AnyTrans

Kategooria:

AnyTrans ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.1Ekspertide hinnang
AnyTrans on kõikehõlmav iPhone'i, iPodi, iPadi, iTunesi ja iCloudi sisu korraldaja. See muudab iOS-i andmete edastamise, haldamise ja varundamise lihtsaks, kiireks ja mugavaks.
Klienditugi
8.9
Raha ja väärtuse suhe
9
Kasutamise lihtsus
9.1
Funktsioonid
9.5
PLUSSID
 • Kasutajasõbralik
 • Lihtne kasutada
 • Kiire
MIINUSED
 • AnyTrans on PC-tarkvara, seega on platvormide vaheliseks ülekandmiseks vaja PC-d.
 • See rakendus ei saa iTunes'i töödelda. Rakendus nõuab ülekande ajal lukustamata ja avatud iDevice'i.
 • AnyTrans on kulukas, samas kui iTunes on iPhone'ile ja iPadile tasuta
 • Tasuta prooviversioonil on piiratud ülekanded
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Kasutajasõbralik Lihtne kasutada Kiire

AnyTrans on tarkvara, mida saab kasutada failide haldamiseks, andmete edastamiseks, andmekaitseks ning andmete haldamiseks iOS ja Android seadmetel. See programm pakub palju erinevaid funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel oma seadmeid täielikult hallata ja juhtida.

Käesolevas artiklis uuritakse AnyTrans tarkvara põhjalikumalt. Lugejad saavad teada, millist tüüpi funktsioone see pakub, kuidas see võrreldakse teiste sarnaste tarkvaradega ning millised on selle tarkvara eelised ja puudused. Samuti tutvustatakse AnyTrans tarkvara pakutavat hinda ja kasutajate arvustusi.

Kokkuvõttes annab see artikkel lugejatele ülevaate sellest, mida AnyTrans tarkvara saab pakkuda ning kas see võib olla hea valik nende vajadustele vastamiseks.

Mida teeb AnyTrans tarkvara?

AnyTrans on mitmekülgne tarkvara, mis pakub erinevaid funktsioone, sealhulgas failihaldust, andmeedastust ja andmekaitset. See võimaldab kasutajatel hõlpsasti hallata oma seadmete andmeid, tagades seeläbi tõhususe ja turvalisuse.

Failihaldus

AnyTrans tarkvara toetab failide haldamist, võimaldades kasutajatel hallata nii iOS kui ka Android seadmete faile. Kasutajad saavad luua uusi kaustu, kopeerida, kleepida ja kustutada faile vastavalt vajadusele. AnyTrans võimaldab ka failide filtreerimist ja otsingut, et leida kiiresti soovitud failid.

Andmeedastus

AnyTrans tarkvara võimaldab andmeedastust erinevate seadmete vahel, mis hõlmab iOS seadmete, Android seadmete ja arvutite ühendamist. Seda funktsiooni kasutades saavad kasutajad hõlpsasti edastada fotosid, kontakte, sõnumeid, muusikat ja muid faile ühest seadmest teise. Andmeedastus toimub kiiresti ja tõhusalt, tagades seeläbi mugavuse ja kasutusmugavuse.

Andmekaitse

AnyTrans tarkvara pakub ka andmekaitse funktsiooni, mis aitab kasutajatel kaitsta oma seadmeid ja andmeid. Selle funktsiooni abil saavad kasutajad varundada oma seadme andmeid, et vältida andmete kaotust ootamatute tõrgete korral. Samuti võimaldab AnyTrans kasutajatel juhtida oma seadmete privaatsus- ja turvaseadeid.

Andmete haldamine

AnyTrans tarkvara aitab kasutajatel hallata oma seadmete andmeid, sealhulgas kontakte, sõnumeid, muusikat ja fotosid. Selle funktsiooni abil saavad kasutajad lihtsalt lisada, kustutada ja muuta oma seadmetes olevaid andmeid. AnyTrans pakub ka vahendeid andmete organiseerimiseks ja kategoriseerimiseks, tagades seeläbi parema kasutuskogemuse.

AnyTrans tarkvara põhifunktsioonid

AnyTrans on tarkvara, mis keskendub iOS ja Android seadmete haldamisele ning nende vahel telefoni andmete edastamisele. Lisaks pakub see tarkvara ka funktsioone nagu telefoni varundamine ja andmete taastamine, et hoida kasutaja andmed turvaliselt ja kaitstud. Järgnevalt tutvustame lähemalt AnyTrans tarkvara põhifunktsioone.

iOS seadme haldamine

AnyTrans tarkvara võimaldab iOS seadmete haldamist mitmel erineval viisil. Selle abil saab importida ja eksportida fotosid, muusikat, kontakte, sõnumeid ja muid andmeid iOS seadmete ja arvutite vahel. Samuti võimaldab see tarkvara hallata seadme rakendusi, et vabastada ruumi ja tagada seadme tõrgeteta toimimine.

Android seadme haldamine

AnyTrans tarkvara pakub ka Android seadmete haldamise funktsionaalsust. See võimaldab kasutajatel importida ja eksportida fotosid, muusikat, kontakte, sõnumeid ja muid andmeid Android seadmete ja arvutite vahel. Samuti saab kasutaja selle abil hallata oma seadme rakendusi ja eemaldada tarbetuid faile, et seade töötaks kiiremini.

Telefoni andmete edastamine

AnyTrans tarkvara võimaldab andmete edastamist iOS ja Android seadmete vahel. Kasutaja saab hõlpsalt edastada fotosid, muusikat, kontakte, sõnumeid ja muid andmeid ühest seadmest teise ilma andmeid kaotamata.

Telefoni varundamine

AnyTrans tarkvara võimaldab seadme varundamist, et tagada, et kasutaja andmed säiliksid turvaliselt ja kaitstult. Kasutaja saab varundada oma iOS või Android seadme, et vältida andmete kaotamist või kahjustamist.

Andmete taastamine

Kui kasutaja on kaotanud oma olulised andmed, siis AnyTrans tarkvara võimaldab nende taastamist. Seda saab teha iOS ja Android seadmete jaoks ning see võib hõlmata fotosid, muusikat, kontakte, sõnumeid ja palju muud.

AnyTrans tarkvara eelised

AnyTrans tarkvara pakub palju eeliseid, mis muudavad selle kasutamise väga mugavaks ja tõhusaks. Üks peamisi eeliseid on selle funktsioonide mitmekülgsus. AnyTrans tarkvara abil saab hõlpsasti hakkama erinevate ülesannetega nagu andmehaldus, failide edastamine ja seadmete sünkroniseerimine.

Teine oluline eelis on tarkvara kiirus ja tõhusus. Tänu oma optimeeritud algoritmidele suudab AnyTrans tarkvara teha ülesandeid kiiresti ja tõhusalt, mis tähendab, et kasutajad saavad säästa aega ja vältida tüütuid protsesse.

Lisaks on AnyTrans tarkvara kasutamine väga lihtne ja kasutajasõbralik. Tarkvara on loodud mugavaks kasutamiseks, et inimesed saaksid hõlpsasti hallata oma andmeid ja seadmeid ilma keerukate juhenditeta.

AnyTrans tarkvara eelised hõlmavad ka laialdast ühilduvust iOS ja Android seadmetega. Tarkvara toetab erinevaid seadmeid ja platvorme, mis tähendab, et kasutajad ei pea muretsema oma seadmete ühilduvuse pärast.

Kokkuvõttes on AnyTrans tarkvara mitmete eeliste tõttu väga hea valik andmete haldamiseks ja seadmete sünkroniseerimiseks. AnyTrans tarkvara on kiire, tõhus, lihtne kasutada ja laialdaselt ühilduv, mistõttu seda tarkvara kasutades saavad kasutajad hõlpsalt hallata oma andmeid ja seadmeid.

AnyTrans tarkvara puudused

Vaatamata sellele, et AnyTrans tarkvaral on palju eeliseid ja funktsioone, võib sellel olla ka mõningaid puudusi. Näiteks võivad mõned kasutajad kogeda ühilduvusprobleeme teatud seadmete puhul.

Lisaks võivad mõned funktsioonid olla piiratud ja mitte võimaldada kasutajatel täielikult hallata oma seadmeid ja andmeid.

Samuti võib tarkvara hind olla kõrgem võrreldes teiste sarnaste tarkvaradega, mis võib olla mõnele kasutajale oluline tegur.

AnyTrans tarkvara hind

AnyTrans tarkvara hind on konkurentsivõimeline võrreldes teiste sarnaste toodetega turul. Hind sõltub valitud paketist ja tellimuse kestusest. AnyTrans pakub kolme erinevat paketti: aastane litsents, eluaegne litsents ja perepakett (kolm püsivat litsentsi).

Aastane litsents maksab 39,99 eurot, eluaegne litsents 59,99 eurot ja perepaketti saab osta 79,99 euro eest. AnyTrans tarkvara pakub tasuta prooviperioodi, mis kestab seitse päeva, et tagada enne ostu tegemist täielik rahulolu.

Pakett Hind Kehtivusaeg
Aastane litsents 39,99 € 1 aasta
Eluaegne litsents 59,99 € piiramatu
Perepakett 79,99 € 3 püsivat litsentsi

AnyTrans tarkvara pakkumine on paindlik ja soodne ning võimaldab kohandada tarkvara vastavalt oma vajadustele. Lisaks pakub AnyTrans ka oma klientidele raha tagasi garantii, tagamaks nende täieliku rahulolu ja kindlustunde.

AnyTrans tarkvara kasutajate arvustused

AnyTrans tarkvara on saanud üle maailma tuhandete kasutajate poolt positiivset tagasisidet ja kiitust selle kasutusmugavuse, kiiruse ja tõhususe kohta. Paljud kasutajad on rõhutanud, kui lihtne on AnyTrans tarkvara abil hallata oma iOS või Android seadme andmeid, edastada andmeid erinevate platvormide vahel ning varundada ja taastada telefoni andmeid.

Üks kasutaja kirjeldas AnyTrans tarkvara kui “väga tõhusat ja mitmekülgset tööriista, mis võib muuta telefoni andmete haldamise ja edastamise väga lihtsaks.” Teine kasutaja lisas: “AnyTrans tarkvara on minu jaoks tõeline päästja, mis võimaldab mul vältida palju ebamugavusi telefoni andmetega haldamisel ja edastamisel.”

Kasutaja Tagasiside
Janek “AnyTrans tarkvara on minu jaoks parim valik, kui tegemist on iOS seadme haldamise ja andmete edastamisega. Selle kasutamine on lihtne ja kiire ning tarkvara funktsioonid on väga mitmekülgsed.”
Kaisa “Olen kasutanud AnyTrans tarkvara juba mõnda aega ja olen äärmiselt rahul selle võimekusega, kui tegemist on telefoni andmete varundamise ja taastamisega. See on usaldusväärne tööriist, mis võib aidata teil vältida andmete kaotamist.”
Jaanus “AnyTrans tarkvara on minu jaoks parim võimalus, kui soovin edastada faile erinevate seadmete vahel. See on kiire ja lihtne ning tarkvara funktsioonid on väga kasulikud.”

Kokkuvõttes võib öelda, et AnyTrans tarkvara on saanud palju kiitust oma funktsionaalsuse, kasutamise lihtsuse ja efektiivsuse kohta ning see on tõeline abimees nii iOS kui ka Android seadmete haldamisel ja andmete edastamisel.

AnyTrans tarkvara võrdlus teiste sarnaste tarkvaradega

Kui otsite tarkvara oma seadmete haldamiseks, siis võite olla märganud, et AnyTrans pole ainus valik turul. Siin on võrdlus mõne sarnase tarkvaraga:

Tarkvara Hind Funktsioonid Eelised Puudused
AnyTrans 39,99€/aasta iOS ja Android seadmete haldamine, telefoni andmete edastamine, telefoni varundamine, andmete taastamine Lihtne kasutada, lai valik funktsioone, kiire ja tõhus andmeedastus Võib olla kallim võrreldes teiste sarnaste tarkvaradega
iMazing 39,99€/aasta iOS seadmete haldamine, andmete varundamine ja taastamine, foto ja muusika haldamine Võimaldab juurdepääsu süsteemsele failihaldusele, andmete eksportimisele arvutisse, andmete taastamisele iCloudist või iTunesist Piiratud Androidi tugi, mõned funktsioonid nõuavad rohkem kasutaja tegevust
Syncios 39,95€/aasta iOS ja Android seadmete haldamine, telefoni andmete edastamine, telefoni varundamine, andmete taastamine Suur valik funktsioone, kerge kasutajaliides, tasuta versioon saadaval Piiratud võimekus andmete taastamisel, kallim kui teised sarnased tarkvarad

Ülaltoodud võrdlus näitab, et AnyTrans pakub laia valikut funktsioone, et hõlpsasti haldada nii iOS-i kui ka Androidi seadmeid. Kuigi hind võib olla kõrgem kui mõnedel teistel sarnastel tarkvaradel, pakub AnyTrans kasutajatele kiiret ja tõhusat andmeedastust ning lihtsat liidest.

AnyTrans tarkvara kasutusjuhend

AnyTrans tarkvara kasutusjuhendi järgimine tagab selle tarkvara parima kasutamise. Järgnevalt on toodud juhised erinevate funktsioonide kasutamiseks:

iOS seadme haldamine

iOS seadme haldamiseks AnyTrans tarkvaraga tuleb kõigepealt ühendada seade arvutiga USB-kaabli abil. Seejärel tuleb valida ekraanil “iOS Manager” ja valida seade, mida soovitakse hallata. Seadme info kuvatakse ekraanil. Saab hallata rakendusi, fotosid, muusikat, kontakte ja palju muud.

Android seadme haldamine

Android seadme haldamiseks tuleb kõigepealt ühendada seade arvutiga USB-kaabli abil. Seejärel tuleb valida ekraanil “Android Manager” ja valida seade, mida soovitakse hallata. Seadme info kuvatakse ekraanil. Saab hallata rakendusi, fotosid, muusikat, kontakte ja palju muud.

Telefoni andmete edastamine

AnyTrans tarkvara abil saab edastada andmeid iOS ja Android seadmete vahel. Selleks tuleb valida “Phone Switcher” ja järgida juhiseid andmete edastamiseks.

Telefoni varundamine

Telefoni varundamine AnyTrans tarkvaraga on väga lihtne. Tuleb valida “Backup Manager” ja valida seade, mida soovitakse varundada. Seejärel valitakse varundamise asukoht arvutis.

Andmete taastamine

Andmete taastamine AnyTrans tarkvaraga on väga lihtne. Tuleb valida “iTunes Backup Viewer” või “iCloud Backup Viewer” ja järgida juhiseid andmete taastamiseks.

AnyTrans tarkvara tugi ja klienditeenindus

AnyTrans tarkvara kasutajad saavad nautida usaldusväärset tuge ja kvaliteetset klienditeenindust. Vajaliku abi saamiseks on saadaval mitu kanalit, sealhulgas:

 • E-post: tugi@imobie.com
 • Live-chat: saadaval AnyTrans veebisaidil
 • Tugikeskus: AnyTrans tugikeskus on kättesaadav aadressil https://www.imobie.com/support/anytrans/

Lisaks on AnyTrans kodulehel olemas küsimuste ja vastuste sektsioon, kus saab leida vastuseid kõige levinumatele küsimustele.

AnyTrans tarkvara arendajad pakuvad ka tasuta 5-päevast prooviversiooni, et kasutajad saaksid enne ostmist selle tarkvara funktsioonidega tutvuda. Kui kasutajad soovivad osta AnyTrans tarkvara, on saadaval erinevad paketid ja tellimused vastavalt nende vajadustele.

AnyTrans tarkvara täiendavad omadused

AnyTrans tarkvaral on mitmeid täiendavaid omadusi, mis muudavad selle kasutamise veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. Mõned olulisemad omadused on:

 • Automaatne värskendamine – tarkvara pakub regulaarseid värskendusi, et tagada selle tõrgeteta toimimine ja uute funktsioonide lisamine.
 • Sünkroonimine teiste teenustega – AnyTrans tarkvara saab sünkroonida ka teiste teenustega, nagu näiteks iCloud, Google Drive jne, mis muudab andmete liigutamise veelgi lihtsamaks.
 • Tarkvaralahendus erinevatele probleemidele – kui tekib mõni probleem iOS või Android seadmega, siis pakub AnyTrans tarkvara sageli lahenduse sellele probleemile.
 • Ekraanisalvestaja – tarkvaraga on võimalik salvestada iOS seadme ekraani ilma lisatarkvara kasutamata.

Need täiendavad omadused lisavad AnyTrans tarkvarale väärtust ning seetõttu on see tarkvara populaarne nii paljude erinevate kasutajate seas.

Järeldus

AnyTrans tarkvara on tõhus ja mitmekülgne lahendus, mis aitab hõlpsasti haldada andmeid erinevate seadmete vahel ning tagada nende turvalisus. Käesolevas ülevaates vaadeldi AnyTrans tarkvara üksikasjalikult, tutvustati selle funktsioone, eeliseid ja puudusi, hinda, kasutajate arvustusi ning võrreldi seda teiste sarnaste tarkvaradega.

AnyTrans tarkvara on kasutajate seas kogunud palju positiivset tagasisidet, mis kinnitab selle tõhusust ja kasutajasõbralikkust. Tarkvara hind on vastavuses selle eeliste ja funktsioonidega, pakkudes samas erinevaid pakette ja tellimusi, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelarvetele.

AnyTrans tarkvara sobib suurepäraselt neile, kes vajavad lihtsat ja tõhusat lahendust andmete haldamiseks erinevate seadmete vahel. Selle kasutamine on lihtne ja mugav ning pakub võimalust hõlpsasti varundada ja taastada andmeid, kaitsta neid kaotamise eest ning edastada neid erinevate platvormide vahel.

Kokkuvõttes võib öelda, et AnyTrans tarkvara on igati soovitatav lahendus, mis aitab hõlpsasti hallata erinevaid seadmeid ja nende andmeid, olles samas taskukohane ning pakub kvaliteetset tuge ja klienditeenindust.

KKK

Milliseid funktsioone pakub AnyTrans tarkvara?

AnyTrans tarkvara pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas failide haldamine, andmete edastamine erinevate seadmete vahel, ning andmete kaitse ja juhtimine.

Mis on AnyTrans tarkvara põhifunktsioonid?

AnyTrans tarkvara põhifunktsioonide hulka kuulub iOS ja Android seadmete haldamine, telefoni andmete edastamine erinevate platvormide vahel, ning telefoni varundamine ja andmete taastamine.

Millised on AnyTrans tarkvara eelised?

AnyTrans tarkvara eelised hõlmavad kasutusmugavust, kiirust ja tõhusust ning funktsioonide mitmekülgsust.

Mis on AnyTrans tarkvara puudused?

AnyTrans tarkvara võib esineda ühilduvusprobleeme mõnede seadmete puhul ning mõned funktsioonid võivad olla piiratud.

Kui palju maksab AnyTrans tarkvara?

AnyTrans tarkvara hind sõltub erinevatest pakettidest ja tellimustest. Täpsema hinnainfo saamiseks on soovitatav külastada ametlikku veebisaiti.

Milliseid kasutajate arvustusi on AnyTrans tarkvaral?

AnyTrans tarkvara kasutajate arvustused varieeruvad, kuid üldiselt on see saanud positiivset tagasisidet oma kasutusmugavuse ja funktsionaalsuse kohta.

Kuidas AnyTrans tarkvara võrreldakse teiste sarnaste tarkvaradega?

AnyTrans tarkvara võrreldakse teiste sarnaste tarkvaradega, et aidata lugejal teha teadlik valik vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Kas on olemas AnyTrans tarkvara kasutusjuhend?

Jah, AnyTrans tarkvaral on kasutusjuhend, mis pakub selgeid juhiseid selle tarkvara erinevate funktsioonide kasutamiseks.

Millist tuge ja klienditeenindust pakub AnyTrans tarkvara?

AnyTrans tarkvara pakub mitmesuguseid tugiteenuseid ja klienditeenindust, sealhulgas kontaktandmeid ja mitmeid kanaleid, mille kaudu saab abi ja tuge.

Millised on AnyTrans tarkvara täiendavad omadused?

AnyTrans tarkvara täiendavad omadused hõlmavad automaatset värskendamist, sünkroonimist teiste teenustega ja palju muud, mis võivad olla kasulikud ja huvitavad lugejale.

Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0