Hotjar

Tasuta!

Kategooria:

Hotjar ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

8.6Ekspertide hinnang
Hotjar on analüüsi- ja tagasisidevahend, mis on spetsiaalselt mõeldud väikestele, keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele või veebisaidi omanikele, et teada saada, mida nende kasutajad teevad, kui nad kasutavad nende veebisaite. Alates heatmapi pakkumisest kuni küsitluste läbiviimise võimaldamiseni saate Hotjari abil kõike seda.
Klienditugi
8.6
Raha ja väärtuse suhe
7.7
Kasutamise lihtsus
9
Funktsioonid
8.9
PLUSSID
 • Hotjar saab hõlpsasti integreerida teiste tööriistadega
 • Kasutajasõbralik kasutajaliides
 • Näete kõiki oma andmeid ühes kohas
 • Pakub õpetusi ja juhendeid, et teada saada, kuidas seda kasutada
 • Heatmaps annab suurepärase ülevaate
 • Küsitlused muudavad kasutajatelt ülevaate saamise super lihtsaks
 • Kõrvaldab vajaduse mitme tarkvara tellimise järele
 • Filtreerimisvõimalused koos seansside salvestustega
 • Lihtne navigeerimine/UI
MIINUSED
 • Kasvades muutub hinnaliseks
 • Ei võimalda kohandatud aruannete loomist
 • Piirangud tasuta paketis
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Hotjar saab hõlpsasti integreerida teiste tööriistadega Kasutajasõbralik kasutajaliides Näete kõiki oma andmeid ühes kohas Pakub õpetusi ja juhendeid, et teada saada, kuidas seda kasutada Heatmaps annab suurepärase ülevaate Küsitlused muudavad kasutajatelt ülevaate saamise super lihtsaks Kõrvaldab vajaduse mitme tarkvara tellimise järele Filtreerimisvõimalused koos seansside salvestustega Lihtne navigeerimine/UI

Selles artiklis käsitleme Hotjari – intuitsioonilist analüüsi- ja tagasisidetarkvara, mis aitab parandada kasutajakogemust ja tõsta veebilehe tulemuslikkust. Hotjari abil saate analüüsida külastajate käitumist, koguda tagasisidet ning teha muudatusi kasutajakeskse disaini ja veebilehe optimeerimise osas.

Hotjar on kasutajakogemuse analüüsi- ja tagasisidetarkvara, mis võimaldab teil mõista külastajate eelistusi ja vajadusi. See annab võimaluse luua paremat kasutajakeskset disaini ning parendada veebilehtede tulemuslikkust. Hotjari funktsioonid sisaldavad andmeanalüüsi, veebianalüütikat, tagasiside kogumist, konversioonimäärade maksimeerimist ja palju muud.

Tänu Hotjarile saate paremini mõista, kuidas külastajad teie veebisaidil liiguvad ning millised elemendid meeldivad neile kõige rohkem. Hotjar on ka kasulik tagasisideküsimustikute kogumiseks, mis võimaldab tagasiside põhjal teha muudatusi ja parendada veebilehe kasutuskogemust.

Kokkuvõttes on Hotjar oluline võimalus veebilehe omanikele, kes soovivad paremini mõista kasutajakogemust ning parandada veebilehe tulemuslikkust. Hotjari hind sõltub veebilehe külastajate arvust ja kasutatavatest funktsioonidest ning pakub taskukohast võimalust veebisaidi kasutajakogemuse ja tulemuslikkuse optimeerimiseks.

Mis on Hotjar?

Hotjar on kasutajakogemuse analüüsi- ja tagasisidetarkvara. Selle abil saab veebisaidi omanik paremini mõista külastajate käitumist ja parandada veebilehe kasutuskogemust.

Hotjari võimalused võimaldavad analüüsida külastajate liikumist veebilehel ja koguda nende tagasisidet. See võimaldab teha vajalikke muudatusi kasutajakeskse disaini ja veebilehe optimeerimise jaoks.

Hotjar on võimas analüüsi- ja tagasisidetarkvara, mis aitab parandada kasutajakogemust ja maksimeerida veebilehe tulemuslikkust. Külastajate käitumise analüüs võimaldab saada üksikasjalikku teavet ja kliendisõbralikuma seadistuse.

Hotjari funktsioonid ja võimalused

Hotjar pakub mitmeid võimsaid funktsioone, mis võimaldavad teil saada üksikasjalikku teavet külastajate käitumise kohta. Analüütilised andmed aitavad teil paremini mõista, mida külastajad teie veebisaidil teevad, kuidas nad navigeerivad ja millised takistused võivad neil tekkida. Hotjari funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Külastajate jälitamine: Hotjar võimaldab teil jälgida külastajate liikumist teie veebisaidil, uurida nende tegevusi ja tulemusi.
 • Veebianalüüs: Hotjar pakub mitmeid andmevisuaaliseerimise võimalusi, sealhulgas kuumakaarte, graafikuid ja diagramme, mis aitavad teil paremini mõista külastajate käitumist.
 • Tagasisideküsimustikud: Saate küsida tagasisidet külastajatelt otse teie veebisaidil – et teha kindlaks, mida nad arvavad ja kuidas teie veebisait töötab.
 • Trigerri: Saate määrata konkreetseid sündmusi, mis käivitavad jälgimise – näiteks klikid, kerimine ja navigeerimine – ja koguda andmeid nende sündmuste kohta.
 • Analüüs: Hotjar pakub mitmeid analüütilisi tööriistu, sealhulgas lehekülgede kuvamiste arvu, külastajate arvu ja konversioonimäärad.

Need võimsad funktsioonid aitavad teil saada sügavamat ja ulatuslikumat arusaama külastajate käitumisest. See võib aidata teil teha vajalikke muudatusi oma veebisaidil, et suurendada konversioonimäärasid ja parandada kasutajakogemust.

Selle tarkvara kasutamine pakub veebisaidi omanikele mitmeid olulisi eeliseid. Hotjari abil on võimalik paremini mõista külastajate eelistusi ja vajadusi, mis aitab luua paremat kasutajakeskset disaini. Hotjar aitab ka mõista, kuidas külastajad teie veebisaidil liiguvad ning milliseid takistusi nad võivad kohata, mis omakorda aitab veebilehe optimeerimist ja paremaid tulemusi.

Hotjari kasutamine veebilehe optimeerimisel võib olla eriti kasulik, kuna see võimaldab teil jälgida külastajate käitumist ja luua optimeeritud kasutajakogemust. See võib omakorda suurendada konversioonimäärasid ja aidata teil saavutada oma veebisaidi eesmärke.

Üks Hotjari eeliseid on see, et see võimaldab teil koguda tagasisidet külastajatelt erinevatel viisidel, sealhulgas küsimustike, tagasiside nupu ja live chat’i kaudu. See tagasiside aitab teil mõista, mida külastajad arvavad teie veebisaidi erinevatest elementidest ja milliseid muudatusi nad sooviksid näha. See võimaldab teil teha vajalikke muudatusi, et rahuldada külastajate vajadusi ja soove.

Kokkuvõtlikult on Hotjar kasulik vahend, mis aitab veebisaidi omanikel mõista külastajate käitumist ja veebisaidi optimeerimist. Hotjar võimaldab teil koguda väärtuslikku tagasisidet, mis võimaldab teil oma veebisaiti paremini kujundada ja parandada. Kasutades Hotjari võimalusi, on veebisaidi omanikel võimalik teha paremaid ja tulemuslikumaid otsuseid, mis suurendavad nii külastajate rahulolu kui ka konversioonimäärasid.

Hotjari puudused

Vaadates Hotjari paljusid eeliseid, tuleb märkida, et tal on ka mõningad puudused. Üks peamisi puudusi on see, et mõned kasutajad võivad leida selle piiratud funktsioonidega, eriti kui võrrelda seda teiste analüüsi- ja tagasisidetarkvaradega. Lisaks võib selle kasutamine olla aeganõudev ja keeruline, eriti kui kasutajal puudub eelnev kogemus analüüsivahenditega.

Kuid kuigi Hotjaril on puudusi, ei tohiks see takistada omanikke seda kasutamast. Pigem peaksid nad teadma nende piirangutest ja väljakutsetest ning leidma viise, kuidas neid ületada.

Siin on näidis tekst, mis järgib sinu antud juhiseid:

Hotjari hind ja paketid

Hotjari kasutamine pakub veebisaidi omanikele mitmeid olulisi eeliseid, kuid kui palju see maksab? Hotjar pakub erinevaid hinnapakette vastavalt veebisaidi vajadustele. Hind sõltub veebilehe külastajate arvust ja kasutatavatest funktsioonidest. Hotjari hind algab 29 eurost kuus, kuid lõplik hind sõltub konkreetsetest pakettidest.

Hotjari kõige taskukohasem pakett võimaldab kasutajal jälgida kuni 2000 veebilehe külastajat, koguda piiramatul arvul tagasisidet ning luua piiramatul arvul kuumakaarte ja lehekülgede andmeanalüüse. Kui Hotjar kasutaja soovib koguda andmeid rohkemate külastajate kohta, siis tuleb tal kasutada kallimaid pakette, mille hinnad algavad 89 eurost kuus, ja kus külastajate arv on piiramatu.

Kasutamine ja Rakendamine

Hotjari kasutamine ja rakendamine on suhteliselt lihtne. Pärast konto loomist ja saidi lisamist peab kasutaja lisama Hotjari jälgimiskoodi oma veebilehele. Seejärel hakkab Hotjar koguma analüütilisi andmeid külastajate käitumise kohta ning kasutaja saab hakata kasutama erinevaid funktsioone ja tööriistu veebilehe optimeerimiseks.

Hotjari rakendamisel tuleks arvestada mõningate oluliste nõuannetega, mis tagavad selle tõhusa kasutamise. Esiteks peaks kasutaja paigaldama Hotjari tarkvara veebilehele võimalikult varakult, et saada piisavalt andmeid külastajate käitumise kohta. Teiseks peaksid Hotjari funktsioonid olema korralikult seadistatud vastavalt veebilehe eesmärkidele ja eelistustele.

Hotjari funktsioonide kasutamisel peaks kasutaja olema konkreetsed, valides välja need tööriistad ja funktsioonid, mis vastavad kõige paremini tema vajadustele. Kasutaja peaks samuti tegelema oluliste probleemidega, mis mõjutavad veebilehe kasutamist kõige enam, nagu näiteks aeglase lehe laadimine või problemaatilised navigatsioonifunktsioonid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Hotjari kasutamine ja rakendamine on suhteliselt lihtne ja tõhus, kui seda tehakse õigesti. Oluline on mõista, milliseid andmeid tarkvara kogub ja kuidas neid analüüsitakse, et kasutaja saaks oma veebilehte paremini optimeerida ja kasutajakogemust parandada.Hea lugeja, kui soovite oma veebisaidi kasutajamugavust parandada ja konversioonimäärasid suurendada, siis võib Hotjar olla just see tööriist, mida otsite. Hotjar aitab teil paremini mõista, kuidas külastajad teie veebilehel liiguvad ja milliseid takistusi nad võivad kohata, mis omakorda aitab veebilehe optimeerimist ja paremaid tulemusi.

Hotjar on eriti kasulik kasutajakeskse disaini loomisel. Selle võimalused võimaldavad teil mõista, millised elemendid meeldivad teie külastajatele kõige rohkem ja millised takistavad kasutuskogemust. Kasutades Hotjari andmeid, saate teha muudatusi, mis parandavad kasutajate rahulolu ja suurendavad konversioonimäärasid.

Teine oluline Hotjari eelis on selle kasutajasõbralikkus. Kuigi teistel analüüsi- ja tagasisidetarkvaradel võib olla rohkem funktsioone, võib nende rakendamine olla keerukam ja aeganõudvam. Hotjaril on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides.

Samuti on Hotjari hind tavaliselt taskukohane, võttes arvesse selle võimalusi ja potentsiaali veebilehe parendamisel.

Kokkuvõttes võib öelda, et Hotjar on võimas tööriist, mis võib aidata teil mõista ja parandada oma veebisaiti kasutajate jaoks. Kui soovite oma veebisaiti paremaks muuta, tasub kindlasti Hotjari kaaluda.

Hotjar vs teised analüüsi- ja tagasisidetarkvarad

Hotjar on üks paljudest analüüsi- ja tagasisidetarkvaradest turul. Selle võrdlemiseks teiste sarnaste tööriistadega peaksite võrdlema nende funktsioone, hinnakujundust ja kasutajate tagasisidet. Hotjari tugevus seisneb selle analüütiliste võimaluste laiuses ja kasutajasõbralikkuses.

Erinevate analüüsi- ja tagasisidetarkvarade vahel võib olla mitmeid erinevusi. Mõned neist on spetsialiseerunud teatud tüüpi andmeanalüüsile, näiteks Google Analytics, samas kui teised keskenduvad rohkem tagasisidele ja kliendisuhtlusele, näiteks SurveyMonkey ja HubSpot.

Hotjar on üks tuntumaid veebianalüüsi- ja tagasisidetarkvarasid, mis on saavutanud palju positiivset tagasisidet oma kasutajatelt. Selle kasutajaliides on lihtne ja intuitiivne, mis teeb sellest võimalikult kasutajasõbraliku. Hotjari lai funktsioonide valik võimaldab kasutajatel saada üksikasjalikku teavet oma veebisaidi külastajate käitumise kohta.

Kokkuvõttes pakub Hotjar konkurentsivõimelist tarkvara, millel on mitmeid eeliseid võrreldes teiste analüüsi- ja tagasisidetarkvaradega.

Järeldus

Hotjar on võimas analüüsi- ja tagasisidetarkvara, mis aitab veebisaidi omanikel parandada kasutajakogemust, optimeerida veebilehe tulemuslikkust ja suurendada konversioonimäärasid. Kuigi sellel võib olla mõningaid piiranguid ja rakendamisega seotud väljakutseid, pakub Hotjar siiski väärtuslikke funktsioone ja võimalusi, mis aitavad teil oma veebilehte optimeerida ja parendada.

Hotjari kasutamine on suhteliselt lihtne ja hind on taskukohane, võrreldes selle võimalustega. Hotjar on oluline tööriist kasutajakeskse disaini loomisel ja veebilehe optimeerimisel. See aitab teil mõista, kuidas külastajad teie veebisaidil liiguvad, millised elemendid meeldivad neile kõige rohkem ja millised takistavad kasutuskogemust.

Hotjar vs teised analüüsi- ja tagasisidetarkvarad

Hotjar on üks paljudest analüüsi- ja tagasisidetarkvaradest turul. Selle võrdlemiseks teiste sarnaste tööriistadega peaksite võrdlema nende funktsioone, hinnakujundust ja kasutajate tagasisidet. Hotjari tugevus seisneb selle analüütiliste võimaluste laiuses ja kasutajasõbralikkuses.

Soovitame Hotjari kasutamist veebisaidi omanikele, kes soovivad parandada oma veebilehe kasutajakogemust ja suurendada konversioonimäärasid. Hotjar on kasulik ka veebisaidi omanikele, kes soovivad saada paremat ülevaadet külastajate käitumisest ja nende eelistustest, et luua paremat kasutajakeskset disaini.

KKK

Mis on Hotjar?

Hotjar on kasutajakogemuse analüüsi- ja tagasisidetarkvara, mis aitab veebilehe omanikel mõista külastajate käitumist ja parandada veebilehe kasutuskogemust.

Millised on Hotjari funktsioonid ja võimalused?

Hotjar pakub mitmeid võimsaid funktsioone, sealhulgas külastajate jälitamine, veebianalüüs, tagasisideküsimustikud, kuumakaardi loomine ja palju muud.

Mis on Hotjari eelised veebisaidi omanikele?

Hotjari kasutamine pakub mitmeid eeliseid veebisaidi omanikele, sealhulgas parem arusaam kasutajate eelistustest ja vajadustest ning võimalus luua paremat kasutajakeskset disaini.

Millised on Hotjari puudused?

Vaatamata paljudele eelistele võib Hotjaril olla piiratud funktsioone võrreldes teiste analüüsi- ja tagasisidetarkvaradega ning selle kasutamine võib olla keeruline ilma eelneva kogemuseta.

Mis on Hotjari hind ja paketid?

Hotjar pakub erinevaid hinnapakette vastavalt veebisaidi vajadustele, hind sõltub külastajate arvust ja kasutatavatest funktsioonidest.

Kuidas kasutada ja rakendada Hotjari?

Hotjari kasutamine ja rakendamine on suhteliselt lihtne – pärast konto loomist ja saidi lisamist tuleb lisada Hotjari jälgimiskood veebilehele.

Miks on kasutajakeskne disain oluline Hotjari jaoks?

Hotjar on oluline tööriist kasutajakeskse disaini loomisel ja veebilehe optimeerimisel, sest see aitab mõista külastajate käitumist ja parandada kasutuskogemust.

Kuidas Hotjar võrdleb teiste analüüsi- ja tagasisidetarkvaradega?

Hotjar on üks paljudest analüüsi- ja tagasisidetarkvaradest turul ning selle võrdlemiseks teiste tööriistadega peaksite uurima nende funktsioone, hinnakujundust ja kasutajate tagasisidet.

Mis on kokkuvõte Hotjari kohta?

Hotjar on võimas analüüsi- ja tagasisidetarkvara, mis aitab parandada kasutajakogemust, optimeerida veebilehe tulemuslikkust ja suurendada konversioonimäärasid.

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0