JivoChat

Tasuta!

Kategooria:

JivoChat ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse

Mis on JivoChat?

JivoChatil on erinevaid funktsioone, mis võimaldavad ettevõtetel suhelda oma veebilehe külastajatega reaalajas. JivoChat võimaldab klienditoe esindajatel saada kohene tagasiside külastajatelt, andes neile võimaluse pakkuda kiiret ja efektiivset teenindust. See aitab parandada suhtlust kliendiga, suurendades rahulolu ja lojaalsust.

JivoChat pakub veebikülastajate vestlusprogrammi, mida saab hõlpsalt integreerida veebilehele. Programmiga on võimalik suhelda külastajatega otse, kasutades tekstipõhist vestlusakent. See võimaldab ettevõtetel pakkuda koheseid vastuseid ja vajadusel suunduda külastaja probleemi lahendamiseks teise kanali peale.

JivoChat veebikülastajate vestlusprogramm võimaldab reaalajas suhtlust, mis võimaldab klienditoe esindajatel paremini mõista klientide vajadusi ning lahendada nende probleeme kiirelt ja tõhusalt. Veebikülastajate vestlusprogramm aitab ka parandada müüki, kuna võimaldab klienditoe esindajatel anda külastajatele lisainfot toodete ja teenuste kohta ning neid vajadusel suunata sobivaima lahenduse poole.

Mitmekeelne klienditugi

JivoChat pakub mitmekeelset kliendituge, mis võimaldab ettevõtetel suhelda klientidega erinevates keeltes. See funktsioon on eriti kasulik rahvusvahelistele ettevõtetele või neile, kes soovivad laieneda teistesse riikidesse. Mitmekeelne klienditugi aitab kohandada teenindust vastavalt klientide eelistustele ja tagada sujuv suhtlus.

JivoChat võimaldab sul seadistada vestlusakna keele vastavalt külastaja IP-aadressile. Kui külastaja IP-aadress näitab, et ta on pärit näiteks Prantsusmaalt, siis kuvatakse vestlusaken automaatselt prantsuse keeles.

Kasutajad saavad lisada omaette tõlkevõimalused, et tagada, et isegi juhul, kui veebilehte külastatakse kelleltki, kelle emakeel ei ole saadaolevas loendis, on võimalik ikkagi tagada sujuv kommunikatsioon klientidega.

Ükski küsimus ei tohiks jääda vastuseta ja mitmekeelne klienditugi on üks parimaid viise, kuidas tagada, et kliendid tunnevad end hoituna ning saavad ettevõtte jaoks olulist infot vahetada.

Elus vestlus ja klienditoega suhtlemine

JivoChati tarkvara võimaldab ettevõtetel suhelda klientidega reaalajas ning pakkuda kiiret klienditoega suhtlust. Elus vestlus aitab lahendada probleeme ja vastata küsimustele otsekohe, tagades rahulolevad kliendid.

Ettevõtted saavad kasutada JivoChat tarkvara, et suhelda klientidega otse nende veebilehel. Kliendid saavad suhelda ettevõtte esindajaga mugavalt, ilma et peaksid helistama või e-kirju saatma. Vestluse käigus saavad ettevõtted otse vastata klientide küsimustele ning aidata neil lahendada tekkinud probleeme, mis tagab rahulolevad kliendid.

JivoChat tarkvara võimaldab ka enne vestluse algust saata automaatseid teateid, mis aitavad juhendada kliente, kuidas nad saavad abi leida ja kuidas nendega vestluses suhelda. See võimaldab ettevõtetel suhelda klientidega reaalajas ning pakkuda kiiret klienditoega suhtlust.

Jutustekstide analüüs

JivoChat tarkvara võimaldab analüüsida vestlustekste, et saada ülevaade klientide käitumisest, vajadustest ja küsimustest. See funktsioon on väga oluline ettevõtete jaoks, sest annab võimaluse paremini mõista klientide vajadusi ning vastavalt neile teenust kohandada.

Analüüsides jutustekste, saab ettevõte parema ülevaate sellest, millised on klientide korduvad küsimused ja probleemid. See omakorda aitab ettevõttel oma teenust paremini kohandada ning pakkuda kliendile paremat kogemust.

Jutustekstide analüüsi kasutamisel on võimalik jälgida ka seda, kuidas klientidega suhteldakse ning kui tõhus see suhtlemine on. JivoChat võimaldab jälgida ka agente, kes suhtlevad klientidega, et näha, kuidas nad klientide küsimustele vastavad ja kui kiiresti.

Kokkuvõttes on jutustekstide analüüs suurepärane vahend, mis võimaldab ettevõtetel paremini mõista kliente ning pakkuda neile paremat teenust. JivoChati tarkvara kasutamine võimaldab analüüsida jutustekste lihtsalt ja tõhusalt, muutes selle suurepäraseks abivahendiks ettevõtete jaoks.

Selles jaotises keskendutakse JivoChati jutustekstide automatiseerimisfunktsioonile. JivoChati tarkvara võimaldab automatiseerida eelnevalt etteantud stsenaariumitele vastamist, kui klienditugi ei ole kättesaadav.

Jutustekstide automatiseerimine

JivoChati jutustekstide automatiseerimine on suurepärane funktsioon, mis aitab ettevõtetel vähendada manuaalset tööd ja tagada kiire ja tõhus suhtlus klientidega. JivoChat võimaldab automatiseerida jutustekstide saatmist vastavalt etteantud stsenaariumitele.

JivoChati jutustekstide automatiseerimine võimaldab ettevõtetel luua valmis vastuseid sageli esitatud küsimustele või probleemidele, mis võimaldab klientidel kiiret ja tõhusat teenindust isegi siis, kui klienditugi pole kättesaadav. See on suurepärane võimalus parandada klienditeenindust ja suurendada kasutajakogemust.

JivoChati tarkvara võimaldab automatiseerida jutustekstide saatmist vastavalt erinevatele stsenaariumitele, näiteks vastus pärast esimest küsimust, vastus teatud toote kohta küsimusele ning palju muud. JivoChati jutustekstide automatiseerimine aitab ettevõtetel hallata suurt hulka vestlusi ning hoida ära täiendava tööjõu palkamist.

JivoChati jutustekstide automatiseerimisfunktsioon vabastab aega ettevõtte töötajatele, et keskenduda olulistele küsimustele ja probleemidele ning pakkuda paremat teenust klientidele. Kuigi JivoChati jutustekstide automatiseerimine on suurepärane funktsioon, tuleb meeles pidada, et vahel on vaja klientidega suhelda individuaalselt ning automaatse vastuse asemel pakkuda erilist lahendust.

Kliendisuhete haldus

JivoChat pakub ettevõtetele võimalust hõlpsalt hallata klientidega toimunud vestlusi ja suhtlust ning salvestada olulist teavet ja kommentaare. Kliendisuhete haldus aitab jälgida kõiki klientidega toimunud vestlusi ning tagada ettevõtetele parema ülevaate kliendisuhtlusest. Tarkvara kasutajad saavad täpse ülevaate kõigist vestlustest ning saavad salvestada olulist teavet, nagu kliendi probleemid, päringud ja tagasiside.

JivoChati kliendisuhete haldus tagab, et ettevõtted saavad oma klientidega ühendust kiiremini ja efektiivsemalt ning saavad pakkuda neile kiiret tuge ja rahuldavat teenust.

Ettevõtted, kes soovivad parandada oma klienditeenindust ja suurendada kliendirahulolu, peaksid kindlasti kaaluma JivoChati kliendisuhete haldamist.

JivoChati vestlusrobotid

JivoChat pakub vestlusrobotite võimalust, mis võimaldavad ettevõtetel suhelda klientidega, isegi kui klienditugi ei ole kättesaadav. Vestlusrobotid võivad vastata küsimustele, pakkuda infot ja lahendada probleeme reaalajas.

Vestlusrobotid on suurepärased abilised, et sujuvamalt suhelda klientidega ja tagada kiire ja kvaliteetne klienditeenindus. Kuid samal ajal ei saa unustada, et need robotid võivad olla piiratud oma võimalustes ja ei suuda lahendada kõiki küsimusi, mis kliendid võivad esitada.

Kokkuvõtlikult on JivoChati vestlusrobotid tõhus vahend ettevõtetele, et parandada klienditeenindust ja suurendada kasutajakogemust.

JivoChat pakub laia valikut funktsioone, mis aitavad ettevõtetel pakkuda tõhusat veebikliendituge. Reaalajas vestlus, jutustekstide analüüs ja automatiseerimine, kliendisuhete haldus ja mitmekeelne klienditugi on vaid mõned näited, kuidas JivoChat võib olla kasulik teie ettevõttele. Üks eelis on see, et JivoChat võimaldab ettevõtetel suhelda klientidega reaalajas, tagades kiire klienditeeninduse.

JivoChat on ka suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad oma teenuseid laiendada rahvusvaheliselt, kuna see pakub mitmekeelset kliendituge. See tähendab, et ettevõttel on võimalik suhelda klientidega erinevates keeltes, mis aitab tagada sujuva suhtluse ja parema kliendikogemuse.

Lisaks võimaldab JivoChat analüüsida jutustekste, mis võimaldab ettevõtetel saada ülevaate klientide käitumisest, vajadustest ja küsimustest. Automatiseeritud jutustekstide saatmine vastavalt etteantud stsenaariumitele võib vähendada manuaalset tööd ja tagada kiire ja tõhusa suhtluse klientidega.

Kliendisuhete haldus on veel üks eelis, mida pakub JivoChat. See võimaldab jälgida klientidega toimunud vestlusi, salvestada olulist teavet ja tagada parem ülevaade kliendisuhtlusest. Vestlusrobotid on samuti kasulikud, kuna need võivad vastata küsimustele ja pakkuda infot ka siis, kui klienditugi ei ole kättesaadav.

Kokkuvõttes on JivoChat suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad parandada veebikliendituge ja suhtlust klientidega. Reaalajas vestlus, mitmekeelne tugi, jutustekstide automatiseerimine ja kliendisuhete haldus on vaid mõned funktsioonid, mis võivad aidata luua sujuva suhtluse ja suurendada kliendirahulolu.Siin on näidis tekst ja tabel, mis vastavad teie antud juhistele.

JivoChat tarkvara hind, eelised ja puudused

JivoChat tarkvara on saadaval erinevates pakettides, mis vastavad erinevate ettevõtete vajadustele. Kõigis pakettides on olemas põhifunktsioonid nagu elus vestlus, mitmekeelne klienditugi, vestlusrobotid ja jutustekstide analüüs. Kuid erinevates pakettides on ka erinev hind, mida tuleb arvestada vastavalt oma ettevõtte vajadustele.

Paketi nimi Hind kuus Eelised Puudused
Free Tasuta
 • 1 agendi kasutaja
 • Kuni 5 vestlust korraga
 • Piiratud klienditoe funktsioonid
 • Piiratud vestlusrobotite võimalused
Professional 15€
 • 5 agendi kasutaja
 • Kuni 20 vestlust korraga
 • E-posti ja telefonitugi
 • Piiratud jutustekstide analüüs
Team 25€
 • Kuni 20 agendi kasutaja
 • Kuni 100 vestlust korraga
 • Jutustekstide automatiseerimine
 • Kliendisuhete haldus
 • Üle 20 agendi kasutaja hind kokkuleppel

JivoChat tarkvaral on palju eeliseid, mis võivad aidata ettevõttel parandada oma klienditeenindust ja suurendada kliendirahulolu. Suhtlus kliendiga reaalajas, mitmes keeles ja vestlusrobotite kasutamise võimalus tagavad kiire ja tõhusa klienditoega suhtluse. Jutustekstide analüüs ja automatiseerimine võimaldavad ettevõtetel paremini mõista klientide vajadusi ja vastata nende küsimustele. Lisaks võimaldab kliendisuhete haldus ettevõtetel jälgida klientidega toimunud vestlusi ning tagada parem ülevaade kliendisuhtlusest.

Samal ajal tuleb arvestada ka JivoChat tarkvara puudustega. Tasuta versiooni piiratud funktsioonid võivad takistada ettevõtetel oma teenust täielikult ära kasutada. Lisaks võib JivoChat tarkvara hind osutuda kõrgeks, eriti kui vajate rohkem agente ja/või laiemaid funktsioone. Seega tuleb hinnakujundusele ja võimalikele puudustele mõelda enne tarkvara kasutusele võtmist.

JivoChati kokkuvõte

Kokkuvõtvalt võib öelda, et JivoChat on suurepärane lahendus ettevõtete jaoks, kes soovivad parandada suhtlust klientidega ja suurendada kliendirahulolu. Tarkvara mitmekeelne tugi, elus vestlus, jutustekstide analüüs ja automatiseerimine ning teised funktsioonid aitavad luua sujuva suhtluse, kiire klienditeeninduse ja parandada teenust vastavalt klientide vajadustele.

Kuigi JivoChat hinnad võivad olla kõrgemad võrreldes teiste veebikülastajate vestlusprogrammidega, võib see tarkvara olla kasulik investeering, mis võib suurendada kasumlikkust, parandada kliendisuhteid ja luua pikaajalisi kliendirahulolu strateegiaid.

Kuigi tarkvaral on palju eeliseid, tuleb arvestada ka selle võimalike puudustega. Näiteks võib vestlusrobotite moonutatud vastused rikkuda kliendirahulolu ja valesti automatiseeritud vastused võivad tekitada tunde, et kliendi mured ei ole tõsised või ei ole piisavalt tähtsad. Seega tuleks üksikasjalikult uurida tarkvara funktsioone ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga, et valida sobivaim liikmelisus.

Kokkuvõttes võib öelda, et kui ettevõte tahab parandada suhtlust klientidega, siis JivoChat on väärt lahendus. Tarkvara funktsioonid võimaldavad ettevõtetel hõlpsasti jälgida klientide vajadusi, pakkuda vastuseid ja tagada kõigile klientidele meeldiv kasutajakogemus.

KKK

Mis on JivoChat?

JivoChat on veebikülastajate vestlusprogramm, mis võimaldab ettevõtetel suhelda otse oma veebilehe külastajatega.

Milliseid funktsioone pakub JivoChat?

JivoChat pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas reaalajas vestlust, mitmekeelset kliendituge, jutustekstide analüüsi ja automatiseerimist ning kliendisuhete haldust.

Kuidas JivoChat aitab ettevõtetel suhelda klientidega?

JivoChat võimaldab elus vestlust ja klienditoega suhtlemist, mis tagab kiire ja efektiivse suhtluse klientidega.

Kuidas JivoChat aitab parandada teenust ja kliendirahulolu?

JivoChat võimaldab analüüsida vestlustekste, saada ülevaade klientide käitumisest ning kasutada vestlusroboteid, mis aitavad paremini vastata küsimustele ja pakkuda infot ka väljaspool tööaega.

Millised on JivoChati eelised?

JivoChati eelised hõlmavad mitmekeelset kliendituge, elus vestlust, jutustekstide analüüsi ja automatiseerimist ning kliendisuhete haldust, mis aitavad ettevõtetel luua sujuvat suhtlust ja suurendada kliendirahulolu.

Millised on JivoChati puudused?

JivoChati puudused võivad hõlmata tarkvara hindu ning võimalikke kitsaskohti või probleeme, mis võivad tekkida kasutamise käigus.

JivoChat
JivoChat
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0