Grammarly

Grammarly ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.3Ekspertide hinnang
Grammarly on kirjutamisassistent, mis aitab inimestel säästa aega ja energiat grammatika, kirjavahemärkide ja õigekirja osas. Grammarly funktsioonide hulka kuuluvad nii plagiaadi detektor kui ka mitmesugused keelespetsiifilised kirjastiili kontrollid. populaarne tehisintellekti kirjutamisassistentide kasutamine on copywritingi valdkonnas.
Klienditugi
9.1
Raha ja väärtuse suhe
9
Kasutamise lihtsus
9.5
Funktsioonid
9.4
PLUSSID
  • Lihtne kasutada
  • Duplikaadi sisu kontrollija
  • Toonide tugi
  • Suurepärane aastane pakkumine
  • Paljud integratsioonid (Gmail, Google docs, brauseripikendus)
MIINUSED
  • Ainult inglise keel
  • Kuupõhine plaan on kallis
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Lihtne kasutada Duplikaadi sisu kontrollija Toonide tugi Suurepärane aastane pakkumine Paljud integratsioonid (Gmail, Google docs, brauseripikendus)

Selles artiklis võetakse luubi alla populaarne tekstikorrektor Grammarly. Tutvustatakse selle tarkvara erinevaid funktsioone, hinda ning analüüsitakse selle tugevusi ja nõrkusi. Grammarly on üks tuntumaid grammatikakontrolli, kirjavigade parandaja, tekstikorrektor, keeletoimetaja, õigekirjakontroll ja õigekeelsuse kontroll tarkvara. Artiklis keskendutakse sellele, kuidas Grammarly aitab kirjutajatel oma tekste lihvida ning parandada nii grammatilisi vigu kui ka sõnavara kasutust.

Mis on Grammarly?

Grammarly on veebipõhine grammatikakontroll, kirjavigade parandaja, tekstikorrektor, keeletoimetaja, õigekirjakontroll ja õigekeelsuse kontroll koos keelenõu ja toimetamisteenusega. See on tarkvara, mis aitab parandada teksti kvaliteeti, õigekirja ja grammatikat, pakkudes samal ajal ka keelenõu ja toimetamisteenust. Grammarly töötab enamike brauseritega, sh Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ja Microsoft Edge. See võib olla kasulik nii inimestele, kes kirjutavad inglise keelt mitte-emakeelena, kui ka emakeelsetele kirjutajatele.

Selles lõigus tutvustatakse Grammarly tarkvara praktilisi funktsioone. Grammatikakontroll, õigekirjakontroll, keeletoimetamine ja grammatiline analüüs on tarkvara põhifunktsioonid.

Grammarly funktsioonid

Grammarly on keeletoimetaja, mis pakub mitmeid erinevaid funktsioone, mis aitavad parandada teie kirjutamisoskust. Grammarly kontrollib grammatikat ja õigekirja ning pakub keelenõuandeid, et parandada teie teksti kvaliteeti. Grammarly võib olla oma teksti toimetajaks, pakkudes õigekirja- ja grammatikakontrolli, samuti keeletoimetamist.

Üks Grammarly funktsioonidest on keeletoimetaja. See funktsioon parandab teie teksti retoorilist struktuuri, keelekasutust ja sõnade valikut. Kui olete kirjutanud oma teksti, saate selle kasutades Grammarly keeletoimetaja funktsiooni lõpuni lihvida.

Teine oluline Grammarly funktsioon on õigekirjakontroll, mis parandab õigekirjavigu ja kirjavigu. Selle funktsiooni abil saate kiiresti ja lihtsalt parandada kõik oma kirjavigad ja õigekirjavead.

Grammarly pakub ka grammatilist analüüsi. See funktsioon hindab teie grammatikat ja sõnavara ning annab teile tagasisidet, kuidas oma teksti parandada ja selle loetavust parandada. See on eriti kasulik, kui soovite oma kirjutamisoskusi parandada.

Grammarly eelised

Grammarly tarkvara kasutamisel on mitmeid eeliseid, mis aitavad parandada kirjutamisoskust, suurendada teksti kvaliteeti ja tõsta selle arusaadavust. Üks suurimaid eeliseid on see, et Grammarly pakub keelenõuanne- ja toimetamisteenust, mis aitab parandada grammatikavigu ning õigekirjavead. See tähendab, et kasutaja saab võimaluse õppida paremini kirjutama.

Lisaks grammatikalisele analüüsile pakub Grammarly ka stiilinõu ja sõnavara soovitusi. See omakorda aitab suurendada teksti selgust ja arusaadavust. Näiteks kui tekstis on liiga palju samu sõnu või väljendeid, siis annab Grammarly soovitusi nende vaheldusrikkamaks muutmiseks.

Grammarly pakub ka võimalust võrrelda teksti erinevates kontekstides. Seega saab kasutaja kontrollida, kas sõnad ja väljendid on õigesti kasutatud ning kas tekst on sobiv igaks konkreetses situatsioonis. See suurendab teksti usaldusväärsust ja professionaalsust.

Üks suurimaid eeliseid on ka Grammarly tarkvara kasutusmugavus. Programm töötab erinevates brauserites ja võimaldab kasutajal parandada tekste otse veebilehel. Samuti on võimalik kasutada Grammarly tööriista erinevates programmides, nagu näiteks Microsoft Word või Google Docs.

Seega, Grammarly tarkvara kasutamine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas võimalusi õppida paremini kirjutama, saada keelenõu ja toimetamisteenust ning suurendada teksti selgust ja arusaadavust.

Grammarly puudused

Grammarly on kasulik tööriist kirjavigade parandamiseks ja keeletoimetamiseks, kuid nagu kõigil vahenditel, on ka Grammarly’l oma piirangud ja puudused.

Piiratud kontroll funktsioonidega

Grammarly võib olla kasulik teatud tüüpi kirjutamises, kuid võib olla piiratud mõnes valdkonnas, näiteks teaduslike tekstide või tehniliste dokumentidega.

Lausetüüpide tuvastamise probleemid

Mõnikord võib Grammarly analüüsida lauset valesti, eriti kui seal on keerulisi lausetüüpe või võib olla segadust, kus üks lause lõpeb ja teine algab.

Teadmiste puudumine

Grammarly võib olla kasulik kirjavigade parandamiseks, kuid ta ei asenda keeleoskuse omandamist. Kasutajad peaksid ikkagi püüdma oma keeleoskust parandada, omandades uusi teadmisi ja harjutades oma kirjutamisoskust.

Grammarly hind

Grammarly pakub erinevaid kasutusvõimalusi. Tasuta versioon on saadaval, kuid Grammarly Premium pakett nõuab tasulist tellimust. Siin on täielik ülevaade Grammarly hindadest:

Pakett Hind kuus Üheaastane hind
Tasuta 0€ 0€
Grammarly Premium 29,95€ 11,66€/kuus
Grammarly Business Pakkumise alusel Pakkumise alusel

Tasuta versioon sisaldab grammatika-, õigekirja- ja punktuatsioonikontrolli. Grammarly Premium pakett sisaldab kõiki tasuta versiooni funktsioone, lisaks stiili-, sõnavara- ja toonikontrolli ning ingliskeelset keelenõu. Grammarly Business paketi hind sõltub kasutajate arvust ja vajadustest.

Tasuta versioon on võimalik alla laadida Grammarly kodulehelt. Grammarly Premium ja Grammarly Business paketid on saadaval tellimuse alusel, mis võib olla kuine või aastane. Grammarly pakub ka 7-päevast tasuta prooviversiooni Grammarly Premium paketist, mida saab kasutada, enne kui otsustate tellimuse sõlmida.

Järgnevalt antakse ülevaade sellest, kuidas kasutada Grammarly tarkvara. Grammarly tarkvara saab kasutada erinevates brauserites, sealhulgas Google Chrome’is, Mozilla Firefox’is, Safari’is ja Microsoft Edge’is. Peale selle on saadaval ka Grammarly mobiilirakendus Androidi ja iOS-i jaoks, mis pakub võimalust kontrollida kirjutatud tekste ka nutitelefonis.

Kui soovite Grammarly tarkvara kasutada, peate esmalt alla laadima ja installima selle oma arvutisse. Pärast seda tuleb teil luua oma Grammarly kasutajakonto kasutades oma e-posti aadressi ja parooli. Kui olete oma konto loonud, saate sisestada teksti Grammarly redaktorisse, et seda kontrollida ja parandada.

Grammarly tarkvara pakub mitmeid erinevaid funktsioone, mis aitavad parandada teie kirjutamisoskust. Selle tarkvara abil saate parandada oma grammatikat, õigekirja ja lauseehitust. Grammarly pakub ka keelenõu, et aidata teil paremini mõista erinevaid keelekasutuse reegleid. Kui olete teksti sisestanud Grammarly redaktorisse, annab tarkvara teile teada, millised vead on olemas ja kuidas neid parandada.

Grammarly kasutamine on väga lihtne ja intuitiivne. Piisab vaid sellest, kui sisestate oma teksti redaktorisse ning Grammarly hakkab koheselt teie teksti analüüsima. Võite valida erinevate keelte vahel, näiteks inglise, hispaania, prantsuse ja saksa keele vahel. Saate valida ka keeletoimetuse tüübi, olgu selleks siis akadeemiline tekst, ärikiri või isiklikud kirjad.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Grammarly tarkvara on suurepärane abivahend kirjutamisoskuse arendamiseks. See võimaldab parandada oma grammatikat, õigekirja ja lauseehitust, pakkudes samal ajal ka keelenõu ja toimetamisteenust. Grammarly kasutamine on lihtne ja intuitiivne, mis muudab selle suurepäraseks tööriistaks igaühele, kes soovib oma kirjutamisoskusi parandada.

Grammarly ja privaatsus

Grammarly tarkvara privaatsus on oluline teema, mida tuleks arvesse võtta enne selle kasutamist.

Grammarly privaatsuspoliitika kohaselt kogub tarkvara kasutaja sisendandmeid, et pakkuda oma teenuseid, mis hõlmavad grammatika- ja õigekirjakontrolli ning keeletoimetust. Kogutud andmed sisaldavad kasutaja teksti, kirjutamisstiili ning muid andmeid, mis on vajalikud teenuse õigesti töötamiseks.

Grammarly kinnitab, et kogutud andmeid kasutatakse ainult teenuse parendamiseks ning ei anta kolmandatele osapooltele ilma kasutaja loata.

Tarkvara tagab ka, et kogutud andmed on krüpteeritud ja hoitakse turvalises serveris. Grammarly ei jaga kasutaja andmeid ega teksti sisu oma töötajate või partneritega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik teenuse pakkumiseks.

Kasutajatel on võimalus oma andmeid kontrollida ja kustutada Grammarly kontolt igal ajahetkel.

Seega võib öelda, et Grammarly pakub tõhusaid keeleteenuseid, tagades samal ajal kasutaja privaatsuse ja turvalisuse.

Järeldus

Kokkuvõttes on Grammarly tarkvara kasulik ja tõhus vahend tekstide parandamise ja keeletoimetuse jaoks. Selle funktsioonid ja võimalused võimaldavad kasutajal parandada teksti kvaliteeti ja õppida kirjutama paremini ning professionaalsemalt. Grammarly puuduste hulka võivad kuuluda kasutamispiirangud, kuid üldiselt võib öelda, et Grammarly on kõrgelt hinnatud ja populaarne tarkvara, mis tõstab kvaliteeti ja efektiivsust.

Kokkuvõtvalt soovitame Grammarly tarkvaraga tutvuda ja seda kasutada, et parandada oma kirjutamisoskust ja tekstide kvaliteeti. Kui tunned, et vajad abi enda kirjutamisoskuse parendamisel, on Grammarly parim valik.

KKK

Mis on Grammarly?

Grammarly on tarkvara, mis pakub grammatikakontrolli, kirjavigade parandamist, tekstikorrektsiooni, keeletoimetust, õigekirjakontrolli ning keelenõu ja toimetamisteenust.

Milliseid funktsioone pakub Grammarly?

Grammarly pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas keeletoimetust, õigekirjakontrolli ning võimalust teha grammatilist analüüsi oma tekstis.

Millised on Grammarly eelised?

Grammarly aitab õppida paremini kirjutama ning parandab teksti kvaliteeti ja arusaadavust.

Millised on Grammarly puudused?

Grammarly tarkvaral võivad olla mõned piirangud ja võimalikud probleemid kasutamisel.

Mis on Grammarly hind?

Grammarly pakub erinevaid pakette ja nende hindu. Lisaks on saadaval tasuta versioon, mille võrdlust tasuliste pakettidega saab leida nende veebisaidilt.

Kuidas kasutada Grammarly tarkvara?

Grammarly tarkvara kasutamiseks tuleb see installida ja seadistada vastavalt kasutaja vajadustele. Seejärel saab tekste Grammarly abil kontrollida ja parandada.

Kuidas Grammarly tagab privaatsuse?

Grammarly rakendab meetmeid kasutajate privaatsuse tagamiseks ning järgib kehtivaid andmekaitse eeskirju.

Mis on Grammarly järeldus?

Grammarly on tarkvara, mis pakub mitmeid kasulikke funktsioone, kuid võib omada ka teatud piiranguid. Soovitame tutvuda selle eeliste ja puudustega ning teha otsus vastavalt vajadustele.

Grammarly
Grammarly
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
  • Kokku (0)
Võrdle
0