BlueJeans

BlueJeans ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.1Ekspertide hinnang
Kasutades selliseid konverentsivahendeid nagu Google, Microsoft Lync ja Cisco, saab BlueJeans, pilvepõhine teenus, ühendada inimesi eri seadmetega. Platvorm toetab ühiseid visuaalseid, audio- ja veebikonverentse, samuti livestreamingut ja muid interaktiivseid üritusi.
Klienditugi
8.7
Raha ja väärtuse suhe
9.1
Kasutamise lihtsus
9.3
Funktsioonid
9.4
PLUSSID
 • Atraktiivne ja lihtne kasutajaliides
 • Heli ja pilt on mõlemad suurepärased
 • Smart Meeting-funktsioon muudab koos töötamise lihtsamaks ja tõhusamaks.
 • Aitab virtuaalsete meeskondade moodustamisel
 • BlueJeansil on oluliselt parem helikvaliteet kui teistel konkurentidel
MIINUSED
 • Vestlused võivad jääda koosolekute ajal püsiva vestluse puudumise tõttu ainult ajutiselt alles
 • Ainult kolmanda osapoole Panopto integratsiooni kasutamisel on võimalik salvestatud koosolekuid kohandada
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Atraktiivne ja lihtne kasutajaliides Heli ja pilt on mõlemad suurepärased Smart Meeting-funktsioon muudab koos töötamise lihtsamaks ja tõhusamaks. Aitab virtuaalsete meeskondade moodustamisel BlueJeansil on oluliselt parem helikvaliteet kui teistel konkurentidel

BlueJeans on veebipõhine videokonverentsi lahendus, mida saavad kasutada nii üksikisikud kui ka ettevõtted. Antud tarkvara kasutamine on mugav ning annab võimaluse läbi viia online-koosolekuid ja suhtlust üle kogu maailma.

BlueJeans tarkvaral on erinevad funktsioonid ja selle hind sõltub valitud paketist. Antud artiklis vaatleme lähemalt BlueJeans tarkvara hindade struktuuri, funktsioone, eeliseid ja puudusi, et aidata teil otsustada, kas antud videorakendus sobib teie vajadustega.

BlueJeans tarkvara on üks populaarsemaid videokonverentsi lahendusi turul, seega on oluline teada selle eeliseid ja puudusi võrreldes sarnaste veebipõhiste koosolekutarkvaradega. Lisaks tutvustatakse antud artiklis praktilisi nõuandeid ja juhiseid BlueJeans tarkvara kasutamiseks ning jagatakse klientide tagasisidet ja kogemusi.

Kokkuvõtvalt annab antud artikkel ülevaate BlueJeans tarkvara võimalustest ning aitab otsustada, kas see on parim suhtlusvahend teie vajaduste jaoks.

Sisukord ava

BlueJeans tarkvara videokonverentsi lahendus

BlueJeans tarkvara on suurepärane videokonverentsi lahendus, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti korraldada videokoosolekuid. See on ideaalne suhtlusvahend, mis sobib nii ettevõtetele kui ka üksikisikutele.

BlueJeans tarkvara videokonverentsi lahendus pakub kasutajale palju erinevaid funktsioone, mida saab kasutada videokoosolekute korraldamisel. Üks suurepärane funktsioon on võimalus korraldada videokonverentse üle kogu maailma, mis võimaldab kasutajatel ühendada erinevaid piirkondi üheks tervikuks. See on eriti kasulik ettevõtetele, kes soovivad ühendada oma tootmisüksused või kontorid erinevates piirkondades.

Videokonverentsi lahendus

BlueJeans tarkvara videokonverentsi lahendus Tavapärane videokonverentsi lahendus
Piiramatu osalejate arv Osalejate arv on piiratud
Võimalus jagada ekraani ja faile Ekraani ja failide jagamine pole võimalik
HD video kvaliteet Madalam video kvaliteet

Lisaks pakub BlueJeans tarkvara võimalust salvestada videokoosolekuid ning vaadata neid hiljem tagasi. See on eriti kasulik juhul, kui osaleja ei saanud istungil osaleda ja soovib seda hiljem vaadata. BlueJeans tarkvara videokonverentsi lahendus on täielik ja tõhus suhtlusvahend, mis sobib kasutamiseks erinevates olukordades.

Videokonverentsi lahendus töökohal

 • Ettevõtte koosolekud
 • Klienditoe kohtumised
 • Töötajate vahelised kohtumised

Kokkuvõtteks võib öelda, et BlueJeans tarkvara videokonverentsi lahendus on üks parimaid suhtlusvahendeid turul. See pakub kasutajatele palju erinevaid funktsioone ja võimalusi, mis aitavad paremini korraldada videokoosolekuid ning hõlbustada suhtlust. Kui otsite kvaliteetset videokonverentsi lahendust, siis on BlueJeans tarkvara kindlasti üks parimaid valikuid.

BlueJeans tarkvara hind

BlueJeans tarkvara hind on üks selle kasutamise olulistest teguritest. Pakutava lahenduse hind määratakse arvestades selle funktsioonide ulatust ja pakettide mitmekesisust, mida pakutakse.

Pakett Hind Funktsioonid
BlueJeans Standard 19,99€/kasutaja/kuu 10 osalejat, HD-video, salvestamine, jagamine, lihtne liides
BlueJeans Pro 14,99€/kasutaja/kuu 50 osalejat, kõik Standard paketi funktsioonid, Skype for Businessi integreerimine, kohandatav
BlueJeans Enterprise Kohandatav hinnakujundus 100 või enam osalejat, kõik Pro paketi funktsioonid, kohandatud lahendused, tugi ja koolitus

BlueJeans tarkvaral on paindlik hinnakujundus, mis võimaldab kasutajatel valida endale sobiva paketi vastavalt vajadustele ja eelarvele. Standard pakett sobib väikestele ettevõtetele, kes vajavad lihtsat ja tõhusat videokonverentsi lahendust. Pro pakett võimaldab laiendada osalejate arvu ja integreerida Skype for Businessi. Enterprise pakett pakub kohandatud lahendusi ning lisateenuseid, nagu tugi ja koolitus.

BlueJeans tarkvara hind on õiglane, arvestades selle pakutavaid funktsioone ja erinevaid pakette. Lisaks on võimalik saada allahindlusi aastamaksete puhul. BlueJeans tarkvara hind on konkurentsivõimeline võrreldes teiste sarnaste videokonverentsi lahendustega.

BlueJeans tarkvara funktsioonid

BlueJeans tarkvara pakub ulatuslikku koosolekutarkvara funktsioonide valikut. See on veebipõhine koosolekutarkvara, mida saab kasutada igas seadmes, mis võimaldab lühikese ajaga videokonverentse.

Videorakendus võimaldab kasutajatel teha sujuvaid videokõnesid, kus on võimalik lisada kuni 150 osalejat. Veebibrauseri laiendus aitab kasutajatel kergesti koosolekuid luua. BlueJeans tarkvara pakub kasutajatele võimalust kohandada oma profiile ja kasutada videokõnede ajal virtuaalseid taustasid.

BlueJeansi salvestusfunktsioon võimaldab kasutajatel salvestada videokonverentse ning neid hiljem vaadata. Tarkvara võimaldab ka otseülekandeid koosolekutele, nii et osalejad saavad liituda ilma viivituseta.

Lisaks pakub BlueJeans tarkvara integreerimist erinevate tehnoloogiaplatvormidega, näiteks Slack, Google Hangouts ja Microsoft Teams.

BlueJeans tarkvara eelised

BlueJeans tarkvara on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle populaarseks videokonverentsi lahenduseks. Üks peamisi eeliseid on selle kasutusmugavus. Kasutajad saavad lihtsalt ja kiirelt luua uusi videokoosolekuid ning kutsuda inimesi neile liituma.

Teine oluline eelis BlueJeans tarkvaral on selle võime toetada suurt hulka osalejaid. Sõltumata osalejate arvust, suudab BlueJeans tarkvara pakkuda kõrgetasemelist videokonverentsi lahendust ilma oluliste kvaliteedikaotusteta.

Lisaks pakub BlueJeans tarkvara ka võimalust jagada ekraani ja failidega, mis muudab selle populaarseks erinevates ärivaldkondades, alates haridusest kuni tervishoiuni. Samuti on võimalik salvestada videokoosolekuid BlueJeans tarkvaraga, mida saab hiljem uuesti vaadata ja jagada.

BlueJeans tarkvara on integreeritav mitmete teiste tööriistadega, nagu Google Drive, Microsoft Teams ja Slack, mis muudab selle võimalikuks üsna paljude kasutajate jaoks.

Viimane, kuid mitte vähem oluline eelis BlueJeans tarkvaral on selle tugi mobiilseadmetele. Rakenduse kasutamine mobiilseadmetes võimaldab kasutajatel osaleda videokonverentsidel igal ajal ja igas kohas.

BlueJeans tarkvara puudused

Üks olulisemaid aspekte BlueJeans tarkvara kasutamisel on tema puudused, mis võivad mõjutada kasutajakogemust negatiivselt. Allpool on toodud mõned peamised probleemid, mida kasutajad on kohanud, kui kasutavad BlueJeans tarkvara:

 • Stabiilsusprobleemid: mõnikord võib BlueJeans tarkvara kokku joosta või külmutada, eriti kui kasutatakse vanemaid seadmeid või madalama võimsusega arvuteid.
 • Heliprobleemid: mõned kasutajad on märkinud helikvaliteedi probleeme, sealhulgas taustamüra, kaja või lõhede tekkimine.
 • Piiratud ekraanijagamise võimalused: paljud kasutajad sooviksid rohkem võimalusi ekraanijagamiseks, sealhulgas võimalust jagada vaid ühte akent või rakendust ekraanil.
 • Piiratud salvestusvõimalused: salvestamine võib olla piiratud võimalusega, kui kasutaja ei ole valinud kõrgema taseme paketti.
 • Klienditugi: mõned kasutajad on märkinud, et BlueJeans klienditugi võib olla aeglane või mitte piisavalt reageeriv.

Kuigi BlueJeans tarkvaral on palju eeliseid, tuleb kasutajatel arvestada ka nende puudustega ning valida endale sobiv videokonverentsi lahendus vastavalt oma vajadustele.

BlueJeans tarkvara kasutusjuhend

BlueJeans tarkvara kasutamine on lihtne ja taskukohane. Järgides allpool toodud juhiseid, saate alustada tõhusate videokoosolekute korraldamist.

1. Lae alla BlueJeans tarkvara

Enne BlueJeans tarkvara kasutamist peate selle alla laadima oma arvutisse või mobiilseadmesse, kusjuures tarkvara saab alla laadida veebisaidilt või Google Playst.

2. Registreerimine ja kontode loomine

Pärast BlueJeans tarkvara allalaadimist ja installimist peate end registreerima saidil BlueJeans.com. Registreerimise järel peate looma oma konto, et saaksite alustada videokoosolekute korraldamist.

3. Online koosolekute loomine

BlueJeans tarkvara abil saab lihtsalt luua online koosolekuid. Kõik, mida pead tegema, on logida oma kontole sisse, valida “Loo koosolek” ja käivitada koosolek. Lisaks saate osalejatele saata kutse e-posti teel või luua koosolekut link, mida saate jagada teiste osalejatega.

4. Koosolekul osalemine

Kui olete saanud kutse BlueJeans koosolekule, saate lihtsalt klikkida koosolekul osalemise lingil ja sisestada koosoleku koodi. Seejärel saate liituda koosolekuga ja alustada suhtlemist.

5. Tarkvara seadistamine

Enne koosoleku loomist tuleks seadistada BlueJeans tarkvara vastavalt oma vajadustele. Saate seadistada koosolekute kestuse, ruumi suuruse, salvestuse ja muu.

6. Kasutajatoe kasutamine

Kui teil on küsimusi või raskusi BlueJeans tarkvara kasutamisel, saate alati pöörduda BlueJeans klienditoega, kes on teie käsutuses selleks, et aidata teil kõigis probleemides.

BlueJeans tarkvara on tõhus veebipõhine koosolekutarkvara, millel on väljaõppinud kasutajatoega klienditeenindus. See on suurepärane suhtlusvahend organisatsioonidele, kes soovivad tõhusalt korraldada videokonverentse ja koosolekuid.

BlueJeans tarkvara klientide tagasiside

BlueJeans tarkvara on saanud klientidelt positiivset tagasisidet, eriti selle kasutajasõbralikkuse ja kvaliteetse videokonverentsi võimaluste osas.

Üks klient kirjeldas BlueJeans tarkvara kui “usaldusväärset ja tõhusat videokonverentsi lahendust”, samas kui teine kiitis selle “suurepärast ühilduvust erinevate platvormidega”.

Klientide arvustused Hinnang (5-palli süsteemis)
“Kasutan BlueJeans tarkvara oma äritegevuseks ja olen tulemustega väga rahul. Väga lihtne kasutada ja kvaliteetne videokonverentsi võimalus!” 5
“Minu meeskond kasutab BlueJeans tarkvarat igapäevaseks suhtlemiseks ja kohtumisteks. Meile meeldib, et see on pilvepõhine ja ülimalt paindlik. Soovitan!” 4.5
“Oleme kasutanud BlueJeans tarkvara juba pikka aega ja see on meie töö lihtsustanud. Selle lihtne liides ja kõrge kvaliteediga videokonverentsi võimalused muudavad selle parimaks lahenduseks!” 5

Kokkuvõttes näitavad klientide arvustused, et BlueJeans tarkvara on tõhus ja usaldusväärne videokonverentsi lahendus, mis võib aidata kaasa äritegevuse sujuvusele ja edukusele.

BlueJeans tarkvara võrdlus teiste sarnaste lahendustega

BlueJeans on üks populaarsemaid videokonverentsi lahendusi, kuid turul on ka mitmeid teisigi samalaadseid rakendusi. Selles osas võrdleme BlueJeansi tarkvara teiste sarnaste videokonverentsi lahendustega.

Zoom

Zoom on üks enimkasutatavaid videokonverentsi lahendusi. Sarnaselt BlueJeans tarkvarale pakub see lihtsat ja kasutajasõbralikku kasutajaliidest ning võimaldab korraldada veebipõhiseid koosolekuid. Üks Zoomi eelis võrreldes BlueJeansiga on selle hind, mis on märkimisväärselt soodsam. Siiski, võrreldes BlueJeansiga, on Zoomil piirangud koosolekute kestvuse ja osalejate arvu osas.

Microsoft Teams

Microsoft Teams on veel üks populaarne videokonverentsi lahendus, mis pakub palju sarnaseid funktsioone kui BlueJeans tarkvara. Teamsi plussiks võrreldes BlueJeansiga on integratsioon Microsofti teiste tarkvaralahendustega, nagu näiteks Microsoft Office. Samuti võimaldab Teams korraldada veebipõhiseid koosolekuid, jagada faile ning suhelda chati kaudu. Teams ei ole siiski mõeldud ainult videokonverentside korraldamiseks, vaid on pigem mõeldud üldiseks suhtlusvahendiks meeskonnale.

Cisco Webex

Cisco Webex on veel üks sarnane videokonverentsi lahendus, mis nagu BlueJeans tarkvaragi, võimaldab korraldada veebipõhiseid koosolekuid ning jagada faile. Webex pakub ka integreerimist teiste tarkvaralahendustega ning piiramatut kestvust koosolekutele. Siiski on Webexi hind kõrgem kui BlueJeansi oma ning selle kasutajaliides ei ole nii intuitiivne kui BlueJeansi oma.

Google Meet

Google Meet on integreeritud osa Google’i tarkvarapaketist, mis on tasuta võimalus videokonverentside korraldamiseks. Sarnaselt BlueJeans tarkvarale on Google Meet lihtne ja kasutajasõbralik ning võimaldab korraldada veebipõhiseid koosolekuid ning jagada faile. Siiski, võrreldes BlueJeansiga, on Google Meet piiratud funktsioonide ning võimalustega ning selle kasutusmugavus ei ole nii hea kui BlueJeansi oma.

Eelised Puudused Hind
BlueJeans tarkvara Kasutajasõbralik liides, erinevad funktsioonid, hea kvaliteet Kõrgem hind võrreldes mõnede teiste lahendustega, mõningad probleemid suuremate koosolekute korraldamisel Kuutasu alates 10 eurost
Zoom Soovitatav hind, lihtne kasutus, head funktsioonid Keskmine kvaliteet, koosolekute pikkuse ja osalejate piirangud Kuutasu alates 12,99 eurost
Microsoft Teams Integreeritud Microsofti teiste tarkvaralahendustega, head funktsioonid Ei ole mõeldud ainult videokonverentsideks, keskmine kvaliteet Kuutasu alates 5 eurost kasutaja kohta
Cisco Webex Integreerimine tarkvaralahendustega väljaspool Cisco-brändi, piiramatud koosolekute kestvus, head funktsioonid Kõrgem hind, vähem kasutajasõbralik liides võrreldes mõnede teiste lahendustega Kuutasu alates 13,50 eurost
Google Meet Tasuta, lihtne kasutus, integreeritud teiste Google’i tarkvaralahendustega Madalam funktsioonide ja võimaluste tase võrreldes mõnede teiste lahendustega, keskmine kvaliteet Tasuta või kuutasu alates 4,68 eurost kasutaja kohta

Parimate kasutusnäidete ülevaade

BlueJeans tarkvara on paindlik ja mitmekülgne ning sobib kasutamiseks paljudes ärivaldkondades. Allpool on toodud mõned parimatest kasutusnäidetest, kus BlueJeans tarkvara võib olla eriti efektiivne:

Väikeettevõte

Kui teil on väikeettevõte, kus töötajad asuvad erinevates kohtades või olete kaugtöö korraldaja, võib BlueJeans tarkvara olla ideaalne suhtlusvahend. Saate aega ja raha kokku hoida, sest pole vaja reisida füüsilisse koosolekuruumi.

Haridus

BlueJeans tarkvara sobib suurepäraselt ka õpetajatele ja õpilastele, kes soovivad korraldada online-tunde või -loenguid. Tarkvara on hästi integreeritud teiste populaarsete õpikeskkondadega nagu Blackboard ja Canvas, et saavutada tõhusam õpetamis- ja õppimisprotsess.

Kasu Puudus
Lihtne kasutada Võib olla liiga kallis väikestele õppeasutustele
Stabiilne ühendus ja kõrge kvaliteet Piiratud võimalused interaktiivsete tegevuste jaoks

Meditsiin ja tervishoid

BlueJeans tarkvara sobib suurepäraselt tervishoiutöötajatele, kes soovivad korraldada online-konsultatsioone või -arutelusid. Tarkvara on turvaline ja täielikult HIPAA-ga kooskõlas, tagades patsientide privaatsuse ja andmete kaitse.

HR ja personalijuhtimine

BlueJeans tarkvara on ideaalne personalihalduse tööriist, mis aitab ettevõtete personalijuhidel ja tööandjatel korraldada online-intervjuusid, koolitusi ja tööintervjuusid.

Müük ja turundus

Kui olete müügimees või turundaja, kes reisib sageli või töötab kaugjuhtimisega, võib BlueJeans tarkvara olla teie jaoks ideaalne lahendus. Saate korraldada online-müügikohtumisi ja kohtumisi, mis aitavad teil oma ettevõtte müüki suurendada.

 • Kasutusmugavus, võimaldades sujuvaid müügi- ja turundusprojekte
 • Piiratud võimalused interaktiivsete tegevuste jaoks

Need on vaid mõned näited, kuidas BlueJeans tarkvara võib olla kasulik erinevates ärisituatsioonides. Tarkvara sobib suurepäraselt kasvavatele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad saavutada tõhusamat suhtlust ning paremat ajakohastamist.

Tulevikuväljavaated ja uued arendused BlueJeans tarkvaras

BlueJeans tarkvara on tuntud oma innovaatiliste lahenduste poolest, mis aitavad ettevõtetel paremini korraldada videokonverentse. Ettevõte on teatanud tulevikuplaanidest, mis keskenduvad veelgi täiustatud omadustele, et tagada kasutajatele parim võimalik kogemus.

Uued funktsioonid

BlueJeans tarkvara plaanib lisada uusi funktsioone, mis aitavad paremini korraldada kaugtööd ja suurendada ettevõtete tootlikkust.

 • Integreerimine tehisintellekti ja virtuaalassistendi lahendustega.
 • Uued funktsioonid, mis soodustavad koostööd ja rühmatööd.
 • Täiustatud turvalisusfunktsioonid.

Pilvepõhine tulevik

BlueJeans tarkvara tulevikuplaanides on plaanis teha veelgi suuremaid investeeringuid pilvepõhistesse lahendustesse. See aitab kasutajatel veelgi lihtsamini ligi pääseda tarkvara funktsioonidele ja suurendab üldist kasutusmugavust.

Suuremad integratsioonivõimalused

BlueJeans tarkvara plaanib suurendada oma integratsioonivõimalusi laiema hulga teiste rakendustega, et muuta töövoog veelgi sujuvamaks.

Püsiv areng

BlueJeans tarkvara areng ei lõpe kunagi. Ettevõte kohandub pidevalt uute väljakutsetega, mis tulenevad muutuvatest töötingimustest. Seetõttu võib oodata ka tulevikus uusi põnevaid arendusi BlueJeans tarkvaras.

Järeldus

Pärast BlueJeans tarkvara ülevaatamist on selge, et see on suurepärane valik videokonverentside korraldamiseks. Tarkvara pakub tõhusaid videokoosoleku lahendusi ja on varustatud paljude funktsioonidega, mis muudavad suhtlemise online-kohtumistel lihtsaks ja mugavaks. Lisaks sellele on BlueJeans tarkvara suurepärane valik erinevate ärivaldkondade jaoks, sealhulgas nii väikeste kui ka suurte ettevõtete jaoks.

Kuigi tarkvaral on mõningaid puudusi, on selle eelised selgelt kaalukamad. BlueJeans tarkvara on väga hinnatud klientide seas ning seda kasutavad paljud juhtivad ettevõtted.

Kokkuvõttes soovitatakse BlueJeans tarkvara kõigile, kes otsivad kõrgekvaliteedilist koosolekutarkvara, mis on varustatud kõige olulisemate funktsioonidega. Tarkvaral on palju potentsiaali ja oodatakse, et tulevikus teeb see veelgi paremaid muudatusi ja täiustusi.

FAQ

Mis on BlueJeans tarkvara?

BlueJeans tarkvara on videokonverentsi lahendus, mis võimaldab inimestel korraldada sujuvaid ja tõhusaid videokoosolekuid.

Millised on BlueJeans tarkvara peamised eelised?

BlueJeans tarkvara pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas kvaliteetne videokvaliteet, suurepärane heli, kasutajasõbralik liides ja võimalus korraldada suuremahulisi videokonverentse.

Kuidas saan BlueJeans tarkvara kasutada?

BlueJeans tarkvara kasutamiseks peate looma konto ja installima rakenduse oma seadmesse. Seejärel saate liituda videokoosolekutega, luua uusi koosolekuid ja hallata oma koosolekute ajakava.

Kui palju maksab BlueJeans tarkvara kasutamine?

BlueJeans tarkvara hinnakujundus sõltub valitud paketist ja kasutajate arvust. Täpsema hinnainfo saamiseks peaksite võtma ühendust BlueJeansi klienditeenindusega.

Kas BlueJeans tarkvara on saadaval erinevates keeltes?

Jah, BlueJeans tarkvara on saadaval mitmes erinevas keeles, sealhulgas eesti keeles.

Millised on BlueJeans tarkvara peamised funktsioonid?

BlueJeans tarkvara pakub mitmeid funktsioone, nagu ekraanijagamine, chat’i võimalus, kalendriintegreerimine ja osalejate juhtimine.

Kuidas ma saan videokoosolekule liituda?

Videokoosolekule saate liituda, klõpsates liitumislingil, mida saate koosolekukutses või kalendrikirjes. Seejärel järgige juhiseid, et ühenduda videokoosolekuga.

Kas BlueJeans tarkvara saab integreerida teiste rakendustega?

Jah, BlueJeans tarkvara saab integreerida erinevate rakendustega, nagu Slack, Outlook ja Google Kalender, et hõlbustada kohtumiste planeerimist ja korraldamist.

Kuidas ma saan BlueJeans tarkvara tuge saada?

Kui teil on BlueJeans tarkvaraga seotud küsimusi või probleeme, võite pöörduda BlueJeansi klienditeeninduse poole, kes aitab teid meeleldi ja pakub vajalikku tuge.

Kas BlueJeans tarkvara on turvaline?

BlueJeans tarkvara pakub mitmeid turvafunktsioone, nagu paroolikaitsega koosolekud, autentimine ja andmete krüpteerimine, et tagada kasutajate privaatsus ja turvalisus.

BlueJeans
BlueJeans
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0