine

Weebly kasutajaliides on üks kõige lihtsamini kasutatavatest veebisaidi loomise tööriistadest. Saate oma veebisaidi üles seada vaid paar minutit ilma ettevalmistustöödeta. Weebly kasutajatel on võimalus kasutada erinevaid kujundusi, mis sobivad erinevatele ettevõtetele ja vajadustele.

Kohandatavad kujundused

Weebly pakub ulatuslikku kujunduste ja mallide valikut. Kasutajad saavad valida erinevate kujunduste ja valmismallide seast, et oma veebisaidi välimust kohandada vastavalt oma ettevõtte brändile ja stiilile.

Mobiilisõbralik disain

Weebly veebisaidid kohanduvad automaatselt kõigi seadmetega, sealhulgas nutitelefonide ja tahvelarvutitega. See tähendab, et teie veebisait näeb alati hea välja, olenemata sellest, millist seadet kasutatakse.

Sisuloome tööriistad

Weebly pakub mitmeid tööriistu sisu loomiseks ja lisamiseks. Need sisaldavad galeriisid, videoid, fotode redigeerimist, lehele kohandatud HTML-i ja palju muud.

Turvalisus

Weeblys on tagatud teie veebisaidi turvalisus. Weebly pakub mitmeid kaitsemeetmeid, sealhulgas SSL-sertifikaate, mis kaitsevad teie veebisaiti häkkerite ja pahavara eest.

Integreerimisvõimalused

Weebly pakub mitmeid integreerimisvõimalusi, sealhulgas e-poe funktsioonid, Google’i Analyticsi ja reklaamikampaaniate integreerimine, sotsiaalsete kanalite ühendamine ja muud. See võimaldab teil oma veebisaiti täiustada, et suurendada külastajate arvu ja saada rohkem müüki.

Järgnevalt uurime Weebly tarkvara tugevusi, eeliseid ja kasutajamugavust.

Weebly tugevused

Weebly tarkvara on tuntud oma lihtsuse ja kasutajasõbralikkuse poolest. See annab kasutajatele palju funktsioone ja võimalusi, ilma et see oleks keeruline või segane. Weebly on lihtne paigaldada ja kasutada, nii et isegi algajad kasutajad saavad kiiresti aru, kuidas see toimib.

Lisaks on Weebly tarkvaral palju eeliseid. Weebly on väga hõlpsasti kasutatav, kuna saate oma veebisaiti luua tõmmates ja lohistades elemente. See annab kasutajatele erinevaid mallivõimalusi ning palju kohandamisvõimalusi, mis võimaldavad teil oma veebisaiti kujundada vastavalt oma soovile.

Weebly pakub ka laia valikut funktsioone, sealhulgas e-poodi, blogimise võimalust ja SEO võimalusi. See muudab Weebly suurepäraseks valikuks neile, kes soovivad luua professionaalse veebisaidi ilma suurte tehniliste oskusteta.

Kokkuvõttes on Weebly tarkvara tugevused lihtsus, kasutajasõbralikkus, suur valik funktsioone ja paindlikkus veebisaidi kujundamisel.

Järgnevas osas kirjeldame Weebly nõrkusi, puudusi ja piiranguid. Weebly tarkvara pakub palju funktsioone ja võimalusi, kuid nagu iga teinegi platvorm, on ka sellel oma piirangud.

Üks suuremaid Weebly nõrkusi on kohandamise piirangud. Kuigi Weebly pakub palju kujundusi ja malle, võib see olla piirav neile, kes soovivad luua täielikult unikaalse välimusega veebisaidi. Samuti on mõned piirangud seoses saidi optimeerimisega otsimootorite jaoks. Weebly pakub põhilist SEO toetust, kuid mõned funktsioonid võivad olla piiratud või puuduvad.

Teine Weebly puudus on hind. Ehkki Weebly pakub tasuta versiooni, on see piiratud funktsioonidega ja sisaldab Weebly reklaami. Lisaks sellele on tasulised plaanid võrreldes teiste platvormidega küllaltki kallid, eriti kui soovite kasutada kõiki funktsioone.

Weeblyl on ka piiratud e-poe funktsioonid. Ehkki teil on võimalik müüa tooteid ja teenuseid, on teil piiratud võimalused, näiteks maksed, saatmise võimalused jne.

Kokkuvõttes tuleb Weebly tarkvara kasutades olla teadlik selle nõrkustest, puudustest ja piirangutest. Kui otsustate kasutada Weeblyt oma veebisaidi ehitamiseks, tuleks teil hoolikalt kaaluda selle puudusi ja otsustada, kas need mõjutavad teie veebisaidi tulemusi.Järgnevalt tutvume mõne Weebly kasutaja ülevaatega, et saada aimu selle platvormi tugevustest ja nõrkustest ning milliseid kogemusi kasutajad on omandanud.

Weebly kasutajate ülevaated ja kogemused

Üks Weebly kasutaja tõstab esile platvormi kasutajamugavust ja lihtsust:

“Olen juba aastaid kasutanud Weeblyt oma veebisaidi jaoks ning olen alati olnud rahul selle lihtsa ja intuitiivse kasutajaliidese ning erinevate kohandamisvõimalustega. Olen proovinud ka teisi platvorme, kuid Weebly jääb minu jaoks alati parimaks valikuks.”

Teine Weebly kasutaja hindab platvormi funktsioone:

“Weebly võimaldab mul lisada oma veebisaidile paljusid erinevaid funktsioone, nagu näiteks blogimine, e-poe loomine ja otsimootorite optimeerimine. See on suurepärane võimalus oma veebisaidi funktsionaalsust laiendada ja külastajatele rohkem väärtust pakkuda.”

Samas on ka kasutajaid, kes on märganud Weebly piiranguid:

“Kuigi Weebly on väga lihtne kasutada, on see mõnevõrra piiratud funktsionaalsuse osas võrreldes teiste platvormidega. Mul oli raskusi mõne konkreetse disainielemendi lisamisega oma veebisaidile ning pidin kasutama lisandmooduleid, et saaksin soovitud tulemuse. Kuid üldiselt olen Weeblyga rahul.”

Need on vaid mõned näited Weebly kasutajate ülevaadetest ja kogemustest. Üldiselt on platvorm saanud positiivset tagasisidet oma kasutajamugavuse ja seadistamise lihtsuse osas, kuid mõned kasutajad on märganud selle funktsionaalsuse ja kohandamisvõimaluste piiranguid.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Weebly on tugev valik neile, kes soovivad luua kvaliteetseid veebisaite ilma suurte kulutusteta. Selle platvormi kasutajamugavus on suurepärane ning saate valida erinevate tasuliste plaanide vahel vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

Weebly pakub asjakohaseid funktsioone, mis muudavad veebisaidi loomise ja haldamise lihtsaks ja tõhusaks. Näiteks saate valida erinevate kujunduste ja mallide vahel, lisada oma veebisaidile blogi ja e-poe funktsiooni ning rakendada erinevaid SEO võimalusi.

Samuti on Weebly tarkvara mitmeid nõrkusi, nagu piiratud kohandamisvõimalused ja teatud funktsioonide puudumine tasuta versioonis. Kuid Need puudused ei tohiks takistada teid selle platvormi kasutamisel, kui otsite lihtsat ja tõhusat lahendust oma veebisaidi loomiseks.

Kokkuvõttes on Weebly hea valik veebisaidi loomiseks ja haldamiseks. Enne otsuse langetamist tutvuge hoolikalt kõigi selle platvormi funktsioonidega, et tagada, et see sobib teie vajadustega.

KKK

Mis on Weebly tarkvara?

Weebly on veebisaidi loomise tarkvara, mis võimaldab teil luua professionaalse välimusega veebilehti ilma programmeerimisoskusteta.

Millised on Weebly tarkvara eelised?

Weebly pakub lihtsat ja intuitiivset kasutajaliidest, laia valikut kujundusi ja malle ning võimalust lisada funktsioone nagu blogid ja e-pood.

Kuidas Weebly tasuta versioon töötab?

Weebly tasuta versioon võimaldab teil luua veebisaidi ilma kulusid kandmata, kuid sisaldab piiratud funktsioone ja Weebly reklaame.

Millised on Weebly tasulised plaanid?

Weebly pakub mitmeid tasulisi plaane, mis võimaldavad teil saada täiendavaid funktsioone ja eemaldada Weebly reklaamid oma veebisaidilt.

Milliseid kujundusi ja malle Weebly pakub?

Weebly pakub laia valikut kujundusi ja malle erinevatele tegevusaladele, mis aitavad luua atraktiivse ja professionaalse välimusega veebisaidi.

Kuidas lisada blogi Weebly veebisaidile?

Weebly võimaldab lisada blogi oma veebisaidile, mis võimaldab teil luua ja jagada sisukat sisu oma külastajatele.

Kuidas luua Weebly e-poodi?

Weebly pakub e-poe funktsiooni, mis võimaldab teil müüa oma tooteid või teenuseid online’i kaudu ning hallata kogu müügiprotsessi oma veebisaidil.

Milliseid SEO võimalusi pakub Weebly?

Weebly pakub mitmeid SEO võimalusi, mis aitavad suurendada teie veebisaidi nähtavust otsingumootorites ja meelitada rohkem veebiliiklust.

Milliseid funktsioone pakub Weebly?

Weebly pakub erinevaid funktsioone, mis aitavad teil luua ja hallata oma veebisaiti, sealhulgas galeriisid, kontaktvorme ja sotsiaalmeedia integratsiooni.

Millised on Weebly tugevused?

Weebly tugevusteks on kasutajamugavus, lai valik kujundusi ja malle ning võimalus lisada erinevaid funktsioone oma veebisaidile.

Millised on Weebly nõrkused?

Weebly nõrkusteks on piiratud kohandamisvõimalused ja funktsioonide piirangud võrreldes mõne teise veebisaidi loomise tarkvaraga.

Millised on Weebly kasutajate ülevaated?

Weebly kasutajate ülevaated on enamasti positiivsed, kiites platvormi lihtsat kasutajaliidest ja võimalust luua atraktiivne veebisait ilma programmeerimisoskusteta.

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
  • Kokku (0)
Võrdle
0