Astra ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.1Ekspertide hinnang
Astra on ideaalne valik tulemuslikkusele keskendunud kasutajatele, kes soovivad kontrollida ja isikupärastada oma veebisaidi kõiki aspekte. Teema on varustatud puhta disaini, paindlikkuse, unikaalsete funktsioonide ja kõigi leheehitajatega. See tähendab vaid seda, et saate Astra teha päris kõike.
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
9.3
Kasutamise lihtsus
9.4
Funktsioonid
8.8
PLUSSID
 • SEO-sõbralik
 • Lehekülje koostajate tugi
 • Arendajasõbralik kood
 • Toetus
 • Saidi kujundused
 • Disaini valikud
 • Veebilehe laadimisaeg
MIINUSED
 • Puudub spetsiaalne tugifoorum
 • Hinnakujundus on natuke kallis
 • Puuduvad täiustatud funktsioonid
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: SEO-sõbralik Lehekülje koostajate tugi Arendajasõbralik kood Toetus Saidi kujundused Disaini valikud Veebilehe laadimisaeg

WordPressi teema valimine oma ettevõtte veebisaidi või blogi veebisaidi jaoks on keeruline ettevõtmine. Tänapäeval on turul saadaval palju teemasid ja on peaaegu võimatu kindlaks teha, milline neist on parim.

Te võite leida ühe teema, mis võib tunduda suurepärane, kuid kui hakkate seda kasutama, saate teada, et see ei ole just see, mis teile meeldib.

Ikka pakuvad paljud teemaarendajad oma teemaraamistikku, mis ei ole isegi mitte hea valik, sest mõne aasta pärast on see raamistik pigem vananenud, sest puuduvad regulaarsed uuendused. Seetõttu on oluline valida teema, mis eksisteerib aastaid.

Astra on täielikult kohandatud, kerge ja WooCommerce’ile sobiv ning mitmeotstarbeline WordPressi teema, mille on teinud Brainstorm Force. Teemal on rohkem kui üks aktiivne paigaldus WordPressi repositooriumis ja see on säilitanud suurepärase viie tärni hinnangu tuhandetes arvustustes.

Selles Astra teema ülevaates vaatleme lähemalt selle unikaalseid ja hämmastavaid funktsioone, kasutajakogemust, paindlikkust, jõudlust, hinnakujundust ja lõpetame, pakkudes teile meie erapooletut arvamust selle kohta, kas see on teie investeeringut väärt või mitte.

Mis on Astra?

Astra on kiire, mitmeotstarbeline ja täielikult kohandatav WordPressi teema, mida saate kasutada mis tahes veebisaidi loomiseks. See on populaarne selle poolest, et sellel on puhas kood ja see on karbist väljas äärmiselt kerge. Täielik Astra teema on pärast installeerimist vähem kui 50KB suurune.

Põhiline Astra teema on täiesti tasuta, kuid on olemas ka Astra Premium versioon, kus saate avada teema täieliku potentsiaali. Pidage meeles, et Premium Astra teema on täpselt WordPressi plugin, mis võimaldab teil installida seda koos tasuta teemaga, et laiendada selle kohandamisvõimalusi, teema funktsionaalsust ja muid asju.

Astra teema on kujundatud Native AMP Support, integreeritud Schema režiim ja nad pakuvad unikaalseid malle, mis töötavad sujuvalt kõigi levinud ja populaarsete visuaalsete drag-and-drop leheehitajatega, nagu Visual Composer, Beaver Builder ja Elementor, teiste hulgas.

Astra hind

Astra Premium on saadaval kolmes erinevas paketis, mis algavad 59 dollarist Pro puhul. Mini Agency litsents pakub juurdepääsu lisatud demosaitidele, samas kui Agency Bundle pakub juurdepääsu premium-pistikprogrammidele nagu Convert Pro ja Schema Pro.

Võrreldes teiste premium-teemadega seal, võimaldab Astra Pro kasutada seda piiramatutel veebisaitidel koos ühe litsentsiga. See on äärmiselt ökonoomne, eriti kui olete arendaja või disainer, kes soovib kasutada sama teemat arvukatel veebisaitidel.

Astra PRO

Plaan maksab teile 47 dollarit aastas, mitte 59 dollarit. Plaan sisaldab ka kõiki premium-mooduleid, rohkem kui kakskümmend WordPressi stardimalli, live-chat-tuge ja piiramatut veebisaidi kasutamist.

Essential Bundle

Plaan maksab teile $169 aastas selle asemel, et kulutada $276. Astra Mini Agency Bundle plaani juurde kuulub rohkem kui viiskümmend viis premium-agentuuri malli, kõik premium-moodulid, WordPressi portfoolio plugin ja ülimad lisad Beaverile või Elementori leheehitajale.

Agentuuri pakett

Plaan maksab teile 249 dollarit aastas. See tuleb koos kõigega, mida Brainstorm Force pakub. Lisaks sellele pakub Astra Agency Bundle kõiki premium-mooduleid, rohkem kui viiskümmend viis premium-malli, ulatuslikku koolitust, Convert pro pluginat, Schema pro pluginat ja kõiki leheküljeehitaja lisasid tasuta. Kui vinge see on?

Mis puutub tagasimaksepoliitikasse, siis iga Astra premium-paketi puhul kehtib neljateistpäevane raha-tagastamisgarantii. See tähendab vaid seda, et kui te ostate Astro PRO ja ei ole rahul teema toimimisega, võite saada oma raha tagasi neljateistkümne päeva jooksul. Astra teema pakub ka kolmkümmend protsenti allahindlust oma premium teema lisade pluginad. Veenduge, et te alati kontrollige nende viimast sooduspakkumist.

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0