Selles Robocash ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinnakujunduse, plusside ja miinuste kohta ning informatsiooni, miks peaksite just selle tarkvara kasutamist kaaluma.

9.3Ekspertide hinnang
Robo.cash on tipptasemel investeerimisplatvorm, mis pakub investoritele lihtsustatud ja tõhusat võimalust osaleda võrdõiguslikul laenuturul. See platvorm ühendab investorid paljude laenupakkujatega erinevatest riikidest, võimaldades neil mitmekesistada oma investeerimisportfelli ja maksimeerida oma tulu.
Kasutamise lihtsus
9.7
Laenude arv
9.5
Läbipaistvus ja usaldusväärsus
9.6
Klienditugi
9
Tulemuslikkus
8.7
PLUSSID
 • Lihtsalt kasutatav platvorm.
 • Automaatne investeerimisfunktsioon.
 • 30-päevane tagasivõtmise garantii kahjumlikele investeeringutele.
 • Atraktiivne aastane tootlus investoritele.
 • Investeeringute mitmekesistamine erinevatesse laenuliikidesse.
 • Makseviivituse ja turukõikumistega seotud riskide professionaalne haldamine.
MIINUSED
 • Laenuvõtjate makseviivituse risk.
 • Investeeringud ei ole garanteeritud ja võivad põhjustada kahjumit.
 • Tulud võivad varieeruda vastavalt turutingimustele.
 • Investorid peaksid enne platvormile pühendumist mõistma inimeselt inimesele laenudesse investeerimisega seotud riske.
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Lihtsalt kasutatav platvorm. Automaatne investeerimisfunktsioon. 30-päevane tagasivõtmise garantii kahjumlikele investeeringutele. Atraktiivne aastane tootlus investoritele. Investeeringute mitmekesistamine erinevatesse laenuliikidesse. Makseviivituse ja turukõikumistega seotud riskide professionaalne haldamine.

Soovite maksimeerida oma tulu, ilma et peaksite takerduma traditsiooniliste investeerimisvõimaluste keerukusse? Tutvuge Robocashiga, vastastikuse laenamise platvormiga, mis on investeerimismängu uuesti määratlenud. Robocash pakub kuni 11,8% suurust aastase intressimäära, 30-päevast tagasiostugarantiid ja nullkulusid ning on nii turvalisust kui ka kasumlikkust otsivatele investoritele lahendus ühest kohast. Sukeldu sisse, et avastada, kuidas see täielikult automatiseeritud platvorm võib muuta sinu investeerimisstrateegiat.

Mis on Robocash?

Robocash on võrdõiguslik laenuplatvorm, mis pakub investeerimisvõimalusi kuni 11,8% suuruse aastase intressimääraga. Platvorm kuulub rahvusvahelisse finantshaldusesse UnaFinancial, mis on tegutsenud alates 2015. aastast. Robocash annab 30-päevase tagasiostugarantii ja töötab täielikult automatiseeritud süsteemiga, mis võimaldab investoritel määrata oma eelistused laenude automaatseks valimiseks. Platvorm uhkeldab ka sellega, et tal puuduvad tasud ja lõivud, kuna kõik kulud katavad laenupakkujad.

Peamised omadused

Konkurentsivõimelised intressimäärad: Teenida kuni 11,8% aastas koos lisahüvedega nende püsikliendiprogrammist.

Tasud ja lõivud puuduvad: Platvorm ei võta investoritelt mingeid tasusid.

Rahaliselt tugev grupp: UnaFinanciali liikmeks olemine lisab teie investeeringutele täiendavat turvalisust.

Automatiseeritud investeeringud: Platvorm on täielikult automatiseeritud, mis säästab aega laenude valimisel ja haldamisel.

Robocashi pakutavad intressimäärad

Robocash pakub investoritele konkurentsivõimelist intressimäära, mille aastane määr võib ulatuda kuni 11,8% aastas. Platvormi laenude baasintressimäär on kuni 11% aastas. Lisaks on investoritel võimalus teenida kuni 0,8% rohkem, osaledes platvormi lojaalsusprogrammis.

Põhipunktid

Baasintressimäär: Laenude aastane intressimäär on kuni 11%.

Lojaalsusprogramm: Osaledes Robocashi lojaalsusprogrammis, saate teenida kuni 0,8% lisatasu.

Potentsiaalne kogutulu: Kombineerides baasmäära ja lojaalsusprogrammi soodustusi, võite potentsiaalselt teenida kuni 11,8% aastas.

Selline struktuur võimaldab investoritel saada kasu turvalisest ja kõrge kasumlikkusega varast, eriti kui arvestada platvormi tagasiostugarantiid ja tasuta poliitikat.

Robocashi kasutamise plussid ja miinused

Plussid

Konkurentsivõimelised intressimäärad: Robocash pakub kuni 11,8% aastase intressimääraga üht konkurentsivõimelisemat intressimäära P2P-laenuturul.

Tasud ja lõivud puuduvad: Investorid ei pea maksma mingeid tasusid ega lõive, sest need katavad laenuandjad.

30-päevane tagasiostugarantii: Kui laenu tagasimaksmine hilineb rohkem kui 30 päeva, ostab laenu algataja selle 31. päeval tagasi, mis annab investoritele täiendava turvalisuse.

Finantsstabiilsus: UnaFinancial lisab platvormile usaldusväärsust ja finantsstabiilsust.

Täielikult automatiseeritud platvorm: Investeerimisprotsess on täielikult automatiseeritud, mis võimaldab aja kokkuhoidu ja tõhusat portfellihaldust.

Seotud laenupakkujad: Kõik platvormiga integreeritud laenuandjad on emaettevõtte UnaFinanciali sidusettevõtted, mis vähendab riske.

Miinused

Piiratud mitmekesistamine: Platvorm keskendub peamiselt P2P-laenudele, mis ei pruugi mõnele investorile pakkuda mitmekesist investeerimisportfelli.

Puudub regulatiivne järelevalve: See võib olla riskikartlikele investoritele murettekitav.

Sõltuvus UnaFinancialist: Kuigi rahaliselt tugeva kontserni kuulumine on eelis, tähendab see ka seda, et platvormi stabiilsus on seotud UnaFinanciali finantsseisundiga.

Läbipaistvuse puudumine: Veebisait ei anna üksikasjalikku teavet laenuandjate või laenude heakskiitmise kriteeriumide kohta, mis võib mõnele investorile muret tekitada.

Minimaalne väljavõttepiirang: raha saab välja võtta alles siis, kui summa jõuab 50 euroni, mis ei pruugi kõigile investoritele sobida.

KKK

Kas investorite jaoks on mingeid tasusid?

Ei, Robocash ei võta investoritelt mingeid tasusid. Kõik platvormi kulud katavad laenupakkujad.

Mis on 30-päevane tagasiostugarantii?

Kui laenu tagasimaksmine hilineb rohkem kui 30 päeva, ostab laenuandja selle 31. päeval tagasi. See tagab, et investorid saavad teenitud intressi nii laenuperioodi kui ka tagasiostuperioodi eest.

Kas Robocash on reguleeritud?

Ei, Robocash ei ole reguleeritud ühegi finantsteenuste litsentsi alusel. Siiski on see osa rahaliselt stabiilsest UnaFinanciali grupist.

Kuidas automatiseeritud investeerimine toimib?

Robocash töötab täielikult automatiseeritud süsteemiga. Saate määrata oma investeerimissoovid ja platvorm valib teile automaatselt sobivad laenud.

Kas ma võin oma raha igal ajal välja võtta?

Te saate oma raha välja võtta pärast laenude sulgemist. Summa peab siiski jõudma 50 euroni, et see kantaks automaatselt teie pangakontole.

Millist tüüpi laenud on investeeringuteks saadaval?

Robocash pakub eri tüüpi laene, sealhulgas tarbimis- ja ärilaene, erinevate intressimäärade ja tingimustega.

Kuidas alustada investeerimist Robocashiga?

Võite alustada konto loomisega nende veebisaidil. Pärast registreerimist saate määrata oma investeerimisparameetrid ja lisada raha oma kontole.

Millised on sellega seotud riskid?

Kuigi Robocash pakub tagasiostugarantiid ja kuulub rahaliselt stabiilsesse kontserni, ei reguleeri seda ükski finantsasutus. Samuti on platvormi stabiilsus seotud UnaFinanciali finantsseisundiga.

Kuidas saan Robocashiga lisateabe saamiseks ühendust võtta?

Võite võtta ühendust nende tugimeeskonnaga e-posti aadressil support@robo.cash või helistada neile numbril + 385 1344-58-18.

 

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0