AdGuard

AdGuard ülevaates leiate lisateavet selle funktsioonide, hinna, plusside ja miinuste kohta ning infot, miks peaksite just seda tarkvara kasutama.

9.4Ekspertide hinnang
Tutvustame maailma esimest eraldiseisvat reklaamblokeerijat Macile: AdGuard! See reklaamide blokeerimise tarkvara läheb kaugemale sellest, mida iga brauseripikendus suudab teha. See oskab blokeerida kõikvõimalikke reklaame kõikides brauserites ja isegi teistes rakendustes, säilitades samal ajal teie privaatsuse. Ütle AdGuardiga hüvasti tüütutele reklaamidele ja tere paremale sirvimiskogemusele.
Klienditugi
9.2
Raha ja väärtuse suhe
9.6
Kasutamise lihtsus
9.4
Funktsioonid
9.3
PLUSSID
 • Blokeerib ebavajalikud reklaamid
 • Võimaldab brauseri kaitset
 • Seda saab kasutada laiendina
MIINUSED
 • Mõnede saitide puhul ei saa see reklaame blokeerida
Lisa oma ülevaade
Lisa võrdlusesse
Saate: Blokeerib ebavajalikud reklaamid Võimaldab brauseri kaitset Seda saab kasutada laiendina

AdGuard tarkvara on üks tõhusamaid lahendusi arvutiturbe ja veebikaitse tagamiseks. See tarkvara on väga kasulik reklaamide blokeerimisel ja privaatsuse kaitseks. AdGuard tarkvara kasutamisel on võimalik filtreerida veebiaadresse ja blokeerida tüütuid veebireklaame.

AdGuard tarkvara funktsioonide hulka kuuluvad veebiaadresside filtrid, reklaamiblokeerimine, privaatsuse kaitse ja pahavaravastane tarkvara. See tarkvara on suurepärane valik neile, kes soovivad paremini kaitsta oma seadmeid pahavara eest.

Kuigi AdGuard tarkvara pakub palju eeliseid, nagu parem privaatsus ja tüütute reklaamide blokeerimine, on oluline ka teada selle puudusi. Selle tarkvara kasutamisel on piiranguid, millest tuleb teadlik olla.

AdGuard tarkvara hind on mõistlik ning sellel on mitmeid erinevaid maksumudeleid, mis võimaldavad valida sobiva lahenduse vastavalt vajadustele.

Turvalisus ja privaatsus veebis on äärmiselt tähtsad. AdGuard tarkvara aitab tagada veebikaitse ja privaatsuse juba mõne klõpsuga. Selle tarkvara kasutamine on tõhus viis tagamaks, et teie isikuandmed on internetis turvalised.

Järgmistes osades saate lugeda üksikasjalikumalt AdGuard tarkvara funktsioonidest ja selle tööst. Samuti leiate rohkem teavet selle tarkvara kohta reklaamide blokeerimise ja privaatsuse kaitse osas.

Mis on AdGuard tarkvara?

AdGuard tarkvara on tugev reklaamiblokeerija ja veebikaitse tarkvara, mis aitab kaitsta teie seadmeid pahavara eest. Seda kasutatakse üha enam arvutiturbe lahendusena tänu oma efektiivsetele funktsioonidele veebiaadresside filtrite, reklaamifiltrite ja privaatsuskaitse osas. AdGuard tarkvara on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata kasutajatel vabaneda tüütutest veebireklaamidest ning parandada nende üldist veebikogemust.

AdGuard tarkvara on ka pahavaravastane tarkvara, mis suudab tuvastada ja blokeerida pahavara rünnakuid ning varjatud skripte veebilehtedelt. See tarkvara on saadaval erinevates versioonides, sealhulgas Windowsile, Macile, Androidile ja iOS-le, nii et seda saab kasutada paljudel platvormidel ja seadmetel.

Kuidas AdGuard tarkvara töötab?

AdGuard tarkvara töötab kahel peamisel viisil: veebiaadresside filtrite ja reklaamifiltrite abil. Veebiaadresside filtrid blokeerivad juurdepääsu ohtlikule veebilehele või sisule enne, kui see laaditakse teie seadmesse. Reklaamifiltrid blokeerivad tüütud ja häirivad reklaamid, nii et saate keskenduda sisule, mis on teile olulisem.

Lisaks võimaldab AdGuard tarkvara teil jälgida, millised veebilehed on blokeeritud ja millised on lubatud. See annab kasutajatele suurema kontrolli nende veebikogemuse üle, aidates neil valida, milliseid veebisaite nad soovivad külastada ja millist reklaami nad soovivad näha.

Kokkuvõttes on AdGuard tarkvara usaldusväärne ja tõhus tarkvara, mis aitab kaitsta teie seadmeid pahavara eest ning võimaldab teil paremat ja turvalisemat veebikogemust.

AdGuard tarkvara funktsioonid

AdGuard tarkvara pakub mitmeid olulisi funktsioone, mis aitavad tagada tõhusa reklaamiblokeerimise ning veebikaitse.

 • Reklaamiblokeerija: AdGuard tarkvara võimaldab teil blokeerida erinevaid reklaame, sealhulgas bännereid, videoreklaame ja pop-up aknaid.
 • Veebikaitse: See tarkvara tagab pahavara, krüptokaevandamise ja muude ohtlike veebielementide blokeerimise, mis võivad teie seadmeid rünnata.
 • Veebiaadresside filtrid: AdGuard tarkvara kasutab veebiaadresside filtreerimist, et blokeerida kahjulikke ja ohtlikke veebiaadresse, mis võivad varastada teie isikuandmeid või nakatada teie seadmeid.
 • Privaatsus: AdGuard tagab, et teie isikuandmed on kaitstud, blokeerides veebilehtedelt tulevad jälgimisskriptid ning takistades sinu andmete kogumist ja müümist.
 • Reklaamifiltrid: AdGuard tarkvara võimaldab teil kohandada oma reklaamifiltreid vastavalt teie vajadustele, et saaksite blokeerida ainult teatud tüüpi reklaame, näiteks mängudeväliseid reklaame või sotsiaalmeedia reklaame.

Need on vaid mõned AdGuard tarkvara olulisemad funktsioonid, mis aitavad teil paremini hallata oma veebiaadresside sisu ning kaitsta oma seadmeid ohtlike veebielementide eest.

AdGuard tarkvara eelised

AdGuard tarkvara pakub kasutajatele paljusid eeliseid, kui on vaja kaitsta oma seadmeid reklaamide ja pahavara eest ning tagada internetikasutamise privaatsus.

Eelis Kirjeldus
Reklaamide blokeerimine AdGuard tarkvara aitab blokeerida kõikvõimalikke reklaame, sealhulgas ka üleküllastatud pop-up reklaame, videoreklaame ja bännerreklaame, mis häirivad internetikasutust.
Veebikaitse AdGuard tarkvara pakub tõhusat veebikaitset, blokeerides häirivaid sisu ja kaitstes seadmeid saasteküllaste veebiaadresside eest, mis võivad installida pahavara.
Privaatsus AdGuard tarkvara kaitseb kasutajate privaatsust internetis, blokeerides jälgimisküpsiseid ja takistades kasutajate andmete kogumist internetis.

Lisaks nendele peamistele eelistele pakub AdGuard ka mitmeid muid funktsioone, nagu näiteks anonüümse surfing, DNS-puhverdus ja võimalus blokeerida spetsiifilisi veebisaite. Kõik need funktsioonid kokku teevad AdGuard tarkvarast tõhusa ja usaldusväärse lahenduse kasutajatele, kes soovivad paremat internetikogemust ja tõhusamat reklaamiblokeerijat.

AdGuard tarkvara puudused

Kuigi AdGuard tarkvara on üldiselt väga kasulik ja tõhus tarkvara, on sellel ka mõningaid puudusi, mida tasub teada enne selle kasutamist.

 • Ühilduvusprobleemid mõne veebilehega: mõnikord võib AdGuard tarkvara takistada mõne veebilehe õiget toimimist, kuna see blokeerib ka mõned selle lehe olulised osad.
 • Tasuline versioon võib olla kallis: kui soovite kasutada kõiki AdGuard tarkvaras pakutavaid funktsioone, peate valima tasulise versiooni, mis võib olla mõnele kasutajale kallis.
 • Installimine võib olla keeruline: mõned AdGuard tarkvara kasutajad on teatanud, et selle installimine ja seadistamine võib olla veidi keeruline protsess.
 • Pahavaravastase tarkvarana võib see mõjutada arvuti jõudlust: kuna AdGuard tarkvara töötab taustal ja teostab pidevat skannimist, võib see aeg-ajalt vähendada arvuti jõudlust, eriti vanemate seadmete puhul.
 • Reklaamiblokeerimine ei toimi alati täpselt: aeg-ajalt võib juhtuda, et mõned reklaamid siiski kuvatakse, kuigi AdGuard tarkvara peaks need blokeerima.

Kui otsustate kasutada AdGuard tarkvara, on oluline olla teadlik nendest võimalikest puudustest. Kuid kokkuvõttes on AdGuard tarkvara siiski suurepärane valik reklaamide blokeerimiseks ja veebikaitseks.

AdGuard tarkvara hind

AdGuard tarkvara pakub mitmeid maksumudeleid vastavalt erinevate seadmete ja kasutajate vajadustele. Siin on ülevaade AdGuard tarkvara hindadest:

Pakett Hind (EUR) Kasutajate arv Seadmete arv
AdGuard for Windows 29.95 1 3
AdGuard for Mac 29.95 1 3
AdGuard for Android 14.95 1 2
AdGuard for iOS 14.95 1 2

Lisaks pakutakse AdGuard tarkvara ka eluaegse litsentsina, mille hind on 59.95 eurot. See sobib kasutajatele, kes soovivad AdGuard tarkvara kasutada pikemalt kui üks aasta.

AdGuard tarkvara tasuta versioon on saadaval, kuid sellel on piirangud funktsionaalsuses ning reklaamide blokeerimise võimsuses. Tasuta versiooni saab aga kasutada kui prooviversiooni, et veenduda, kas AdGuard tarkvara sobib teie vajadustega.

Oluline on märkida, et AdGuard tarkvara hind võib varieeruda vastavalt erinevatele kampaaniatele ja allahindlustele.

Turvalisuse ja privaatsuse tähtsus veebis

Arvutiturve ja privaatsus on tänapäeva digimaailmas üliolulised aspektid. Igapäevastes tegevustes nagu pangatoimingud, sotsiaalmeedia kasutamine ja online ostud sisestatakse palju isikuandmeid, mis võivad sattuda kurjategijate kätte. Seetõttu on väga oluline kasutada tugevat veebikaitset, mis kaitseb teie seadmeid pahavara eest ja tagab privaatsuse.

Üks võimalus tagada turvalisus ja privaatsus veebis on kasutada AdGuard tarkvara. Selle tugev reklaamiblokeerija ja veebikaitse tarkvara aitab kaitsta teie arvutit ja mobiilseadet ning blokeerib tüütud reklaamid, mis võivad teie privaatsust ohustada.

Arvutiturve

Arvutiturve on igapäevases elus ülioluline. Nüüdisajal sisaldavad meie arvutid ja mobiilseadmed palju isikuandmeid, mida kurjategijad saavad kasutada oma kuritegelike kavatsuste jaoks. AdGuard tarkvara aitab kaitsta teie seadmeid pahavara ja pahatahtlike rünnakute eest, hoides teie isikuandmed turvaliselt.

Privaatsus

Veebis privaatsuse tagamine on muutunud olulisemaks kui kunagi varem. Teie isikuandmeid saab koguda paljudel veebilehtedel, kusjuures mitte kõik neist ei pruugi olla teie privaatsuse kaitsmisel ausad ja usaldusväärsed. AdGuard tarkvara aitab teil veebilehti filtreerida ja blokeerida, et kaitsta teie isikuandmeid.

Veebikaitse

Veebikaitse on AdGuard tarkvara üks peamisi eeliseid. See tarkvara aitab kaitsta teie seadmeid pahavaraliste rünnakute ja pahatahtlike programmide eest. AdGuard tarkvara kasutades on võimalik nautida turvalist ja kindlat veebikogemust.

Kuidas AdGuard tarkvara töötab?

AdGuard tarkvara on tõhus reklaamiblokeerija ja veebikaitse tarkvara, mis pakub mitmeid erinevaid funktsioone, et kaitsta oma seadmeid pahavara eest ja blokeerida tüütud reklaamid. See tarkvara töötab pidevalt taustal, filtreerides ja blokeerides reklaame ning jälgides veebilehti, et tuvastada pahavara ja muid turvaohte.

Kui olete installinud AdGuard tarkvara oma seadmesse, hakkab see automaatselt blokeerima kõik tüütud reklaamid, sealhulgas bännerid, videoreklaamid ning muud rämpspostitused. Tarkvara kasutab erinevaid filtrimeetodeid, sealhulgas DNS-filtrid, et blokeerida reklaame enne, kui need teie seadmesse jõuavad.

Lisaks reklaamide blokeerimisele pakub AdGuard tarkvara ka tõhusat veebikaitset, et kaitsta teie seadmeid veebi ohtude eest, sealhulgas kahjulike failide allalaadimise, pahavara ja andmete varguse eest. Tarkvara töötab tõhusalt ka veebiaadresside filtrite abil, et blokeerida juurdepääs ohtlikele ja ebasobivatele veebilehtedele.

Kuidas saada AdGuard tarkvara?

AdGuard tarkvara saate alla laadida otse ametlikult veebilehelt. Tarkvaral on mitu erinevat versiooni, sealhulgas versioonid Windows-, Mac-, Android- ja iOS-seadmetele. Pärast allalaadimist ja installimist saate tarkvara kohe kasutada ja nautida selle pakutavaid eeliseid, nagu reklaamide blokeerimine ja veebikaitse.

Kokkuvõte

AdGuard tarkvara on suurepärane lahendus neile, kes soovivad vältida tüütuid reklaame veebis ning kaitsta oma seadmeid pahavara eest. Tarkvara kasutamine on lihtne ja tõhus ning see pakub mitmeid erinevaid funktsioone, sealhulgas reklaamide blokeerimine ja veebikaitse. Laadige alla AdGuard tarkvara ametlikult veebilehelt ja alustage selle tõhusa lahenduse kasutamist juba täna!

AdGuard tarkvara ja veebireklaamide blokeerimine

AdGuard tarkvara on tõhus vahend veebireklaamide haldamiseks ning sisaldab mitmeid reklaamiblokeerimise funktsioone. Üks neist on reklaamifiltrid, mis aitavad teil vabaneda tüütutest reklaamidest veebis.

Reklaamifiltrid töötavad põhimõttel, et need blokeerivad reklaame enne nende laadimist teie seadmesse. AdGuard tarkvara kasutab selleks reaalajas filtreid, millel on lai kaitsevõimekus. Filtreid uuendatakse pidevalt, et tagada värskete reklaamide blokeerimine.

Tarkvara on võimeline blokeerima erinevat tüüpi reklaame, sealhulgas bännereid, pop-up reklaame, videotreklaame ja muud tüüpi reklaame. Lisaks saab kasutaja ise filtreid vajadusel kohandada, et need vastaksid tema vajadustele paremini.

AdGuard tarkvara pakub ka võimalust lubada mõningaid reklaame, näiteks need, mis on eriti olulised teatud veebilehe toetamiseks. See valik on kasutajatele vabatahtlik ning tarkvara lubab hoida reklaamid turvalised ja spamivabad.

AdGuard tarkvara ja privaatsus

AdGuard tarkvara on tugev lahendus veebikaitseks ja privaatsuse tagamiseks. Selle põhjalikud filtrid kaitsevad teie isikuandmeid ja blokeerivad tüütuid reklaame, parandades seeläbi teie veebikogemust.

Privaatsuse kaitsmine AdGuard tarkvaraga

AdGuard tarkvara kaitseb teie privaatsust blokeerides jälgimisseadmeid ja kaitstes teid rämpspostituse eest. Programmeeritud võimaldama privaatsuse kaitset teie seadmetel, et keelata sisuhaldajate võimaluse jälgida teie tegevusi.

Veebikaitse AdGuard tarkvaraga

AdGuard tarkvara võimaldab teil turvaliselt sirvida internetis, kaitstes teid pahavaraliste veebisaitide ja rünnete eest. AdGuard turvab teie veebiliikluse andmete avalikuks tegemise ja volitamata juurdepääsu eest.

Konkureerivad lahendused

Kategooria AdGuard Piilu Ghostery uBlock Origin
Privaatsuse kaitse
Veebikaitse
Reklaamiblokeerimine

AdGuard tarkvara on võrreldav teiste reklaamiblokeerijate ja veebikaitse programmidega. Siiski, AdGuard tarkvara on konkurentidest parem privaatsuse kaitse osas.

Järeldus

AdGuard tarkvara pakub tõhusat lahendust veebireklaamide haldamiseks ja privaatsuse tagamiseks internetis.

Olles tutvunud AdGuard tarkvara funktsioonide, eelistega ja hindadega, võib öelda, et see on tõeline turvameede. Sellega on võimalik vältida tüütute reklaamidega kokkupuutumist ning kaitsta oma seadmeid pahavara eest. Lisaks sellele aitab see tarkvara tagada privaatsuse veebis.

AdGuard tarkvara on loonud usaldusväärse maine ning seda kasutavad paljud inimesed kogu maailmas. Kui otsite tõhusat viisi veebireklaamide haldamiseks ja privaatsuse tagamiseks, võib AdGuard tarkvara olla just see, mida vajate.

Seega, kui soovite parandada oma veebikogemust ning kaitsta end ja oma seadmeid, tasub kindlasti proovida AdGuard tarkvara.

KKK

Mis on AdGuard tarkvara?

AdGuard tarkvara on tugev reklaamiblokeerija ja veebikaitse tarkvara, mis aitab kaitsta teie seadmeid pahavara eest ja blokeerida tüütuid veebireklaame.

Millised on AdGuard tarkvara funktsioonid?

AdGuard tarkvara olulisemad funktsioonid hõlmavad veebiaadresside filtreid, reklaamiblokeerimist ja privaatsuse kaitset. Need funktsioonid aitavad vastu seista veebireklaamidele ja parandada teie veebikogemust.

Millised on AdGuard tarkvara eelised?

AdGuard tarkvara pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas reklaamide blokeerimist, tõhusat veebikaitset ja paremat privaatsust. See aitab vältida tüütuid reklaame ja kaitsta teie isikuandmeid.

Millised on AdGuard tarkvara puudused?

Kuigi AdGuard tarkvara on üldiselt tõhus, on oluline teada, et sel võivad olla ka mõningad piirangud. Tutvuge ülevaatega mõningatest võimalikest puudustest.

Milline on AdGuard tarkvara hind?

AdGuard tarkvaral on erinevad hindade ja maksumudelite valikud. Uurige, milline neist võiks sobida teie vajadustega kõige paremini.

Miks on turvalisus ja privaatsus veebis olulised?

Turvalisus ja privaatsus on olulised veebimaailmas, kuna need aitavad kaitsta teie andmeid ja seadmeid. AdGuard tarkvara aitab teil end kaitsta pahavara ning säilitada privaatsust veebis.

Kuidas AdGuard tarkvara töötab?

AdGuard tarkvara töötab, filtreerides ja blokeerides häirivaid reklaame ning tagades veebikaitse. Uurige lähemalt, kuidas see tarkvara toimib parima veebikogemuse saavutamiseks.

Kuidas AdGuard tarkvara aitab blokeerida veebireklaame?

AdGuard tarkvara kasutab erinevaid reklaamiblokeerimise funktsioone, sealhulgas reklaamifiltreid, et blokeerida tüütuid veebireklaame ning pakkuda teile meeldivamat veebikogemust.

Kuidas AdGuard tarkvara aitab kaitsta privaatsust?

AdGuard tarkvara tagab täiendava turvalisuse ja kaitseb teie isikuandmeid veebis. Tutvuge selle tarkvara privaatsust kaitsevate funktsioonidega.

Kas AdGuard tarkvara on tõhus vahend veebireklaamide haldamiseks?

Jah, AdGuard tarkvara on tõhus vahend veebireklaamide haldamiseks, aidates blokeerida tüütuid reklaame ja parandada veebikogemust ning privaatsust.

Millised on AdGuard tarkvara olulisemad omadused?

AdGuard tarkvara olulisemad omadused hõlmavad reklaamide blokeerimist, tõhusat veebikaitset ja paremat privaatsust. Tutvuge selle tarkvara põhifunktsioonidega.

AdGuard
AdGuard
Parimad Tarkvarad
Logo
Võrdle esemeid
 • Kokku (0)
Võrdle
0